Opinie o Zmorph Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zmorph Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zmorph Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zmorph Sp. z o.o. w Wrocław

Stary pracownik

Brak zaufania do starych pracowników i nie poleganie na ich doświadczeniu doprowadziły do tego, że Zmorph osiągnął dno. Duża wiedza i kompetencje, które posiada ta firma potrzebowały tylko dobrego zarządzania i wiatru w żagle. Brak doświadczenia obecnego zarządu, przerzucanie metod zarządzania z wielkich spółek na tak małą organizację oraz niezdecydowanie spowodowały, że ludzie się poddali. Ostatni zastrzyk energii zawdzięczamy tylko nowemu headowi R&D, o poprzednim lepiej się nie wypowiadać. Przyszedł naściemniał, oczarował i uciekł. Nie wiem co musi się wydarzyć, żeby jeszcze dźwignąć ten bajzel, ale czuję, że to musiałoby być coś 'dużego'....

Wujek dobra rada
@Stary pracownik

Jedyna szansa to odejście obecnej prezes i zastąpienie jej kimś konkretnym. Ta pani tylko gwiazdorzy i opowiada jaka nie jest wspaniała a rzeczywistość pokazuje coś innego. W poprzedniej firmie zapewne udało jej się bo miała dobrych dyrektorów pod sobą, tu jest mała firma i tu trzeba byc sterem i żeglarzem, nie wystarczy być gwiazdą. Trzeba doceniać ludzi którzy na to zasługują a nie tylko tych którzy prawią komplementy...

Załamka

I zaczęły się zwolnienia Omijać tę firemke z daleka. Szkoda czasu

po co

lepszy zarzad niz wczesniej, ale z pustego i salomon nie naleje. Dzial rozwoju tech mial potencjal, ale konsekwentne ucinanie skrzydel przez niekompetentnych ludzi doprowadzil te firme do ruiny.

Ales
@po co

Zarząd tak lepszy, ale czy prezes to bym dyskutował. Poprzedni zrobił sobie z firmy maszynkę do pieniędzy a rozwój przedsiębiorstwa miał w nosie. Obecna prezes kojarzy się z rozchwianiem i niesłownością a jej decyzje są przeważnie nielogiczne i wprowadzają chaos. Te decyzje nie poprawiły sprzedaży (jest dwa razy mniejsza niż rok temu, ani nie uleczyły wnętrza - zatrudniła człowieka od Lean, który w chwilę wprowadził więcej dobrego niż nowy zarząd, bo leczył firmę od środka, ale został zwolniony za jedno celnie wypowiedziane zdanie, że ryba psuje się od glowy. Widział gdzie leży problem i gdzie należy leczyć tę firmę. Finalnie ryba się zepsuła teraz ktoś kupi zdechłego śledzia. Szkoda tylko pracowników, którzy byli zaangażowani do końca, bo spędzili tu wiele lat życia i z nadzieją patrzyli w przyszłość starając się, żeby ta firma stała się czymś większym. Im nie dano nawet rozprostować skrzydeł bo ,,wszyscy starzy pracownicy są do wymiany". Ta firma nie dostała swojej szansy, bo odkąd odszedł założyciel nie miała dobrego prezesa.

Jakie godziny pracy?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zmorph Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Yuio

Jakie zarobki na produkcji?

Pinpek

Duży minus za niesłowność. Skoro mówicie, że odezwiecie się do kandydata niezależnie od tego czy zostanie zatrudniony czy nie to się tego trzymajcie. Szukają pracowników produkcji na "już, teraz". Ogólnie baaardzo słabe pieniądze na produkcji, w ogóle nie konkurencyjne. Trochę się zdziwiłem, że istnieją takie firmy które oferują taką stawkę. Bardzo dużo poniżej niż 3000zł netto... Tak, to się zdarza.

Na jakie benefity można liczyć w Zmorph Sp. z o.o.?

Zapomnij o benefitach. Z serca współczuję nowego zarządu (celowo z małej litery).

Ewelina

Nie polecam tej firmy! Zapraszają na rozmowę, pokazują produkcje, tracisz swój czas po czym mówią że się odezwą kolejnego dnia obojętnie jaka to będzie decyzja . Kłamstwo z ich strony i obiecywanie gruszek na wierzbie. Czekam juz kilka dni i zero zadnego odzewu z ich strony. Porazka i zdecydowanie odradzam pracę tam.

Madzia

Co sądzicie o wynagrodzeniu? Może coś wzrosło po nowym roku?

Noob
@Madzia

Szybciej w Żabce na kasie dostaniesz podwyszke czy tam premie. Chaos jaki tam panuje to porażka. powiem tak... za Przemka było lepiej.

Dariusz
@Noob

Nazywasz to co panuje aktualnie w firmie Zmorph "chaosem", dlatego chciałbym, abyś przybliżył to stwierdzenie w stronę tego pracodawcy. Czy mógłbyś sprecyzować dokładnie co miałeś na myśli dodając takie właśnie słowa w tym wątku? Z góry serdeczne dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Zmorph Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Zmorph Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zmorph Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zmorph Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zmorph Sp. z o.o.
  • Tęczowa 57