logo MAN Trucks & Bus

MAN Trucks & Bus

Starachowice

Opinie o MAN Trucks & Bus

Pawel 2009-02-02 13:07
Man jest tutaj największym pracodawcą i dyktuuje warunki pracowe i socjalne. Każdy chce się tam dostać dają jakieś poczucie bezpieczeństwa
2009-02-02 13:11
Słowa kojarzące się z MAN STAR TRUCK S.P Z.O.O (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...DOBRA .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .DOBRA
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w MAN STAR TRUCK S.P Z.O.O:
Najbardziej nie podobało mi się w MAN STAR TRUCK S.P Z.O.O:
Cichy 2009-10-18 20:31
Pracowalem knir tsk dawno w MAN`ie , i wieerzcie mi nie jest tak wcxale pieknie, jedynie co daja to rzeczywiscie stala co miesieczna penscje, wle wsrodu nie jest az tak przyjemnie, lapowkarstwo i liziostwo jedna wielka klika.Ja rozu,iem ze trzeba pracowac ale zeby kierownikowi za darmo w sobote dom malowac lub tykowac za free to dla mnie juz za duzo, i taki osoby w wiekszosci sa brygadzistami lub lizidupami kierownikow komorki
mały aryjski niewolnik 2009-11-09 20:34
popieram
lopez 2009-11-14 18:24
w manie to ja iwem jak jest bo tam pracuje kilka lat. zawsze jst kasa co miesiac. ale najlepioej by bylo jak by sie zarabialo 5 tys na miecha a nie 2 tys . kierowniki wszyscy to ...... a brygadzisty to faje . a najlepiej na robocie sie zna pracownik.
Man Bus Sady 2010-08-30 13:11
W tej firmie przepracowalem ok 2,5 roku. Zarobki kształtują się między 2000-2500zł na rękę dla pracowników produkcyjnych nie ważne czy pracuje 2 lata czy 10. Za soboty płacą dodatkowo 100% więc jak się zaliczy z dwie soboty plus jakies nadgodziny w tygodniu to wyplata calkiem calkiem. W tej firmie za dużo jest brygadzistów (koordynatorów) w porówaniu do ilości pracowników. Jak się zatrudniałem to byl jeden brygadzista na 20 osób. W obecnej chwili (kilka osób się zwolniło i kilku zwolnili) na ok 13 osób jest 3 brygadzistów + kierownik i jeszcze chcą zrobić dodatkowo jednego brygadzistę. Brygadziści mieli też wykonywać pracę produkcyjne a jak zasiedli "stołka" to nagle dwie lewe rece do roboty dostali. Jeżeli chodzi o szkolenia to oprócz obowiązkowych BHP i PPOŻ to na inne nie ma co liczyć. Awans dostaje się po znajomości lub za dziobanie kierownikowi a nie za wyniki w pracy.Ogólnie podonie jak w większych firmach trzeba uważać co się mówi bo potem wykorzystują to przeciwko tobie. Firma dobra na start dla mlodych ludzi bez doświadczenia.
robol 2010-11-19 19:13
Było dobrze ale jak nastał [usunięte przez moderatora] to wszystko się zmieniło. praca sezonowa, normy coraz wyższe, tylko lizusy mają ok
RAFAL 2011-02-20 23:44
Man W Starachowice jest to najgorsza firma KIEROWNICTWO nie docenia lakierników kierownicy nie potrafią rozpoznac prawdziwych fachowców sugerujac się pracownikami pracujacych w bylych zakadach FSC nie szanuja rozwojowych wizji i umiejetnosci mlodych luidzi kturych nie do ceniaja powodujac odejscie z zakladu a ci pracownicy sprawdzaja sie zecydowanie za granica tak jak w Niemczech DLATEGO ZASTANUWCIE SIE JESLI MACIE SZANSE TO WYJEZDZAJCIE NIE DAJCIE SIE OSZUKIWAC MNIE SIE UDALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RAFAL GLADYS PRACUJACY W NIEMCZECH JAKO LAKIERNIK
efka 2014-07-02 07:20
Byłem tam na rozmowie. Totalna porażka jakieś idiotyczne testy sobie robią pseudo psychologiczne. Rozkręcić zestaw nakrętek nałożonej na śrubie , potem złożyć jak na rysunku. Potem złożyć je w jak największym nieładzie. Powycinać coś z karteczek mówię wam totalny idiotyzm kretyńskie wykazywanie się najmniej potrzebnego działu czyli hr. Człowiek poważny idzie na rozmowę jako elektryk z doświadczeniem pracujący lata w innej firmie a tutaj szopki sobie robią z człowieka a do tego nie raczą oddzwonić i powiadomić o wyniku rozmowy totalne żenua! Widać, że firma czatuje typowo na młodych i głupich, którzy jeszcze nie mają obycia w firmach. Nie zawracajcie sobie nawet głowy. Zarobki kiepskie bo razem z premiami , nadgodzinami i tp max 2500 dla specjalisty to jest jak plunąć w twarz!
