Opinie o BxM Multimedia Aplikacje Internetowe w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BxM Multimedia Aplikacje Internetowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BxM Multimedia Aplikacje Internetowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BxM Multimedia Aplikacje Internetowe w Warszawa

Bartek

Ciekawa praca i jeśli tylko potrzebują ludzi to niezła opcja z umową

Norbi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Mam wprawdzie krótkie doświadczenie ale lubię tą pracę.

@Norbi

Raczej tylko na umowę o prace, wiec nie ma u nich rotacji i stresu, ogólnie miła i spokojna atmosfera, polecam dla zaawansowanych programistów i grafików.

Teresa

@Bronisław Sczepan, zachęcam Cię do bardziej merytorycznego wpisu, chętnie dowiemy się od Ciebie więcej szczegółów dotyczących pracy w firmie BxM Multimedia Aplikacje Internetowe. Zapraszam także obecnie związane osoby z firmą BxM Multimedia Aplikacje Internetowe do odświeżenia tego wątku nowymi opiniami, z wielką ochotą dowiemy się najnowszych informacji o rozwoju tej firmy!

Bronisław Szczepan

Polecam

Programista Php

Zauważyłem że w firmie rekrutacje są rzadkie i z polecenia od lat w firmie pracuje prawie ten sam skład. Ciężko się dostać i raczej nie zależy firmie na pracowniku chwilowym.

f

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Nwio.pl

Polecam, strona jest na bardzo wysokiej pozycji po zmianach, polecam kontakt z P. Bartłomiejem jest dobrym fachowcem

BR

Polecam, fachowców już coraz mniej a tu miłe zaskoczenie. Strona nie należała do najtańszych, nasza firma nie należy do łatwych klientów a firma robiła nam dodatkowe zmiany bezpłatnie. Polecam dla niezdecydowanych szukających indywidualnego podejścia do sprawy. B.R.

KNFi

Świetny grafik, super sposób myślenia i konstrukcji loga - polecam firmę

ARS

Współpracuję z firmą już ponad 8 lat przy wielu projektach stron. Polecam

J

Polecam firmę bxm - dla mnie zrobili stronę kodada.pl . Jestem bardzo zadowolony ze strony, współpracy. lekki minusem to że czas oczekiwania był ok 1 miesiąca, jednak przed podpisaniem umowy byłem o tym poinformowany że mają ponad 10 projektów równolegle. Polecam firmę dla niezdecydowanych bo wiele razy pozwoliłem sobie na zmiany podczas projektu i uznali mi, nic nie zapłaciłem, dzwoniłem i pisałem wiele razy aż się wstydziłem i zawsze byłem traktowany z zrozumieniem - oceniam na 10. POLECAM

Spostrzegawczy

Popieram wypowiedź powyżej o nieuczciwej konkurencji firmy BXM. Przy mojej firmie też się taka pojawiła. Jeżeli nie zniknie sprawą zajmie się nasz prawnik. NIE POLECAM!!! firma BxM Multimedia, nie mająca pomysłu na promocję swoich usług, tworząca szablonowe strony www uprawia czarny PR. Na stronach GoWork czołowych agencji reklamowych zamieszcza wpisy - nie mające nic wspólnego z rzeczywistością - czyli jak to ktoś w ostatniej chwili zdecydował się na bxm czy wybrał bxm ze względu na cenę lub podobne. Nie wiem czy Pan z BxM zdaje sobie z tego sprawę ale każdy wpis zamieszczony w serwisie GoWork da się zidentyfikować po adresie IP. Poza tym serwis nie służy do opiniowania usług jakie świadczy konkretna firma/agencja ale jakie warunki pracy oferuje. W każdym razie - biorąc pod uwagę metody działania, nieprawdziwe wypowiedzi pod adresem innych agencji, które są jawnym oszustwem oraz portfolio firmy BxM - nie zdecydowałbym się na skorzystanie z ich usług. Za to wszystkie firmy, pod których klientów podszywa się BxM reprezentują zdecydowanie wyższy poziom - wystarczy zerknąć na portfolio: Vertes Design, Z Studio, F-media, Visualteam, ADIMO i jeszcze prawdopodobnie wiele innych.

