MIRKO SPÓŁKA Z O.O.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MIRKO SPÓŁKA Z O.O.

Radzę każdemu kto chce iść do pracy do Mirko - zastanówcie się zanim popełnicie ten błąd, poczytajcie opinie, pozytywnych opini brak..

Zdegustowany konsument

Zakłamanie dotyczące składu. Produkt kupiony w sieci Lidl - filety śledziowe po kołobrzesku. Tak słone, że zjeść się nie da - rzekomo niespełna 4% zawartości soli. Szanowni Państwo - kontrola jakości i składu. U Państwa chyba to nie istnieje ??? Żądam zwrotu pieniędzy bądź wyrażam swoją opinię ! Czy ktoś próbuje jak to smakuje ???

Miałem do czynienia z Mirko i osobiście nie polecam. Chyba każdy chciałby pracować w firmie w której panuje miła atmosfera-tutaj niestety tego nie doznacie. Wkoło mobbing, kierownik produkcji i jej mama (?)-siebie warte, zero szacunku do drugiego człowieka, zarozumiałe i dumne z siebie wredne baby. Atmosfera na produkcji gorsza niż za czasów (usunięte przez administratora). Krzyk, płacz i nic poza tym. Usłyszeć miłe słowo czy pochwałę graniczy z cudem. Przychodzisz do pracy nie wiesz o której wyjdziesz. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Czas oczekiwania na wjazd do firmy (chodzi głównie o otwarcie szlabanu przez panią recepcjonistkę) bardzo długi! Tłumaczy się ona tym ze musi być na tyłach zakładu aby rozkładać ubrania w szafkach dla pracowników. Pani recepcjonistka i pracownik socjalny w jednym? Mimo wszystko nie polecam pracy na produkcji! (usunięte przez administratora) !!! Tragedia. Nie polecam !!

Super Mario

Umawiają się na stawkę. Na koniec miesiąca dostajesz grosze bo nie dają premi. Każą sprzedawać towar po hurtowniach nie dadzą telefonu samochodu cennika- w innych firmach to standart. Nie dotrzymują umowy ustnej.

Ja84

Dlaczego ciągle szukają osób do kontroli jakości? Czyżby Pani Ania dalej była taka nieprzyjemna? Całym problemem tej jednostki w firmie jest ona. Dopóki się nie zmieni lub ktoś inny nie zajmie jej stanowiska, nigdy młode dziewczyny nie popracują tam dłużej niż rok. Ta kobieta musi się ogarnąć.

była, obecna i przyszła
@Ja84

Pracownicy w kontroli jakości zmieniają się z szybkością światła. Kierowniczką jest niezastąpiona pani Ania. Specjalnie wprowadza w błąd, nie przekaże informacji i ich. niedostępni. Po jakimś czasie właścicielka pani Marta przychodzi i robi nam awanturę co się zrobiło w temacie co nam zleciła. Robi nam awanturę i traktuje jak głupków. Ania jej przyjaciółka, mówi przecież mówiłam. I krzyki. W tamtym roku zwolniło się 10 osób z tego działu. Schemat się cały czas powiela. Patologia w czystym wydaniu. Jak najdalej z tego zakładu, jeśli nie chcecie mieć problemów zdrowotnych z powodu mobbingu. Sprawdźcie archiwalne ogłoszenia o prace w tym dziale- cały czas przyjmują.

ania
@była, obecna i przyszła

Droga @ja84 od 2017 roku piszesz o tej okropnej Pani Ani, byłaś- niepasowało - ok. idż kochana w swoją stronę i już nie truj się tymi wspomnieniami, chyba że ciągle żal ci - że nie ma cię w mirko a oni dają radę bez ciebie :)

Bolo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

@Bolo

a nie prościej zadzwonić bezpośrednio do nich?

Ryba
@Bolo

Daj sobie spokoj. Bedziesz stamtad uciekal szybciej niz jestes w stanie sobie wyobrazic. (usunięte przez administratora) to hobby tych pracodawcow. Nieprofesjonalni, chaotyczni, zupelnie niepomocni, bez szacunku dla drugiego czlowieka.

myszka miki
@Ryba

Poczytajcie, zasięgnijcie opinii na mieście i zastanówcie się zanim zdecydujecie się pracować w tej firmie.

