Opinie o Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne w Gdańsk

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne?

@Ludwiczek

A kogo niby miałoby to bawić Czym grożą swoim pracownikom, zwolnieniem? Bo chyba nie może być nic gorszego? Czy żaden pracownik nigdy nie sprzeciwił się krzykom i takiemu traktowaniu?

Edyta

Piszecie tu że w firmie coraz gorzej, to z jakiej racji na ich stronie jakieś oferty wiszą? Byłam zainteresowana stanowiskiem asystentki biura kierownika budowy ale patrząc na opinie tutaj już nie wiem co robić. Wiecie może jaka jest pensja w biurze? I czy atmosfera ok?

Eks boy
@Edyta

Ludzi szukają cały czas bo każdy kto przyjdzie to zaraz odchodzi nie dość że atmosfera i ludzie tam pracujący oprócz kilku osób które zostały to śmietniki do tego pensja słaba tyle ile ci się należy czyli najniższa krajowa chyba że lubisz pracować po 15 h na dobę to firma dla ciebie

Krzyzak

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się na polu

PRACOWNIK

Na stanowiska biurowe zawsze w siedzibie firmy, na stanowiska robotnicze czasami rozmowa jest w biurze czasami w terenie. Dość elastyczne podejście.

Kubuś Puchatek

Jeżeli chodzi o podpisanie tak, w biurze, odziwo bez udziału kadrowej. Natomiast zwolnienie wręczają ci na budowie, dostajesz je z rak kierownika budowy. Bez wytłumaczenia zwolnienia i rozmowy. Czy to jest poważne podejście do pracownika? Moim zdaniem brak profesjonalizmu ze strony prezesowstwa i odwagi

@Kubuś Puchatek

Przestań wypisywać bzdury, nie było nigdy takiej sytuacji aby kogoś zwolnili od tak sobie. Podpisz się tu prawdziwym imieniem i nazwiskiem a Ty będziesz pierwszym zwolnionym tym sposobem co piszesz

Ludwiczek Nowy wpis
@Krzyzak

Ten wpis dużo mówi o podejściu do ludzi... zastraszanie i groźby, krzyki i upokarzanie dla rozrywki... witamy w Teltorze. Ci którzy tu pracowali wiedzą doskonale kto napisał ten komentarz Śmieszne i żałosne

Edyta

Wacek
@Edyta

Edzia ogłoszenia wiszą, bo ludzie odchodza. Atmosfera napięta jak guma w gaciach. Pensja duża 2tys i wszystkie niedziele masz wolne także przychodź do nas. Zapraszam odrazu do mnie pod biurko po angaż

Alicja
@Wacek

Co jest powodem tego, że ludzie odchodzą? Czemu atmosfera jest napięta? Jeśli tam pracujesz to na pewno możesz powiedzieć więcej na ten temat. Tez znalazłam ogłoszenie na asystentkę i zastanawiam się czy nie aplikować

Robson
@Alicja

Odchodzą ci co pracują w terenie a nie z biura także śmiało aplikuje tam na asystentkę może trafisz na normalnego kierownika . Obyś nie trafiła na asystenta kierownika tego z Kaszub :)

eXpracownik
@Alicja

Pracowałem w tej firmie jako projektant. Podstawa wynagrodzenia jest śmieszna względem pensji u innych pracodawców. Premie wyglądają tylko dobrze na papierze, bo jak dochodzi do wypłaty, to okazuje się, że cudownym sposobem pojawiają się koszty w już zamkniętych projektach. Tak jak kierownik/dyrektor biura projektowego to nikt Cię nie oszuka na kasę. Jeszcze sprawę postawi tak, żebyś czuła się winna, że odchodzisz z tego cudownego miejsca.