Katarzyna

Dzięki Olu za kontakt. dla mnie zrobili stronę przedszkola przedszkolembf.pl i już po 2 tygodniach jestem na te hasła na 1 stronie a w google a w google mapach jako pierwsze moje przedszkole się wyświetla. Jestem bardzo zadowolona z ich usług strona jest ładna i estetyczna, dodawanie zdjęć jest bardzo proste. Polecam tą firmę.

Klient - nie sądze...

@grafik - zwróć tylko uwagę, że w poście powyżej nie chodzi o to czy firma BxM Multimedia "robi zróżnicowane projekty" czy też nie ale o to, że stosuje techniki podchodzące pod spamerskie do promocji własnych usług. Jakim prawem na profilach (i to jeszcze na GoWork - litości) zamieszczają nieprawdziwe opinie o innych firmach podając link do swojej strony?? Portfolio to jedna sprawa, spamowanie i oczernianie innych to inna rzecz. A z tego co widzę BxM takich technik właśnie się dopuszcza. Gdyby w każdej branży byli tacy, którzy podszywają się pod klientów konkurencji - nie byłoby fajne... Postępowanie karygodne i żenujące.

grafik

Nie ma to jak wypowiedź konkurencji. Moim zdaniem firma robi zróżnicowane projekty, ja widzę że każdy jest inny, są też podpisane a to że w portfolio ma ich dużo i mają konkurencyjną cenę nie uważam za wadę a za zaletę. Przed wyborem wykonawcy też uważam że dobrze jest porównać ofertę z ofertą innej firmy co już jakieś strony zrealizowała.

Uczciwy

Szanowni Państwo, firma BxM Multimedia, nie mająca pomysłu na promocję swoich usług, tworząca szablonowe strony www uprawia czarny PR. Na stronach GoWork czołowych agencji reklamowych zamieszcza wpisy - nie mające nic wspólnego z rzeczywistością - czyli jak to ktoś w ostatniej chwili zdecydował się na bxm czy wybrał bxm ze względu na cenę lub podobne. Nie wiem czy Pan z BxM zdaje sobie z tego sprawę ale każdy wpis zamieszczony w serwisie GoWork da się zidentyfikować po adresie IP. Poza tym serwis nie służy do opiniowania usług jakie świadczy konkretna firma/agencja ale jakie warunki pracy oferuje. W każdym razie - biorąc pod uwagę metody działania, nieprawdziwe wypowiedzi pod adresem innych agencji, które są jawnym oszustwem oraz portfolio firmy BxM - nie zdecydowałbym się na skorzystanie z ich usług. Za to wszystkie firmy, pod których klientów podszywa się BxM reprezentują zdecydowanie wyższy poziom - wystarczy zerknąć na portfolio: Vertes Design, Z Studio, F-media, Visualteam, ADIMO i jeszcze prawdopodobnie wiele innych.

Artur

Ja pracowałem w firmie jako grafik aktualnie Pracuje w t-mobile w firmie można wiele się nauczyć.

Kamil

Dzięki Gosiu ja podpisałem umowę z tą firmą, jestem zadowolony Pan Bartek doradził mi nietypowe rozwiązanie na stronie, z prezentacji którą mi zademonstrował to naprawdę super ten bxmadministrator.

Ossi

Ja też polecam mi stworzyli linguatua.pl

ania

Polecam usluge strony z administracja pod wymiar, latwo się obsluguje.

Grzesiek Adamczyk

Sklep internetowy tworzyli mi miesiąc co prawda mówili o tym że piszą strony od początku i że to dłużej zajmie. Ale moja strona na hasło artykuły do biura tak jak bartek mówił rzeczywiście znalazła się na 1 pozycji, wcześniej miałem na prestoshop i nie byłem widoczny oceniam na 4+.

Artur

Ja też polecam firmę bxmmultimedia.

Zostaw merytoryczną opinię o BxM Multimedia Aplikacje Internetowe - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BxM Multimedia Aplikacje Internetowe?

Kandydaci do pracy w BxM Multimedia Aplikacje Internetowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BxM Multimedia Aplikacje Internetowe
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Waszyngtona Jerzego 24 lok. 11
    03-910 Warszawa