Opinie o Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw w Kalisz

Ktoś

Brygadzistka nie ma prawa zastraszyć pracowników dyscyplinarnym zwolnieniem za brak maseczki w czasie pracy. Gdyż szef nawet o tym nie wspomniał. I mogła by się bardziej interesować produkcja, a nie siedź tylko w biurku.

Ona

Hej. Pomozcie. Napiszcie jak praca w technologii? Warto aplikowac?

Hr
@Ona

Przecież tam mają technologa- na dziale warzyw i na dziale ryb. O co chodzi?

@Hr

A mozecie napisac ile tam technolog zarabia?

Taki ja
@Ona

Nie wiem ile zarabia, ale wiem jedno daj sobie spokój chyba że masz nerwy ze stali i będziesz potakiwac,bo raczej swojego zdania mieć tam nie możesz.

Jak jest z pakietem medycznym w Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw? Można dołączyć rodzinę?

Tak można

Ona

Widze ze znowu szukaja technologa. Warto aplikowac? Co jest nie tak, ze szukaja go tak czesto?

Tomasz
@Ona

Nie znalazłem tego ogłoszenia. Zapewne jest już nieaktualne. Czy zdecydowałeś się złożyć CV i byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Liczę, ze się odezwiesz.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw? Czy kandydat na stanowisko praca na wakacje powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

@mietek to chyba super , że podnieśli płace ?

mietek
@Kasia

Dziękuję za ,, wyczerpującą ,, odpowiedz ! Brak wykształcenia i (usunięte przez administratora) są Pani priorytetem ? !

mietek

Minimalną krajową podnieśli o 350 zł brutto . Ile u Was podnieśli zarobki ?

Konrad

Firma dobra to i ludzie zadowoleni z pracy. Tu narzekać może tylko ktoś kto pod górkę do pracy!!

KomisjaRomana

Witam Jak aktualnie wyglądajs stawki na operatora wozka widlowego czy na produkcji??

seler
@KomisjaRomana

Na produkcji to nie wiem ale na wózek jest 3,20 zł. od kilometra .

Ktoś

Jak się ma układy w firmie i się przychodzi 3 razy w miesiącu do pracy to każdemu by się podobała praca. Fakt praca nie jest zła. I radzę wam ludzie weźcie się za robotę a nie liczycie, że ktoś będzie robił za was.

Szymandera
@Ktoś

To fakt ale przy takich brygadzistkach jak u mnie to szkoda gadać gdzie jedna drze się na cb bo chłop jej chyba nie daje czy co a 2 to woda sodowa do głowy odbija bo nosi zielony beret i zachowuje się jak niewiadomo kto . Jeżeli tylko którejs noga się powinie to razem ze zmianą nie będzie 2 szansy i zdetronizujemy je z ich stanowiska

Szmyndera
@Ktoś

Tak tylko układy układy same przydypady mają dobrze jedne i te same chodzą do mulitivacu a reszta jest uważana za cholote że do niczego się nie nadaje tylko do cebuli za brygadzistki że nic nie umieją że donoszą do biurka to mają dobrze tak sama chłopcy nic nie robią oczywiście co nie ktorzy.masakra jest w tym zakładzie nigdy więcej tam nie wrócę

Konrad
@Szmyndera

Jeśli już się podajesz za kogoś kim nie jesteś to chociaż naucz się pisać poprawnie MOJE NAZWISKO, bo w obu komentarzach jest błąd. Nie wiem czy wiesz, ale każdy wpis w Internecie zostawia ślad, a podawanie się w sieci za kogoś kim nie jesteś jest karalne i dosyć łatwe do wykrycia, dlatego namierzenie Ciebie to kwestia czasu. Warto pomyśleć bo głupotę i debilizm można leczyć, nie jest jeszcze za późno.

Alvaro

Bardzo mi się podoba praca w firmie Fructon (wypowiedz odnosi się do mojej zmiany) Przesympatyczni pracownicy z którymi nie problem się dogadać oraz zawsze jest możliwość uzyskania od nich pomocy , przyjemna atmosfera oraz doświadczona brygadzistka która bez wahania sprosta problemom. Jeśli chodzi wynagrodzenie to jak dla mnie jako pracownika "sezonowego" jestem jak najbardziej zadowolony i nie będę ani chwili zastanawiał gdzie iść na wakacyjną pracę :) Wchodzi również kadra mechaników dla których nie jedna awaria(jeśli wgl taka będzie miała miejsce) to "bułka z masłem". Zostawiam 6 gwiazdek :) Pozdrawiam

Ktos

Lary! Ty się weź do roboty a nie wypisujesz brednie,gdybyś tak pracował jako wiecznie spekulujesz to ten zakład byłby w dużo lepszej kondycji.

