Opinie o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kreativia Sp. z o.o. Sp. K. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kreativia Sp. z o.o. Sp. K o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K w Przeźmierowo

Barburka

Witajcie Account menager ile zarabia? Jaka podstawa? Czy dostaje samochód?

@Barburka

Ogólnie nie polecam aplikowanie na to stanowisko. Na pewno nie będziesz usatysfakcjonowana z pracy w tej firmie. Zresztą sama się przekonasz po aklimatyzacji w tej firmie, w czasie normalnego dnia pracy. Na pewno nie licz na podwyżki i jakikolwiek awans, bo nie otrzymasz go. W firmie stawia się na jak najtańszego pracownika, a jak ktoś zbyt bardzo domaga się o swoje, to go nie ma już w pracy. Radzę poszukać pracy w firmie o dużej renomie, która zadba o Ciebie.

King Bruce Lee

Fajne miejsce do pracy, fajni ludzie i szefostwo do dogadania. Plusy: oferta, możliwości, ludzie, miejsce pracy. Minusy: ciężki system ERP, reklamacje, terminy, nie odśnieżyli chodnika

@barburka- dziwne ale nie można ci bezpośrednio odpowiedzieć ...hmmm Auto dostajesz jak jest Ci potrzebne ale musisz dużo szybciej powiedzieć i bardzo pilnować żeby ci dali na trasę i szybko powrót bo wybrańcy muszą do domu jechać tym autem. Nie ma ze masz do dyspozycji kiedy chcesz. Podstawa średnia mocno- jakieś 2,5 netto a o premii to zapomnij no chyba ze akurat będzie fuksem kasa w firmie to gotówka wjedzie. Na bank w umowie słowa o prowizji czy premii nie zobaczysz.

3M

Ogólnie nie polecam aplikowanie na to stanowisko. Na pewno nie będziesz usatysfakcjonowana z pracy w tej firmie. Zresztą sama się przekonasz po aklimatyzacji w tej firmie, w czasie normalnego dnia pracy. Na pewno nie licz na podwyżki i jakikolwiek awans, bo nie otrzymasz go. W firmie stawia się na jak najtańszego pracownika, a jak ktoś zbyt bardzo domaga się o swoje to go nie ma już w pracy. Radzę poszukać pracy w firmie o dużej renomie, która zadba o Ciebie.

MONE

@Pracownik skąd masz takie informacje, znam tu handlowców zarabiających spore sumy i to miesiąc w miesiąc. Co do samochodu to jest dostępnych kilka do dyspozycji działu handlowego. Ostatnio pewne niejasności w dziale, ale wszystko wyjaśnione. Praca jak praca, ludzie jak ludzie. Fajnie że jest rozstrzał wieku i doświadczenia, można się sporo nauczyć.

@MONE

domyśl się...skoro "pracownik"... Swoją drogą błysk intelektu, nie ma co.

@MONE

Nie sadzisz,że samo- @Pracownik skąd masz takie informacje- juz jest odpowiedzią? Dziwnym jest pytać skad pracownik ma taką informacje

3M

Pudło Sherlocku. W służbach mundurowych to Ty pracy nie znajdziesz. Żebyś nie wiem jak bardzo chciał i się starał, to i jak wiele osób krytycznie odnosi się do tego co dzieje się w firmie za zamknietymi drzwiami. Frustracja pracowników sięga zenitu, a ujście jest tutaj na oficjalnym forum o firmie Kreativia. Firma powinna przejść gruntowną restrukturyzację, a grupa trzymająca władzę mentalne przeobrażenie w stosunku do nas pracowników. Ambicję są na jak największe wyciskanie kasy z zamówień, ale w żaden sposób to się nie przekłada na załogę i to się teraz mści. Powinna wybuchnoć jedna wielka Insurekcja Kościuszkowska ( Łukasz wyjaśni Tobie co to znaczy ).

