MIRKO SPÓŁKA Z O.O.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MIRKO SPÓŁKA Z O.O.

Uwaggga

Uwaga na sledzie po kaszubsku. Cena ponad 6zl a ponad polowa opakowania to jakas stara cebula. Opakowanie tak zaprojektowane aby bylo widac tylko same sledzie.... W dodatku te najtansze bo same najmniejsze... Jawne oszustwo nigy nie kupie nic tej marki.... I przestrzegam wszystkich!!!!!

Karina

byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, nie powiem - firemka b. ładna, zadbana. Wymagania jednak mają co do pracowników ogromne. ile płaca - nie dowiedziałam się, nie oddzwonili, szkoda. mogli chociaż poinformować że nie.

W zasadzie jest to forum pracownicze. Interesuje mnie praca w firmie, czy potrzebują ludzi? Jak atmosfera?

srik

szukałam strony żeby dodać opinie na temat śledzi po kaszubsku.Ale znalazłam sie tutaj.Oszustwo pierwszej kategori.Więkrzośc zawartości pudełeczka 240 g stanowi cebula.Za cenę 5,99 to ja sobie moge kupić 3 kilo cebuli .Chciałam mieć śledzie a nie 5 koreczków na krzyż.Badziew ,nie polece nikomu i nigdy już nie kupie.

Justyna
@srik

zgadzam się z Panią. własnie otworzyłam sloiczek zakupiony w Auchan. kpina z klienta, chamstwo i nigdy już nie kupie wyrobów tej firmy

Izłom

Typowo izraelska firma rodzinna !

MiLosz

nie szanują pracowników .... okropny wyzysk !

Magda
@MiLosz

Najlepsze śledzie jakie jadłam. Je je cała moja rodzina! dziękuję. Czarnuszka - rewelacja!!!

Olaf

czy te śledzie wLIDL "Pomorski Targ rybny" to Mirko? Jełsi tak to czemu się ukrywają? ś ledzie rewelacja z prażonym słonecznikiem, w życiu takich śledzi nie jadłem!

Luki

p. Ania już nie pracuje. Jest Ewelina - nie jest lekko. Ale strasznie pilnuje jakości, procesów i wprowadza dużo zmian,

piotr

bez konserwantów wyśmienite!!!

Najlepsze śledzie jakie jadłam są z Mirko. Tylko proszę nic nie ulepszajcie!!!!

handlowiec

Jak wygląda praca handlowców? Jakie warunki i przełożeni?

ss

nooo nie ma tragedii jest komedia ....

Abc

A jak tam Kamil J. Pracuje u was? Wielki manago z BMP :)

Iras

Ost3rzgam !! praca w magazynie równa się praca w chłodni, dodatków za taką pracę jest zero.stawki małe

Benek

Lipa .. (usunięte przez administratora)przymusowej pracy nie polecam, brak poszanowania dla ludzi, brak odpowiedniego wynagrodzenia chociaż płatne zawsze w terminie.

Iras

Lipa totalna , magazyn to prowizorka łączony z ostatnim etapem produkcji, i jeszcze te kobiety które próbują rzucać się do nowo przyjętych jeden wielki śmiech, wypłata za przerzucanie śledzi też nie duża(niektórzy pracownicy są powiązani rodzinnie z zarządem).. nie polecam

pszenna

Firma firmie niestety nigdy nie dorówna.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Trzeba cieszyć sie że ma sie pracę.Szanować sie wzajemnie,uśmiechem witać się a nie patrzeć wrogo na każdego.Brygadziści też mają swoje 'ale'niestety przy takim skupisku ludzi nie sposób być dla wszystkich miłym,chociaz tak na prawdę mogły by się troszkę zmienić .Bądzmy wszyscy optymistami lżej nam będzie i w pracy i w ogóle.Pozdrawiam wszystkich i tych nie pracujących już i pracujących -miejmy dla siebie więcej życzliwości

anonimowa

Witam, to najgorsza firma w jakiej do taj pory pracowałam . Przepracowałam tam 4 miesiące i ani jednego dnia dłużej !!!!!!!!!!! Ludzi traktują jak śmieci !!!!!!! Mówią o czystości , że niby papier leżący koło ryby to " zródło zarazków" , a panowie naprawiający taśmy , lub wiercący dziury w ścianach przy produkcji to nie zarazki pani Danuto? Tylko sanepidu brak -ale do czasu!!!!!!!! Życzę powodzenia dla brygadzistek , jak tak dalej pójdzie to sami będziecie kręcić te koreczki

jarecki

tej firmy nie polecam nikomu,przpracowalem tam 11 lat i potraktowano mnie jak smiecia,zeby to jeszcze slusznie.Teraz pracuje w normalnej firmie(usunięte przez administratora)

Ewa 22

nie zgadzam się z ta opinią ,ponieważ tam pracowałam i wiem jak tam naprawdę jest.Ale szef jest w porządku .Mam zastrzeżenia do pań brygadzistek ,które znęcają się nad pracownikami. Na pewno atmosfera nie jest rodzinna.Pracujesz na akord a płacą jak chcą.

Zostaw merytoryczną opinię o MIRKO SPÓŁKA Z O.O. - Głobino

• Jak się pracuje w MIRKO SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MIRKO SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIRKO SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIRKO SPÓŁKA Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MIRKO SPÓŁKA Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIRKO SPÓŁKA Z O.O.