Opinie o MAN Bus Sp. z o.o. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MAN Bus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAN Bus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAN Bus Sp. z o.o. w Starachowice

Pan K

Dzień dobry Orientuję się ktoś kiedy zaczną znów przyjmować na montaż lub elektromontaz? Bo przed świętami była masa ogłoszeń do firmy na te stanowiska, a teraz nie ma praktycznie nic

#bylypracownik
@Pan K

Tez właśnie się zastanawiam czy będą niedługo przyjęcia na montaż

@#bylypracownik

Proces rekrutacji jest ściśle powiązany z programem produkcji. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko elektryk – elektronik. Zachęcamy do aplikowania. Jeśli chodzi o pozostałe stanowiska prosimy o śledzenie naszych ogłoszeń rekrutacyjnych.

Tak, realizujemy działania w tym zakresie. Dużą inicjatywą był Projekt Zmiany Kultury Organizacyjnej, obecnie są to projekty CFT, imprezy integracyjne, bieg uliczny, MANkołajki, wolontariat, konkursy dla Pracowników i wiele innych. Jesteśmy również otwarci na nowe sugestie w tym zakresie. Pozdrawiamy

Związki zawodowe zablokowały podwyżki płac na przyszły rok. Ciekawe.

III grupa
@666

Związek zawodowy Solidarność okradł mnie z podwyżki płacy na którą czekałem trzy lata. Od Nowego Roku podwyżki na energię wzrosną o 24 %. Dziękuję Wam i życzę wszystkiego najgorszego w Nowym Roku.

stefek
@MAN Bus Sp. z o.o.

weźcie się nie ośmieszajcie nawet. Dla działu HR jesteśmy tylko numerami. Brak szkoleń, braw awansów, brak możliwości rozwoju. No chyba, że jesteś czyimś protegowanym wtedy możesz liczyć na szkolenia, awans i jakiś tam rozwój.

Konstruktor

Hahaha. Każdy kto tam przepracowal minimum jeden dzień wie że to nieprawda. Proszę się nie ośmieszać. Brak szacunku dla ludzi...chyba że jesteś czyims plecakiem. Nigdy więcej najgorszy okres w życiu. Ale oczywiście dzial marketingu pisze tu ładne historie ale bajki to ja czytam dziecku do snu. Niepozdrawiam

Pracował ktoś z Was jako Specjalista ds. Logistyki w MAN Bus Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Vincent

Witam, również poproszę o informację na temat tego stanowiska.

Alicja

Polecam MAN Bus w Starachowicach. Ciekawa praca, miła atmosfera !

Ulala
@Alicja

Ciekawe hahha dobry żart

ula
@Ulala

Nawet bardzo fajny. Zapraszają co rusz do pracy normalny człowiek popracune 2-4 miesiące i ucieka do większego miasta...

Waldek
@ula

taaak, do marketu w większym mieście hahhahahhahah

Elektryk

Śmiech na sali:D testy jak dla dzieci w wieku przedszkolnym określające właściwy kierunek rozwoju a nie dla dorosłego człowieka czy nie ma problemów z wzrokiem i czy potrafi rozróżniać kształty i wielkość na podstawie zdjęcia , jeszcze zrozumiał bym w jakiś normach gdy by to był- rysunek techniczny a tak to jakiś cyrk próba uświadomienia że człowiek jest "0" wprowadzenie że jeżeli się na to zgadza to już tak będzie traktowany pewnie było by za trudno i zbyt wielu ludzi by poodpadało a nie jednym sortem, rzutem przyjąć 300 osób pierwszych lepszych "fachowców specjalistów" do prac biurowych przeciąć kartkę ,skleić podkleić

brak zagadnień typowo związanych z elektryką choć by obsługa najprostszych urządzeń mierniczych

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik samochodowy/przemysłowy DE
DWL Job Sp. z o.o.