MONE
@anonymous

Oczywiście że nie jest odpowiedzią skoro pisze nieprawdę. Gdyby był/była pracownikiem nie pisał by takich bzdur. Nie znam tu nikogo komu zależałoby na wprowadzaniu innych w błąd

El dżudżu

Świetna firma i ludzie w niej pracujący. Trzeba (usunięte przez administratora) ale za to są wymierne pieniądze. Z takim parkiem maszynowym i produktami znaleść klientów nie problem.

Nicky
@El dżudżu

Świetna firma i ludzie w niej pracujący. Tak, pełna zgoda- niestety zarządzanie pozostawia wiele do życzenia. Możesz za....ać ale i tak nie masz pewności, że zrealizują zlecenie jakościowo i terminowo. Park maszynowy jest rewelacyjny ale sam na siebie nie zarobi a ludzie nie maja czasu się go nauczyć. Rotacja w firmie taka, że już nawet emigranci ze wschodu nie chcą pracować.

Go
@Nicky

O jakiej rotacji Ty piszesz? Widać, że nie masz o tym żadnego pojęcia. Wiele jeszcze do zrobienia bo firma to proces, ale progres jaki zrobili przez dwa lata jest niesamowity. Ps. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić teściową

@Go

Prawda, wiele do zrobienia. Po pierwsze szacunek do pracownika, po drugie mniej buty to nie będzie problemu z obsadzeniem etatów. Rotacja pewnie już teraz mała bo została garstka ludzi a nowi nie wala już drzwami i oknami. Firma urosła na kredyt a potem już było tylko gorzej i zaczęło się zamykanie nowo otwartych działaów i wywalanie ludzi. Przeciez za nie przemyślane decyzje szefow musial ktoś ponieść konsekwencje. Firme to trzeba prowadzic odpowiedzialnie . Ps. Również pozdrawiam Twoją teściową

@anonymous

Nie masz absolutnie pojęcia o tym o czym piszesz, a piszesz kompletne bzdury. Wywalili cię i słusznie i to ponad rok temu, a widać nadal się nie pozbierałeś. Jaka szkoda

Nikt mnie nie wywalił. Ja nadal u was pracuje i liczę że wreszcie coś się zmieni....ale tracę wiarę.

Firma Kreativia Sp. z o.o. Sp. K prowadziła rekrutację na stanowisko Szwaczka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lalamido

Moja subiektywna opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać: Firma z wielkim potencjałem i możliwościami. Atmosfera w dziale handlowym luźna, bez napinki ale co zrozumiałe liczą się wyniki i są one weryfikowane przez przełożonych, co również uważam za normalne. Problemy codzienne, mniejsze większe, normalnie. Koleżeństwo, całe spektrum, od wyboru do koloru i po prostu fajnie się z nimi pracuje, do tego balujemy po godzinach :-)

@Lalamido

Zgadzam się, problemy są jak wszędzie ale plusów znacznie więcej niż minusów. Do tego zespół bardzo zróżnicowany, młodzi uczą się od doświadczonych. Dla mnie wartość dodana.

@Lalamido

Potencjał, atmosfera miedzy pracownikami jest bardzo dobra, weryfikowanie wyników również jest normalną sprawą. Problemy też są wszędzie i to nie problem. Zamiast pisać sami o sobie opinie drodzy zarządzający popatrzcie na swój sposób działania. Problemem nie jest to czy występują awarie tylko jak je się rozwiązuje. Dudek (po twoim wpisie widać że jesteś z zarządu lub działasz na jego zlecenie.) Pięknie opisaliście co działa ale problemem jest to co nie działa. Nerwówka wprowadzana przez ciągłe pytanie ile dziś przyniosłeś, chaos wprowadzany przez kaprysy prezesa który z dnia na dzień potrafi zmienić zasady bez wyjaśnienia powodów (bo przecież małym żuczkom nic do tego). Najgorsze jest to, że zespół jest obwiniany za rzeczy które wynikają ze złego zarządzania zespołem i złych decyzji szefów. Jeszcze kilka miesięcy temu mieliście 3x większy skład niż dziś i co? Pracownicy wylecieli a sposób działania pozostał. Nic się nie zmienia w sposobie prowadzenia biznesu. Znów zatrudnicie jakiś łosi za 2,5 tysiaka i znów bez zmiany zarządzania będzie skutkowało tym że się "nie sprawdzą". Dobra atmosfera to plus ale ona zależy od tego jak firma działa. To że się pracownicy lubią to jedno ale nie lubią jak działa firma.

