Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów

Łódź

Opinie o Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów

janek 2012-05-06 03:05
a ja pracuje jakis czas i niestety nie polecam. ciezko sie dogadac warunki kiepskie no ale moze tak mi sie tylko wydaje skoro poprzednik taki zadowolony. chociaz co innego wspolpraca a co innego praca na stale....
nickt 2013-08-14 18:19
współczuję,jeśli pracujesz z [usunięte przez moderatora]
roman 2015-05-20 16:50
Nie polecam to mało powiedziane... Szefostwo to typowi dorobkiewicze ze wsi. Pensje płacone na raty, nadgodziny i diety zapomnij. Szefostwo, które na każdym kroku ubliża pracownikom (wyzwiska od ch.. itp.), pseudo-kierownik, który poniża pracowników, znęca się psychicznie i myśli, że jest mądry i we wszystkim ma racje, samochody ledwo jeżdżące... jednym słowem firma krzak, która ma swoich ludzi tam gdzie trzeba. Uważać bo dużo obiecują !!!
zezowaty 2015-05-20 17:03
masz racje... a na wyjazdach to śpisz w stodołach za 30 zł i najlepiej żebyś sam za to zapłacił
magnolia 2015-07-08 21:56
No tak, a według Sławka można jednego dnia zjechać całą Polskę, a na 2 dzień normalnie stawić się od rana do pracy. Tak jak kolega wyżej napisał, kasa z tych podróży marna, bo Ala za nadgodziny nie płaci.
Adam 2015-12-09 13:10
Nie wiem dlaczego wypisujecie takie kłamstwa. Jest normalnie raz lepiej raz gorzej, ale pensje są płacone regularnie, nikt nie śpi w żadnej stodole tylko w hotelu i rozliczamy się normalnie.
tajski 2015-12-19 09:55
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć Adam (chyba Adam).
Zezik 2016-01-12 11:38
Adam ale chyba syn właścicieli... on może czasami śpi w Hotelu. Jak ktoś chce stracić motywacje, cofnąć się w rozwoju oraz zostać zmieszany z błotem- to jak najbardziej powinien tam aplikować :) NIE POLECAM !!!!!!!!!!!
Adam 2016-02-02 13:18
TAKI SAM ADAM JAK TY "ZEZIK, TAJSKI, MAGNOLIA, ZEZOWATY, ROMAN" I CO CI TAM JESZCZE PRZYJDZIE DO GŁOWY. WIDZE ŻE NIE MOŻESZ PRZEBOLEĆ ZE CIE WYWALILI I PISZESZ TO PISZ POWODZENIA
stanislaw 2016-05-12 21:10
totalnie nie warto w to wchodzic.
Antyatlajnowypracownikbyły 2017-04-17 22:14
Robota ciekawa ze względu na miejsca, płaca (płacone składki od minimum) w latach kiedy tam pracowałem kijowa maksymalnie -- po zwolnieniu się z tej firmy z miejsca dostałem ponad 2 x większe pieniądze za w zasadzie tą samą pracę tyle że w normalnych godzinach, nadgodziny walone non stop -nieraz 2 dni bez snu, w domu co 2 tygodnie na wekkend i to nieraz nie cały, prezes chamowaty i przemądrzały maksymalnie, a omnibusem nie jest, życiowy też nie bardzo, ponieważ sam mając kilkoro dzieci potrafił zdziwony zrobić awanturę, że przecież narodziny dziecka to w cale nie takie ważne wydarzenie które wymaga mojej nieobecności w prac y, drugi współwłaściciel mocno spoufalający się z pracownikami biurowymi i do tego faworyzujący wybranych--nie koniecznie trafnie, pseudo szef serwisu i robót wiecznie niedospany i równie chamowaty co prezes , generalnie chłopiec z silnym ADHD, ówczesna Pani Dyrektor z silnymi zaburzeniami osobowości co powodowało tarcia w firmie, szef biura projektów rozlazły jak stara guma od majtek, wiecznie śpiący i wiecznie w pracy, brak jakiejkolwiek kontroli nad tym co działo się na budowach (pijaństwo, dziwki, nieróbstwo), brak jakiejkolwiek gospodarności --kasa wypływała na prawo i lewo.Ogólnie wielki KYPEL i nigdy więcej takiej roboty dla takich ludzi.
Zostaw swoją opinię o Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atline Kompleksowe Zabezpieczanie Obiektów