MIRKO SPÓŁKA Z O.O.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MIRKO SPÓŁKA Z O.O.

Polecammirko

Polecam firmę Mirko. Bardzo fajnie się tam pracowali. Nie wiem skąd te negatywne komentarze, widocznie komuś się nie chciało pracować. Ja nie narzekałem i było wporzadku.

aa
@Polecammirko

to dlaczego już nie pracujesz?

Czy w Mirko Zakład Przetwórstwa Ryb Bogusław Krasnoborski są szkolenia zewnętrzne?

Była

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywali, że tak, że jest duża szansa rozwoju :D Ale w praktyce nic takiego nie miało miejsca, pracownicy z dłuższym stażem też nie doświadczyli tego.... Szybko zrezygnowałam z tego miejsca.

Igor

Jest ok.

Riki

@Ciekawa co jeszcze wiesz co się dzieje w domu właścicieli? Pisz!

Ewelona

Najlepszy żart jaki słyszałam dot. Mirko, to możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Ciekawe w jaki sposób ma się to odbywać w tej fabryce? Dadzą ci więcej zadań za taką samą wypłatę, wskazując, że nie ma pracowników, którzy mieliby się tym zająć. Iwonka sobie takie żarty robi z pracowników, że ciężko wyrobić ze śmiechu. Chyba zaraz zejdę... haha

azor

SŁOWA PANI MARTY"KTO SZABELKĄ WOJUJE OD SZABELKI GINIE".I TAK PANI MARTA POWOJOWAŁA ZE POLEGŁA Z PRACOWNIKIEM W SĄDZIE. NIE LICZY SIE STATUS I PIENIĄŻKI ALE TROCHĘ POKORY,SZACUNKU DLA PRACOWNIKA NO I OLEJU W GŁOWIE.POZDRAWIAM

Kamil
@azor

To jednak przegrała tą sprawę cywilną co jej ta laska co robiła w DH założyła??? No to brawo!!!

Vivus
@azor

No w sumie niegłupie słowa mam upr na wózki widłowe. Szukam pracy. Warto do magazynu? Są przyjęcia?

Krakus

Kupiłem w Carrefour Czyżyny Filety Śledziowe Wiejskie z Marynowaną Cebulką. Tak dobrych filetów jeszcze nie jadłem jak żyję ponad 50 lat. Jutro zakupię następne (jak jeszcze będą) Polecam Wszystkim.

Sam

Od jakiegoś czasu w tym zakładzie pracownik musi sobie sam kupić maseczki żeby tam pracować sprawa będzie zgłoszona do inspekcji pracy

@Sam

Z tego co wiem ( a pracuje tu od kilkunastu lat) to wszyscy pracownicy dostają maseczki od firmy.

po kaszubsku

Filety śledziowe po kaszubsku względnie smaczne o ciekawym składzie 40% śledzie ,25% cebula a pozostałe 35% olej przyprawy i chyba opakowanie dzięki zakup tej firmy jednorazowy - nie polecam Kazimierz

Staszek

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje , ja nie narzekam tylko trzeba robić swoją robotę sumiennie.

Jacek

Odradzam wszystkim śledzie tej firmy. Właśnie się skusiłem i kupiłem je w plastikowym wiaderku o nazwie "krajanka śledziowa w stylu kołobrzeskim", tragedia, po ich zjedzeniu rozwolnienie, przez cały dzień, okropny ból brzucha. Postanowiłem zanieść je do sanepidu na zbadanie czy nie ma jakiejś salmonelli. Jak dostanę wyniki zakładam im sprawę sądową.

Pracuje w firmie 12 lat i wypłata nawet 3 tys nie ma, odradzam każdemu kto chce tu się zatrudnić.

pszenna
@pracownik

Ciesz się , że nie musisz dopłacać jak coś się zepsuje.

Aga

Zero szacunku do człowieka.....odradzam , (usunięte przez administratora). Nawet Ukraińcy nie wytrzymują, a Polaków można ns palcach policzyć, kto mądrzejszy dawno z obozu mirko uciekł

Jerzy
@Aga

Uważasz, że są problemy z atmosferą, która panuje w tej firmie? Zaniepokoiło mnie to, co napisałaś o rzekomym braku szacunku, więc chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej.

