Opinie o Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Witek P.

Polecam firmę. Miła atmosfera ,grafik dostosowany do pracownika , kasa na czas .

@Witek P.

Dostosowany pod ciebie, dlatego ci tak miło.

Komandos

Najlepszy pracodawca jeśli chodzi o branżę ochrony.

@Komandos

Najlepsza z najlepszą rotacją ludzi. Ciągle nowi, tak się tam ludziom "podoba". Ogłoszenia z Adlera ciągle wiszą i to na każdy obiekt praktycznie.

Krystian

ja tam nie narzekam. Firma ok.

Mam pierwszą grupę z PFRON, a potraktowano mnie przez kierowniczkę bez żadnego szacunku jak przedmiot, a nie jak człowieka nie polecam trzymać się z daleka, a zwłaszcza przed tą kobietą bo ludzi ma za nic.

Brałeś udział w rekrutacji do Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
bolo

Jeśli chodzi o właściciela firmy to można się dogadać, a jeśli chodzi o kadrę tu sprawa wygląda bardzo źle ponieważ jeśli zadrzesz z pewnymi osobami z kierownictwa oraz niektórymi pracownikami to tak podpuszczą szefa że nawet jeśli nie mają racji to pozbędą się ciebie. To dzięki tym osobą firma ma złą opinię.Na dzień dzisiejszy przy tej kadrze zarządzającej z wyjątkiem kilku osób nie da się tam pracować.

to ja

to ty ?

+++++++

Witam. Tak się zastanawiam dlaczego się ludzie opluwacie i żądlicie nawzajem ja pracowałam w dwóch firmach z Gorzowa i dziękujcie Państwo ze w ogóle zatrudniają niepełnosprawnych nie narobimy się za przeproszeniem a kasa zawsze jest na czas czy Herkules czy Impuls , byłam osobiście w Adlerze bardzo miła obsługa wszystko do rzeczy . Zacznijmy szanować się na wzajem a dzień każdy będzie przyjemniejszy. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Daro
@+++++++

Dziękujcie za to że zatrudniają niepełnosprawnych przecież za to biorą pieniądze z Pfron i to nie małe to dzięki nim firmy się utrzymują bo gdyby nie osoby z grupami to firmy już dawno by nie było ,a dzięki temu wygrywają przetargi za rumuńskie stawki więc nie gadaj głupot bo nie każdy ma grupę na głowę i nie da sobie wcisnąć ciemnoty.

masterham

hee adler nie taki zły gorszy jest FORT tam to dopiero dymają na kasie niby 10 na godzinę a z wypłaty ci i tak upierdzielą połowa na lewo połowa na zleconym a jak chcesz odejść to gówno dostaniesz MARCIN hallo tez mam cie w dupie i zrobię ci reklamę gratis. jak nie-wiesz kto to pisał to się domyśl tez ci przekazuje niech ludzie czytają -firma zuli i plugastwa z ulicy ,to żeście trafili na pożądanego zapewnię wam cofkę koncesji. i ja nie zbiednieje a tobie się przyda na koszta sadowe.

naasa

co pilas kobieto? wspanialy? widocznie cie nigdy nie zjebal i nie wyzywal sie na tobie....

tp

Kasa 1 euro na godzine pracy u szarejki to faktycznie kasa jak nic

Krzysiek

Nie kłam! Nie dostaliście zgody na adopcję bo jesteście niepełnosprawni na śmieciowych umowach. Dochód za mały, zero stabilności, grupa P na głowę. Ot taki klakier napisze bzdury i tyle. A najgorsze to to że ludzie w Adlerze za kawałek 4-5 zł zrobią wszystko, będą kablować, szukać sensacji. Jakby mieli ze 20 zł... Was akurat znam i wiem co piszę. Małżeństwo czubów konfidentów...

mały

Wszystkie ciecie co narzekają won do innej firmy , tam zobaczycie jak jest naprawdę jak walą w rogi każdego. Pracuję w Adlerze parę lat i jeszcze nie słyszałem żeby ktoś zebrał za nic. Jak było trzeba to się szło i wszystko załatwiało , nawet kasę jak brakowało na wydatki.

