Hortus Architektura Zieleni Radosław Poniatowski

Lublin

Opinie o Hortus Architektura Zieleni Radosław Poniatowski

xxxxx 2014-03-14 11:10
na poczatku mialem miec placone 10 zł za godzine, przy wyplacie wyszlo 4 złote juz tam nie pracuje i odradzam karzdemu
ja 2014-11-05 17:09
pracowalem tam pol roku jak pszyszłem mialo byc och i ach a jak dostalem wyplate to sie rozczarowalem, jak poprzednik nie radze tam isc
byt 2014-12-29 13:29
Nie radzę się zatrudniać w Hortusie. Pracodawca pracowników traktuje bardzo żle i płaci też nie wiele. Mam nie miłe wspomnienia o tej Firmie. Z tego co wiem jest jeszcze gorzej niż było. Tam człowiek się nie liczy tylko pieniądze. Zanim się zdecydujesz przemyśl swoją decyzję. Czy stawka 6 zł na godzinę Ci odpowiada.
Ciekawy 2015-03-18 05:35
Mam pytanie ? Czy stawka godzinowa 4 zł za godzinę pracy w Hortusie to jakiś żart ??? Naprawdę tak tam jest ? Też pracuje w firmie ogrodniczej w Lublinie, praca ciężka cały czas galopka, ale mam za to płacone 25 zł za godzinę i to wszystko ozusowane.
siema 2015-04-01 09:34
A miałem tam dziś jechać na rozmowe he dzięki za info :)
XXXX 2015-06-01 15:36
TRAGEDIA !!!
Lublinianin 2015-06-12 20:34
Hortus to wielka TRAGEDIA przetargów nabrał od taty i .... nic się nie dzieje poza byłym pogrzebem
Xxx 2016-07-08 12:45
Ta firma to jeden wielki żart... Jestem osobą młodą,chciałam zarobić sobie na wakacje. Pracowałam bez żadnej umowy, wszystko było załatwiane na tak zwaną 'gębę', również wysokość mojego wynagrodzenia. Szef zapewniał, że będzie to 7.50 lub 8 zł/h. W dniu wypłaty zobaczyłam kopertę z mniejszą sumą niż się umawialiśmy. Wyszło 7,20zł/h + w tym wszystkim była jeszcze rzekoma premia w wysokości 20%. może i nie wielka różnica ale to już jest nie pierwszy raz ( pracowałam tam kilka razy sezonowo). Jak już ktoś wyżej wspomniał, ludzi mają za nic. Liczą się tylko pieniądze i czas realizowanych robót. Jedynie co ratuje tę firmę to atmosfera między pracownikami... I nic więcej. W upalne dni, gdzie pracowałam 10h na słońcu trzeba było się dopomimać o wodę. Pracodawca ma obowiązek ją zapewnić. Przykro, że jako młoda osoba, 'na starcie ' zostałam oszukana. Nikomu nie polecam tej pracy.
trawnik 2017-05-02 11:17
W jakiej firmie tak płacą? Coś ci się pokiełbasiło.
wazelina 2017-05-02 11:49
Firma jakich mało, z tradycjami. Miałem przyjemność pracować w Hortus-ie i bardzo miło wspominam ten okres. Szef bardzo miły i uprzejmy człowiek, zawsze służący radą szczególnie młodym pracownikom, którzy tej rady najbardziej potrzebują. Wynagrodzenie nie jest może za wysokie (wszystkie firmy o tym profilu tak płacą - zmowa pracodawców) ale zawsze na czas i to jest duży plus. Od listopada do marca (okres zimowy), pracodawca zapewnia ciepłe posiłki (jeżeli pasztecik za 1 PLN sam sobie podgrzejesz zapalniczką) ale to nie istotne bo i tak dostaniesz go po okresie zimowym. W czasie pracy pracownik jest stale obserwowany aby broń Boże nie zdarzył się jakiś nieszczęśliwy wypadek (wiadomo BHP na pierwszym miejscu) i nie usiadł na chwilę na ziemi gdy jest zmęczony, bo może dostać wilka i będzie wył przy wypłacie a to obniża morale załogi. Premię (jeżeli takowa jest) możesz stracić za byle co ale to nieistotne grosze więc nie należy się tym przejmować. Jeżeli zdarzy się zjechać 10 minut wcześniej z rejonu, bo akurat nie było korków, szef zawsze znajdzie ci zajęcie na bazie, zamiatanie placu albo przerzucanie drewna na dołowniku. Zapewni pracę do ostatniej minuty, bądź pewny, nie zostawi cię samego na pastwę losu. Szkoda, że teraz nie ma przyjęć, bo z chęcią jeszcze raz bym się zatrudnił w tej przyjaznej pracownikom firmie.
Zbulwersowana 2017-07-08 15:17
Hortus ozdobne drzewka i krzewy Radom Gołębiowska 11.Odradzam każdemu tego pracodawcę, czysty wyzysk stawka obowiązuje 13 zł brutto na umowę zlecenie a ta firma zatrudnia na czarno bez żadnej umowy i za 7zl na godzinę. Czysty wyzysk pracujesz za najniższą stawkę a wymagają od Ciebie jakbyś pracował za 13 zł. Praca przy kwiatach a tak naprawdę robisz wszystko plewisz chwasty i rośliny, zamiatasz tunele dźwigasz i wynosisz odpady wiadrami lub taczką na kompostownik i obsługujesz klienta. Trochę kiepsko, tyle obowiązków a płaca minimalna. Szefowa niezbyt słowna gdyż w rozmowie przez telefon powiedziała mi że od dzwigania mają młodego mężczyzne który tam pracuje. Jak przyszło co do czego zostałam ze wszystkim sama na głowie. Pani która mnie przyjmowała do pracy potrzebuje najwyraźniej jelenia od czarnej roboty. Nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi hardkor :)

dron 2017-08-08 18:19
Hortus-miejsce pracy dla idiotów, nieudaczników, inwalidów, bezrobotnych i wszelkiej maści elementu patologicznie zeszpeconych i emocjonalnie okaleczonych i przez to wyrzuconych ze społeczeństwa. Hortus ich przyjmie bo nimi bardzo łatwo manipulować. To oczywiście żart. W Hortus-ie pracują ludzie o nieposzlakowanej opinii i kryształowych charakterach. To dlatego szef tej tragikomedii robi regularne łapanki przed końcem pracy, tak jak hitlerowcy na ulicach okupowanej Warszawy, oby wydusić z pracowników ostatnią kroplę potu. Co on z tego ma? Satysfakcję, że pokaże kto tu rządzi? NIc z tego i tak wszyscy wiedzą, że rządzi Pani Prezes.
Zostaw swoją opinię o Hortus Architektura Zieleni Radosław Poniatowski - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hortus Architektura Zieleni Radosław Poniatowski