Xyz
@Jerzy

Atmosfera jest straszna. Krzyki na produkcji, teksty „szybciej, szybciej” do Pań z Ukrainy, które stoją 12h przy taśmie i pakują te śledzie. Ludzie z linii wybiegają z płaczem, bo kierowniczka czy brygadzistka „krzyczy”. Teksty, ze „tutaj nie ma pustych przebiegów, trzeba pracować” to norma :o Szefowa lubi krzyczeć na pracownikow i to często o tak absurdalne sprawy, że ktoś z boku by nie uwierzył.... Za najniższa krajowa na umówie dostaje się zero szacunku.

Egon
@Jerzy

Kupiłem śledziki po Kaszubsku było ich 5 kawałków reszta to cebula i jakieś świństwo żółte

Artur

Mają przestarzały sprzęt który nie nadaje się do tego tempa jaki narzuca kierownictwo. Np miltiwag źle dozuje olej i wtedy dużo produktów wraca jako niedowaga do powtórnego przepakowaniu. Wtedy ryba jest zmemlana i sponiewierana. Odradzam zakupu ich produktów. O atmosferze pracy nie wspomnę, zero kultury i często słychać "szybko szybko szybko" Uciekłem po niecałym miesiącu

Adaaa

Kolejny raz szukają kogoś do kontroli jakości, widzę ze w ogłoszeniu dopisują, ze jest to nowa rekrutacja... o co chodzi? Pracownicy tak często się zmieniają?

@Adaaa

Może nie o to chodzi, że pracownicy często się zmieniają, tylko że firma się rozwija i zwiększa zatrudnienie. Dlaczego od razu szukać negatywu.

Była pracownica

Rotacja w tej firmie jest ogromna. Tam nikt nie wytrzymuje dłużej niż pół roku. Ukraińcy rzucają pracę w środku dnia i wychodzą, bo nie są w stanie wytrzymać mobbingu, który panuje w Mirko. Nie znają swoich praw, więc niektórzy myślą, że można nimi pomiatać jak śmieciami. Polaków pracujących w tej firmie można policzyć na palcach jednej dłoni. Na początku jest miło i fajnie, a później robi się rzeźnia. Doniosą na ciebie do kierownictwa o każdą rzecz, nawet o to, że rozmawiasz podczas pracy. Szczególnie uważajcie na taką rudą, bo jest fałszywa do granic możliwości i podlizuje się kierownictwu.

zbig.

Kupiłem dzisiaj 22/10/2020 w LIDL "Krajankę śledziową ze śliwką i prażonymi ziarnami". 900 gr. Seria: Pomorski Targ Rybny Super produkt. Polecam wszystkim. A dla firmy MIRKO z Głobina k. Słupska, piątka z plusem. Gratuluję udanego produktu. A extra premię dla autora produktu. Zbigniew Lasoń z Wrocław

Jerzy
@zbig.

Jesteś zadowolony z produktów dostarczanych przez firmę, to dobrze o niej świadczy. Czy dla odmiany również ktoś z pracowników zechce wypowiedzieć się na temat Mirko Zakład Przetwórstwa Ryb? Opinie klientów są ważne, ale ludzie odwiedzający forum chcieliby też poznać firmę od środka i dowiedzieć się jakie panują tu warunki pracy.

Zzzzz

Odradzam pracę w tym zakładzie. Co innego obiecują na rozmowie o pracę, a co innego okazuje się w rzeczywistości. Właścicielka miła na rozmowie, jednak później pokazuje swoje oblicze. Nie liczcie na wyższa stawkę na umowie niż najniższa krajowa... I wcale nie będzie to praca 8h dziennie, często są to o wiele dłuższe godziny. Na produkcji nerwowa atmosfera, teksty „szybciej, szybciej”, niekiedy płacz. Ludzie na różnych stanowiskach co chwilę się zmieniają, nie wytrzymują atmosfery. Rozumiem noszenie fartucha po kimś, ale dostać do pracy używane buty? Niehigienicznie! Ogólnie jeśli ktoś ceni swoje zdrowie to niech trzyma się z daleka...

Była
@Zzzzz

Zgadzam się z Tobą, przeszłam to samo. Upokarzanie i znęcanie się nad niewolnikami to motto ich łagru.

