Opinie o Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Chrisp

Uwaga! Poszukuję osób, które zaczęły pracę w Reichle na Farbiarskiej za pośrednictwem którejś z Agencji pracy tymczasowej - przeważnie T....... A lub Int.........x, po czym po przepracowaniu jednego dnia dowiedziały się, że to był ich pierwszy i ostatni dzień i chociaż przepracowały całą dniówkę lub dwie i po dziś dzień nie dostały za to wynagrodzenia. Ja miałem taka sytuację w dniu 12.09. W takiej samej sytuacji tego dnia znalazły się jeszcze 3 osoby. Rozpocząłem procedurę dochodzenia swoich praw - i wiem, że nie jesteśmy bez szans - wręcz przeciwnie. Jedyne co potrzeba to ludzie z zachowanymi umowami, którzy zostali oszukani. Proszę o kontakt na adres: chrisp63@wp.pl Trzeba walczyć z cwaniactwem.

Zniesmaczony

Szczerze odradzam pracę w tej firmie; zatrudniają głownie na umowę zlecenie przez agencje. Dzięki temu mogą na fajrant powiedzieć, że dziękuję za współpracę i koniec zabawy. I tak właśnie postępują. Traktują ludzi jak g... A praca niewdzięczna i monotonna. Tak właśnie jest z zagranicznymi firmami. I wbrew pozorom stawka, którą proponują nie jest tak atrakcyjna; nie jest adekwatna do wykonywanej pracy.

xyz

TRAGEDIA. Nie polecam pracy w tej firmie. Traktują ludzi jak śmieci, praca do najlżejszych nie należy, mają duże wymagania, płacą mało. Jeżeli się tylko nie spodobasz wylatujesz z pracy z dnia na dzień bez żadnego ostrzeżenia. JESZCZE RAZ ODRADZAM

B.G

Kto posądza mnie o wstawienie tej opini to jest w błędzie ze ja to napisałam TO NIE JA Basia G

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystent / Asystentka - Recepcjonista / Recepcjonistka?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
nikt

Nie doceniają starych pracowników ogólnie maja ich w d...e. Ciekawą postacią jest p.M wszędzie jej pełno.warto by było,jakby zajęła się swoją pracą,a nie wpieprzała się tam ,gdzie nie powinna.

Zapomnieć,co innego obiecują,a co innego w rzeczywistości.Nigdy nie wiesz ile możesz zarobić.Wymowką zawsze jest kryzys na świecie itd.Nie znasz dnia ani godziny.Gorąco odradzam.ODRADZAM I ODRADZAM

Jeżeli chodzi o pracę na produkcji to jest tam bardzo ciężko za małe pieniądze. Nie ma podwyżek a wymagania ilościowe coraz większe. Ludzie narzekają na bolące ręce a reakcji ze strony szefostwa nie ma. Ludzie bardzo mili i życzliwi, ale praca piekielnie ciężka za głodową pensję.

pracownik firma

Istny (usunięte przez administratora) jest coraz gorzej ludzie odchodzą bo mają już dość ręce odpadają jednym słowem odradzam pracę w tej firmie

razella

syf kiła i mogiła

zocha

nie jest lekko...

Jeżeli chodzi o produkcje, to pracowałem tam kilka lat, więc mogę się wypowiedzieć. Jeszcze parę lat temu było dobrze, chociażby pod względem umowy o pracę. Zarobki no cóż. Kiepsko. Jednak polityka firmy trochę się zmieniła od tamtego czasu. W tej chwili jest istny obóz pracy. Umowa zlecenie, pensja jakby kot napłakał, a wymagania ogromne... Chyba jedynym plusem są pracownicy z którymi dobrze się współpracuje, ale nic poza tym. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o.?

Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Farbiarska 49
    02-862 Warszawa

Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o.