Info dla tych co na działalności chcą przyjść. Od stycznia do lipca wyszło nie całe 100 godzin pracy miesięcznie.Obiecuja że będzie lepiej ale nic się nie zanosi. Marne grosze się zarabia.Nie polecam.Nie ma możliwości wypracowania nadgodzin czy sobót.

Olin

Ja na zarobki nie narzekam i to w 8 godzin. Trzeba byc oblakanym aby chciec nadgodzin nawet platnych.

Rocco
@Olin

Ty ja nie chciałem nad godzin,czytaj ze zrozumieniem albo się nie udzielaj

Czas pracy zależny jest od programu produkcyjnego do zrealizowania. Nadgodziny wynikają ze szczególnych potrzeb pracodawcy. Pozdrawiamy

@Olin

Pewnie stanowisz większość załogi tj. 70% która nie jest z miasta i posiada hektary do obsiania. Dla takich jak Ty nadgodziny są niewygodne . W sezonie wegetacyjnym jest praca na roli a nie w zakładzie pracy. Pewnie dostałeś się po znajomości na początku istnienia firmy i posiadasz wysoką grupę uposażenia. Byle do emerytury. Pewnie zapisałeś się do związku zawodowego i głośno krzyczałeś że nie chcesz elastycznego czasu pracy i przychodzenia w soboty. Jest tyle hektarów do obrobienia a praca w Man ci to utrudnia. Przez takich jak Ty ludzie nie dostali podwyżek.

Czy będzie w grudniu przestój?

alibaba

tak od 23.12 do 18.01

Wszelkie informacje o przerwach w produkcji są komunikowane w momencie ich zatwierdzenia. Pozdrawiamy

Czy kobiety w ciąży mogą liczyć w MAN Bus na jakieś benefity?

@Karolina

Tak, dbamy o przyszłe mamy poprzez skrócenie ich czasu pracy do 6 godzin przy pozostawieniu wynagrodzenia na dotychczasowym poziomie. Udzielamy również czasu wolnego na badania związane z ciążą oraz udostępniamy ergonomiczne fotele dla kobiet w ciąży. Po powrocie świeżo upieczonych mam karmiących do pracy, mają one możliwość skorzystania z jednej godziny wolnej w ciągu dnia przeznaczonej na karmienie. Nowonarodzone maluszki otrzymują również drobne upominki z logo naszej firmy. Pozdrawiamy

Gold en

Kolesiostwo i więcej rodziny na stanowiskach. Ludzie z doświadczeniem i kwalifikacjami nie chcą tam pracować!!

@Gold en

Każdy kandydat przechodzi standardowy proces rekrutacji. W tym roku uruchomiliśmy Program Poleceń "POLECAJ-ZARABIAJ" poprzez który można zgłaszać swoich znajomych jako kandydatów do pracy w MAN Bus. Zachęcamy do udziału. Polecający może zgarnąć nagrodę nawet 1 000 zł. Pozdrawiamy

Obecnie widzę na stronie duży ruch PR man chyba boją się że opinie wyjdą poza zakład. Obecnie z zakładu odchodzi mnóstwo pracowników, szczególnie z montażu(największy cyrk), to prawdo że przychodzą nowo ale najczęściej bardzo szybko odchodzą jak zobaczą co tu się dzieje. (usunięte przez administratora) to codzienność, w ostatnim czasie też było bardzo popularne zwalnianie pracowników którzy zgłaszali wypadek w pracy. I oczywiście co roku elastyczny czas pracy, czy niewolnictwo pełna gębą, niestety związki zawodowe to też jeden wielki cyrk. Nie polecam

Iciebie

W man podwyżki dostają kierownicy za blokowanie podwyżek osobą najmniej zarabiającym. Za ich ciężką pracę polegającą na oszukiwaniu ludzi zostali sowicie nagrodzeni.

Mordeczka

Związki zawodowe nie walczą o osoby najmniej zarabiające co jest pluciem w twarz pracownikom. Nowo przyjmowane osoby dostają wyższą stawkę niż pracownicy z stażem dwu-trzy letnim. To jast kpina z ciężko i uczciwie pracujących ludzi. Związki zawodowe to wydmuszka. Dla nich im jest gorzej tym jest lepiej !!!!

