MIRKO SPÓŁKA Z O.O.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MIRKO SPÓŁKA Z O.O.

Ja!

Nie wiem gdzie to napisać. Pracuję niedługo, na produkcji. nie jest łatwo, duża produkcja, wymagania, mało czasu. ale kurczę - dziękuję! Dzisiaj wypłata. Przed 14 godziną kilka tysiaczków jest na moim koncie. Największa wypłata w moim życiu! w końcu. I tyle w temacie.

@Ja!

O to chodzi;)

Hehe
@Ja!

Jak na ukraińca pieknie posługujesz się językiem polskim, i ta finezja w używaniu znaków interpunkcyjnych! Brawo! Taki wysyp „pozytywnych” opinii na pewno nie jest związany z prowadzona rekrutacja, która chyba od wieeeelu miesięcy nie odnosi pożądanego skutku.

Kamila
@Hehe

A co za rekrutację prowadzą niby? Daj znać, kogo szukają. Rozglądałam się sama, ale ogłoszenia żadnego nie widziałam, tutaj też nic nie ma. I czemu nie odnosi pożądanego skutku?

Vipek

Polecam pracę w Mirko ! Robić trzeba wszędzie, nie ma czasu na lenistwo. Wypłata na czas, ludzie okej. Nikt nie musi nikogo darzyć sympatią wystarczy tolerować, w pracy nie przychodzi się szukać przyjaźni tylko rozwijać i pracować!! Polecam pracę!!

Vipek-sripek
@Vipek

Wypłatę na czas determinują zapisy w umowie, co to za śmieszne stawianie firmy na piedestale, ze wypłata na czas - to zwykły obowiązek pracodawcy, nic nadzwyczajnego. Takie gadanie to kolejny dowód na to, ze firma zatrzymała się w czasach głębokiego PRLu, gdzie należało się cieszyć z tego, że ma się pracę, nieważne jak się w niej było traktowanym. Nie polecam nikomu, kto chce być w pracy traktowany z szacunkiem. Między szacunkiem, a przyjaźniami jest ogromna różnica, której jak widać ta firma również nie rozumie. Rozwój? Nawet nie będę tego komentował. A na lenistwo najwiecej mają czasu Ci, którzy próbują wszędzie i na sile wciskać swój nos zamiast zabrać się do swojej pracy i swoich obowiązków, zgodnych z obejmowanym stanowiskiem.

Kategoria

Jest ok. Jak wszędzie trzeba pracować. Pokażcie , że potraficie a nie od razu wymagania i narzekania.... Polecam firmę Mirko.

@Kategoria

Ciężko cokolwiek pokazać nie mając narzędzi do pracy

Otóż to!

Kategoria

Rozumiem. Ale o jakich narzędziach mówisz?

Paula

Czytałam dużo negatywnych opinii na temat tej firmy, mimo to zdecydowałam się aplikować do pracy, żeby samej się przekonać jak jest w rzeczywistości. I przekonałam się bardzo szybko. Rozmowa umówiona na konkretną godzinę, czekam 5 minut, 10, 15, po 15 minutach zapytałam pani na recepcji dlaczego nikt się nie pojawia - stwierdziła, że kierowniczka (ktora w między czasie przechodziła obok mnie i nie odezwała się słowem) jest poinformowana i ona nie wie. Łącznie czekałam jakieś 25 minut i grzecznie podziękowałam za współpracę. Na dzień dobry zero szacunku do potencjalnego pracownika.

Aldona
@Paula

Ta firma to dramat. Właścicielka traktuje wszystkich z buta. To co wyprawia się w dziale jakości to jakiś cyrk na kółkach. Współczuje tym co tam zostali.

@Aldona

Prawda

Witam widzę że szukają do pracy magazyniera może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w tym zakładzie na tym stanowisku? Jakie zmiany, jakie zarobki?