@Alek

Nie wiem po czym wnioskujesz Alosiu że jestem z zarządu. Piszesz jakieś dyrdymały. Nie spotkałam się w tej firmie z jakimkolwiek obwinianiem zespołu, a jedynie z wyrozumiałością zw ewentualne popełnione przez nas błędy, czego nie spotkałam w poprzedniej pracy. A co do tego jak piszesz o wielkości zespołu to ewidentnie pokazuje że nie masz o nim zielonego pojęcia, albo wiem, na pewno działasz na czyjeś zlecenie ;-) bo w zespole handlowym jak i na produkcji jest jeszcze więcej osób niż miesiące temu o czym się łatwo przekonać. Pozdrawiam.

@Dudek

Wyjaśniając. Wnioskuję że jesteś z zarządu po tym, ze zdrabniasz moje imię. Tania technika deprecjonująca rozmówce o odmiennych poglądach. Za bardzo zależy Ci na wybieleniu firmy jak na pracownika. Większość ludzi nie byłoby ta zaangażowanych.

@Alek

Alosiu, zdrabniam Twoje imię bo jestem taka milutka i należę do tych naprawdę zaangażowanych. Daję od siebie przynajmniej tyle ile dostaję.

@Dudek

To albo masz na nazwisko tak samo jak prezes i dużo z siebie dajesz albo nie wiele z siebie dajesz w myśl tego co piszesz. "Daję od siebie przynajmniej tyle ile dostaję".

@Lalamido

Firma o ogromnymi możliwościami i potencjałem to fakt tylko to czego brakuje to dobrego zarządzania … Słyszałem kiedyś, że byłby przymiarki do zatrudnienia kogoś kto mógłby pomóc wyprostować to wszystko (ktoś z branży). Jednak jak widać to się nie udało. Czy dobrze czy źle tego nie wiem. Atmosfera super to fakt, ludzie też ale przy tym wszystkim brakuje Kogoś z twardą ręką, wizją i doświadczeniem a przede wszystkim ze świeżym podejściem (racjonalnym dodam). Widocznie firma musi sporo jeszcze się nauczyć. Tak jak ktoś to wspomniał to jest proces, który zazwyczaj trochę trwa. Ile będzie trwało to zależy już od mądrych decyzji „góry”....

Firma oferuje handlowcom śmiesznie niskie warunki płacowe. W nowej firmie zarabiam niemal dwukrotnie więcej. Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek chce w tej firmie pracować jako handlowiec lub opiekun klienta.

bolo
@były pracownik

To jest pytanie: czy firmie opłaca się bardziej zatrudnić na długie lata kompetentnych handlowców z doświadczeniem, płacąc im sensowne pieniądze, czy ciągle zatrudniać za małe pieniądze handlowców bez doświadczenia, którzy i tak, odkrywając, że inni płacą więcej, po krótkim czasie odejdą, zabierając ze sobą część klientów. Pytanie, co się bardziej opłaca.

bolo
@były pracownik

To jest pytanie: czy firmie opłaca się bardziej zatrudnić na długie lata kompetentnych handlowców z doświadczeniem, płacąc im sensowne pieniądze, czy ciągle zatrudniać za małe pieniądze handlowców bez doświadczenia, którzy pracując mniej efektywnie, z czasem i tak, odkrywając, że inni płacą więcej i odchodzą, zabierając ze sobą dużą część klientów firmy.

