BRT Business Sp. z o.o.

Opinie o BRT Business Sp. z o.o.

Wkurzony 2016-10-16 23:58
Zespół, który tworzy tą firmę jest do zespół niepoważnych troli, a najlepiej świadczy o tym sposób zbierania i przetwarzania danych. Firma BRT przeczesuje Internet wyciągając dane kontaktowe w tym dane osobowe z otwartych zbiorów państwowych i prywatnych stron po czym wysyła na znaleziony w danych e-mail w pełni profesjonalną informację o możliwości zażądania zaprzestania przetwarzania tych danych. Takie żądanie należy przesłać pisemnie na adres firmy. Super.
Czemu to służy?
a. zaspokojeniu pierwotnej potrzeby wkurzania wszystkich dookoła?
b. napędzeniu klientów doręczycielom poczty?
c. potwierdzaniu aktywności firm znalezionych w Internecie?
Ocenę pozostawiam Wam, droczy Czytelnicy.
Andrzej 2016-10-17 14:49
Ja dodaję firmy do SPAM-u, tym bardziej że wysyłają na nieużytkowane konto, ha,ha,ha
Andrzej 2016-10-17 14:51
Ps.
Odpisując, że nie chcemy, to tym samym potwierdzamy aktywny adres e-mail, który potem mogą sprzedaż.
Ofiara 2016-11-23 18:22
Totalne spamowanie skrzynek, które najlepsze jest to że nie są od dawna używane
Alek 2017-03-27 17:30
Co na takie wpisy Państwo z GIODO? Pewnie nie wiedzą do kogo pójść na kontrolę i czego zażądać. Wszak mogli się pomylić wysyłając 25000 maili, które dotarły, nie posiadając zgody na ich przetwarzanie w bazie.
Mamy ustawę i GIODO tylko na papierze. Żadnych tego efektów.
Kamil 2017-04-11 20:40
Nielegalnie przetwarzają bazę adresów email, pobraną z CEIDG. Właścicielem brt business sp. z o.o. jest grzegorz zaraska. Może google to ładnie zaindeksuje.
wkurzony na spam. 2017-04-13 11:13
I ja dołączam się do tych opinii. Firma spamująca, bez zgody wysyłają oferty jednego z francuskich producentów aut na C.. . Dziwię, się że tak poważna firma współpracuje z firma KRZAK.
Al 2017-04-19 10:45
Wysyłają niechciane maile i nie reagują na wezwanie o zaprzestaniu. Co na to GIODO? czy oni tam pracują czy tylko udają że chronią dane? Jeśli ja mam dodawać maile BRT Business sp. z o.o do spamu, to proponuję GIODO rozwiązać.
acc 2017-09-04 21:59
Chcą zatrudnić samodzielną księgową za 2-4 tys.zł oczekując w zamian:
Umiejętności:

Wyższe wykształcenie ekonomiczne,
Praktyka min. 2 lata,
Dobra znajomość prawa bilansowego i prawa podatkowego,
Praktyczna znajomość systemu SYMFONIA,
Dobra znajomość MS EXEL,
Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego , znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej A2 będzie dodatkowym atutem,
Certyfikat MF na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych będzie dodatkowym atutem.
Zostaw swoją opinię o BRT Business Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRT Business Sp. z o.o.