Italfood Renata Sidor

Starachowice

Opinie o Italfood Renata Sidor

XYZ 2014-10-07 09:30
Nie polecam NIKOMU współpracy z tą Firmą!!! Firma jest nie wypłacalna! Na początku miałam ustaloną umowę o pracę i godne wynagrodzenie. Po czym jak zaczęłam pracę, przez ponad tydzień prosiłam się o UMOWĘ... Po tygodniu dostałam zlecenie opiewającą na śmieszną sumę, Pani stwierdziła,że przemyślała i zmienia warunki!!! Szybko zrezygnowałam, ale niestety do tej pory nie mam pieniędzy!!! Przypominam się co jakiś czas, ale Pan/i ciągle OSZUKUJĄ,że juz mi je wypłacą!!! Firma zatrudnia spedytorów a ma SKLEP SPOŻYWCZY a nie Firme Logistyczną!!! Siedzi się w sklepie na stołku i dzwoni ze swojego telefonu bo firmowego nie dają!!! TRAGEDIA NA MAXA!!!!
Zinck 2014-10-14 09:11
NIE POLECAM!!! TRAGEDIA OSZUŚCI!!! NAJGORSZA FIRMA JAKĄ SPOTKAŁAM!!!
miroslaw.maculewicz1 2014-10-25 05:22
naprawde to oszusci nigdy nie wspolpracujcie z ta niby firma bo nie dostaniecie pieniedzy ani za prace ani za usluge TA firma powinna zajac sie policja i wszyskie urzedy UWAZAJCIE NIE DAJCIE SIE ZWABIC TO SA LUDZIE CHORZY PSYCHICZNIE
Wladek 2014-11-14 13:44
Krety zlodzieje oszusty
inka 2014-12-20 11:07
faktycznie to zwykli oszuści niewypłacalni zadłużeni zerujący na naiwności innych szkoda tylko kierowców którzy współpracowali z ta firma włożyli swoje pieniądze swoja ciezka prace i nie dostali nic w zamian ,a wręcz przeciwnie maja kłopoty finansowe i komorników na głowie.Uważajcie na nich.......
młody 2015-01-06 13:10
Jezdziłem jako kierowca podwykonawca zaufałem jej a ona przekręciła mnie na kilkanaście tysięcy to jest wyłudzenie i nadaje się dla prokuratury masakra ludzie nigdy nie współpracujcie z ta kobieta jak również z ta firma. Szkoda tylko pani spedytor która ma teraz przez taka złodziejke nieprzyjemności... UWAZAJCIE NA FIRME ITALFOOD ... NIE WSPÓŁPRACUJCIE Z NIMI
rafał7 2015-01-30 17:55
Współpracuje z tą firmą od kilku miesięcy.Jestem bardzo zadowolony.Wyszedłem z długów.Zacząłem normalnie żyć.Wszystko działa jak należy.Bardzo rzetelnie i na czas.Od początku współpraca układa się w porządku.Jest dobry kontakt, zasady są jasne.Polecam i nie rozumiem innych negatywnych opinii bo ja jestem bardzo zadowolony.Polecam.
Tomasz 2015-05-14 20:39
Polecam te firmę dobre zarobki i współpraca
Arek1980 2015-05-17 13:34
Bardzo jasne zasady współpracy, wynagrodzenie otrzymuję na czas.Elastyczny czas pracy.Bez problemów mam możliwość otrzymania zaliczki,świetny kontakt i pomoc w wypadkach nagłych.Zacząłem pracę trzy miesiące temu i mam nadzieję że współpraca będzie długoterminowa. Mam bagaż złych wspomnień z innymi firmami a w tym przypadku jestem pozytywnie zaskoczony.Każdemu polecę.
kozłowski 2015-05-17 14:12
Współpracuję z firmą już od dwóch lat, naprawdę polecam! Z szefową zawsze można się dogadać, warunki współpracy są korzystne. Bardzo polecam
Krzyszof 2015-10-28 11:02
Wszystko jak w najlepszym porządku. Solidnie i przyjemnie. Polecam :)
Piotr 2015-11-16 16:53
Firma naprawdę godna polecenia współpracujemy już 5 miesięcy i nie było żadnego większego problemu, dobry kontakt i płatności w terminie.
