Opinie o Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne w Gdańsk

Janiszewo

Henio był faktycznie zdrowo szurniety ale pozostaje jeszcze Pan Grzegorz S . Który psuje wszędzie krew na każdego coś powie i każdego pobiegnie do P . Prezesa sprzedać . Ale że szwagier na chorobowym siedzi a u konkurencji robi to jakoś nie wie :)

Jaś

Blondi pracuje u nas w brygadzie :) Wszystkim lody robi :)

king

Pracuje tam jeszcze ta blondyneczka? no ta miss

Jabol

dużo tam jeszcze alkoholików pracuje ? czy zwolnieni już ?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY w firmie Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
nico

mam wrażenie że nie długo wszystko się rozsypie :(

miszcz

nie jedni powinni dopłacac za to że pracują :)

miszcz

jednego złodziejaszka juz nie ma :)

miszcz

oj tam sie czepiasz :) po prostu krew nie dopływa do głowy i łeb mu opada :)

hmmm

teraz od maja pojechali z podwyżkami :) najmniejsza chyba 19 a najkwieksza 32 :) - żyć nie umierac

sokrates

Nie przezywajcie tak....wyplata na czas...masz malo ? Rob to samo co robia ci wyzej od ciebie....szabruj ........krotko i na temat...nie szabrujesz to znaczy ze nie masz zle i nie masz prawa narzekac.....

pelplin

Tragedia.....podwyzki od 10 groszy.....wstyd....ten kto pisal komu ile dac to powinien sie w czolo walnac kretyn......

zyga

Masakra, pensje z roku na rok coraz mniejsze, ludzie sie juz zwalniają na potęgę, bo wypłata na przeżycie juz nie starcza

byly pracownik

Napisze krotko...pracowalem tam xxxxxxx jakis czas temu...napisze krotko..tragedia...ludzi maja za murzynow.....wstyd ze w 21 wieku jeszcze tak mozna traktowac ludzi.....z domu wyjezdza sie ok 3-4 RANO zeby byc na 7 na miejscu pracy ..pracuje sie zawsze dlugo do 16 17 i do domu sie czlowiek spieszy zeby na 20 dojechac..wstyd..kierowcy robia po 250 300 km dziennie...za darmo....na szczescie znalazlem innego pracodawce......

ewka

To co sie tam dzieje to masakra jakas.jedna wielka niepewnosc....sa osoby ktore pracuja a sa ktore odliczaja tylko do 15.00 .duzo robut rozpoczetych..... niewiem jak to bedzie...pracownicy coraz starsi a mlodych nie widac.....

pelplin

popieram kolege wyzej!!!!samowolka....kierownicy rozwalaja firme...!!!!!i to juz coraz bardziej otwarcie

teraz wszystko sie psuje, roboty dużo , zamieszania duzo , nie wiadomo kto skim wojuje, kto dla kogo pracuje ,do prezesa (prezes fajny gość) kapują Ci co sami okradają firmę ,tak ogólnie samowolka chyba sie robi. wg. mnie ta firma pomału umiera a szkoda

zienek

a wiec tak.jest dobrze.tylko sa dwie osoby cwaniaki jeden z kasa drugi bez kasy i proboje gonic drugiego ale mu to nie idzie.a tak pozatym firma spoko..

hej

potwierdzam- jest (usunięte przez moderatotra). tylko kilka osób mnie wkurza.

Zostaw merytoryczną opinię o Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne - Gdańsk

• Jak się pracuje w Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne?

Zobacz opinie na temat firmy Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne?

Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • śnieżna 1
    80-554 Gdańsk