Eks boy Nowy wpis
@Edyta

Jaki jest wkład kierownictwa Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Franek

Olu to Ty pytasz? Pytasz o kierowników czy też o asystentów , bo kierowników to chyba tam jest dwóch a reszta to asystenci chociaż w sumie to jeden asystent od lat uważa się za kierownika no ale on to akurat dobrej atmosfery nie wprowadza

Były pracownik Nowy wpis

Atmosfera tragiczna, wyzysk i ciągle kłamstwa, brak pieniędzy na podwyżki, premie czy chociaż dodatek z okazji świąt. Z tego co kojarzę w firmie uprawnienia budowlane posiada tylko pan dyrektor oraz pan wiceprezes. Reszta pracowników pracuje niezgodnie z przepisami prawa na stanowiskach kierowniczych, bez studiów kierunkowych oraz uprawnień budowlanych. Zaskakujące jest jak ta firma funkcjonuje i jak są sprzedawane budowy skoro osoby prowadzące je nie mają do tego uprawnień. Nie polecam

Ile trwa w firmie okres próbny? Bo jak szukali w sieci kogoś jako pracownika administracyjno - biurowego to oferowali UoP, ale na start właśnie na okres próbny. Czy to jest 3 miesiące, czy więcej? I na tym okresie, jaka jest pensja? Podali też godziny 7 - 15, po okresie próbnym będą inne godziny pracy?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY w firmie Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Masakra

Co raz gorzej w tej firmie się dzieję, szukają oszczędności na każdym kroku, a o robocie to nie ma co wspominać nawet, niedługo wszystko kipnie i tak będzie najlepiej:)

@Masakra

ok, dobrze że piszesz, że ich szukają ale to po czym to widzisz tak konkretnie? coś ucięli lub zmienili, że oszczędności rzucają się obecnie w oczy?

Luzik
@Maria

Marycha nie interesuj się bo Ciebie to nie dotyczy i na siłę nie zagaduj :)

Ludwiczek
@Masakra

Dobrze piszesz (usunięte przez administratora) na co dzień a nic z tego nie ma na premie na święta nie było ale na firmowa wigilię się znalazły i dla nowych dyrektorów od niczego tez.... coś tu chyba nie gra i nieźle nas w (usunięte przez administratora) wala.

@Ludwiczek

Czyli tych premii nie było w tym roku wcale tak? A jak to wyglądało w poprzednich latach? No i czy jakieś inne dodatki dają, już nie w formie pieniędzy? Chodzi mi o jakieś bony, karty itp.

@Marek

Są premie i to spore. Są też posiłki regeneracyjne dwu daniowe ( jakiś devolai z frytkami czasami golonka i zupka) Firma super takich już nie ma, jak nie chce Ci się pracować wystarczy to zgłosić do majstra i ten Cie do domu zawiezie. Jak przypadkiem niedaj Boże zapomnisz śniadanka to też zgłaszasz do majstra i on podjedzie do Maca i coś Ci kupi Są bony i karty no limit. Ja polecam

Masakra
@Miszcz

Wypłaty każdego 10 - zgadzają się, premie duże, obiady w delegacjach, kolację. Tak jak kolega wyżej napisał, jak chcesz to majster i po śniadanie pojedzie :D Nic tylko brać taka robotę. Pozdro dla wszystkich normalnych, JT!

W firmie Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne podobno płacą nawet 3700 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Asystentka? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Asystentka.

Asystentka

Właśnie....podobno adekwatne napisane ...z własnego doświadczenia wiem że dostaje się najniższą krajową i to do momentu aż nie poprosisz o podwyżkę której nie dostaniesz bo nie ma kasy....nie polecam pracy nerwowka i wykorzystywanie tanim kosztem

Natalia
@Asystentka

no to slabo to wyglada :( a sa jakies inne dodatki chociaż?

@Natalia

są dodatki, dodatkowo możesz robić nadgodziny ????

Asystent asystentki

W tej firmie jedyne co się opłaca to zrobić uprawnienia i zmienić pracodawcę.

@Asystent asystentki

a jakie uprawnienia masz teraz na myśli? ktoś też widzę, że podobno nadgodziny się tu opłacają, często są? jak płatne?