Bartosz 2015-11-16 16:55
Zwykłe pomówienia, zazdrośni ludzie którzy chcą zaszkodzić firmie...
Rafał 2016-01-27 23:07
Świetni pracownicy!! Nigdy nie prowadził mnie tak dobry spedytor kontakt jest non stop i firma oferuje pomoc w każdej kwestii, myśle ze jeszcze długo z tą firmą pojeżdżę
Janek 2016-02-12 22:50
Firma nie płaci za wykonane dla nich usługi zadłużenie na kilkadziesiąt tysięcy złotych
Uwaga na firmę GLOBALWAY
Kiero 2016-02-28 23:52
Zdecydowanie odradzam współpracę. Firma zadłużona, ogromne problemy z płatnościami za wykonaną usługę.
przewoźnik 2016-03-09 08:21
UWAGA OSZUŚCI Pani Renata naciąga przewoźników jak może przestrzegam wszystkich, wcześniej Italfood Renata Sidor teraz GLOBALWAY.
micha 2016-03-21 16:34
UWAGA OSZUŚCI !!!!!!
Reno Master 2016-04-06 17:42
Również odradzam. Pani Renata ciągle wymówki ma żeby tylko nie zapłacić. A to problemy ze zdrowiem a to jej firmy nie płacą ostatnio nawet tłumaczyła się tym że matka sprzedaje swoje mieszkanie żeby pomóc jej wyjść z długów ( a powiedzcie ludzie co mnie to obchodzi jak z nią mam umowę nie z innymi firmami?) z 45 dni robi się minimum 60 kiedyś zrobiła mi 76 dokładnie a papiery po Skończeniu tygodnia w piątek dostaje we wtorek. Czasami mam telefony po dwóch tygodniach od wykonania przewozu z firm z którymi współpracuje Pani Renata dlaczego oni nie mają jeszcze dokumentów. Spedytor z tej firmy dobry znajomy mówi że wisi ludziom po około 100 tysięcy 50 tysięcy. 5 załadunkow dziennie po kilkadziesiąt kilometrów od siebie i trzeba zdarzyć bo gonią a jak nie zdążysz to problem.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!!
kierowca84 2016-04-08 14:55
Firma miała przejściowe kłopoty,ale współpracujemy.Naprawdę znają się na pracy.Obecnie płatności wróciły do normy.Ja polecam i trzymam kciuki żeby wszystko do końca się wyjaśniło.
praca 2016-04-08 22:12
hahahahahaha
Reno Master 2016-04-09 12:08
O czym ty mówisz człowieku? Bo chyba ci się coś pomyliło
kierowca 2016-04-13 13:34
Dokładnie taka sama sytuacja problemy ze zdrowiem a to z synem i cały czas tak a kasy jak nie ma tak niema kontaktu żadnego nie odpowiada na telefon sms tragedia nie polecam
pracownik 2016-04-30 14:37
Co tu dużo mówić, wszystko wyżej się zgadza. Właścicielka to krętaczka, oszustka, złodziejka. Tyle w tym temacie. Kilka spraw sądowych się szykuje. Nie próbujcie współpracować. Chyba, że prowadzicie działalność charytatywną.
kierowca 2016-05-29 15:07
Uwaga oszuści !!! nie płacą i nie ma kontaktu od stycznia nie wypłacili mi kilku tysięcy złoty. NIE POLECAM
Pracownik 2016-07-01 13:06
Właścicielka robi z siebie świra w zakładzie. Jedyne co jej w życiu wychodzi. Złodziejka
Pracownik 2016-07-20 22:56
Złodziejka i oszustka. Zero pojęcia o czymkolwiek. Kiedyś do niej karma wróci spokojnie. Skończy na ulicy i tyle z tego będzie.
Emalian 2016-08-07 23:22
Uwaga oszustka nie płaci
Zostaw swoją opinię o Italfood Renata Sidor - Starachowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Italfood Renata Sidor