sdsdsds 2014-09-10 19:37
@efka pewnie nie dałeś rady poskładać nakrętek jak na załączonym obrazku, z wycinaniem pewnie też sobie nie poradziłeś bo nie zrozumiałeś powtarzanego wielokrotnie polecenia nie poradziłeś sobie z błahymi rzeczami i teraz się tu wielce wytrząsasz. Jak byś był choć troszkę myślący wiedział byś co na celu miały takie testy. Nie ma się co dziwić że wcale do Ciebie nie zadzwonili...
sdf 2014-09-28 10:51
ooo proszę wypowiedział się właśnie karierowicz polaczek pewnie pnie się tam do góry!
star 2014-09-28 10:55
Na rozmowie jest co innego a potem z nikim się nie liczą i możesz pracować gdzie indziej, robią z człowiekiem co chcą a jak ci się nie podoba to wyp.... Dopóki było kierownictwo niemieckie to było ok a jak pozatrudniali zabiedniałych polaczków na kierowników to taki polaczak "karierowicz" kierownik wielki za kasę cię zgnoi bez żadnych skrupułów! Nie wolno się tam odzywać słowem.
sdsdsds 2014-11-12 16:30
co, żal ściska 4 litery, że to nie Ty pniesz się do góry?
wolq 2014-12-25 09:15
Witam. Dość mocno w mediach prezentowana jest rozbudowa Firmy o jakieś kilkaset miejsc pracy. Ile w tym prawdy a ile marketingu? Jakich konkretnie ludzi potrzebują do pracy? Specjalistów czy raczej pracowników za najniższą krajową?
Mat 2015-01-20 20:01
Cześć
Ile zarabia konstruktor i jak wygląda praca ?
janusz 2015-06-13 22:16
widać kolego musisz byś tumanem skoro prostego testu śrubki nie mogłes zaliczyć hehe
MAN Posen Groß-Rosen 2015-07-21 23:13
Kasa w miarę dobra, ale zero rozwoju. Zależy czego szukasz w życiu.
olo 2015-08-19 21:05
Czy może ktoś potwierdzić informacje na temat przeniesienia części linii montażowych z Sadów pod Poznaniem do Iłży? Chodzą słuchy, że Syndyk porozumiał się w sprawie sprzedaży dawnego "WCS" obecnie "Izamot" w Iłży a będącego częścią Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nawet więcej prawdopodobnie umowa jest już podpisana i do końca roku Man Truck&Bus planuje zatrudnienie w tym miejscu na początek około setki ludzi. Czy może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć?
małpa 2015-10-23 11:35
Jak czytam to nie wierzę....pracownik fizyczny pluje na 2500 zł do ręki bo uważa sie za specjalistę. Ja pracuje juz 37 lat i nie mam 2500zł na rękę.
jdhv 2016-02-16 22:18
Czy mlode kobiety maja szanse na dostanie sie do pracy w MAN Starachowice ??
jdhv 2016-02-17 14:22
No niestety. A orientuje się ktos czy jakas firma rekrutuje teraz ?? Najlepiej byloby miec wszędzie znajomości wtedy problemu z brakiem pracy by nie bylo...
321start 2016-02-18 13:46
Sluchajcie czy w MANie w stce jest szansa na prace dla osób bez szczególnego wykształcenia np do sprzątania autobusów czy na podmontaz czy gdziekolwiek ?
Student 2016-02-19 08:15
Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temst stażu w Man? Jak to się odbywa i czy warto tam iść na staż?
Student 2016-02-19 08:17
Absolwentka 2016-03-03 09:53
Może ktoś się orientuje czy jest teraz nabór do pracy na stanowiska w dziale kontroli jakości, optymalizacji lub technologii?
Anonim20 2016-03-19 21:21
Firma Man jest rozwojową firmą ale ma duży minus czas elastyczny pracy parę dni temu na montażu było zebranie dotyczyło czasu elastycznego pracy Ziętuś chyba kasy juz nie ,ma bo już od sierpnia będzie nam kazał jebać po 12 godzin co każdy się nie godzi ale Solidarność jebanej dadzą łapówkę i będziemy napierdalać 12 godzin a zietusiowi kasa będzie wpływała i bedzie wypoczywał na majorce a my na jego wczasy bedziemy dymać jak murzyny w afryce
szkop 2016-07-25 16:32
jakie godziny ? teraz opór po 12 h a zimą w domu za nadgodziny ................utpia
Anonim1520 2016-10-11 22:47
Ja jednak postanowiłem napisać tu opinię o tej firmie. Zostałem w niej potraktowany delikatnie mówiąc,nie tak jak się powinno. Zostałem zatrudniony przez Agencję na dziale Montażu pod koniec września. Miałem umowę do końca października. To była moja pierwsza praca, a dużo osób mówiło mi, że MAN to "kraina MANną i miodem płynąca", więc postanowiłem zaryzykować. Na stanowisko,na które byłem przydzielony, byłem za słaby, więc tymczasowo przenieśli mnie na inne stanowisko, z którego "pod koniec tygodnia" miałem być przeniesiony na inne stanowisko. Zamiast tego, panie z Agencji wręczyły mi wypowiedzenie w okresie tygodnia. Gdy spytałem się, jest powód, dowiedziałem się że to decyzja kierownika, powodu której nie znają. Brygadzista oczywiście udawał, że o niczym nie wie. Poczułem potraktowany się jak śmieć. Więc wg. mojej opinii bardzo tej firmy nie polecam,i nie pozdrawiam p. kierownika Stąporka.