Clock
@były pracownik

I cóż chciałeś wnieść swoją wypowiedzią? To że pracujesz teraz w innej firmie i zarabiasz więcej i chciałbys się podzielić swoim sukcesem odniesionym w swojej karierze zawodowej? Zatem szczerze ci gratuluję i życzę powodzenia. Co do wynagrodzenia działu handlowego w Kreativia: hmmm.... zawsze przydałoby się więcej, ale wydaję mi się, że płacą więcej niż inni w tej branży. Dla czego o tym piszę? Może teraz szefostwo zmieni system wynagradzania, choć nie sądzę. Ale ciśnie mi na usta gdy czytam takie bzdury. @bolo, to jest ta dodatkowa wartość pracodawcy, kiedy nie mając większego doświadczenia możesz pracować w takim miejscu i szkolić się z takimi ludźmi. Pa pa.

kimmy
@Clock

Nie da się ukryć, że polityka właścicieli firmy jest bardzo krótkowzroczna i na pewno w skali globalnej bardzo dużo tracą.

@Clock

Jak czytam te wszystkie opinie to mam wrażenie , że twierdzenie "to jest ta dodatkowa wartość pracodawcy, kiedy nie mając większego doświadczenia możesz pracować w takim miejscu i szkolić się z takimi ludźmi." nie jest tu dobrym argumentem i już na pewno nie wartością dodaną.

@Alek

Oczywiście że jest wartością i przekonują się o tym Ci, którzy dobzespołu dołączają. Warunki pracy, oferta, możliwości, to wszystko w standardzie.

ktoś
@Kreativia Sp. z o.o. Sp. K

Co za bełkot. Każda normalna osoba wie, że dobrze opłacany doświadczony handlowiec generuje obroty 4-5 razy większe od niedoświadczonego handlowca, który później, widząc, że zarabia mniej niż w innych firmach, odchodzi, przy okazji zabierając ze sobą część klientów. dlatego doświadczenie handlowcy są rozchwytywani na rynku pracy, (usunięte przez administratora)Ale najważniejsze są zaoszczędzone pieniądze, któe wcale nie są zaoszczędzone, ponieważ porządny handlowiec generuje zyski kilkakrotnie większe..

Iza
@Kreativia Sp. z o.o. Sp. K

Ciekawe, czy firma Kreativia pisząc coś takiego, pokazuje, że ma poczucie humoru czy piszą tak na serio. Nie sądziłam, że mogą istnieć jeszcze firmy z tak anachronicznym podejściem do pracy handlowców. W dobie, gdy porządne firmy zabiegają o porządnych i doświadczonych handlowców, płacąc im minimum 8 tys. netto, ta firma bawi się w zatrudnianie absolwentów za pewnie 2500-3000 PLN. W taki sposób firma nigdy nie odniesie sukcesu. To tak jakby syzyfowa praca i ciągłe rozpoczynabie od nowa z nowymi handlowcami.

Baltazar
@Iza

Dobrze to opisałaś Izka, własnie tak jest w Kreativii.

qwerty

Atmosfera w pracy spoko, fajnie pracowało się z niektórymi osobami. Największe minusy to kierownictwo i właściciel oraz nadgodziny, za które nie odprowadza się żadnych świadczeń

Uczciwy pracodawca i uczciwi ludzie

Zgadzam się :)

Polecam!