@Maria

Ty uprawnień nie potrzebujesz , bo wprawę masz nabytą na parkingach w lesie a jak płatną to nie wiem ostatnio było 3 duchy do paszczu :)

Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne poszukuje pracownika na stanowisko Operator Koparki. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Maria

I kobiety też tak biorą czy je to weryfikują raczej? ;) prawko sprawdzają chociaż?

Builder

Nie polecam pracy. Dziwna atmosfera.

@Builder

Atmosfera jak tam kto lubi, jedni nie robią nic majac jedynie na głowie pielenie kwiatków a inni pracują za trzech... Trzeba uważać co się mówi i do kogo, niektórzy zarabiają na donosicielstwie Moja rada uważaj co musisz i do kogo zwłaszcza w magazynie.......wszyscy zainteresowani będą wiedzieli o kim mowa....wielu przekonało się na własnej skórze

Jakie warunki pracy są w Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Asystentka?

Ktoś tu chyba się najebał.....jaka szatnia....jaki dojazd do pracy zapewniony od firmy...... czegoś takiego tu nie ma.... wszystko ogarniasz za swoje i sam....to nie ten poziom firmy..

Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji w Świdniczek gm. Wólka. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Miszcz

Skąd masz takie info, bo ja o niczym niewiem

Upadek

Chciałbym powiedzieć że wg mnie firma długo nie pociągnie chyba, że na (usunięte przez administratora) Dużo ludzi się zwalnia że względu na szefostwo, po prostu zła koordynacja pracy. Kierownicy mają tyle na głowie, że nie wiedzą gdzie palec wsadzić wtedy wyzywają się na ludziach mało tego z tego co zaobserwowałem majstry odchodzą a w ich miejsce są ludzie o żadnej wiedzy. Krótko mówiąc JEST ŹLE

Jo
@Upadek

Trudno się nie zgodzic z powyższym skoro prezesowa zatrudnia swoich przyjaciół nie mających żadnych umiejętności branżowych i wiedzy, w tym momencie najważniejszym zadaniem jest sadzenie kwiatków, truskawek i prowadzenie ogródka. Ludzie otrząśnijcie się bo doprowadzić tą firmę do upadku . Zacznijcie myśleć i zatrudniacie ludzi z fachem i wiedzą a nie przypadkowych znajomych bez jakiejkolwiek wiedzy i fachu w ręku. Mamy dos tyrania za dwóch a góra siedzi i się bawi za naszą ciężka pracę, urządzając sobie integrację, grille , ciasteczka. Róbcie tak dalej, a na budowach nie będzie komu robić, ile można znosić wieczny zapierdol z którego nic nie ma, słowa uznania lub premi Nie pozdrawiam

Upadek
@Jo

Zgadza się przyjdzie taki Saszka z Wanią i co chwilę na papierosie siedzi. Ola otwórz oczy i zadbaj o brygady a nie o swoich kumpli

Andi
@Upadek

Nie

Czy w Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak, co piątek 7.30

@Miszcz

A do kogo się zgłaszać

Janusz

Hahahaha! niezły żart tektor i rekrutacje jakoś nie widać żeby ktokolwiek przyszedł a ci co ostatnio doszli to jednym słowem porażka i już ich nie ma o czym to świadczy......ale Ok szukajcie a znajdziecie......i szukajcie dalej i szybko bo na budowach brakuje ludzi do pracy a ci co zostali to za długo nie popracują bo nie da się zapizdzac od rana do nocy, na dłuższą metę wychodzi że ludzie mają wszystkiego dość. A za co...za marna pensje, wieczne pretensje i (usunięte przez administratora) od kierownikow

Szekspir

No jak do kogo....do szanownego Pana dyrektora chociaż nie jestem pewien czy to nie obciach dla firmy żeby osoby które szukają pracy kierować do dyrektora firmy który ma ją reprezentować swoją osobą a niestety wyglądem odstrasza bo jak dyrektor może wyglądać jak menel spod budki z tanim piwem.... Widać że nawet dyrektor w tej firmie słabo musi zarabiać skoro nie stać go na kupno koszuli i fryzjera gumki do włosów pożycza chyba od dzieci żeby kucyka se zrobić...... hahahaha słabo to wygląda i śmiesznie się na to patrzy . Nic dziwnego że nie ma chętnych do pracy i współpracy. Podsumowując brak kultury, szacunku do drugiego człowieka ,a o wyglądzie wspomniano.Moze czas na zmiany?