marcine

normalnie wykorzysta. zaleje paliwko do swojego mesia. ludzie, dajcie sokoj, rysio musi miec kase zeby miec na paliwo, wiecie ile mesio pali? a co moze ma sie przesiasc na seicento? ja bym niechcial zeby moj szef jezdzil seicento. a to ze zwyzywa, krzyczy... to jak kazdy ojciec. ps. jak komus to nie pasuje to niech zlozy cv do banku, urzedu, normalnej firmy gdzie zarobi 15 zl netto za godzine z pelna umowa o prace. ale dlaczego taki narzekacz nie zlozy? bo co w tym cv bedzie? ano wyksztalcenie podstawowe, zadnego doswiadczenia w niczym, kilka firm w ochronie po kilka miesiecy, zainteresowania brak, jezyk to tylko polski i to srednio a w dodatkowych umiejetnosciach: umiem bardzo estetycznie prowadzic ksiazke sluzb. a tlustym i czerwonym drukiem zaznaczona grua inwalidzka (najlepiej znaczna to wtedy mozna popatrzec jak rysio sie slini na wiesc ze znowu pieniazki z pfronu wpadna) ot cala prawda... zliwkwidowac wszelkie umowy zlecenia, dziela, zlikwidowac pfron, zwiekszyc o co najmniej 500 % kontorle takich firm i za lewizny karac mandatami na maxa, zeby 90% firm oszlo z torbami! oddzielic ziarna od lew i tyle. i najwazniejsze: zakazac racy emerytom olicyjnym, wojskowym z emeryturami powyzej 1500zl!!!

firma krzak

Pracowałem całe 4 dni, prosiłem o wypowiedzenie za porozumieniem stron, ponieważ miałem inną pracę, a w tejże czułem się źle. Nie otrzymałem tego wypowiedzenia, więc powiedziałem, że może mi dyscyplinarkę wpisać, jutro nie przychodzę. Co usłyszałem w afekcie, to myślałem, że jestem w ukrytej kamerze. (ZADOWOLONY JESTEŚ Z SIEBIE? JA SIĘ DOWIEM GDZIE TY PRACUJESZ MAM NADZIEJE, ZE CIE SZYBKO WYP***DOLĄ. I MOŻE PIENIĄDZE JESZCZE CHCESZ, GÓ*NO POWINIENEŚ DOSTAĆ! ) Karygodne, nie polecam.

Al-ek

Ja pracuje w Adlerze od dawna . Kasa na czas i tyle co sie należy. Jak ktoś ma pretensje to po co pracuje.

pako

Mnie zwolniono- bo "za wolno chodzę po obiekcie!!!po nienagannym przepracowaniu kilku lat!!!

Andy

Firma nie dotrzymuje umowów finansowych. Zatrudnili mnie na czarno ze stawką 6,50. W pierwszym miesiącu nawet wypłacili wg. umowy ustnej, natomiast po przepracowaniu kolejnego miesiąca(bez uprzedzenia) dostałem w kopercie pieniądze ze stawką 5,00. Po wyjaśnieniach trwających 3 dni dowiedziałem się, że takie są realia i tak ma zostać. Ciekawe Jak Pan Rysio zagospodaruje ukradzione mi ponad 200 zł????

pikador

Odwołuję to. To fakt!!- nie przedłużają umowy gdy zachorujesz!!!

grazka

To ze sie nie chce komus pracowac przychodzic pijanym do pracy to nie znaczy ze firma jest zla ja pracuje piaty rok i bardzo dobrze dogaduje sie z szefowa robie co do mnie nalezy i nie bylo sytuacji ze firma wypiela sie na mnie a ze zarobki sa takie a nie inne to chyba w kazdej firmie ochroniarsko_sprzatajacej tak placa i nikt nikogo nie zmusza zeby pracowal tam gdzie sie nie podoba pozdrawiam

8 lat w firmie

To chyba ostatnia firma w której można pracować w ochronie ,osiem lat już mi tu przeleciało. A jak ktoś wylatuje to wie za co.

Zostaw merytoryczną opinię o Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.?

Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Franciszka Walczaka 41B
    66-400 Gorzów Wielkopolski

Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.