Zacznę może od tego jaka jest firma Kreativia i jaka była od podstaw. Została stworzona wiele lat temu przez młodego i ambitnego człowieka, który do dziś choć przybyło mu juz trochę lat nadal żyje realnymi ambicjami. Od samego początku realizuje swoje cele i ciagle sie rozwija… Przez ostatnie 2 lata firma zaczyna stopniowo zamieniać sie w potęgę na rynku. Dlaczego im uda sie osiągnąć aż taki sukces? Po: 1. Szef(usunięte przez administratora) Można powiedziec o nim wiele, jak każdy człowiek ma swoje wady i zalezy. Tylko pomyślmy przez chwile… Jakiego szefa chcielibyśmy miec? Uczciwego? Pomocnego? Wymagającego? Wyrozumiałego? Szczerego? Zapewniam ze to wszystko Bartek posiada. Da sie z nim godadac, zawsze ma drzwi i serce dla ludzi otwarte, a telefon zawsze w potrzebie odbierze. 2. Szefowa(usunięte przez administratora) cudowna kobieta. Z początku poświęciła sie całkowicie dzieciom ale w momencie w którym firma zaczęła iść do przodu to włożyła 100% siebie w firmę i drugie 100% w dzieci. Potraficie tak? To przysięgam ze ta kobieta potrafi. Jest tak samo pomocna jak jej mąż, nigdy nikomu krzywdy nie zrobiła, ma ogromne serce nie tylko dla ludzi. Czym wiec zasłużyła sobie na takie zakłamane opinie o firmie? Dlaczego niektórym tak łatwo przychodzi zniszczenie czyjejś ciężkiej pracy w oczach innych? Jak bardzo trzeba być zawistnym żeby robić cos takiego? 3. Pracownicy- o każdym nie da sie opowiedzieć i nie zamierzam tutaj wymieniać żadnych osób. Ogółem firma potrzebuje pracowników którzy robią to co lubią ale przedewszystkim sie w to angażują w tylu % ilu tylko mogą. Najeżdżanie na dyrektorów firmy jest totalnie żałosne i dziecinne, przedewszystkim dlatego ze są oni swietnie wyszkoleni i perfekcyjnie posługując sie językami obcymi- myśle ze gdyby nie to to firma nie miałaby tylu klientów zagranicznych ;)) Ale przecież to był tylko mały szczegół :) 4. Jesli szukasz pracy w ktorej dobrze sie poczujesz, w ktorej poczujesz ciepło, zrozumienie, szacunek ale tez bedziesz osiągał wyniki i wymagał trochę od samego siebie to ta firma jest dla Ciebie idealna pod każdym względem. Chcesz słuchać opini innych? Nie lepiej ocenić cos samemu? Przyjdź, sprawdź i samemu ocen- moze sie okazać ze bedzie to firma twoich marzeń i ze za kilka lat bedziesz pracował w potędze kraju, jak nie jeszcze wyżej. Ta firma da Ci ogromne możliwości rozwoju a ty możesz je wykorzystać jesli tylko chcesz. Dodatkowe słowa chciałabym pokierować do osoby, która nie ma swojego życia. Co masz na celu? Zrujnowanie opinii firmy która zapewne dala Ci szanse na rozwój? Powiem krótko- ta firma daje ogromne szanse aby każdy sie rozwinął, daje do dyspozycji jedne z najlepszych sprzętów i maszyn na całym świecie. Jesli Ty nie skorzystałeś/łaś z tekiej szansy i po prostu sie nie przykładałeś/łaś to przykro mi ale takie jest życie. Skoro masz tyle wolnego czasu żeby wymyślać tyle bajeczek i do tego je pisać to widocznie nadal nie jestes nigdzie zatrudniony a przynajmniej nie w firmie która traktuje prace powaznie tak jak Kreativia. Twoje zachowanie przypomina fochy dzieci z gimnazjum- gdy cos Ci nie pasuje w kimś to zniszczysz mu opinie choćbyś miał mowić o nim same kłamstwa tylko po to by miec satysfakcję z tego ze go zrujnowałeś w oczach innych. Jednak z tą firma to Ci sie nie uda, wiesz dlaczego? Możesz sobie pisać te wyssane z palca opinie, możesz nadal żyć nienawiścią i nadal tracić czas na ta firmę zamiast o niej zapomnieć skoro dla Ciebie była taka zła. Tylko po co to robisz? Żeby odstraszyć ludzi? Prosze Cie, to jest żałosne! Daj szanse kazdemu poznać firmę samemu, jesli jemu tez aż tak sie nie spodoba to bedziesz miał jeszcze większa satysfakcję niż teraz- zapewniam Cie. Jednak ryzyko jest takie ze dla innych ta firma bedzie drugim domem i wyjdzie ze sie mylisz :)) Pozdrawiam serdecznie!