Justyna
@myszka miki

Jasne, że opinie innych osób stanowią świetne źródło informacji - co do tego nie ma wątpliwości. Ale każdy z nas ma inne oczekiwania i dlatego warto jest się samemu przekonać, bo może się okazać, iż jednak to miejsce pracy nam po prostu odpowiada. A Tobie co konkretnie nie odpowiada, jeśli chodzi o pracę w Mirko? Chodzi o wysokość pensji?

Arek

Ta firma to pomyłka. (usunięte przez administratora) (...) która nie wie czego chce. Nie ma pojęcia o handlu, a co miesiąc decyduje zupełnie inaczej, odmiennie niż poprzrdnio. Terror wśród pracowników biura, w szeczegoly lepiej nie wchodzić. Wariatkowo. Nie polecam, wręcz odradzam.

@Arek

oj Witek, Witek.... na dowidzenia taka laurka...

Gosc
@pracownik

No przeciez prawde napisal. Szkoda ze administrator usuwa najwlasciwsze slowa.

Mieczysław
@Gosc

Administrator może usunąć słowa, które swoją treścią łamią obowiązujący regulamin. Widzę, że masz wiedzę o pracy w firmie Mirko, dlatego, czy mógłbyś napisać, co sądzisz o tym miejscu pracy? Chciałbym zweryfikować, czy warto tam aplikować.

Pracownik innej firmy

Ludzie wszędzie w całym Słupsku i okolicach jest to samo. Pracuje w KMT i też jest wyzysk i nie szanują pracowników i ludzie narzekają na jakość drzwi. Nie wiem co by się musiało stać żeby to się zmieniło. Albo to ludzie są tak wymagajacy i nic im nie pasuje albo to właściciele firm chcą się nachapać i oszukują pracowników i konsumentów?

Seba
@Pracownik innej firmy

Raczej nie wszędzie jest tak samo.. Sa w Słupsku pracodawcy którzy szanują pracowników.. A Mirko.. Brak słów.. Świadczy o tym ilość negatywnych komentarzy.

Kamila

LUDZIE!!!! OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM.. JEŚLI CHCECIE MIEĆ SZACUNEK DO SIEBIE..

Łukasz

W opakowaniu śledzie były tak ładnie dopasowane, że nawet Lisner tak ładnie nie pakuje :) Śledzie poukładane w taki sposób aby nie było widać że w środku są 3 śledzie a reszta cebuli. Jak taka firma może się utrzymywać na rynku ?:) Dowodów na swoją wypowiedź nie mam bo zjadłem :) Ale każdy może zobaczyć w sklepie jak się przyjrzy.

Koper
@Łukasz

ile tam płącą na poczatek? ile zmianpracy pilnei szukam ./

@Koper

więcej niż sasiedzi

Igor
@Koper

Byłeś zapytać o pracę? bo ja też szukam i chciałbym w mirko zatrudnić się. najchętniej na maszynach

Bogdan

(usunięte przez administratora) Przebijanie terminów to najmniejszy problem, jeśli wiecie o co chodzi

@Bogdan

To prawda.. Przebija e są daty.

Ola

Szczerze nie polecam pracy w firmie. Złe traktowanie na porządku dziennym. Jednym słowem to (usunięte przez administratora). Zarobki słabe..Odejść od stołu nie można. Jak nie wyrabiasz akordu to wzywają na rozmowę,że musisz robić szybciej bo będą musieli dokładać do najniższej krajowej.. Moje sugestie dla Mirko Zakład Przetwórstwa Ryb Bogusław Krasnoborski: żeby zaczęli szanować ludzi i nie przymuszali do pracy w nadgodzinach. Godziwe płace do wykonywanych obowiązków. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przede wszystkim szacunek.

@Ola

Ola jak Ty normy nie wyrabiasz to wielki szacunek dla twojej pracy, haha

Ola Ola
@Ewa

Hmm..napisz proszę jakie to są normy..nikt nowy nie ma szans wyrobić normy.. Kolejną sprawą są zarobki.. Napiszesz .. I smród taki że na wejście już masz odruch wymiotny..