@Zzzzz

Zgadza się :) oszczędność nawet na butach dla pracowników..

Słupszczanin

Zgadza się, nie stać na zapewnienie nowych butów, nie stać na zatrudnianiu Polaków za godziwą stawkę, tylko najtańszych Ukraińców bez ZUS itd. Moim zdaniem powinno się bardziej im przyglądnąć się przed przyznawaniem dotacji, z uwzględnieniem skutków społecznych jakie generują. Ciekawe jak tacy oszczędni to jak "oszczędzają" na produktach, które kupujemy?

To mało wiesz :) Zakład spory, na produkcji więcej Ukrainy niż Polaków. Pracownicy z Ukrainy nie raz uciekali z płaczem. Polki które przychodziły na akord niekiedy uciekały po kilku godzinach pracy. Obiecują niewiadomo co a później wychodzi cała prawda o Mirko :) Szefowa uwielbia mobbing, to jej pasja. Pani I. Kierownik produkcji nie jest lepsza, niby kierownik produkcji a wszędzie ma coś do powiedzenia, niekiedy jest wrażenie ze ma do powiedzenia więcej niż szefostwo, tak paskudnego człowieka z charakteru nigdy nie poznałam, wiecznie krzyk i pretensje. Żal mi ludzi którzy tam pracują..

Zzzzz

Jakby mieli każdemu kupić nowe buty przy takim tempie zmian pracowników to chyba by zbankrutowali :D Do dziś mam ciarki myśląc o tym co się dzieje w tym zakładzie :/ Najlepsze te teksty, ze „nie ma pieniędzy” gdy prosi się o cokolwiek nawet potrzebnego do pracy.....

Zzzzz

Gdyby nie osoby z Ukrainy to ten „zakład” dawno by nie istniał. Szkolenia nowych osób z Ukrainy odbywają się kilka razy w tygodniu- to chyba świadczy samo za siebie. Polaków na palcach można policzyć ;)

Ale bzdury, Olka. Tam 90% pracowników to są Ukraińcy. Wszyscy lecą na umowę zlecenie, bo taniej. Dlatego też Polaków jest tak mało, aby nie generowali zbyt dużych kosztów dla firmy na umowę o pracę. Polak we własnym kraju czuje się jak obcy.

Pietras
@Słupszczanin

o 13 w dzień roboczy masz czas pisać komentarze o byłym pracodawcy?a co z ciebie za pracownik? siedzisz teraz na bezrobociu i marudzisz.

@Pietras

Lepiej na bezrobociu niż w Mirko :)

Krysia
@Pietras

Właśnie przez takich jak wy nie mam pracy. Przyjmujecie tylko parobków co będą pracować po 12 godzin lub dłużej za najniższą krajową bez ubezpieczenia i urlopu. Przypominam jesteście w Polsce, powinniście stwarzać miejsca pracy dla Polaków, i przestrzegać Kodeks Pracy, a później brać dotacje od Polski.

Wojtek
@Pietras

Chciałem zauważyć, ze nie każdy pracuje od 8:00 do 16:00. W niektórych zakładach pracuje się na nocki, więc niekoniecznie pisanie komentarza o 13:00 świadczy o bezrobociu :) Także nie oceniajmy, poza tym w każdej pracy jest przerwa, która można wykorzystać na np. pisanie opinii o byłym pracodawcy, pozdrawiam

assas

jak wygląda praca na produkcji i jakie są tam zarobki

Przeminęło z wiatrem
@assas

Jak w obozie. Robią tam tylko Ukraińcy, bo Polacy nie godzą się już na pracę 12h/7 za tak śmiesznie niskie pieniądze, jakie wypłacane są w Mirko.

Proszę o opinię skąd mają pstrąga np.który promenadzie do Lidla nie chcę kupować toksycznych ryb bo więcej szkody niż pożytku z tego będzie.Nigdzie nie mogę znaleźć info więc bardzo ładnie proszę pracowników produkcji o opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o MIRKO SPÓŁKA Z O.O. - Głobino

• Jak się pracuje w MIRKO SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MIRKO SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIRKO SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIRKO SPÓŁKA Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MIRKO SPÓŁKA Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIRKO SPÓŁKA Z O.O.