Opinie o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kreativia Sp. z o.o. Sp. K. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kreativia Sp. z o.o. Sp. K o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K w Przeźmierowo

Beata

@Mateo na wszystkich stanowiskach w firmie Kreativia są takie rotacje, czy na konkretnym dziale ? Możesz napisać nam coś więcej co jest przyczyną, że jest taka rotacja ? Jak pracodawca uzasadnia zwolnienia ? A czy pozostałe aspekty pracy są ok tak jak wynagrodzenie, umowa?

Pracowita

Jestem zainteresowana pracą w firmie Kreativia i nie zrażają mnie negatywne komentarze i oszczerstwa konkurencji. Każdemu trzeba dać szansę i samemu sobie wyrobić opinię . A konkurencja jak widać wystawia sobie złe świadectwo :( Znam pracowników o których jest mowa i są naprawdę w porządku.

Była
@Pracowita

Pracowita, proponuję dokładniej się zorientować. Jaki interes miała by konkurencja w pisaniu negatywnej opinii? Wiadomo, że ludzi nie jest łatwo znaleźć, a tutaj nie mały szok, ponieważ Kreativia ludzi zwalnia z byle powodu, lub bez powodu pracownika - zaskakująca postawa w tych czasach przyznaję. Jeśli nie chcesz maksymalnie za kwartał szukać pracy i mieć wpisanej w CV pracy tylko na okresie próbnym, proponuję szukać dalej. Zresztą, o czym świadczy fakt, że na pracuj.pl ogłoszenia nie są sygnowane nazwą firmy, tylko "Innowacyjna Drukarnia Wielkoformatowa i Produkcja Reklam".

@Była

widzę tam ludzi od kilkunastu miesięcy tych samych na stronie, rotacja w dziale handlowym czy na produkcji to norma. Cały czas negatywne posty pisze jedna osoba. Pewnie robił 30 % obrotu i tyle. Naprawdę, znalezienie nowej pracy to nie problem, poszukaj. Jak jesteś tak dobry to szybko znajdziesz zatrudnienie, na portalu signs.pl masz kilkanaście ogłoszeń z Poznania na handlowca, na produkcję. Przestań się marnować, Właściciele Kreativi są zadowoleni jak widać. pracownicy którzy tam pracują również twoje wpisy niczego nie zmienia. Zajmij się swoim życiem.

wujek dobra rada

Jest życie i jest praca po Kreativi .... konkurencja czeka pomóżcie jej www.signs.pl

Mateo
@Pracowita

Zdecydowanie odradzam podejmowanie jakiejkolwiek akcji wysyłania CV do firmy Kreativia. Praca na kilka miesięcy i to max,(usunięte przez administratora) Zarząd nie liczy się z ludźmi, regularne i cykliczne ogłoszenia o pracę w różnych serwisach internetowych. Daje do myślenia, prawda?

wdr

Skoro jest tam tak źle a jest tyle pracy to co oni tam robią ? Czekają na cud ? Jak widać powyżej jest praca na każde stanowisko, nic tylko aplikować po co się męczyć ?

spokój

Tak jest w dużych firmach, policzcie ile osób tu pracuje, policzcie pensje pracowników, koszty itp. Musi być presja na wynik i rotacja. Obrót musi być duży by to wszystko utrzymać. Dlatego po części rozumiem rotację, presję itp. Jednak zdecydowanie więcej zrozumienia i przyjemnej atmosfery jest w mniejszej firmie. Pracowałem w Kreativii, teraz jestem handlowcem w małej drukarni zatrudniającej kilka osób. Niebo a ziemia, szef widzi co robię, rozumie, ma czas porozmawiać, nie ściemnia, to nie kołchoz, super podejście. Pensja na czas, miła atmosfera. Kreativia też ma swoje zalety, ale zdecydowanie wolę pracę tu gdzie jestem niż tam gdzie byłem. Zero raportów, zebrań, bicia piany i sztuki dla sztuki. Obrót do zrobienie prawie połowę mniejszy, pieniądze lepsze niż w Kreativii. No ale korpo to korpo ;) W Kreativii też da się pracować co pokazują starzy handlowcy, co kto lubi. Mi odpowiada tu gdzie jestem, rotacja w dziale handlowym prawie zerowa, na produkcji najkrócej pracujący pracownik 4 lata. Jak masz problem czy gorzej idzie szef pogada, pomoże a nie da wypowiedzenie. Tak jak pisał tu wujek dobra rada, skoro on was nie chce szukajcie szans u konkurencji.

psd
@spokój

Praca dla każdego www.signs.pl/gielda.php?go=find&category=Dam+pracę

Firma Kreativia Sp. z o.o. Sp. K prowadziła rekrutację na stanowisko Szwaczka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Pracuję w Kreativia od kilku miesięcy. Firmy z takimi możliwościami jeszcze nie widziałem a w kilku już pracowałem.

