Opinie o WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. w Poznań

abc

Jedno słowo "atmosfera"! Szczerze nie polecam, każdy na (usunięte przez administratora)zachowanie ze strony przełożonych, które ciśnie i wymaga ponad ludzkie możliwości. W czasach pandemii ciężko by wybrzydzać, ale jeśli masz stalowe nerwy i brak innej możliwości zatrudnienia, to jedynie wtedy warto.

defg
@abc

w pełni popieram ! pozdrawiam pracownika abc

Vader
@abc

Niestety praca w "budownictwie" nie jest dla każdego jak widać. Jeżeli ktoś myślał, że będzie łatwo, lekko i przyjemnie to powinien niestety zmienić zawód :( Tyle "luzu" ile jest w tej firmie to świat nie widział ! Wystarczy tylko dawać z siebie to co się potrafi najlepszego.

Ze strony Wegnera: 1ASYSTENT DZIAŁU FINANSOWO – KSIĘGOWEGOApllikuj Szczegóły 2SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH Apllikuj Szczegóły 3SPECJALISTA DS. MARKETINGU Apllikuj Szczegóły 4SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC Apllikuj Szczegóły 5INŻYNIER BUDOWY Apllikuj Szczegóły 6SAMODZIELNA/-Y KSIĘGOWA/-Y Apllikuj Szczegóły 7ASYSTENT DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI Apllikuj Szczegóły 8KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH Apllikuj Szczegóły 9PRAWNIK Apllikuj Szczegóły 10SPECJALISTA DS. REKLAMACJI – GWARANCJI – BRANŻA BUDOWLANA Apllikuj Szczegóły 11SPECJALISTA DS. KONTROLINGU Apllikuj Szczegóły 12BRYGADY BUDOWLANE Apllikuj Szczegóły 13ASYSTENT ARCHITEKTA Apllikuj Szczegóły 14DYREKTOR KONTRAKTU Apllikuj Szczegóły 15KIEROWNIK PROJEKTU Apllikuj Szczegóły 16KIEROWNIK BUDOWY Apllikuj Szczegóły 17ASYSTENT ZARZĄDU Apllikuj Szczegóły 18INŻYNIER BUDOWY Apllikuj Szczegóły 19KOSZTORYSANT Apllikuj Szczegóły 20PRAKTYKANT | STAŻYSTA Apllikuj Szczegóły 21MURARZ ... ciekawe, że poszukują WSZYSTKICH... nie mogą nikogo utrzymać...? Wymieniają całą kadrę. Ciekawe, dlaczego :)

Vader
@1234

A nie pomyślał nikt z komentujących, że firma nie stoi w miejscu i się rozwija a co za tym idzie potrzebuje kolejnych pracowników? Do rozwoju potrzebni są wykwalifikowani ludzie, których w tym kraju najwyraźniej brakuje czytając niektóre wpisy ;)) Pozdrawiam Darth Vader

Józek

@pytanie2 Może ktoś wybrał sobie niewłaściwe zajęcie ? Firma ok pod warunkiem, że każdemu jest po drodze z pracą

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

pytanie2

tak, tylko radzę się zastanowić nad praca w tej firmie

Pracownik Administracyjny

Ja byłam na rozmowie o prace moje odczucia bardzo pozytywne. Rozmowa przebiegła bardzo dobrze zdecydowanie była to rozmowa jedna z lepszych, ktore miałam. Pracy nie dostałam u nich potrzebowali kogos zupełnnie innego bardzo duzo wymagań na tym stanowisku.

Pytania były ogólnie cakiem fajne.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
John

Przeczytałem opinie i stwierdzam ze wyszły one od osób które pracowały w tej firmie. Ja niestety mimo zapier....ania za 3ech miałem tę przyjemność poznać specyfikę pracy, współpracy której brakuje. Stwierdzenie „ryba osobę się od głowy „ jest jak najbardziej zasadne. Kolesiostwo rządzi!

