Opinie o Bystrzaki Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bystrzaki Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bystrzaki Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bystrzaki Sp. z o.o. w Rzeszów

Zrozpaczona mama

Pisze ku przestrodze gdyż mój syn uczęszczał do placówki pani (usunięte przez administratora)w Katowicach . Przez brak jakichkolwiek hamulców właścicielki i jej długi dzieci zostały wyrzucone z placówki wraz z opiekunkami , dodam że właściciel lokalu uprzedził o tym fakcie tydzień wcześniej!!! Jest to jawne zaniedbanie i narażenie życia i zdrowia dzieci. Panie opiekunki wspaniałe i to jedyny plus tego miejsca. Nie ma możliwości kontaktu z tą kobietą , nie odpisuje na maile i smsy, nie odbiera telefonu a o zwrocie pieniędzy można zapomnieć . Ta pseudo Pani która ma 5 dzieci nie powinna w ogóle prowadzić placówek opiekuńczo wychowawczych z takim podejściem. Jest prowadzone postępowanie w prokuraturze w Rzeszowie i mam nadzieję że w końcu ktoś ukróci ten proceder wyłudzania .

Koszmar

Na początku super pięknie ładnie w pracy, miło wypłata super a potem brak wypłat, (usunięte przez administratora) strasznie, brak kontaktu, szantaż

Klient

Panie na recepcji to jakaś tragedia. Nie potrafią udzielić odpowiedzi na najprostsze pytanie tumacząc się tym, że pracują tu od niedawna i dopiero się uczą. Nie wspomnę już o tym że odebranie przez nich telefon graniczy z cudem (dzwoniłam kilka razy w ciągu dnia az w końcu ktoś odebrał). Chciałam zapisać dziecko do przedszkola ale przeraża mnie brak profesjonalizmu w tej placówce...

(usunięte przez administratora) Bezpodstawne (usunięte przez administratora)pracowników, oszczędność w czym tylko można. Właścicielka tego miejsca robi co się jej podoba i jest w tym bezkarna szkoda tylko że cierpią na tym osoby które tam pracują oraz dzieci uczęszczające do placówki. Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem dla komfortu własnego zdrowia psychicznego

Animator

Rozmowa była w miłej atmosferze, zostałam zapytana o moje doświadczenia, wynagrodzenie oraz dlaczego chcę tu pracować, następnie zostałam oprowadzona po obiekcie, dostalam koszulkę firmową i zostałam na dniu próbnym

Co byś zrobiła, gdyby rodzic powiedział ze hie jest zadowolony z tego, w jaki sposób prowadzisz urodZinki jego dziecka ? Jaką zabawę przeprowadzisz z dziewczynkami 6/7 letnimi mając do dyspozycji miękkie klocki xxl

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Pracownik Sklepu
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel handlowo-techniczny
Clima Gold
ODN

Nie polecam współpracy z tą firmą ani właścicielem. 8 miesięcy nie mogę ściągnąć płatności 4 tyś za kursy kwalifikacyjne, w których brała udział główna Pani dyrektor, właścicielka. Brak kontaktu, brak odbierania telefonu, obie panie dyrektor nie podchodzą do telefonu, nie odpowiadają na maile, o uregulowaniu płatności za fakturę - można zapomnieć. Przedszkole działa a placówka nie reguluje zobowiązań.

byłypracownik

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

byłypracownik

Absolutnie odradzam pracę w tej firmie. Na początku zapowiadało się pięknie,ale szybko okazało się że wszystko tam jest grubymi nićmi szyte. Brak wypłat oraz mobbing.

Barbara

Koszmarna atmosfera. Wiem tez że rodzice wypisują dzieci nawet kosztem utraty wpłaconej kwoty. Jestem zawiedziona postawą osób reprezentujących , brak rzetelnej opieki, informacji, kontroli nad placówką. Nie polecam.

Agnieszka

Zadzwoniłam kilka dni temu aby dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji przyjęcia dziecka do przedszkola. Pani, z którą miałam "przyjemność" rozmawiać nie wykazała zainteresowania rozmową, na większość moich pytań odpowiadała z pośpiechem i bardzo ogólnie. Miałam wrażenie jakby chciała jak najszybciej zakończyć rozmowę, co skutecznie mnie zniechęciło do zapisania dziecka do tej placówki. Myślę,że pierwszy kontakt jest bardzo ważny,odpowiednie zareklamowanie i zachęcenie rozmówcy do obejrzenia placówki to juz połowa sukcesu, w tym przypadku stało się zupełnie inaczej. Pzdrawiam

Zespół Bystrzaki
@Agnieszka

Szanowna Pani Agnieszko. Z całego serca chcemy Panią przeprosić za zaistniałą sytuację, iż poczuła się Pani nie zaopiekowana, jednakże prosimy o wyrozumiałość, nasz pracownik aktualnie przebywa na zwolnieniu w oczekiwaniu na swoją pociechę ;) stąd w tamtym czasie mogło pojawić się gorsze samopoczucie i nieporozumienie w rozmowie, prosimy o wyrozumiałość. Nowy pracownik zostanie profesjonalnie przeszkolony. Mamy nadzieję, że przy następnym kontakcie będzie Pani zadowolona i uśmiechnięta. Pozdrawiamy Zespół Bystrzaki

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Niepublicznym Przedszkolu Bystrzaki. To miejsce pracy daje mi nie tylko możliwość zdobycia doświadczenia ale i przestrzeń do rozwoju. Pani Dyrektor jest osobą otwartą, kompetentną, dbającą o pracowników zatem współpraca z nią jest przyjemnością. Muszę także zaznaczyć, iż placówka jest bardzo dobrze wyposażona co ułatwia pracę.

