Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Rafał Więcek w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Indywidualna Praktyka Lekarska Rafał Więcek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Rafał Więcek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Lekarska Rafał Więcek w Kraków

Skorzystałem z usług Pana dr. Rafała Więcek. Pan doktor jest osobą godną polecenia. Potrafi wysłuchać pacjenta i zaproponować sposób leczenia dopasowany do indywidualnych potrzeb. Dużo empatii i życzliwości. Oby takich lekarzy było więcej.

Urszula
@Piotr

A długo się czeka na wizytę, czy idzie załatwić sprawy od ręki?

Dominik

@Były pracownik Dla mnie opinia byłego pracownica jest pozbawiona obiektywizmu. Często mylimy brak szacunku z oczekiwaniami firmy w temacie realizacji zobowiązania pracy.

Basia

Czy jest powód, że tak rzadko piszecie?

Barbara

Bardzo dobry lekarz! Pomógł mi gdzy wszyscy inni po kilku wizytach rozkładali ręce i mówili że więcej nie zdziałają! Bóle ustąpiły i nareszcie mogę normalnie chodzić! Polecam każdemu

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Rafał Więcek, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Superman

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Więcka , bardzo szczegółowo i w przystępny sposób objaśnił co mi dolega, zalecił odpowiednią rehabilitację stopy, wykonał kilka badań. Kolejną wizytę mam za 2 miesiące, mam nadzieję, ze do tego czasu i w trakcie rehabilitacji poczuję sie lepiej. Mam zamiar jeszcze nie raz piłkę pokopać.

lawyer

ja z kolei miałem problem ze ścięgnem achillesa . Okropny ból . Na szczęście pan dr Więcek mi pomógł . Bardzo sympatyczny lekarz. A w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera.

ErikaBaduh

Ja po ukazaniu sie w gazecie krakowskiej wywiadu ,ze prowadzi rehabilitacje dla kobiet w ciąży , stwierdziłam ,ze sie do niego wybiorę , ponieważ własnie będąc w tejże ciąży miałam straszne problemy z kręgosłupem . rehabilitacja dr Więcka oraz zalecenie od niego bym uczęszczała dodatkowo na basen bardzo mi pomogły .

holly

do gabinetu doktora skierowały mnie w większości pozytywne opinie w internecie. sama mogę dodać od siebie, że rzeczywiście zasługuje na uznanie, bardzo dobry lekarz jeżeli chodzi o kwestie medyczne ale i podejście do pacjenta, bardzo miły i sympatcyzny

inka

z doktora więcka jestem bardzo zadowolona, konkretnie podchodzi do wizyt, stara się poświęcić pacjentowi zawsze tyle czasu ile potrzeba żeby coś poradzić, przy tym skuteczny i profesjonalny

Ola

cóż można powiedzieć więcej niż zostało powiedziane? świetny specjalista - dobry ortopeda i miły człowiek który naprawdę chce pomóc

Renegade

Dr więcek bardzo sympatyczny lekarz . Chodziłam do niego na masaże .

osemka

A ja miałam problem z rwą kulszowa , miałam tam przepukline , teraz tak tego fachowo nie nazwe , bo już zapomniałam . Pamiętam ,ze była potrzebna natychmiastowa rehabilitacja , którą właśnie podjął dr Więcek . bardzo mi pomógł na tych wizytach

Mateusz

Ja też jestem zadowolony z wizyt u Więcka. U mnie chodziło o kolano które uniemożliwiało granie w nogę ale dzięki niemu wszystko dobrze się skończy - powoli wracam do formy i będę grać!

Albina

Witam ,ja z kolei byłam na wizytach rehbilitacyjnych u dr Więcka w momencie jak byłam po wypadku na nartach . W momencie kiedy upadłam na stoku but mi się z narty nie wypiął. Myślałam ze juz chodzić nie będę . miałam kośc pokruszona . na szczęście dzieki operacji i wizytom u dr więcka wsyztsko dobrze się skończyło.

Emilia , a czemu odradasz wizyte u dr Więcka ? Lekarz bardzo w porządku .Przynajmniej zna się na rzeczy . ja chodziłem do niego na rehabilitacje po złamaniu ręki .

emilia

a ja niestety odradzam :(

Grzesiek

dobrze wspominam wizytę u dra Więcka, jeśli jeszcze raz kiedykolwiek miałbym się zgłosić do ortopedy to od razu się do niego skieruję, uniknąłem dzięki niemu operacji kolana, po której musiałbym znacznie ograniczyć aktywność, Więcek podszedł do sprawy inaczej i na szczęście dużo mniej inwazyjnie, a efekty- rewelka.

verka

polecam pana Więcka jako lekarza, zgłosiłam się do niego z kontuzją jakiś czas temu, mija chyba 2 miesiąc no i normalnie mogę już wrócić do sportu, więc wszystko ok, no i jako osoba jest bardzo kontaktowy, serdeczny, co w sumie też ważne przy doborze lekarza, bo kto by chciał iść do jakiegoś nieprzyjemnego :)

krystyna

Bardzo dobry, sumienny lekarz. Przykłada się do pracy, zawsze na wszystko odpowiada.

karmen

u Pana Więcka byłam pierwszy raz, musiałam zmienic poprzedniego ortopedę bo niestety bardzo mnie zawiódł, wizyta była bardzo dokładna, doktor zrobił obszerny wywiad, bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło, otrzymałam zalecenia, mam nadzieję, ze wszytko będzie ok, za jakiś czas wybieram się na kontrolną wizytę, jedynym minusem był trochę oddalony termin od moich oczekiwań, ale czasem tak bywa u obleganych specjalistów

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Rafał Więcek - Kraków

Indywidualna Praktyka Lekarska Rafał Więcek
  • SŁOMCZYŃSKIEGO 12 lok. 16