Kolega kolegi

Nie polecam. Obowiązków jak na trzy etaty, presja, wyniki, brak szacunku, brak współpracy, brak wsparcia. Wynagrodzenie przeciętne. Bardzo duża rotacja, dochodzi do sytuacji że w ciągu jednej budowy przewija się na niej 4/5 kierowników. Pracowników z dłuższym stażem niż 4 lata jest w tej firmie kilku. Kolesiostwo wszechobecne. Złą atmosferę tworzy zarząd z jedną przodowniczką na czele. Jak nie masz pracy to można przyjść i międzyczasie szukać czegoś lepszego.

Jesli chodzi o rozmowe kwalifikacyjna, to moim zdaniem odbyla sie w sposob profesjonalny i w milej atmosferze. Po rozmowie uzyskalam informacje, ze zostalam przyjeta na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Mialam tylko podpisac umowe (z miesiecznym wyprzedzeniem, aby moc zwolnic sie w obecnej firmie) i od stycznia zaczac prace w Wegner. Pani(usunięte przez administratora) poprosila mnie o przeslanie swiadectw pracy i innych dokumentow, ktore zwykle dostarcza sie po podjeciu pracy. Poniewaz czas gonil, zufalam i przeslalam jej skany. Zamiast umowy dostalam „draft” czyli szkic umowy, zawierajacy warunki inne, niz zawarte w ogloszeniu o prace i uzgodnione na rozmowie kwalifikacyjnej (mialam pracowac w siedzibie firmy w Poznaniu - na umowie widniala lokalizacja oddalona od Poznania o 70km), niesprecyzowany zakres obowiazkow („wykonywanie innych polecen przelozonego”), sugestie, ze poza dzialaniami typowo marketingowymi mialabym zajac sie rowniez obowiazkami handlowca, sugestia wyjazdow sluzbowych (dopytywalam o delegacje i praca miala byc w 100% w Poznaniu, niedoprecyzowany zakaz konkurencji. Poprosilam o wyjasnienia / uscislenie i od tej pory Pani (usunięte przez administratora) przestala odbierac maile, SMS i telefony ode mnie, a informacje przekazane innym pracownikom z prosba o kontakt nie przyniosly rezultatu. Przyznaje, ze po tak duzej i znanej firmie nie spodziewalam sie tak wielkiego braku profesjonalizmu. Ciekawa jestem, czy inni mieli podobne doswiadczenia...? P.s. Ogloszenie na „moje” stanowisko jest ponownie dostepne w Internecie.

Aga
@Anna

:) Aniu, dzięki za info. Własnie chciałam tam aplikować właśnie na to stanowisko, co Ty ;) Tylko bardzo zastanawiało mnie, dlaczego jest tam tak dużo wakatów na różne ciekawe stanowiska...Może ktoś przeprowadza tam całkowitą zmianę kadr... ;) ? hmmm...dziwne...

Vin
@Anna

Ogłoszenie na wyżej wymienione stanowisko pojawiło się właśnie na Linked In.

Xxx
@Anna

A na jakie zarobki na takim stanowisku można liczyć?

Kiz
@Xxx

Zarobki w tej firmie są na kiepskim poziomie no chyba , że jesteś pupilkiem kogoś z zarządu.

@vin a ty aplikowałes ?

Dagmara

@kot a możesz rozwinąć tak negatywna opinie ? Dlaczego mamy omijać firmę ?

malutka

Popieram wypowiedź Kota

Kot

Naprawdę nie polecam. Jeśli macie jakąkolwiek inną propozycję pracy skorzystajcie z niej.

weteran

Nie polecam pracy w tej firmie, bałagan w księgowości i kadrach, (usunięte przez administratora)

Edyta

PKOB WEGNER poszukuje obecnie pracowników na takie stanowiska jak Kierownik Projektu, Kierownik Budowy, Inżynier Budowy oraz na stanowisko biurowe. Firma PKOB WEGNER oferuje zdobycie niezbędnego doświadczenia niezbędnego przy zdobyciu uprawnień budowlanych oraz stabilne stanowisko. Oferty dostępne są na portalach z ogłoszeniami o pracę. Czy kogoś zainteresowała oferta tej firmy? Kto pracuje w tej firmie i mógłby udzielić kilku rad osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. - Poznań

• Jak się pracuje w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

Zobacz opinie na temat firmy WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

Kandydaci do pracy w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.

WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.