Nyk

Oni ciągle szukają pracowników, wieczna rekrutacja na te same stanowiska.

mała

Ta firma to jakiś żart . Zarządzanie epoka kamień łupanego . Oni wogóle nie znają słowa zarządzanie ludzmi , pani kierownik zakładu dramat czemu właściciele tego nie widzą :(zero wiedzy tylko czemu to leży tu a czemu to tam chyba za mało obowiązków ma jako kierownik zakładu. Nawet ocieplaczy nie ma dla ludzi.Nigdy Polaków przy sobie nie zatrzymają . Nawet mikrofalówki nie ma na stołówkach ludzie zimne jedzenie jedzą . Proszę państwa mamy XXI wiek a nie komunę.

Mamba
@mała

Są mikrofalówki w drugiej stołówce. Ocieplacze też są. Forum chyba jest po to aby dać rzetelną opinie. Jeżeli czegoś brakuje to wystarczy zgłosić a nie oczerniać na forum i wylewać swoje frustracje.

Jarosław
@Mamba

Mikrofalówki są tylko na stołówce, w której gnieżdżą się Ukraińcy. W dużej stołówce, gdzie mają 15-minutową przerwę Polacy, nie ma mikrofalówki! Stoi tam maszyna (automat) na kawę, która bardzo często pożera pieniądze i nie daje nic w zamian!! Iwonka (kierowniczka) nie wyraża zgody na to, aby Polacy jedli w małej stołówce i tym samym mieli możliwość podgrzania jedzenia. To jest skandal! Proszę nie kłamać, że wystarczy to zgłosić, bo prędzej na ciebie spluną, niż zrealizują prośbę dot. postawienia w dużej stołówce mikrofalówki.

PikPok
@Jarosław

Na większej jadalni nie ma mikrofalówki i nigdy nie było. 15 min. przerwy na 10 lub 11 godz pracy to żart, zupa dramat taniej się już nie da sama woda z liściem laurowym. A co do Pani kierownik "(usunięte przez administratora)" na samo wspomnienie mam ciarki.

Mikro
@Mamba

Mikrofalówki to w tej firmie najmniejszy problem. Ktoś zwrócił uwagę ma kierownictwo i ma w 100% rację

@Mikro

Niedawno tej pani nie było dwa tygodnie w pracy bo była chora, to nagle jakoś spokojniej i sprawniej się wszystkim pracowało. Każdy ze wszystkim się wyrabiał, zdążał, niczego nie brakowało. Tylko wróciła i znów jeden chaos. Prezesostwo niestety chyba nadal nie zauważa takich zależności, ale dzieje się to w tej firmie już tak długo, ze chyba przestaje mnie to dziwić. Po takim czasie jak tu jestem zaczynam tracić nadzieje, ze coś się kiedykolwiek zmieni.

Rudy

Jest ok

Tak
@Rudy

Nie jest źle. Jest praca, nie ma przestojów jak w innych firmach.

@Tak

A płacą dobrze za tą pracę?

@Marzena

Płacą może i w miarę dobrze ale żadne pieniądze nie są warte pracy w tym miejscu

Mw

Polecam. Godny pracodawca, super warunki zatrudnienia. Jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo miła atmosfera. Polecam

@Mw

Mila atmosfera, czy to aby na pewno o tej firmie, śmiech na sali, godny pracodawca, ciekawa jestem czy jeszcze pracujesz

Mw

Jest Ok. Normalnie. Umowę mi przedłużyli! Dziękuję

@Mw

Właśnie ciekawi mnie jak to tutaj z tymi umowami. Jaką ma się na początek? Na ile przedłużają po okresie próbnym?

Żart
@Mw

To bardzo dobry żart! Zarobki może jeszcze w miarę przyzwoite ale taka atmosfera pracy nie jest warta żadnych pieniędzy!

@Żart

To w sumie jakie w końcu są?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Mirko Zakład Przetwórstwa Ryb Bogusław Krasnoborski?

Iwonka

10/10 Kamil czytasz w moich myślach.

Kamil
@Iwonka

Mówię tylko prawdę i to najdelikatniej jak można, bo suchej nitki ludzie na nich by nie zostawili, a należy im się. Dla takich ludzi szkoda nawet jednej minuty życia.

