Opinie o GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. w Warszawa

Agnieszka

Jest aktywne ogłoszenie na pracownika biurowego. Był ktoś na rozmowie? Szukam informacji czy warto aplikować, w jakieś atmosferze przeprowadzona jest ta rozmowa?

@Agnieszka

Pracownik biurowy nie jeździ autem. Ma zadania na miejscu. Pensje nie są rewelacyjne ale zatrudnienie jest stabilne. Nie wiem kto opisuje pracę biurową że się jeździ jak w wymaganiach nie ma prawa jazdy.

Witam, proszę mi opisać przebieg rozmowy rekrutacyjnej dla specjalisty ds. wsparcia realizacji inwestycji. W tej aktualnej ofercie nie piszą by doświadczenie było wymagane a jeśli faktycznie tak jest to mam szanse kandydować. Będzie to forma dialogu czy może również dostanie się jakieś zadanie?

Ela Nowy wpis

Odradzam pracę w tej firmie, wyzysk i brak szacunku do pracownika. Będziesz pracować na elitę, która będzie Ci wykorzystywać i gnębić. Układy rządzą, pracownik - tania siła robocza.

Na stronie widziałem w kontakcie, że jest dział sprzedaży i marketingu oraz techniczny związany z przetargami. Ciekaw jestem czy jest tu ktoś odpowiedzialny na informatykę, systemy i tym podobne? mam w tym doświadczenie i pracy szukam

mnb Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć o stanowisku inspektor nadzoru ds. budowlanych?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Lidzia

Z parę miesięcy temu było napisane w jednym komentarzu, że pracownik biurowy posiada w tym przypadku stabilne zatrudnienie. Co natomiast z administratorem? Widzę, że oferta wisi w internecie. jeszcze miesiąc jest by się zgłosić i pytanie brzmi czy według was warto? czego teraz na samej rozmowie można się spodziewać?

Agnieszka

Jan
@Agnieszka

Jestes osoba na posyłki- jeździsz gdzie każą, wozisz panią prezes. Takie pitu pitu

Alicja
@Jan

No a niby piszą tam jeszcze o pracy z dokumentami, danymi, umowami itp, to coś z tego faktycznie jest w ramach obowiazków? Bo takie samo jeżdżenie to mi się nie podoba, umysł też musi pracować ;p A jak tak trzeba wozić to chociaż firmowym autem?

Jan
@Alicja

Firmowym autem, jak najbardziej. Problem jest taki, że tam pracyz umowami jest mało. Zresztą sama kadra zarządzająca to jakiś żart.

@Agnieszka

Jak jest z pakietem medycznym w GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Nina

O takie rzeczy musisz pytać w kadrach

Czy w Ggko to jeszcze funkcjonuje kancelaria czy osoba będąca pracownikiem biurowym przyjmuje korespondencję wozi panią prezes i listy

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze??

marcin
@Zainteresowany

Dobra praca jeżeli lubisz zasuwać za Siebie i za innych, ale za friko. Rządzą układy, zarabiają swoi, margines je utrzymuję - traktowany jako przysługa.

Maria

Czy w GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami można liczyć na zatrudnienie w najbliższym czasie i umowę o pracę na czas nieokreślony? Chciałabym ustalić czy w firmie jest szansa na stabilną pracę w obecnych ciężkich czasach spowodowanych pandemią.

@Maria

Można liczyć na pracę i jest spokojnie. Może nie ma kokosów ale jest ok.

Franciszek

Witam. Jestem bardzo ciekawy, jak ogólnie pracuje się w tej firmie? Szukam informacji na ich temat, dlatego też bardzo Was proszę o odpowiedź, jak aktualnie tam wygląda praca. Niestety w sieci nie jest to popularna firma na tyle, aby dużo osób się wypowiadała stąd też moja wiadomość w tym wątku bo liczę, że dzięki tej właśnie stronie czegoś się dowiem. Dobrze trafiłem?

Xxxx
@Franciszek

Wieje prlem, jeśli lubisz takie klimaty oraz zasady z czasów średniowiecza to Ci się spodoba ????

Zostaw merytoryczną opinię o GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.?

GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 92
    00-807 Warszawa
  • NIP: 5220002222 KRS: 0000124188

GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.