Firma zewnetrzna

Witam wszystkich serdecznie, chciałbym podzielić się z państwem swoja opinią na temat współpracy z firmą teltorpol. Ciężko mówić o jakiejkolwiek współpracy gdy firma nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i nie dotrzymuje terminów robót i ustaleń co do jakości przeprowadzanych prac. Brak ludzi na budowie i brak kontaktu zarówno z kierownikiem budowy jak również zarzadem. Wiele obietni, brak postępów w pracach, a jeżeli chodzi o srzęt jakim dysponuje firma pozostawia to dużo do życzenia. Zastanawiające jest w jaki sposób firma utrzymuje się na rynku, nie polecam, szkoda nerwów.

Chili

Osoba pełniąca rolę kierownika działu projektowego, kierownik bez uprawnień, zaskakujące, zarabia na pracy innych projektantów. Rozmowa kwalifikacyjna i potencjalne zarobki nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, a część pieniędzy z ukończonego projektu odlicza sobie do kieszeni przy rozliczeniu projektu

Krzyzak

a co czegoś Ci nie załatwił ze tak go oczerniasz? Kadra magazynowa jest spoko ????

Ziomek
@Krzyzak

Jeśli chodzi o niego to załatwi wszystko, za odpowiednią kasę haha (usunięte przez administratora)

Czy firma Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Joł

Jeśli tu pracujesz to wiesz jeśli nie pracujesz to po co odrazu się pytasz o pożyczkę Weź się ogarnij.

Krawczyk
@Joł

Przydało by się trochę kultury. Kto pyta nie błądzi, jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia i nie znasz odpowiedzi to proponuję zamilknąć.... (Ogarnij się...)

Krawczyk

Pożyczek udziela ale musisz spełnić szereg wymagań, nie za bardzo wiem jakich, na pisma nie dostaniesz pisemnej odpowiedzi, nie licz na to. Wsparcie? nie licz na nic oprócz pensji. Dziwne że w tak dużej firmie ciągle nie ma na nic kasy, ciekawe gdzie ta kasa jest i dlaczego oszczędzają na pracownikach?

Asystent projektanta

Witam, Jak wyglada kwestia zarobków w biurze projektowym? Sa jakieś premie, dodatki, ubezpieczenie zdrowotne prywatne? Wypłata jest cala na konto?

PRACOWNIK
@Asystent projektanta

Biuro projektowe to wg mojej wiedzy najlepiej zarabiający dział w tej firmie. Dobra atmosfera, młody zespół. Można spokojnie zrobić uprawnienia. Jest spoko. warto spróbować/ współpracownicy spoko. Pieniądze zawsze na czas na konto. Uczciwy Pracodawca. Wszystko legalnie. Może nie są to najwyższe zarobki w branży ale zawsze są.

@PRACOWNIK

Dział projektowy to (usunięte przez administratora) totalne ....... Kierownik działu ustawia do spółki z dyrektorem tematy tak aby najbardziej korzystne przechodziły przez jego prywatna firmę . .....

Słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca. Może mi ktoś podpowie czy potrzebują ludzi?

Tytus
@Paweł

Ciężko zadzwonić i samemu się dowiedzieć?

@Paweł

Ludzie ciągle potrzebni, na okrągło braki, obowiązkow coraz więcej, a ludzie na okrągło się zwalniają. W czasie pandemii , samemu zwolniło się bardzo dużo osób z budowy i biura. Nie wygląda to dobrze. Zastanawiające jest dlaczego tak się dzieje.