Nicky
@Polecam!

Po uważnym przeczytaniu jestem pod ogromnym wrażeniem tekstu. Dużo pracy kosztowało napisanie takiej laurki. Tak mi się skojarzyło od razu to polecę cytatem, który idealnie w moim odczuciu pasuje: "Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek." Cytat dla jasności z filmu MIŚ

Pszczółka
@Polecam!

Ciężarówka z miodem się wylała tutaj:)

@Polecam!

Zgadzam się z większością :)

Interested

Jak wygląda praca w sprzedaży na eksport? Czy firma jest przygotowana (możliwości, materiały, wzorniki, cenniki w j. angielskim) Będę wdzięczna za konstruktywną odpowiedź.

Verite
@Interested

Produkcja nie zawsze wyrabia ale mówią że będzie lepiej. Co do materiałów to masz pełne spektrum w kilku językach Zobacz stronkę jest tam kilka katalogów, materiały dobrze przygotowane

@Verite

Od wielu miesięcy mówią , że będzie lepiej.Niestety nie wiele się zmienia. Firma ma wielki potencjał ale nie wiedzieć czemu wszystko dzieje się z problemami. Długie terminy realizacji, jakość losowa ( raz cudownie a raz tragicznie) może przez rotację pracowników- trudno powiedzieć tak na 100% czemu. Klienci po pewnym czasie zaczynają rozumieć ze za ceny jakie proponuje firma powinno być znacznie lepiej z terminami i jakością i wtedy przechodzą do konkurencji tak jak my.

Były

Dlaczego na tym forum obowiązuje cenzura i są usuwane posty, które wiele mówią o firmie? Wiele z nich było bardzo stonowanych ale krytycznie mówiło o firmie. Bartek zachowuje się jak kapryśne dziecko

Jak to się stało że ze z ponad 180opinii nagle zrobiło się 115?

Fick

Może Trollowe wpisy ciężko było nazwać opiniami.

Pracownik Kreativii

Pamiętam twój wcześniejszy wpis o tych tajnych pracownikach, którzy tak btw nie są tajni już od paru miesięcy. I co zaskakuje to fakt, że lubisz chłopców, ale jakoś parę miesięcy temu nie było przytyków do sprzedawania gaci i upadłej firmy, mimo że reszta wpisu to zwykłe kopiuj-wklej. Ty masz naprawdę problem ze sobą, skoro twoerdzisz, że kogoś lubisz i jednocześnie z czasem zaczynasz mu pojeżdżać. Czy to może wynikać z tego, że ci dwaj chłopcy, podobnie jak cały dział handlowy brechtają na codzień z tych wpisów i zachodzą w głowę, kto też z byłych pracowników pilnie potrzebuje konsultacji psychiatrycznej? Zaleźli ci jakoś za skórę? Obecnym pracownikiem to ty nie jesteś, bo nic nie wiesz o tym co się w tej firmie dzieje.

Patrząc na zakładkę kontakty w Kreativii Pan Naczelny Hejter może odtrąbić pierwszy sukces. Brakuje dyrektor Anny.

morcin

Czy dyrektor handlowa a.I. jeszcze tam rządzi?

Patrząc na zakładkę kontakty w Kreativii Pan Naczelny Hejter może odtrąbić pierwszy sukces. Brakuje "dyrektor" Anny.