Bhhhh

Jak nisko można upaść niech opowie twój kierownik. Za blokowane podwyżek dostał podwyżkę i wyjazd do hotelu w Szczyrku. Pamiętaj o tym pracowniku. (usunięte przez administratora)

@Mordeczka

Jest pan Seweryn jeszcze w związkach Solidarności bo za moich czasów był i conieco napisał w gazetce lub na forum i osoba która chciała pracować to sporo się mogła dowiedzieć o pracy warunkach lub zarobkach czy ktoś z kolegow lub koleżanek napisze ?

Widzimy, że Pracownicy traktują forum jako dodatkowe źródło informacji - dlatego tutaj jesteśmy. Jeżeli ma Pan/ Pani informacje o nie przestrzeganiu regulacji wewnątrzzakładowych, przepisów BPH itp. prosimy o kontakt e-mailowy na adres: mantomy@man.eu. Pozdrawiamy

Czy firma MAN Bus Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Komunikacja wewnętrzna MAN Bus

Szkolenia, na które kieruje pracowników pracodawca i wynikają z zakresu obowiązku bądź podjętych działań rozwojowych są w 100% płatne przez pracodawcę. Szkolenia planuje się w cyklu rocznym i wynikają z ustaleń miedzy kierownikiem a pracownikiem podczas tak zwanej rozmowy rozwojowej. Pakiet szkoleń jest szeroki i uwzględnia zarówno szkolenia podnoszące kwalifikacje techniczne, szkolenia które kończą się nadaniem uprawnień (np. przez UDT) jak również szkolenia podnoszące kompetencje interpersonalne (np. komunikacja). Dodatkowo pracodawca przewiduje możliwość dofinansowania do studiów wyższych czy kursów z języka obcego.

Jag
@Komunikacja wewnętrzna MAN Bus

Tak pamiętam jak kilka osób miało iść z logistyki na rozwój warunek byl skończyć studia magisterskie super wszystko pięknie studia skończone a ja cały czas zamawiam części do krzeseł itp.....

@Jag

Proces realizacji szkoleń nie uległ zmianie: „Szkolenia planuje się w cyklu rocznym i wynikają z ustaleń między kierownikiem a pracownikiem podczas tak zwanej rozmowy rozwojowej.” W przypadku pytań co do możliwości rozwoju, zapraszamy również do kontaktu ze swoim Opiekunem Personalnym.

Bajo jajo
@Komunikacja wewnętrzna MAN Bus

Nie można o firmie MAN napisać, że to dobry pracodawca te czasy skończyły się w 2000 roku. Polityka firmy opierana jest w tym momencie na taniej sile roboczej nawet dla wykfalfikowanych specjalistów. Najlepsze jest podejście do pracy zdalnej po wypełnieniu 3 wniosków można pracować 2 razy w miesiącu zdalnie. Brak poszanowania pracownika. Szkolenia to też mit. Jedyne czego można się spodziewać to: 1. Stres 2. Słabe wynagrodzenia 3. Wiele niespełnionych obietnic. 4. Pracy, często za 2 nawet 3 osoby ze względu na problemy personelem. 5. Brak jasnego systemu podwyżek płacowych.

Bromba
@Komunikacja wewnętrzna MAN Bus

Na szkolenia do Szczecina jadą ciągle te same osoby ulubieńcy kierownika. Fajne imprezy na Wałach Chrobrego są głównym motywem szkolenia i umacnianie relacji wśród znajomych. Umiejętności nabyte nie są wykorzystywane. Najważniejsze że było fajnie.

@MAN Bus Sp. z o.o.

Przestańcie bredzić. Szary pracownik nie ma szans na żadne szkolenia, awans, takie są fakty. Chciałem aby firma sfinansowała mi szkolenie, odbiłem się od ściany zarówno u kiera swojego , a tym bardziej w kadrach.