2016-10-12 12:37
Na pewno taki przedstawiciel handlowy oprócz odpowiednich premii czy prowizji ma zapewnione do tego jeszcze odpowiednie benefity socjalne. W końcu ważna jest dbałość o swoich pracowników, bo można mówić wtedy o sukcesie całej firmy. A atmosfera w Poznaniu jaka?
kara 2016-12-07 19:56
nie warto, traktuja cie jak smiecia ;za 2000 zl. "przynies zanies pozamiataj"
mysla ze sie pana boga za nogi zlapalo ze sie tam pracuje
nie polecam
smutny 2016-12-18 11:32
Masz rację stąporek to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ich mało
kontroler 2017-01-27 19:49
Pracowałem w tym syfie.Trzeba zasuwać i jeszcze raz zasuwać.Kierownik tylko straszy ,,,,,,,ze jak nie pasuję to za bramę.Kierownicy przydupasy nie znają się zupełnie na pracy na swoim dziale.Teraz nowy prezes podobno dobiera im się do du....Niby taka europejska firma ale żądzą polaczki kierownicy.Z takim podejsciem jak te kur... maja to polska zawsze będzie sto lat za murzynami.
Rozczarowany 2017-02-03 18:23
Przepracowałem w MANie kilkanascie lat, w dziale technicznym i wiele lat w serwisie MAN. Doświadczenie ze STARa dział konstrukcyjny, dział badań i serwis. Kilkanascie szkoleń technicznych, szkolenia w Monachium, Steyr, znajomość oprogramowania MAN, komputera diagnostycznego MANCats, dokumentacji technicznej MAN. Po krótkiej przerwie chciałem ponownie przyjąc się do MAN BUSa ale okazało sie ze z moimi papierami to niemożliwe, albo cv zaginęło albo rekrutacja wewnetrzna (chyba wiadomo jaka), zero kontaktu. W tym HR to pracują chyba idiotki, które nie potrafią czytać ze zrozumieniem, kilku niemieckich prezesów ufało mojej wiedzy przez kilkanascie kolejnych lat a pani z HR po 5 minutach rozmowy dyskwalifikuje moje kompetencje, chociaż nie ma zielonego pojęcia o technice. Totalna porażka tego działu, liczą się tylko znajomości.
Kgb 2017-02-03 23:07
A tobie mózgu za to nie dali i masz nitke co uszy trzyma
nn 2017-02-27 16:34
Jeden syf syf i jeszcze raz syf ciekawe ile dały lizodupy i leśne ssaki żeby dostać się do pracy żałosne
kk 2017-02-27 16:44
A ja ciekaw jestem kiedy zarząd zmieni to by przyjmować do pracy ludzi którzy nie mają znajomości u kierowników itd ...bo caly czas to tylko matki zony kochanki còrki synów wujkow ciotki krewnych itd.....przyjmują może czas najwyższy to zmienić i dac szanse innym !!!!!
inzynier 2017-03-04 23:56
nigdy się nie zmieni dopóki nie zwolnią pań z hr po tym kuriozalnym uniwersytecie w Kielcach bądź wyższych szkołach wycierania kurzu, gdzie to poziom nauczania jest niższy niż w podstawówkach. Najlepsze jest to ze panie porozumiewające się w tej firmie w jezyku niemieckim czy to trudnione tłumaczki po tych smiesznych szkołach ledwo siegaja poziomu c2, a jeśli przychodzi pogadać w schwäbisch albo bairisch to jest jedno wielkie aaaaaa hochdeutsch bitte. Gdyby nie kilku obeznanych inżynierów to nic by nie ustaliły :) Najlepiej niech ich jeszcze zwolnią i zatrudnia specow z własnych rodzin.
Weronika 2017-03-23 12:43
Kto może znaleźć zatrudnienie w MAN Trucks & Bus? Na jakie osoby czeka firma? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdziemy przydatne informacje http://www.truck.man.eu/pl/pl/man-na-swiecie/man-w-polsce/kariera/praca-w-firmie-man-/praca-w-firmie-man.html
Ggh 2017-04-20 23:29
Dokladnie tak!!!
Axim 2017-06-06 07:21
Agencja pracy to wytwór którego nie powinno w ogóle być. Zabiera dodatkową kasę pracownikowi który i tak zarabia mało. Kiedyś był 3 miesiącach okres próbny umowa o pracę pozniej po tym okresie umowa na czas nieokreślony. Teraz wypowiedzenie mogą ci dać po dwóch tygodniach pracy. Żenada
Amino 2017-06-07 17:42
Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy konstruktora ? Jakie są widełki zarobkowe ? Czy są duże wymagania jacy są kierownicy w biurze konstruktorskim itp ?
Zostaw swoją opinię o MAN Trucks & Bus - Starachowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAN Trucks & Bus