Opinie o Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Co to ma być???

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Traktują ludzi jak śmieci. Po rozmowie w sprawie pracy z samym właścicielem firmy i przyjęciu mnie na stanowisko kierownicze , po zrobieniu badań wstępnych do firmy odmówiono mi stanowiska i podpisania umowy " ze względów ekonomicznych".... brak słów. Sytuacja wysoce żenująca i wręcz patologiczna - tym bardziej,że zrezygnowałm z innej pracy aby przejść do tej. Tłumaczenia właściciela i jego przeprosiny uważam za śmieszne i żałosne. Okazuje się, że właściciel nie jest osobą decydującą w firmie tylko jacyś panowie prezesi z Solidu, którzy wywarli na mnie bardzo negatywne wrażenie... Pytanie zasadnicze brzmi: po co pan właściciel prowadzi rekrutacje, wprowadza ludzi w błąd skoro nie może decydować sam o swojej firmie? Takie cuda tylko w Adlerze / Solidzie ( właściwie to już nie wiem co to za twór...) Radzę - omijajcie z daleka to zjawisko -chyba,że chcecie mieć nieprzyjemności....

jacek

W tym tygodniu przyjechał do mnie facet który mówił ze jest z kontroli z solidu. Wypytywał o pracę i dokumenty . Nie wiem czy jestem zatrudniony w adlerze czy w solidzie ? Umowy od nowego roku też jakieś dziwne na simple work grup a nie na adler.

Hubert

A czy po zmianie są przyjęcia nowych pracowników? Wiecie jak z zarobkami jest teraz?

Oli
@Hubert

Wypłata jest ta sama. A pracowników to zawsze każda firma szuka to.adler też szuka .

Łysy

Firma Adler zostala przejęta przez Solid. Czy ktoś sie orientuje jak to się ma teraz do dalszego funkcjonowania Adlera? Jakie losy czekają przejetych pracowników? Dobre czy zle zmiany?

Oli
@Łysy

Jak naraZie jest wszystko po staremu. Robisz w adlerze. Żadnych zmian niema.moze coś będzie ale puzniej.

Brałeś udział w rekrutacji do Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Bogdan Ras

Polecam firmę , pracuję i jest OK .Starłem się o prace przez dłuższy czas , ale mieli wszystkie etaty zajęte.W końcu pracuję i jest ok .Kieras jest ok , grafik służb też ok , kasa zawsze się zgadza.POLECAM

Pucio-pucio
@Bogdan Ras

Już to pisałeś w lutym jako "pracownik ochrony". W nagrodę za pół roku dostaniesz koszulkę "Ochrona Adler". Ucieszony?

Marzena

@emeryt, z Twojego komentarza wynika, że firma Adler Agencja Ochrony nie oferuję zbyt dobrych stawek dla swoich pracowników. Może jesteś w posiadaniu informacji, co do obecnego rozwoju tego pracodawcy? Będą pracownikiem tej firmy, można liczyć na jakiegoś typu dodatki do płacy? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku. Zapraszam również inne osoby do odświeżenia wątku tego pracodawcy!

Janek

W każdej firmie oszukują,niech się każdy zastanowi jak by to była jego firma to pewnie brał by kredyty i dokładał pracownikom żeby mieli lepiej to by go wtedy chwalili tylko czy póżniej nosili by mu paczki do pudła.A z drugiej strony to nikt nikogo na siłę nie trzyma oszukują trzeba odejść i głośno o tym mówić żeby inni tam nie poszli wtedy to się zmieni i zaczną szanować ludzi.

emeryt
@Janek

Jak na wypłatę dostajesz minimalną krajową i od niej płacisz za dojazdy i inne opłaty, zostaje tysiąc za 3/4 czasu poświęcone na pracę, a potem dostajesz z ZUS informację o emeryturze 200 złotych za kombinowanie na składkach to wiesz "kto jest oszukiwanym", a kto oszustem.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Adler Agencja Ochrony Ryszard Szarejko? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

emeryt

Heheh "przedsiębiorstwo". W Dniu Święta pracy życzę wszystkim, aby pracowali w normalnej firmie, z normalnymi ludźmi, zasadami i prawami pracowniczymi.

Mecenas

Art. 212. Zniesławienie KK § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

@Mecenas

Kto rypie słabych, biednych i niepełnosprawnych na setki tysięcy, tego stać na "mecenasa".