@Kamil

Prawda

R

Bardzo źle. Nikomu nie polecam pracy tam.

Witold
@R

Bardzo źle z powodu atmosfery czy masz inne zarzuty? Konkretnie chodzi mi o wypłaty. Też są słabe i dlatego nie polecasz pracy?

@Kamil

Zdecydowanie zgadzam się z opinią. Nie warto marnować ani chwili dla pracy tam za żadne pieniądze. Atmosfera pracy bardzo zła. Totalny brak szacunku do ludzi

@Witold

Wypłaty ok , ale żadne pieniądze nie są warte pracy tam

Tak

Najgorzej!!! Bardzo złe doświadczenia. Daleko od tej firmy

Nyk

Atmosfera jest okropna! Oczekiwania nie wiadomo skąd bez podstawowego wyposażenia stanowiska pracy. Zero organizacji pracy, ludzie nieżyczliwi. Nie warto!

@Nyk

O jakie wyposażenie chodzi? I z tą organizacją pracy to jak to u Ciebie wyglądało?

Waldemar Matys

Nie znam firmy, struktury organizacyjne ani systemy zarządzania poznałem natomiast ich śledzie po kaszubsku "Pomorski Targ Rybny" i wyłącznie na tej podstawie mogę powiedzieć, że to świetny wyrób godny polecenia. Kupiłem w Lidlu również krajankę ze śliwką lecz te pierwsze są rewelacyjne. Szukam po necie więcej ich wyrobów bo mam nadzieje, że będzie to kolejny raj dla podniebienia. pozdrawiam

smakosz_sledziowy
@Waldemar Matys

Te wspaniałe śledzie po kaszubsku to w rzeczywistości głównie cebula po kaszubsku która jest sprytnie schowana w opakowaniu a śledzie wyeksponowane.

@smakosz_sledziowy

A jaki jest skład? Ile tam procent ryby jest? Bo jeśli w składzie nie kłamią no to już nie ma się czego czepiać, wiedziałeś co kupujesz

Lena

Jak ludzie padają z wycięczenia to mają za mało przerw, powinny być dwie przerwy, chyba że chcą żeby ludzie umierali na zakładzie.

Emilia
@Lena

jeśli praca 8-godzinna to wg przepisów należy się jedna 15-minutowa przerwa. Czy ta praca jest ciężka fizycznie, że mogłyby być dwie lub więcej przerw?

Praca jak każda inna
@Emilia

Przerwy są kodeksowe, tak jak w każdej innej firmie i wliczone do czasu pracy. A jak w innej firmie pracuje się 11 godzin a liczone jest 10,5 to jest lepiej? Każdy wie że to praca fizyczna, przecież taka branża - chyba że myślał że będzie siedzieć i kawkować...? Mniej pracy jest źle, więcej też jest źle. Jak ktoś nie chce pracować to mu nie dogodzisz.

Nie do wiary
@Emilia

wg przepisów za badania do pracy placi pracodawca Wg przepisow czas pracy jest codziennie spisywany na kartach lub odbijany Wg przepisow zapewniane sa srodki ochrony osobistej Wg przepisow mozna wiele jeszcze wymienic..

@Nie do wiary

Wobec niektórych z nich można próbować coś egzekwować?

Jakie godziny pracy obowiązują w Mirko Zakład Przetwórstwa Ryb Bogusław Krasnoborski?

od rana do nocy...????

Zewnętrzny

W Mirko jesteśmy od roku jako zewnętrzna ekipa. Firma przechodzi potężną rozbudowę i reorganizację. Co co ludzi ciągle widać te same twarze więc raczej nie ma wielkiej rotacji wśród ludzi. Co prawda wiać że właściciel jest sfrustrowany tym że Polacy to lenie, (usunięte przez administratora) i kombinatorzy ale wciąż szuka konkretnych osób. Co do Pani Marty też słychać że jest ostra ale myślę że człowiek konkretny, reprezentujący coś sobą dogada się z nią. Pozdrawiam przesympatyczną Panią Klaudię z sekretariatu!

