Opinie o LS Complex Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LS Complex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie LS Complex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Complex Sp. z o.o. w Lublin

Do pracy przy robotach Drogowych to nic nie ma teraz? Akurat tak się sezon zaczyna, kojarzę że trzy lata temu był ogłoszenia i tam aż 20 wakatów było wolnych. Czyli trochę tych miejsc mają. Ciekawe jak teraz, dajcie znać bo bym chętny był.

Czy LS Complex Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Wolontariat2 Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Prezesiki kłamią na każdym kroku. Długi mają już wszędzie, zalegał z wynagrodzeniem po kilka miesięcy, oczywiście po odejściu z firmy zapomnij o kasie, jedyna opcja to sąd i komornik, ale już też nie mają z czego ściągnąć. Długi mają u dostawców, podwykonawców.

Dzisiaj próbowałem dodzwonić się do prezesów w sprawie wypłaty wynagrodzenia za m-c grudzień, niestety panowie telefonów nie odbierają. W kadrach też nikt nie odbiera. W opiniach wcześniejszych od" wolontariuszy pracujących na rzecz Ls Complex" które zniknęły z tej strony sam się czuję perfidnie oszukany i wykorzystany, ludzie trafiają z opiniami w punkt. Tylko to nie rozwiązuje innych problemów związanych między innymi z regulowaniem własnych rachunków. Perfidnie wykorzystują ludzi pracujących na rzecz w/w.

Antoni

I co? Nie udało się do tej pory odzyskać pieniędzy za grudzień? Jak nie płacą to w ogóle tam jeszcze ktoś pracuje? Wiadomo czym są spowodowane te problemy finansowe?

Ccc Nowy wpis
@Antoni

Niestety wypłat nie ma na dzień dzisiejszy. Mimo obietnic telefonicznych że pracownicy dostaną pieniądze na święta pozostali bez środków do życia!!!!!! Panowie poszukują ludzi do pracy a nie potrafili utrzymać tych co mieli.

Do pracowników. Zgłaszajcie swoje roszczenia do prokuratury, uporczywe unikanie wypłaty wynagrodzenia m.in dla swoich pracowników jest przestępstwem ściganym z urzędu. Pomino próśb o wypłatę, wynagrodzenia za grudzień nadal nie wypłacone.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LS Complex Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Stary bywalec

Wydaje mi się że obecny hejt na firmę jest nie potrzeby. Każda firma ma lepsze i gorsze momenty. Pracuję w tej firmie już od kilku lat i nigdy nie było problemów, opóźnienia się zdarzały jak wszędzie ale nigdy prezesi nie zostawili nikogo na lodzie. Mamy teraz trudne czasy dla każdego. Więcej wyrozumiałości Panowie!!!

pracownik.
@Stary bywalec

Wyrozumiałości? Powiedzcie to bankom i spółdzielniom żeby nie wołali pieniędzy bo wy nie wypłaciliście wynagrodzenia. Za co mamy żyć? Ile mamy czekać? Szkoda że wy nie macie wyrozumiałości dla pracowników którzy na was (usunięte przez administratora). 5.02 a wypłaty za grudzień nie ma nadal i ty śmiesz mówić ze nie zostawili nikogo na lodzie? Bzdury gadasz człowieku. Kto przy zdrowych zmysłach pójdzie pracować do tej firmy??? Chyba że ktoś chce brać udział w wolontariacie, charytatywnie... Co miesiąc od roku wypłata przychodziła w innym terminie niż 10 każdego miesiąca. Sprawdziłem wszystkie przelewy poprzednie. Kpina panowie, kpina straszna.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z LS Complex Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Iza

Tak ogólnie to ile teraz średni staż pracy w firmie mógłby wynieść? Z tą wspomnianą niewypłacalnością i opóźnieniach to od kiedy ta sytuacja trwa?

Bartek
@Iza

Ta sytuacja trwa od bardzo dawna, zawsze się spóźniali np za grudzień jeszcze nikt pieniędzy nie dostał a do 10 stycznia mieli czas na wypłaty

Panowie prezesi, muszą się wiele nauczyć, firma nie może funkcjonować bez ludzi. Brak szacunku dla ludzi, którzy ciężko pracują na ,garniturki, młodego prezesa, niewypłacalność za ich pracę, opóźnienia w dostawie materiałów=kary za niewykonane roboty i plajta firmy.

Tylko i wyłącznie wypowiedzenia. Zostali już praktycznie sami Ukraincy...

RACOWNIK
@Iza

WYNAGRODZENIA ZA M-C GRUDZIEŃ 2022 NIE WYPŁACILI DO DNIA 07.01.2023 BRAK ODPOWIEDZI WŁAŚCICIELI W SPRAWIE TERMINU WYPŁATY ZALEGŁEGO WYNAGRODZENIA, TOTALNA ZLEWKA.

