Opinie o Terravita Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Terravita Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Terravita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terravita Sp. z o.o. w Poznań

Pani. Kama

Nie polecam firmy (usunięte przez administratora) całkowite.

Bob robotny

Ale (usunięte przez administratora) atmosfera (usunięte przez administratora) Wyzysk straszny co chodzi o zarobki to całkowite (usunięte przez administratora)

Jurek

Ja pracowałem w Interagrze ( ta sama dyrekcja, kadry i pracownicy co w Terravicie ) i byłem do końca zadowolony. Odszedłem tylko ze względów rodzinnych. Ale to było dawno jak właścicielem był pan Cichowski

Ktos

Czesc czy warto przejsc to Terrawita? Jako ph? Boje sie zeby sobie nie pogorszyc. Jak targety? Premie?

Ryszard
@Ktos

Nie polecam firmy . Premie zależy od kierownika który może tobie jej wogole nie dać . Zastanów się 2 razy czy tak źle jest tam gdzie pracujesz.

LEPSZA
@Ryszard

15 LAT TEMU WIĘCEJ NIZ POŁOWA KOBIET ODESZŁA DO LEPSZYCH FIRM ZA LEPSZE WYNAGRODZENIE NA PRODUKCJE. NIESTETY TAKA PRAWDA NAJNIZSZA KRAJOWA PŁACI TERAWITA NA 3 ZM NA PRODUKCJI .

była
@Ryszard

Ja odeszłam z tej beznadziejnej firmy 15 lat temu i nie żałuje jak większość wtedy młodych ludzi przed 30 stka bądź 40 stka więc podziwiam panie które tam zostały na produkcji zarabiając grosze.

Brygadzista

Rekrutacja bardzo fajna, miła atmosfera P. Edytka i Kierownik uprzejmi nie mam zastrzeżeń co do rekrutacji.

Jaka atmosfera w firmie we wnętrz? Jak oceniacie pracę brygadzisty? Jaka jest współpraca między kierownictwem? Czy wszystkie negatywne opinie są prawdziwe?

Leszno
Steve

Odszedłem za niechlubnych czasów panowania silikonowej Blondi a dziś ponoć P I (usunięte przez administratora) nareszcie wyrzuciła to coś. Teraz bym wrócił chętnie, (usunięte przez administratora)

Maciej

Chciał bym zapytać o ogłoszenie na magazyniera ? Jak praca na magazynie? Jakieś możliwości awansu ? Wybieram się na rozmowę .

Rudy

(usunięte przez administratora)3 tys? Hahahhaha tyle to mówi kadrowa na rozmowie kwalifikacyjnej ! Mam tam znajomego na bank tyle nie ma

Czy pracownicy Terravita Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Oczywiście, mieliśmy świetną imprezę integracyjną w Country Park pod Gajem. Czekamy na kolejną.

ona

Produkcja miała tzn pracownicy czy tylko biuro .Jestem ciekawa kiedy.Lepiej napisz ile zarabia się na produkcji na 3 zmiany pakowacz.Bo nie wiem czy ma te 2 tys zł netto.

On
@ona

Wszyscy byli, produkcja i biuro

inka
@On

Napisz jaki macie socjal i ile się zarabia na produkcji na 3zm bez nadgodzin.

Ryszard
@inka

Social w tej firmie nie istnieje kobiety na 3 zmiany zarabiają grosze dużo innych firm płaci więcej

pikuś
@Ryszard

Dlatego się dziwię że dziewczyny co maja 40 lat wiekowo dalej tam pracują .Widocznie pasuje wynagrodzenie bo jak ktoś sam się utrzymuje to słabo to widzę. Widocznie mają partnerów do dobrze zarabiają. Większośc odeszła kilkanaście lat temu i te osoby zarabiają więcej bo chciały zarabiać więcej.

jolka
@Ryszard

A podwyżki jak często sa w tej firmie chyba raz na 10 lat ja się ciesze ze tu od dawna nie pracuje bo ja mam co roku podwyżkę .

Stasio
@pikuś

Jest tylko jedna dziewczyna przed 40stka Reszta to osoby przed emerytalne.

PIKUS
@Stasio

ALE TE NIEKTÓRE MAJĄ 42 43 45 LAT WIEC TE OSOBY GDYBY CHCIAŁY TO MOGŁY ZMIENIC PRACĘ WIDOCZNIE WSZYSTKO PASUJE .RESZTA TO 50 I PO Więc same mogą mieć pretensje do siebie czemu nie zmieniły pracy na lepsze wynagrodzenia bo połowa ludzi odeszła z 15 lat temu i mają lepiej.

Roko

Idę na rozmowę rekrutacyjną do biura. Chciałabym się dowiedzieć czegoś konretnego: jaką atmosfera, czy są spotkania integracyjne, czy są szkolenia, czy zarząd jest ludzki, czy nadal benefity są dodatkowo płatne

True..

Teresa
@Roko

I jak, byłaś na rozmowie rekrutacyjnej w Terravita? Jeśli tak, to podziel się proszę tutaj na forum swoimi wrażeniami z niej! :) To będzie na pewno bardzo pomocne dla osób, które także rozważają aplikowanie do pracy w tej firmie.