@Bromba

Szkolenia realizowane są zgodnie z potrzebą rozwoju kompetencji w danym obszarze. Zachęcamy do zgłaszania Kierownikowi chęci podnoszenia swoich kwalifikacji. Po szczegóły zapraszamy również do Działu Kształcenia - tel. 41 2734 656 lub 41 2734 257. Jeśli posiada Pan/ Pani informacje o łamaniu przepisów, prosimy o kontakt e-mailowy na adres: mantomy@man.eu. Pozdrawiamy

@Bajo jajo

Drogi BAJO JAJO, poniżej nasze odpowiedzi: Praca zdalna Jeśli chodzi o pracę zdalną, czekamy na wytyczne odnośnie ustawy – z tego co wiemy prace są na ukończeniu. Bazujemy tutaj na rozporządzeniach ustawodawcy. Stres Jak w każdej dynamicznie rozwijającej się firmie, tak i w naszej mogą pojawiać się sytuacje stresujące. Robimy wszystko aby ich unikać (np. realizujemy teleporady z psychologiem), jednak nie zawsze jest to możliwe. Wynagrodzenia Co do kwestii wzrostu wynagrodzeń w roku 2022, rozpoczęliśmy rozmowy na ten temat ze Związkami Zawodowymi. O ustaleniach informujemy na bieżąco poprzez komunikację wewnętrzną. Obietnice/ problemy z personelem/ system podwyżek płacowych Prosimy o doprecyzowanie tych punktów, abyśmy mogli się do nich odpowiednio ustosunkować. Zapraszamy do kontaktu na adres: mantomy@man.eu. Pozdrawiamy

Man

Jako pracodawca NIC nie warci !!! Kontakt z szefostwem tragiczny nie wspominając o tym że stawki sa minimalne... Daleko od nich !!!

Potwierdzam

@Michał Francuz

A co konkretnie nie pasuje Ci w MAN Busie? Może wyjaśnisz czemu nie masz najlepszego zdania o tej firmie? Co musiałoby się zmienić, aby Twoje nastawienie było nieco lepsze? :)

@Bartosz

Cała kadra kierownicza po protekcji dostaje się, a ja (usunięte przez administratora)tyle lat na nic

@Michał Francuz

A powiesz mi coś o zarobkach w MAN Busie? Ile można zarobić na początku i co jaki czas można liczyć na jakieś podwyżki? Czy firma oferuje też premie oprócz podstawy wynagrodzenia? Jeśli tak, to od czego zależy czy pracownik dostanie bonus?

@Bartosz

Powiem ci jak powiesz czy jesteś z Nowej Słupi?

Lopez
@Michał Francuz

Francuz nie osmieszaj się (usunięte przez administratora)

@Bartosz

Juz dawno szykuje się do odejścia z tej słabej firmy

@Man

Mi mówili na rozmowie ze cały grudzień wolny styczeń pracojemy i odrabiamy w soboty czyli za grudzień tak ?

pOIXEL
@Michał Francuz

Oj ty klamczuchu, szykujesz sie Francuz do odejscia i szykujesz, a tkwisz tu od kilkunastu lat.

@Man

Każdy Kierownik wyższego szczebla jest dostępny dla Pracowników w czasie spotkań w ramach drzwi otwartych. Harmonogram został udostępniony przez Dział Komunikacji. Zachęcamy do korzystania z tej możliwości. W przypadku pytań, prosimy o kontakt e-mailowy na adres: mantomy@man.eu Pozdrawiamy

n.

Dochodza słuchy że mają się zwalniać etaty Specjalista ds. dyspozycji jakie pieniądze na tym etacie sa realne do zarobienia????

@n.

W tej chwili nie prowadzimy takiej rekrutacji. Zachęcamy do aplikowania na nasze pozostałe oferty pracy. Można je łatwo wyszukać na platformie pracuj.pl. Pozdrawiamy

Lakiernia

Pracowałem tam. Odszedłem bo ja nie będę pracował za tych (usunięte przez administratora) Lakiernia to niestety starzy wypaleni pracownicy którzy przychodzą do pracy odsiedzieć 8 godzin gdzieś w kąciku popijając kawusie i wódeczkę. Największą wadą tego zakładu są niestety pracownicy. Taka jest prawda.