Rodzic

Profesjonalni i mili nauczyciele. Moje dziecko uwielbia tam chodzić !

UWAGA REKRUTACJA! Nasze przedszkole rekrutuje podopiecznych! Zadzwoń lub napisz do Nas! 735 044 049 735 044 068 881 910 650 ✍️ bystrzakibiuro@gmail.com ZAPRASZAMY!

Słoneczko

Zarówno w żłóbku jak i w przedszkolu panuje wspaniała, rodzinna atmosfera. Kompetentna kadra pedagogiczna jest otwarta i chętna do współpracy. Jako rodzic stwierdzam, że najlepszym udogodnieniem jest dla mnie system, platforma dzięki, której jestem na bieżąco informowana o dziecku, np. czy zjadło posiłek i ile.

Krzysztof

Najlepsza placówka w Rzeszowie, moje dziecko codziennie przynosi nowe informacje, ciągle coś robią, jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim.

Rovena

Witam Znalazłam ogłoszenia do pracy do Bystrzaków. Jak to wygląda z umowami? Chodzi o umowę na stanowisko pomocy kuchennej lub osoby do sprzątania. Ile osób pracuje w kuchni i ile pomocy? Pytam, bo ogłoszenie do Bystrzaków już jest po raz drugi lub trzeci.

@Rovena

Aplikowałaś finalnie do pracy w Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki? Od Twojego zapytania minęło już trochę czasu, więc mam nadzieję, że dowiem się od Ciebie, jak wyglądają warunki pracy w tym przedszkolu. Chyba że finalnie nie zdecydowałaś się aplikować, wtedy może wypowie się inna osoba mająca informacje o tym pracodawcy.

Rovena
@Marcin

Niestety nie otrzymałam odpowiedzi. Przykro mi, ale nie mogę pomóc w tej kwestii.

@Rovena

Szkoda, że nie otrzymałaś odpowiedzi. Mnie natomiast z punktu rodzica ciekawi inna kwestia. Mianowicie wiecie może, jak często zmieniają się osoby zajmujące się dziećmi w przedszkolu Bystrzaki? Mam nadzieję, że jest stała i niezmienna kadra pedagogiczna.

Zuzanna

Rozumiem, a czy wiesz, jaki jest tego powód? Skąd ta rotacja? To normalne, że maluchy przywiązują się do ulubionych pań i lepiej byłoby, żeby miały ich wsparcie na stałe.

Marysia

Witam. Jak wygląda rekrutacja do pracy jako opiekunka w żłobku? Czy są miejsca na to stanowisko?

Artur
@Marysia

Mam nadzieję że ktoś szybko odpowie na Twoje pytania, wiele osób odwiedzających ten wątek również zastanawia się nad tą kwestią. Jeśli wybierzesz się na rozmowę, to może opiszesz tu potem jaki był jej przebieg i czego można się spodziewać? Takie informacje będą bardzo cenne dla potencjalnych pracowników.

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym naszymi ofertami pracy! Nie spodziewaliśmy się, aż takiego odzewu- jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. :) Z pewnością skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nasza firma powstała z miłości i szacunku dla dzieci. Od tego momentu nieustannie się rozwija. Jej celem jest zbudowanie sieci żłobków i przedszkoli, które zagwarantują naszym podopiecznym wszechstronny rozwój z wykorzystaniem nowych technologii i pod opieką wykwalifikowanych ekspertów z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej, dlatego serdecznie zapraszamy do śledzenia bieżących ofert pracy! :) Pozdrawiamy słonecznie, Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki

wiktoria_derso

Pracuje mi się tu naprawdę dobrze, nie miałam żadnych problemów z dyrektorką czy współpracownikami. Przedszkole jest dobrze wyposażone w pomoce naukowe, jest na czym pracować z dziećmi. Jeden z lepszych pracodawców u jakich pracowałam.

Irciak

rewelacyjna placówka, potwierdzam, Pani dyrektor przemiła, kadra także staje zawsze na wysokości zadania, dzieciaczki mają wiele ciekawych zajęć dodatkowych, dużo wycieczek, ciekawych spotkań, w kazdej sali oczyszczacz powietrza, logopeda. No to był najlepszy wybór

Klara

Fajna praca w fajnej atmosferze. Calkiem inaczej niz w przedszkolu publicznym. Przedszkole swietnie wyposazone, dzieci naprawde maja swietna opieke.

Adka
@Klara

100% sie zgadzam :) Pracuje sie super, do tego ekipa jest naprawde zaangazowana :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bystrzaki Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Bystrzaki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bystrzaki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bystrzaki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bystrzaki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bystrzaki Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bystrzaki Sp. z o.o.