Opinie o Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja w Bydgoszcz

kuLa

I nic się nie zmieni dopóki CFO nie zostanie zmieniona. Ona potrafi tylko mówić ale nie potrafi działać.

Jędrek

A ja ogólnie nie polecam pracy w tej firmie - atmosfera nie do zniesienia. Jesteś nowy zrobisz coś źle to Cię tylko upokarzają i śmieją

Krakus

W tej firmie jak porządnie nie wiedziesz przełożonemu w cztery liter, to nie będziesz miał nic... zero szans na awans

harlus

Nie polecam pracy na stanowisku kierowca. Żle traktują pracowników.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tomek Jaromin - Jaro

Samochód pęka w szwach ciężko się zapakować ale to nic WIĘCEJ WIECEJ hasło przednie. Zero poszanowania pracowników

Jacek

Zasada jest prosta im dłużej pracujesz tym gorzej jesteś traktowany. Większe doświadczenie owocuje tym że dostajesz gorszą trasę bo ogarniesz. Podwyżek BRAK

Robbie

Moze by ktos odpowiedział dlaczego kierowca musi zrobic 8 punktow i jedna godzine w 4 roznych częściach warszawy

tom

Nie polecam pracy tym bałaganie. Dofinansowania do wszystkiego hehe aż mi się mordka śmieje jak ktoś takie bzdury pisze

kubus

Opóźnienia w pensjach. pracownicy którzy są równi i równiejsi

Pietia

Praca dla młodych silnych najlepiej kawalerów bez zobowiązań by poświęcić się pracy. A Szefostwo i tak firma tego nie doceni

Mac

Atmosfera w pracy w skali 1 do 10 na minus 200. Non stop jakieś cięćia. Człowiek nie może być pewnym tego co go czeka w następnym tygodniu.

Sanders

Pracowałem w tej firmie i nic dobrego nie mogę powiedzieć o jej szefostwie

leszek

I tak wyszło cwaniakowanie i teraz to już walizki spakowane. Wjechał sanepid i mandat dal za brudną kuchnie. Taki (usunięte przez administratora) że szok

kubus

Opóźnienia w pensjach. pracownicy którzy są równi i równiejsi

Pietia

Mac

Sanders

Pracowałem w tej firmie i nic dobrego nie mogę powiedzieć o jej szefostwie

leszek

Wanda

Od 2019 r. nie pojawiają się tutaj komentarze na temat pracy w Manekinie. Ciekawa jestem, jaki może być powód tej sytuacji i czy ma to coś wspólnego z koronawirusem i kryzysem, który wywołał. Drodzy pracownicy firmy, proszę o informacje na temat obecnej sytuacji w tym miejscu i tego, czy ono nadal działa. Powiedzcie proszę, jak teraz jest?

@Wanda

Nic się nie zmieniło, pieniądze słabe zaczyna się od 14/15 zł na godzinę. Wymagania jak na poziomie renomowanej restauracji a podejście pracownika podobne jak w Biedronce. Nie ma co się rozpisywać, ale dalej to wyglada tak jak jest opisane w komentarzach sprzed kilku lat/miesięcy. Pandemia nic nie zmieniła, chyba, ze na gorsze bo osoby zarządzające mają coraz to mniejszy szacunek do pracownika. Jest wiele innych miejsc lepszych na podjęcie zatrudnienia.

Ola
@:)

15? Matko boska, za moich czasów było 7…

Kamila

Nie polecam. Wszyscy nowi się zwalniają - a nawet znikają po okresie próbnym. Pracownicy nie szanują siebie nawzajem, (usunięte przez administratora) Atmosfera bardzo napięta.

@Kamila

Prawda, ludzie przychodzą dwa może trzy razy i rezygnują widząc co może im manekin zaoferować.

Zostaw merytoryczną opinię o Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja?

Zobacz opinie na temat firmy Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

Manekin Firma Handlowo-Gastronomiczna Restauracja