Moja opinia

Potwierdzam :) Pozytywne wpisy mile widziane.

Naciąłem się na Kreativie

Pracowałem w Kreativi po 3 miesiącach nie przedłużyli umowy, widziałem w ogłoszeniach na OLX że znowu szukają. Coś chyba jest nie tak z tą firmią

wujek dobra rada

Koszmar, nie musisz się tu rozpisywać, żal po stracie pracy odstaw w kąt, znajdź nowa, jest jej pełno. Z Anią się nie ułożyło może znajdziesz nowego szefa. Na www.signs.pl jest kilka ogłoszeń szukają handlowców, do dzieła.

Szczerze powiem że nie wiem co o tym wszystkim myśleć... piszesz że Łukasz powinien uczyć się angielskiego?? Stary serio??? Przecież jego poziom językowy jest naprawdę szczytowy... dlatego nie chce mi się wierzyć że jesteś od Nas.... każdy w firmie wypowiada się u Łukaszu z dużym szacunkiem bo to bardzo inteligentny człowiek i zarazem wykształcony... myślę że wszyscy znajomi których posiadasz nie przeczytali tylu książek ani nie mają jego wiedzy... razem wzięci oczywiście... uznaje to za FAKE

@Koszmar czy posiadasz zgodę na ujawnianie danych osobowych, imiona, nazwiska?? Nie życzę sobie, aby takie dane były publikowane bez mojej zgody. To że firma Kreativia ma poważne problemy różnego typu (przede wszystkim personalne) wiedzą wszyscy, którzy mieli z tą firmą styczność. Nie znaczy to jednak, że możesz upubliczniać dane osób bez ich zgody. To jest karalne, szczególnie w myśl nowej ustawy. Jestem również osobą zwolnioną w ostatnim czasie i mam żal, ale bez przesady, na szczęście mamy takie czasy, w których o pracę nie trudno. Pisz opinie, tego nikt Ci nie zabroni, ale ogarnij się i trochę weź na wstrzymanie z groźbami i podawaniem nazwisk, szczególnie byłych pracowników.

Optymistyczna

Popieram #Były pracownik - #Femina - ogarnij się.

wujek dobra rada

Koszmar, nie musisz się tu rozpisywać, żal po stracie pracy odstaw w kąt, znajdź nowa, jest jej pełno. Możesz zacząc od portalu beanżowego www.signs.pl Daj im spokojnie upaść skoro tak uważasz, że się stanie. Pracownika tak bystrego, tak dbającego o firmę przyjmą wszędzie i ozłocą.

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

karuzela
@Daniel

nieustannie kreativia.pl/kariera/

print

jeśli ktoś z działu handlowego lub działu obslugi klienta szuka pracy w drukarni prosze o kontakt printsales @o2.pl

fairplay
@print

ładnie to tak podkradać...

inside
@fairplay

Pozdrowienia dla Labo, Simplicity i innych. Jedna wielka rodzina podebranych pracowników :)

Beata

@Optymistyczna, napisałaś na temat rozwoju firmy. Zatem na czym on polega i jakie korzyści są w tej chwili widoczne? @Paweł, na forum ma prawo wypowiedzieć się każdy. Istotne natomiast jest aby wpisy były zgodne z regulaminem. Nie należy zatem sugerować, że ktoś się podszywa pod pracodawcę na forum. @Zażenowany, napisałeś, że firma boryka się z problemami finansowym, których konsekwencją jest rotacja pracowników. Czy te informacje są pewne, a dokładniej chodzi o to, czy rotacja personelu jest na pewno spowodowana problemami finansowymi? jeszcze dopytam odnośnie wypłat w marcu. Czy wszystko w tej sprawie jest już wyjaśnione? @Arkadia @Fabian, w swoich wypowiedziach na forum nie wpisujemy danych osobowych współpracowników. Dane osobowe są chronione prawem. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Czy informacje, które wpisujesz, że "firma się zawija" są pewne i sprawdzone? Na forum dzielimy się tylko pewnymi informacjami. @Śmieszek, również zapoznaj się z regulaminem forum, do którego link podałam wyżej. W swoich postach nie należy nikogo obrażać.