KASA NA CZAS 2
@KASA NA CZAS

CIEBIE CHYBA DAWNO NIKT NIE "WYRYPAŁ" ?

Radek J.
@KASA NA CZAS

Pracownik - PRZESTAŃ KŁAMAĆ , BYŁEŚ POD WPŁYWEM ALKOHOLU PODCZAS PRACY TO CIĘ WYRZUCILI BO TAKICH JAK TY NIE MOŻNA TOLEROWAĆ W CZASIE PRACY. , PRZESTAŃ SIE UŻALAĆ A PRZEDE WSZYSTKIM PRZESTAŃ PIĆ . FIRMA JEST OK

Tymiankowy Joe

Czy to prawda, że Ryszard zamówił na lipiec cieplutkie bluzy polarowe dla interwencyjnych z napisem "Adler. Kasa na czas" oraz plastikowe pistoleciki dla tych, co mają tylko pozwolenie na gaz i jeżdżą w nocy sami na patrolu?

ANONIMUS
@Tymiankowy Joe

PLASTIKOWE PISTOLECIKI KUPIONE W KACZORKU ROZDANE OSOBA KTÓRE NIE MAJA NAWET WPISU

Bruno
@Tymiankowy Joe

że ciebie zwolnili za twoją głupotę i nieudolność to nie obrażaj firmy która dawała ci kasę na czas . z której byłeś zadowolony bo jakoś pracowałeś . Może podpisz się imieniem i nazwiskiem a nie ukrywasz się pod pseudonimem. a taki niby odważny, Ha ha ha . zwyczajny tchórz.

@Bruno

Nie znasz mnie, a piszesz, że mnie "zwolniono". Ja znam firmę i ludzi, więc się wypowiadam, nie obrażam.

bruno
@Tymiankowy Joe

znasz bo pracowałeś . takich ludzi jak ty jest wiele czyli tchórzy , którzy bezpieczniej czują się anonimowi bo mają dużo nachlapane. i tyle. mądry bo anonim i ukrywasz się . trzeba mieć jaja - a sorry ty ich już dawno nie masz

@bruno

Napisz od kiedy do kiedy pracowałem w tej firmie i na jakim obiekcie.

Bruno
@Tymiankowy Joe

Już wiem czemu nie pracujesz. Bo ewidentnie pamięć ci szwankuje bo nie pamiętasz gdzie pracowałeś

@Bruno

Nic nie wiesz i kłamiesz. Nie pisz (nie kłam) więcej na mój temat.

@Bruno

Pracowałem w Adler Bis kto mówi że to jest porządna firma to jest głupi, nie płacą za żadne nocki,oszukują na wpłatach,urlopy wpisują po nockach i twierdzą że jest to prawidłowo a kto po noce bierze sobie urlop. W mojej sprawie prowadzi prokuratura. Nie polecam tej firmy nikomu i skladajcie również papiery do prokuratury jeśli zostaliście oszukani bo i tak wygramy z nimi ja właśnie poszukuje takich poszkodowanych razem zdzialamy więcej.

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i nijak do tego nie pasują te wasze wpisy!!!

@Marcin

W czym jest dobra? Wypłata na czas?

Tymiankowy Joe

Tego się nie daje czytać. Ciągle (co miesiąc) kilka takich ogłoszeń, bo ktoś ucieka. A Adlerowcy piszą o premiach, zwrotach za dojazdy i kasie na czas. 1.Oferujemy pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, 2.Wypłata zawsze na czas. 3. Za zaangażowanie w pracę oferujemy premię. 4. Zwracamy pieniądze za dojazd.

DARE-K

@DARE-K

DARE-K 06.02.2018 22:26 Pracuje w Adlerze od kilku miesięcy Kasa na czas i tyle co się należy. Jak ktoś ma pretensje to po co pracuje ? PAWEŁ 06.02.2018 17:19 Pracuje w Adlerze od dawna . Kasa na czas i tyle co się należy. Jak ktoś ma pretensje to po co pracuje ? Raz jest Pawełkiem, a raz Dareczkiem. I kim tam jeszcze?

kostek-1981

Również POLECAM !!! Firmę ADLER !!!

@kostek-1981

Komu?