RACOWNIK

WYNAGRODZENIA ZA GRUDZIEŃ 2022 NIE WYPŁACONE DO DNIA 07.02.2023

Odpowiedz do "starego bywalca", w opiniach od pracowników nie znajduję hejtu, tylko opis ludzi którzy pracowali na rzecz firmy po 12 godzin w uciążliwych warunkach bez otrzymania wynagrodzenia. Proszę sobie wyobrazić iż ludzie podejmujący jakąkolwiek pracę idą zarobić na utrzymanie siebie, swoich rodzin, nikt nie podejmuje pracy w celach charytatywnych. Pisze Pan o opóźnieniach w wypłatach, tak one ostatnio zdarzały się notorycznie i szanująca się firma nie powinna stawiać swoich pracowników w sytuacji żebrzącej o wypłatę swojego wynagrodzenia. Butność Panów prezesów którzy nie deklarują zaległych wypłat no więc nie wiem o jakiej wyrozumiałości piszesz? Wyjątkowo zostałeś opłacony?. Długi u dostawców którzy domagają się swoich należności , dobrze nie wróży a zaistniała sytuacja powinna być ostrzeżeniem dla chcących podjąć pracę na rzecz w/w firmy.. Ostrze

gOŚĆ

Co do opinii o pracodawcy to jak w pozostałych opiniach, arogancja wobec pracowników, brak zdrowej atmosfery, praca w nadgodzinach bez wynagrodzenia, nieterminowe wypłaty. Pan Prezes nie odbiera telefonów w sprawie wynagrodzenie brak merytorycznej odpowiedzi w sprawie wypłaty wynagrodzenia co kłóci się z wizerunkiem który przedstawia na innych portalach m.innymi "Dotychczasowy sukces firmy zawdzięczam dobremu zarządzaniu i koordynowaniu prac, profesjonalnie przygotowanym pracownikom, rzetelnym dostawcom oraz sugestiom klientów. Osobiście cenię sobie profesjonalizm, dokładność, rzetelność oraz uczciwość". Także ani dobre zarządzanie ani uczćiwość.

Zzz

Już zniknęło bezpośrednie przekierowanie po wpisaniu LS complex zadłużenie. Trzeba wejść na Kaczmarski inkasso i wpisać ich nip.

ccc
@Zzz

Tam wisi ok 300tys, jeszcze na aguro jest 14tys ale to na bank nie są całe ich długi. Ale co się dziwić firmie ktorej prezes wlasnemu ojcu 2 lata podwórko układa i nie może skończyć hehehe, to jak oni park w Chełmie mają zbudować hehehe? Wszystko to tak naprawde nieśmieszne bo też nie mam wypłaty za grudzień!!!

Spit

Moim zdaniem takie firmy nie powinny istnieć i bardzo dobrze, że ta może za chwilę się zawali. Brak wiedzy, kasy, niesłychanie aroganckie prezesy. Wygrali chyba więcej przetargów niż mają pracowników. Notorycznie nie odbierają telefonów, zwłaszcza od tych u których mają długi, a mają je chyba u każdego z kim współpracują. Urzędnikow też podobno olewają, tylko obiecywać potrafią, można by długo pisać. Tragedia, tragedia, tragedia.

@Spit

W samo sedno ! Startują do przetargów bez pieniędzy i pracowników. Budowy stoją a kary same się nie zapłacą.

Z opinii wynika, że firma jest kierowana przez osoby z kompletnym brakiem szacunku do pracowników. Chciałbym wiedzieć, jak w takim przypadku, jest możliwe, że firma posiada/posiadała tylu pracowników na budowach, maszynach i samochodach? Co trzyma ludzi żeby tam pracować? Czy jest tam, aby jedna osoba, z którą można dojść do porozumienia?

Ktoś

Odradzam pracę w tej firmie. Panowie często zwlekają z wypłatami, gdyż bywają dni że nie mają za co nawet zatankować samochodów. Chamstwo, brak wiedzy o branży, kombinowanie, stwarzanie niezdrowej atmosfery. Sporo ludzi się już przewinęło przez tą firmę i nie doszły mnie żadne pozytywne opinie na jej temat. Praca często po godzinach za które oczywiście nie zobaczycie dodatkowej kasy. Tyle w temacie

@Ktoś

To faktycznie jakoś słabo sprawa z płynnością tutaj wygląda jeśli na poważnie nie m za co zatankować. :/ I co kierowcy muszą pożyczać z własnej kieszeni wtedy? O ile to w ogóle prawda ??

Operator

Pracowałem,potwierdzam.

@Operator

A na jakiej umowie tutaj byłeś? Bo te nadgodziny jeszcze mnie zastanawiają

gość
@Ktoś

Tak prawda, wyzysk, nie wywiązywanie się z zawartej umowy z pracownikami. Nieterminowe wypłaty a teraz brak wynagrodzenia. Ciężka praca w trudnych warunkach a szefostwo nie ma odwagi podejść do ludzi i określić kiedy dostaną swoje wynagrodzenie, 1,5 m-ca pracowali na kredyty pracodawców?

Piszecie, że nigdy nie spotkaliście się z takim chamstwem. O jakiego typu zachowaniach mowa? Może ktoś rozwinąć?

Zubryyy

Witam, pytanie do operatorów. Jak wygląda praca? Dużo ludzi siw przeplata ?

Antoni
@Zubryyy

Widzę byłeś zainteresowany pracą. Dowiedziałeś się czegoś jak wygląda praca operatora i zdecydowałeś się wysłać CV? Pytam, bo też się nad tym zastanawiam. Jak byś coś wiedział liczę na info.

operator
@Antoni

Idź na rozmowę to się wszystkiego dowiesz.

My

Nie Nie i jeszcze raz Nie!!! Nigdy nie spotkaliśmy się z takim chamstwem!

Zostaw merytoryczną opinię o LS Complex Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w LS Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Complex Sp. z o.o.?

LS Complex Sp. z o.o.
  • Niccolo Paganiniego 12 lok. 32