Krzyzak

Przestań klepać bzdury, bo Ci co się zwolnili to wrócili w łaski spowrotem, myśleli że pójdą gdzie indziej i będą mieli lepiej ale realia okazały się inne. Nie wypisuj nie prawdy

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

My tu mamy nawet niedziele wolne hehehe

Łukasz
@Odpowiedz

A soboty? Czy soboty są pracujące w firmie Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne? Chcę to szybko ustalić, więc może mi odpowiesz? Dziękuję.

@Łukasz

W sezonie nie tylko soboty ale cały weekend, zapomnij o urlopie w wakacje, możesz go wykorzystać tylko w sezonie zimowym gdy jest śnieg i nie można prowadzić prace na budowie. Wtedy wysyłają cię na przymusowy urlop lub karzą brać zwolnienia

Zawiedziony

Powiem wam ziomki że ogólnie nie jest źle tylko dlaczego od 4 lat nie ma podwyżek pensji wszystko stoi w martwym punkcie. Premia, wczasy pod grusza, za pranie, na święta - NIE MAAAAAA takich wyrazów w tej firmie. Wstyddddd Teraz GPS zamontowali w autach i to dobrze, bo co poniektorzy wykorzystywali auta nawet w niedziele. Dobrze by było jeszcze takie GPS zamontować kierownikom to by im też urwało kilka kilometrów i by było wiadomo gdzie są czy na budowie czy dyryguja z domu. Echhh czas się żegnać

Aleksandra
@Zawiedziony

Oczywiście - brak jakichkolwiek podwyżek może być frustrujący i może warto byłoby porozmawiać na ten temat bezpośrednio z Szefostwem Teltor-Pol. Ja - korzystając z okazji - chciałabym dopytać o jeszcze jedną rzecz. Czy pracodawca zapewnia Wam dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego?

Zawiedziony
@Aleksandra

Ola głupie pytanie zadałas, pewnie że opłaca wszystkie składki to chyba logiczne

@Aleksandra

Życzę powodzenia w rozmowach, albo ich próbach... Na pisemne wnioski nie dostaje się odpowiedzi, nikt z tobą nawet nie porozmawia. Zresztą ciężko rozmawia się... słowa i obietnice nie mają żadnego pokrycia. Obiecanki cacanki, będą podwyżki, nadgodziny, posiłki regeneracyjne, noclegi w godnych warunkach... Na pewno, jak sobie wysnisz...

@Zawiedziony

Nic dziwnego skoro szefostwo nie ma szacunku do pracowników, brak kultury,ciągle wrzaski i upokarzanie ludzi przy innych pracownikach. Dziwnie się na to patrzy, a niektórzy mówią że to jest chore i zaczynam im wierzyć. Masz rację, czas poszukać normalnego miejsca.

Łukasz

Próbowałeś może w jakiś sposób wnioskować o to, aby atmosfera na linii pracodawca - pracownik uległa polepszeniu? Pytam Cię o to bo szczerze mówiąc jestem bardzo ciekaw, czy są w firmie tej organizowane chociaż spotkania integracyjne, które miałyby przybliżyć do siebie osoby tam zatrudnione. Mogę tego właśnie się od Ciebie dowiedzieć? Dziękuję.

@Łukasz

Jeżeli chodzi o imprezy integracyjne to tak, 2 lata temu było dwudziestopięciolecie firmy z tego co kojarzę nie było nikogo z szefostwa i zarządu, nie za bardzo była więc możliwość rozmowy szefostwo-pracownik. Ogólnie wszyscy mają cię w(usunięte przez administratora) Jesteśmy chyba jedyna firma w tym kraju którą dostaje tylko pęsję, zapomnij o premi czy jakimkolwiek dodatku na święta bożonarodzeniowe, paczki dla dzieci też nie istnieją. Nie ma niczego, a ubezpieczenie społeczne to żart, nieliczni nieumiejący dodawać podpisują umowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne - Gdańsk

• Jak się pracuje w Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne?

Zobacz opinie na temat firmy Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne?

Teltor-Pol Północ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Techniczne
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • śnieżna 1
    80-554 Gdańsk