Tadziu

Firma Bartgrafic i Kreativia to to samo - 2 spółki prowadzone przez te same osoby, czyli guru CEO i żonę z pomocą 2 dyrektorów. Jeśli szukacie opinii o firmie Kreativia wejdźcie równiez na opinie Bartgrafic i będziecie mieć klarowną sytuację, oraz powinna zapalić się czerwona lampka- nie nie żółta, lecz czerwona: stop, to nie jest firma z która mogę wiązać przyszłość.

A-K.C

Jak Wam jest tak źle, to zmieńcie pracę. Nie ma co się męczyć, jak nie widzicie żadnych pozytywów w firmie w której pracujecie. Lubię swoją pracę, lubię większość ludzi z którymi pracuję. W firmie mi się podoba. Przychodzę do pracy i robię swoje, bo za to mi płacą. I mam co robić. Nie interesują mnie plotki o stanie finansowym firmy od osób, które o tym pojęcia nie mają.

@A-K.C

i prawidłowo ;)

A-K.C

1. Nie mam żadnych kompetencji do zwalniania ludzi. 2. W mojej wcześniejszej wypowiedzi nie było napisane "jak się nie podoba to za drzwi, bo firma polityki nie zmieni". Chodziło mi bardziej o "nic na siłę". Po co się męczyć, po co żyć w stresie i frustracji, przecież stres, zwłaszcza długotrwały jest szkodliwy dla zdrowia. Lepiej się rozejrzeć za czymś innym, zmienić otoczenie i zapomnieć o "złej" Kreativi.

as

A jak traktują grafików? też tam źle się pracuje?

Sindy
@as

W tej firmie jako grafik nie rozwiniesz swoich skrzydeł i nie popłyniesz na szerokie morza i oceany. Pensje niskie, nie licz na podwyżkę, nawet jeśli będziesz się wyróżniał. Kiedyś ten dział był lepiej rozbudowany(usunięte przez administratora)Ten dział podobnie jak i inne w tej firmie cierpią z braku niedofinansowania, a Twoja praca głównie skupia się na dopracowaniu plików reklamowych, sporadycznie wpadnie coś od klienta. Nie nastawiaj się tutaj na osobisty rozwój,(usunięte przez administratora)Ambitniejsze cele i zadania da Ci wiele innych firm, poza Kreativią oczywiście.

Merry

Witam! mam pytanie do osób pracujących czy po tych komentarzach w firmie coś się zmieniło i czy te pseudo wykształcone osoby są nadal na swoich stanowiskach i jest tak jak jest czy coś się poprawiło bo chciałam aplikować do pracy ale jeśli jest tak jak tu opisane to chyba podziękuję.

Bolesław
@Merry

Marry, ocenianie czyjegoś wykształcenia na podstawie wpisów na goworku- gratuluję podejścia. Pytanie tendencje i w kontekście zatrudnienia, chyba bez sensu. A w firmie cały czas się coś zmienia, rozwija się, rośnie. Standard raczej. Aplikuj - sprawdzisz.

Adela
@Merry

Merry. Odpuść sobie. Poszukaj czegoś innego bo tu jest coraz gorzej. (usunięte przez administratora)Nie polecam. Niebawem też sie zwijam tylko czekam na potwierdzenie nowej roboty

Merry
@Bolesław

Bolku, Bolesławie mój Drogi. Czytając twoją wypowiedź zastanawiam się czy ty w ogóle uczęszczałeś na lekcje polskiego. Brak ładu i składu Twoich wypowiedzi powoduje u mnie skok ciśnienia. W kontekście zatrudnienia się w każdej firmie ogromne znaczenie mają kompetencje ludzi tam pracujących. Widać nigdy nie aplikowałeś do żadnej firmy i jesteś raczej na stanowisku z mianowania, a nie z konkursu CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Kreativia Sp. z o.o. Sp. K?

Zobacz opinie na temat firmy Kreativia Sp. z o.o. Sp. K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kreativia Sp. z o.o. Sp. K?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kreativia Sp. z o.o. Sp. K
1.3/5 Na podstawie 1971 ocen.

Kreativia Sp. z o.o. Sp. K