@Zewnętrzny

Pai Marta człowiek konkretny...hahaha, jak chcesz mieć konkret to wszystko na @ lub papierze bo prosto w oczy się wyprze ,robi wariatów z ludzi, tylko nie każdy sobie na to pozwala, ale efekt jest jednoznaczny albo się sam zwolnisz albo i tak wylecisz nawet jak nie ma do tego powodów

Jak wygląda sprawa grafiku w Mirko Zakład Przetwórstwa Ryb Bogusław Krasnoborski. Czy pracodawca idzie na rękę?

Obowiązują dwie zmiany. Kwestia dogadania z osobami w dziale i z przełożonym. Jest sporo osób uczących się, nie tylko w biurze i dają radę układać grafik.

No dobra, można dogadać się z grafikiem, rozumiem to. Pytanie tylko czy ten grafik jest tylko dla osób pracujących na cały etat. Jest tu w ogóle możliwość pracowania na część etatu?

PolakwMirko1z10

Grafik pracy wyglada od pon-pt plus soboty(nadgodziny) obowiązkowo od rana do końca. Z grafikiem idą na rękę przez okres próbny, przecież pozory mylą

Grzegorz

Kiedyś lubiłem produkty tej firmy. Były nieco droższe ale trzymały jakość. Dziś w sklepie udało mi się kupić śledziki po kaszubsku tej firmy. Z sentymentem otwarłem opakowanie a tam pod najklejką na opakowaniu sama cebula. Za śledzie dałem 7 zł a w środku było 6 śledzi. Reszta olej i cebula. Nigdy nie kupię już produktów tego producenta. Chyba każdy, kto raz kupi powie to samo. Nie polecam

Czy grafik obowiązuje w weekendy, czy praca jest od poniedziałku do piątku, plus jak wyglądają stawki na stanowisku operatora?

IM

Mam pytanie jaka firma pierze odzież w tej firmie?

Pracuś

Firma się rozwija, tworzy nowe miejsca pracy w regionie. Dużo się dzieje i jak wszędzie trzeba pracować. W sezonie jest ciężko ale to normalne w tej branży. Nie każdy odnajdzie się w takim środowisku. Pozdrawiam całą załogę Mirko!

Szczera 001

Witam, Zdecydowałam się na wpis zeby dać prawdziwy obraz Mirko, a decyzje o podjęciu zatrudnienia zostawiam zainteresowanym.

Zainteresowana
@Szczera 001

Możesz napisać coś więcej o jaki prawdziwy obraz chodzi? Zastanawiam się nad wysłaniem tam CV na kontrolera jakości...

Szczera001
@Zainteresowana

To moja trzecia praca w życiu. Firma bardzo się rozwija i jak chcesz możesz dużo się nauczyć. KJ - mają bardzo fajne laoratorium, tu jest spokój, gorzej jak trafisz na produkcję - czasami zbyt dużo i zbyt szybko się dzieje. nie polecam śpiącym królewnom, szybko wyczają że się obijasz i wypad

"kontroler jakości"
@Szczera001

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

NOWA
@Szczera001

Są przyjęcia na dział liniowy kontroler jakości. Powiedziano, że trzeba najpierw stać na produkcji i pakować marynaty, żeby poznac produkcje przez miesiąc a potem przyuczenie jako kontroler. Czy tak powinno być ? Trochę to dziwne... Zastanawia mnie, czy ta praca jest ciężka. Proszę o opinie odnośnie tego stanowiska.

Pracownica

Muszę napisać. Dzisiaj mija 6 miesięcy mojej pracy. Jestem bardzo zadowolona. Zawalona papierami, ale tyle się dzieje, że w końcu czuję ,że coś robię i ma to sens. Serdecznie pozdrowienia dla najsympatyczniejszej na świecie sekretarki Klaudii

Zostaw merytoryczną opinię o MIRKO SPÓŁKA Z O.O. - Głobino

• Jak się pracuje w MIRKO SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MIRKO SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIRKO SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIRKO SPÓŁKA Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MIRKO SPÓŁKA Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIRKO SPÓŁKA Z O.O.