Mati

Jedni wylewają jakieś żale, inni wybielają. Po co? To ma coś zmienić? Jest jak jest. Wszyscy zainteresowani wiedzą.

Sofrozyna

CEO i P. Hania mają wadę, nad którą muszą jeszcze popracować. Są zbyt łatwowierni! A z obserwacji widzę, że w firmie są też fałszywe osoby. Tu gatka-szmatka, śmieszki-uśmieszki i przymilanie się, a za plecami robią i mówią zupełnie co innego. Trzeba uważać co się mówi do kogo i przy kim. A przez ściany wszystko słychać... Przyjadą nowe maszyny z dotacji do druku wielkoformatowego? To też jakaś informacja o której nie wszyscy wiedzą. Masz ją od CEO czy gdzieś podsłuchana? Te negatywne komentarze są do siebie bardzo podobne, podejrzewam że pisze je ta sama osoba, która ma jakiś żal do dyrekcji. Uczepiła się tych języków obcych, jakby nie było nic ważniejszego. A przecież od kontaktu z zagranicą maja być handlowcy. A jeśli chodzi o negatywne komentarze i obsmarowywanie konkretnych osób które są wymienione z imienia i nazwiska, to mi to już pachnie naruszeniem dóbr osobistych (art.23 k.c.). Do śmieszek A co w tym złego, że ktoś wystąpił w teledysku? Może teledysk jest trochę dziwny, ale widocznie taki był zamysł twórców. To co, aktorów też masz za błaznów i pajaców? Też przecież odtwarzają różne postacie...A może po prostu zazdrościsz???

Szymborska

Prawie dwa tygodnie bez wpisu, opuszczasz się. Ale za to 2 części, brawo. 5 tyś znaków na każdą część, no no, jestem pod wrażeniem.

Śmieszek

Dla wszystkich interesantów znalazłem coś ciekawego. Zgadnijcie kogo my tu mamy z zarządu :-) Wielki pajac i błazen. https://youtu.be/qX7TlB7ksaI

Sratatata
@Śmieszek

Tak zazwyczaj bywa, że takie Śmieszki to półgłówki. Interesant «osoba, która przychodzi np. do urzędu w celu załatwienia jakiejś sprawy» Może miałeś na myśli „zainteresowanych”, ale poza tobą Wielkanocny Baranie nie znajdziesz wielu. Zmiana nick, brednie te same, żenua (to po francusku, ale przecież na pewno znasz poligloto) Ps. Zacny kawałek

Obserwator

Co za bzdury.. Tak, tak.. Firma się zwija tylko dlaczego kogoś to boli tak bardzo, że już nudny jest ciągle z tymi samymi wpisami..? A może to konkurencja rośnie komuś i jak na wojnie, wszystkie chwyty dozwolone? :)) Swoją drogą, wytrwałości w hejcie pogratulować.. Anonimowo każdy kozak.. Wiosna idzie, nie lepiej posiać i pilnować własnych grządek? I satysfakcja większa i plon niezależny. Szkoda energii na nienawiść i frustrację.

I znów Kreativia szuka ludzi, w tym najwięcej Handlowców! Przestrzegam przed tą firmą. Chyba, że szukacie pracy na kilka tygodni, szukając innej pracy. Tylko nie chwalcie się tą firmą w CV! Wstyd! Już 1,5 roku temu słyszałem o Kreativia same negatywne opinie. Tym razem nie wyjątki potwierdzają regułę. Przyjmuje i zwalnia się ludzi na co dzień. To jak wypicie kawy dla zarządu w Kreativia.

Czarek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Nie rozumiem skąd takie postawy?

Z.

Jestem szeregowym pracownikiem firmy i nie narzekam. Robię co do mnie należy. Wypłate dostaje na czas. Jeśli uważasz, że w Lidlu jest lepiej, to się zwolnij z Kreativii i idź do pracy w Lidlu, nikt Cię na siłę nie trzyma. Obecnie jest "rynek pracownika", pracy jest pełno. W każdej chwili możesz zmienić pracodawcę. Więc po co siedzisz w Kreativii, skoro tak Ci źle? Masz informację od CEO że w marcu tak szybko wynagrodzenia nie będzie? To ciekawe, bo ja mam sprawy finansowe z firmą uregulowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Kreativia Sp. z o.o. Sp. K?

Zobacz opinie na temat firmy Kreativia Sp. z o.o. Sp. K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kreativia Sp. z o.o. Sp. K?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kreativia Sp. z o.o. Sp. K
1.3/5 Na podstawie 1971 ocen.

Kreativia Sp. z o.o. Sp. K