Lubię atmosferę w Mirko Zakład Przetwórstwa Ryb Bogusław Krasnoborski za: podoba mi się to, że jest ciepły posiłek, czysto i automaty z przekąskami

@Ewa

Gdybym to ja się wypowiedziała, to owszem potwierdzić mogę, że jest atmosfera, ale raczej chora. Schematy działania, a raczej ich brak, chaos w dyspozycjach oraz ciągłe inne decyzje z którymi nie mogłam się zgodzić spowodowały że basta.

Ola
@Ewa

Ciepły posiłek???? hmmm.... nie wiem dla kogo... dla ludzi którzy pracuja po 12 godzin 6 dni w tygodniu..

Jola

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: traktują ludzi jak śmieci

Piter

Cebula za drobno pokrojona nie da się jej nabić na widelec moi goście z niemiec prawie się zaksztusili

najgorszy zaklad pod sloncem nie jest mila atmosfera brygadzisci to sadysci karierowicze szczegolnie nieprzyjemni ludzie ktorym tylko zalezy na karierze to pan duda prostak niesamowity i pan andzej z mirko niby wielki kierownik a nie znajacy sie na niczym nie polecam pracowalam tam i jest lipa poprostu dodam jeszcze ze oprocz braku szacunku to pracuje sie za psie pieniadze i nabija sie nadgodziny za darmo lolita

@anonymous

Anonimowy każdy jest mądry, widocznie byłeś miernotą powodzenia

@anonymous

Jesteś w stanie wydać opinię o każdej firmie Morpol,Milarex i osobach. Masz jeszcze trochę firm w Słupsku.Mar

Witold
@anonymous

A czy Ty mógłbyś napisać coś więcej o firmie Mirko? Jesteś pracownikiem zakładu? Czy pracownicy mogą liczyć na stabilne umowy o pracę i terminowe wypłaty wynagrodzeń? Są premie lub inne dodatki do wynagrodzenia? Nie znalazłem żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Czy są przyjmowani pracownicy i na jakie stanowiska?

Katarzyna

@Nina, to co piszesz faktycznie nie brzmi zbyt dobrze, czy zgłaszałaś do kierownictwa firmy te sytuacje? Chętnie dowiemy się również czegoś w temacie nowych przyjęć do pracy w firmie Mirko Zakład Przetwórstwa Ryb.

Nina

okropny stosunek do robotników, produkcja śledzi! Pani ukraińska, pani (usunięte przez administratora), histeryczna kobieta i sadysta! W sali, krzyki i łzy, to jest XXI wiek w Europie !!!

Katarzyna

@anonymous, czy zgłaszałaś właścicielom firmy Mirko Zakład Przetwórstwa Ryb złe zachowania kierowników w stosunku do innych pracowników? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu oraz proszę byś nie używała słów obraźliwych, ponieważ łamią one regulamin serwisu gowork. @Karina, dziękujemy za Twoją odpowiedz w temacie firmy Mirko Zakład Przetwórstwa Ryb, dodaj proszę, na jakie stanowisko aplikowałaś? Zachęcam Cię do napisania kolejnego komentarza.

Katarzyna

@Karina, proszę przybliż nam jak wyglądała twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mirko Zakład Przetwórstwa Ryb Bogusław Krasnoborski, dodaj jakie pytania padły podczas rozmowy. Będziemy również wdzięczni za możliwość dłuższego opisu, dlaczego uważasz by ta firma miała zbyt duże wymagania, co do nowego pracownika. Zachęcam także inne osoby, do pisania swoich opinii na temat tego pracodawcy.

Karina
@Katarzyna

pytali o doświadczenie, zainteresowania, za duże wymagania bo również mają strasznie skomplikowane systemy komputerowe i chcieliby abyś na wszytkim sie znał

Zostaw merytoryczną opinię o MIRKO SPÓŁKA Z O.O. - Głobino

• Jak się pracuje w MIRKO SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MIRKO SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIRKO SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIRKO SPÓŁKA Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MIRKO SPÓŁKA Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIRKO SPÓŁKA Z O.O.