Okej

Atmosfera luźna, zależy od stanowiska, Są gorsze jaki i lepsze miejsca pracy wszystko zależy od tego kto jak się dogada. Jedyny poważny minus dlamnie to bardzo słaby socjal, żadnego pakietu medycznego nie wspominając o jakiś dodatkach.

Czy w Terravita Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Chyba nie panuje, kadry nic nie robią aby to zmienić. Pan h jest beznadziejny zajmuje się wszystkimi firmami wokoło tylko nie w tej której pracuje

Tony

Wystarczająco luźna

hmm

Jak z zarobkami na stanowisku operatora maszyn? Idzie coś koło 3k wyciągnąć? Atmosfera też ok?

Leszek

Widzę fajne ogłoszenie na Elektryka w Terravicie. Jak wygląda kwestia podnoszenia kwalifikacji na tym stanowisku?

Kolega

Chcial bym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie bo chciał bym złożyć cv.

anka

Nie wiem dokładnie ile zarabia operator ale widocznie ma dobrą kase skoro tam siedzi .Ja pracowałam 15 lat temu w terrawicie i się zarabiało o połowe mniej niż w innych firmach płacili dlatego odeszłam .Pracuje w nivea za 3500 zł netto jako zwykła pracownica na produkcji i bez nadgodzin .Pewnie teraz max ma 2 tys zł na reke zwykła pracownica w terrawicie .Wiec nic dziwnego ze zostały osoby koło 50 sci a te które maja 40 lat to się chyba bały zmian itp bo nie wierze w to ze nie chcą więcej zarabiać.

Agata

Jak tam sytuacja w firmie? Szukają kogoś ?

Leszek

Praca w nadgodzinach jest ekstra płatna, czy można za nie odebrać dzień wolny?

Rudy

Ile zarabia się na magazynie i jaka tam jest atmosfera?

Bożena

Firma Terravita Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutacje na kilka stanowisk. https://pracodawcy.pracuj.pl/terravita-spolka-z-o-o,24244 Może znajdzie się osoba zainteresowana? W pakiecie pozapłacowym oferowane są paczki na święta, karty multisport, ubezpieczenia grupowe. Na stronie widnieje informacja, iż firma oferuje umowę o pracę. Czy obowiązuje ona od początku zatrudnienia? Opowiedzcie o swoich doświadczeniach z pracodawcą. Wasza opinia może pomóc osobą obecnie rekrutującym na wskazane stanowiska.

Kola
@Bożena

Paczki na święta dwa razy do roku to produkty Terravita. Karty multisport i ubezpieczenie grupowe nie są świadczeniami pozapłacowym - wysokość opłaty w zależności od wybranej opcji potrącana z wynagrodzenia.

Agnieszka
@Kola

A na jakie stawki można liczyć zatrudniając się w firmie Terravita Sp. z o.o.? Czy w pracy jest możliwość uzyskania premii?

Ex - terraviciak

Porobisz ze 20 lat to i Oscara dostaniesz :)

Karol

A co mógłbyś napisać na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie Terravita? Mam tu na myśli informację o tym, jak wygląda wynagrodzenie oraz czy od pierwszych dni w firmie można liczyć na pełną umowę o pracę. Podziel się z nami informacjami, które posiadasz. Pomożesz tym samym wielu czytelnikom.

staś
@Karol

Właśnie podeślij proszę trochę informacji. Jak dział kadr kształtuje poziom wynagrodzeń oraz premii i jak ludzie są wynagradzani. Jakie są systemy motywacyjne w tym te poza finansowe, szkolenia, jak są przez HR określone ścieżki awansu. Jak znajdują i zachęcają do pracy nowych pracowników i jaka jest fluktuacja zatrudnienia. I czy polityka kadrowa jest zrozumiała dla pracowników?

Bożena
@staś

Informacje, o które pytasz, z całą pewnością by się tu przydały. Trzymajmy zatem kciuki za to, żeby jakiś obecny pracownik firmy Terravita zdecydował się szybko nam odpowiedzieć. Na pewno chciałbyś tam aplikować, a ja ostatnio widziałam, iż poszukują aktualnie Technika Automatyka, Technika Mechanika, Technika Mechatronika oraz Elektryka: http://www.terravita.com.pl/kariera Czy któraś z tych ofert pracy byłaby dla Ciebie odpowiednia?

niezadowolony
@staś

A są jakieś? Pan z kadr coś właściwie robi? Prowadzi tylko rekrutacje na stanowiska osób, które rezygnują z pracy?

Cześć, Czy możecie mi udzielić informacji na temat pracy na stanowisku Brygadzisty? Z tego co zobaczyłem jest to praca na 3 zmiany. Czy pracujecie jedynie od poniedziałku do piątku, czy również w weekendy i święta? Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? Za wszelki informacje będę bardzo wdzięczny

Zostaw merytoryczną opinię o Terravita Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Terravita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terravita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terravita Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terravita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terravita Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terravita Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 181 ocen.
  • Szarych Szeregów 48
    60-462 Poznań