Opinie o BxM Multimedia Aplikacje Internetowe w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BxM Multimedia Aplikacje Internetowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BxM Multimedia Aplikacje Internetowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BxM Multimedia Aplikacje Internetowe w Warszawa

Radzio Nowy wpis

Najciekawsze realizacje projektów apek to tylko z Nimi!

Krystian Nowy wpis

Bardzo rzetelna firma, która na pierwszym miejscu stawia na satysfakcje klienta.

LaDarne Nowy wpis

Mega pozytywny ludzie, którzy tworzą mega rzeczy! Powiem jedno, warto skorzystać z ich oferty, bo na pewno sie nie zawiedziesz.

Magda Nowy wpis

Bardzo cenię sobie Naszą współpracę.

Programista Php

Zauważyłem że w firmie rekrutacje są rzadkie i z polecenia od lat w firmie pracuje prawie ten sam skład. Ciężko się dostać i raczej nie zależy firmie na pracowniku chwilowym.

f

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Robek

Pilnują swoich terminów, zawsze wszystko jest zrobione na czas i bardzo dokładnie, poza tym ciągle jesteśmy w kontakcie i wszelkie modyfikacje czy zmiany są uzgadniane na bieżaco.

Janek

Super firma i młodzi ambitni ludzie! Podziwiam i polecam za takie zaangażowanie w swoja robotę :)

Staszek

Polecam, zaspokajają wszystkie potrzeby klienta jeśli chodzi o wszelkie aplikacje internetowe.

Ferdek

Szkoda, że jedynie klienci zostawiają tu swoje opinie. Może ktoś z pracujących podzieli się opinia o pracy?

Naprawdę super podejście do klienta, wysłuchają uważnie Twoich wymagań i pomysłu i na tej podstawie stworzą dla Ciebie naprawdę inteligetną stronę czy aplikację, która jest bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze.

Rokita

Brak jakichkolwiek uwag, polecam

Bogdan

Najlepsi w swoim fachu, jak coś zrobią to mucha nie siada

Czy rozmowa rekrutacyjna w BxM Multimedia Aplikacje Internetowe odbywa się również w języku angielskim?

Kamil

TaK

Krzysiek

Polecam

Mania

Pomysłowość pracowników BxM nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, zawsze wymyślą coś co sprawi, że strona internetowa jest jeszcze bardziej atrakcyjniejsza da odbiorcy i łatwiejsza w obsłudze dla mnie/

Teresa
@Mania

Właśnie wiele osób wskazuje tu na kreatywność i innowacyjność pracowników BxM Multimedia, a to już coś znaczy. Od jak dawna korzystasz z ich usług? BxM Multimedia nieustannie poszukuje nowych talentów. Aktualnie chętnie zatrudnią Grafika, programistę oraz Copywritera: https://bxm.pl/praca.html Może ktoś ostatnio tam aplikował i powie, jak wygląda tam każdy etap rekrutacji?

Lola

Wszystko w najlepszym porządeczku jeśli chodzi o współpracę z tą firmą, wykonali dla mnie już niejeden projekt i nigdy nie czułam się rozczarowana

Martyna

Zawsze można liczyć na ich rzetelne podejście do pracy, łatwy kontakt i masę dobrych pomysłów

Walkor

Super projekty nie tylko stron internetowych, ale również aplikacji. Bezproblemowa komunikacja z ludźmi, których ta praca jest prawdziwą pasją i naprawdę przystępne ceny

Queen

Jestem właśnie na początku rozkręcania własnego biznesu, gdzie strona internetowa jest naprawdę ważnym elementem marketingu - postawiłam więc na BxM i jestem bardzo zadowolona, zrobili naprawdę intuicyjną stronę przy okazji dobrze ją pozycjonując, polecam

Naprawdę gorąco polecam, mają bardzo szybki czas realizacji projektów

Nicky

Polecam firmę z calego serca, zrobili mi bardzo intuicyjną i łatwą w obsludze stronę internetową, na której pracować to czysta przyjemność

Teresa
@Nicky

@Nicky Cieszę się, że BxM Multimedia spełniło Twoje oczekiwania. Jak jest teraz z rekrutacją? Szukają kogoś teraz?

Wojtek
@Teresa

Z tego co wiem ciągle szukają, w sumie co się dziwić skoro robią naprawdę sporo dobrej roboty to muszą sie i jakoś rozwijać :)

Zostaw merytoryczną opinię o BxM Multimedia Aplikacje Internetowe - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BxM Multimedia Aplikacje Internetowe?

Kandydaci do pracy w BxM Multimedia Aplikacje Internetowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BxM Multimedia Aplikacje Internetowe
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Waszyngtona Jerzego 24 lok. 11
    03-910 Warszawa