Hodowca milicjantów

Wszystkich którzy zostali oszukani przez tą firmę ''KRZAK " ZACHĘCAM DO KONTAKTU ZE MNĄ . Sprawa zgłoszona do PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY . Takie psełdo firmy trzeba likwidować od razu bez żadnych skrupułów ,jestem tez po rozmowie z ogólno polska telewizja na reportaż jak ta pseudo firemka działa .W najbliższym czasie będzie głośno o tej firmie krzak.Bo nie rozumiem jak możne nie dać PITU pracownikowi bo za krótko pracował skąd oni to wzieli .Albo jak może brakować pieniędzy na wypłaty nie rozumiem tego zapraszam wszystkich oszukanych do kontaktu zemną

Tetis
@Hodowca milicjantów

co ty pijesz że takie bzdury piszesz

Bombel
@Hodowca milicjantów

Firma krzak ??? Firma istnieje już ponad 10 lat i jakoś to nie krzak inspekcje pracy to tobie powinna z Mopsu wpaść bo Cię (usunięte przez administratora) za chlanie w pracy patologii

@Bombel

Bez PFRONu ta firma leży. Dlatego pewnie nazwano ją "krzakiem". Przywileje osoby niepełnosprawnej kończą się z chwilą pokazania orzeczenia o niepełnosprawności. Zero socjalu, zero pomocy i innych spraw. Po pokazaniu orzeczenia i podpisaniu umowy rypie się na sprawny, a nawet więcej i gorzej. Zniszczone nockami życie.

szkoda ze najlepsi ludzie z Tamtąd odeszli :( przez kadry i Panią M.L

szacunku by się nauczyli w traktowaniu pracowników a nie .... wszystkich niech pozwalniają i będą sami siedzieć i pilnować monitorków

PRACOWNIK OCHRONY

Polecam firmę , pracuję i jest OK .Starłem sie o prace przez dłuższy czas , ale mieli wszystie etaty zajęte.W końcu pracuję i jest ok .Kieras jestt ok , grafik służb też ok , kasa zawsze sie zgadza.POLECAM

Czy to konkurencja tak motywuje do pisania tych bzdur??

KASA NA CZAS

Decydując się na pracę w ochronie osoba niepełnosprawna dyma na swojego pana 21-22 godziny w miesiącu za darmo. To jest jedna dniówka i jedna nocka 12-godzinna w miesiącu. Niepełnosprawny ma prawo pracować 1 godzinę dziennie mniej. To daje 200 złotych miesięcznie składki na "pana i władcę" agencji ochrony, około 2500 złotych w roku. A jeśli pan ma 400 pracowników dymanych, to daje mu to milion rocznie. Dymają ich na wszystkim: na urlopach, na nadgodzinach, na święta, na nockach, a bony na święta, turnusy i normalne fotele do siedzenia to inny świat. A ci frajerzy (usunięte przez administratora) cieszą się i uważają za raj "KASĘ NA CZAS".

ANONIMUS
@KASA NA CZAS

Dyma was co miesiac a wy mu sie tak dajecie Placac pod stołem Dlaczego nie placi na konto bo zeby śladu nie bylo w papierach ze wam placi mnie niz prawo nakazuje

Tymiankowy Joe

PFRON sponsorem Mercedesów i wyjazdów na safari.

Gienek S.

Ciekawe co to za gnoje jak" kasa na czas" czy "tymiankowy joe" i jemu podobni piszą te bzdury. Wyleciałeś jeden z drugim na zbity pysk boś się schlał albo coś innego przeskrobał i teraz wycierasz sobie parszywą gębę tą firmą . Pracuję w Adlerze od dawna i nigdy nie było takich rzeczy co niektórzy wypisują . Chamy jesteście i tyle. Polecam firmę.

@Gienek S.

Gienek, jedzie ci w japy żubrem.

Dawid

Jeżeli traficie do pani kierownik to już możecie zrezygnować bardzo źle traktuje ludzi, na początku wydaje się być miła ale to tylko pozory, zależy jej tylko na tym żeby przypodobać się szefowi zatrudniając osoby z grupą z PFRON ale później pokaże jaka jest ważna. Najpierw trzeba być człowiekiem, a później kierownikiem.

@Dawid

Jest ona tam jeszcze?

Pierwsza grupa z pfron i wchodzisz do gry jako gość honorowy :)

@Marek

A do pracy w agencji ochrony z opiekunem (pierwsza grupa to brak zdolności do samodzielnej egzystencji).

Zostaw merytoryczną opinię o Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.?

Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Franciszka Walczaka 41B
    66-400 Gorzów Wielkopolski

Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.