Janusz

Jak wygląda praca na magazynie proszę o opinie.

@Janusz

Wszelkie szczegóły na temat pracy w obszarze magazynu można uzyskać podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do aplikowania. Kontakt pod numerem telefonu: 783 930 016 lub pod adresem: rekrutacja.starachowice@man.eu

Cyc
@Janusz

Kobiety są

Polecam pracę w MAN Bus!

Iwona
@Ania

Hej, a mogę wiedzieć za co konkretnie polecasz pracę? :) Czy są oferowane jakieś atrakcyjne benefity lub dodatki?

@Iwona

Niezła kasa, warunki socjalne, brak ciśnienia - przynajmniej na moim dziale, w miarę rozsądny kierownik i koordynatorzy

Mega
@Olin

No to wspaniałe że tak wspaniale masz, heh a będzie jeszcze wspanialej, rotacja była jest i będzie heh sami,, fachowcy. "zostali. Cud miód.!!!

@Iwona

Dziękujemy za zainteresowanie. MAN Bus oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia. Szczegóły na temat benefitów można łatwo odnaleźć w zakładce: „Bo jak nie MAN, to kto?”. Jeżeli te informacje nie będą wystarczające, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem mantomy@man.eu

@Mega

Na moim dziale rotacja od 2 lat jest żadna !!!

@Ania

To pewnie jedna którą chwali po znajomości się dostala

Hhhhh
@Ania

Polecam szkolenia w Szczecinie. Można pić(usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora) po twarzy jak kierownicy. Polecam.

@Olin

Mam pytanie jak tam w manie z zarobkami i z ogólną atmosferą bo jutro wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy miałem iść na składową do pracy ale odmownie i na 1 maja mam zaproszenie ?Paweł

JONEK
@Michał Francuz

Marny spawaczyno, skoro tak ci w MAN-ie żle to dlaczego tkwisz tu od kilkunastu lat? No odpowiedz tak szczerze. Michale Francuz - skro źle ci w MAN dlaczego pracujesz tutaj cały czas od kilkunastu lat???

paweł
@Ania

ja to bym radził niech wrócą. Ludzie z solidarności idobrzy kierownicy i kadra

Ja pracowałem z mana tylko w pkc group parę lat temu przez agencję pracy a raczej trzy agencje pracy zarobki netto bez jakichkolwiek zajec to ok 2000 zl wtedy do ręki dużo dziewczyn pracuje atmosfera miła .

Dlaczego niektóre osoby są powoływane na stanowisko kierownika z pominięciem uregulowań korporacyjnych w tym zakresie?

Dobra firma to może była parę lat temu teraz wiele się zmieniło ale na gorsze. Kiedyś każdy marzył by się tam dostać teraz ludzie lawinowo uciekają stanowczo odradzam.

Były

Z roku na rok coraz gorzej szczególnie po zmianie szefostwa na tureckie,zła atmosfera,słabe wynagrodzenie,słaba organizacja produkcji,ciągle pretensje od przełożonych,robisz coraz więcej operacji a o lepszej stawce możesz pomarzyć.Stanowczo nie polecam !(przepracowałem 4 lata) Firma dziad ????

Kadra kierownicza to porażka

@Michał Francuz

Dlaczego? Rozwiń temat. Łatwo oczerniać nie podając nawet jednego argumentu.

@Michał Francuz

Pracujesz w MAN Busie, tak? Jakie są tu obowiązki pracowników i czego tu się od nich wymaga? Czy ta firma to dobre miejsce do rozwoju zawodowego Twoim zdaniem? :)

Zostaw merytoryczną opinię o MAN Bus Sp. z o.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w MAN Bus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAN Bus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAN Bus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 9 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAN Bus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MAN Bus Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAN Bus Sp. z o.o.