Iza
@Ktos

Zachęcam Cię do nie odnoszenia się w swoich wypowiedziach do wypowiedzi innych osób, a przedstawienie własnego punktu widzenia odnośnie do Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw jako pracodawcy. Jak oceniasz swoją pracę w tej firmie? Wszystkie Twoje spostrzeżenia będą zauważone szczególnie przez tych, którzy zastanawiają się nad pracą w tym miejscu.

Nn
@Iza

Co do pracy to nie mam zastrzeżeń, pracować trzeba wszędzie,pracodawca tez jest ok,kierowniczka super babka, ale co do załogi i brygadzistek to szkoda gadać! Tak zawistnych i podlych ludzi to chyba jeszcze nie spotkałam! ,w łyżce wody by Cię utopili byle tylko zrobić jakąś sensację! Według mnie tacy ludzie psują wizerunek tej firmy i coś powinno się z tym zrobić! !!!

Andżelika
@Nn

Tak!,masz rację, a zwlaszcza jedna brygadzistka. Normalnie horror! Ciągle nic nie wie pracownicy sami muszą podejmować decyzje bo ona nie potrafi albo przewraca oczami i nie może zatrybic o co Ci chodzi.Bywa tak ze jak jej nie ma to produkcja idzie o wiele lepiej i w spokoju i nie ma takiego chaosu i bez nerwów. Miałam okazję być na tej zmianie i Boże chroń! Jedyne co potrafi to krzyczeć na ludzi bez podstawy i obwiniać o wszystko oraz najeść się do syta bo ciągle jej mało :)Kierowniczko wymień ją.

Majsterek

Masakra bo praca to tragedia kierowniczka robi Ci aferę o to że w sobotę nie przychodzisz i jeszcze dodaje głupie docinki na twój temat .Praca taka ze po miesiącu można wymienić kręgosłup, nawala tyle tego towaru ze nawet nie można przejść a jadą dalej , Panie E i F woda sodowa uderza do glowy i prze 8h na popołudniowkach i nockach siedzą w biurku i piją kawę no poprostu w (usunięte przez administratora) poprzewracało sie bo normalnie to są takie same osoby co reszta pracowników i zamiast pomoc to narzekają ze nie ma ludzi np na zmianie przed nimi brygadzista normalnie pomaga nie zależnie czy są ludzie czy nie i nie wiem co gorsze nagarnianie cebuli czy patrzenie na Panią F bo w obu przypadkach szczypia oczy

PT
@Majsterek

E-to Ela? F-to Fiona-Asia?

Kerstina

Witam dostalam 08.11.2018 wypowiedzenie z pracy tylko ze nie eim za co tylko sie dowiedzialam ze niby zaden pracownik nie jest ze mnie zadowolony ale kierowniczka nikogo sie nie pytala o zdanie odradzam tam prace katastrofa i te brygadzistki tez sa nie fajne takie nie mile chcialam tam pracowac bo mi sie tam podobalo

Ja pitolę
@Kerstina

Piszesz, że praca tam to katastrofa, brygadzistki nie są fajne itp., ale chciałaś tam pracować, bo ci się podobało. Gdzie tu sens, gdzie logika?

Kerstinka
@Ja pitolę

O to chodzi ze brygadzistki sa nie mile patrza sie na czlowieka jakby matke i ojca zabil a praca byla fajna tylko ze mnie zwolniono

Zniesmaczona

Szczerze odradzam... pieniadze sa moze i niezle ale tylko i wylacznie jak pracujesz w weekendy. Bylam pracownikiem sezonowym we Fructonie i juz nigdy tam nie wroce, wszystkim tez szczerze odradzam. nigdy nie doswiadczylam tyle chamstwa, prostactwa i nienawisci od ludzi. Brygadzistki glupsze od normalnych pracownikow, zero pojecia o zarzadzaniu i szczerze sie dziwie ze ten zaklad jeszcze funkconuje. No coz... uklady, uklady i jeszcze raz uklady... gdyby tylko szef zobaczyl co tam sie dzieje kiedy go nie ma to 3/4 pracownikow zostaloby zwolnionych...

Husiek
@Zniesmaczona

Brednie Gdyby chciał to by wiedział. Zamontowałby monitoring i obserwował. Ale ma to w 4 literach .

Takasobieja
@Zniesmaczona

Co do pracowników, i kadr to ja tam nie mam nic do zarzucenia. Słyszałam, że trafiłam na najgorszą zmianę, ale z doświadczenia i własnego przekonania stwierdzam, że nie było źle. Moja Brygadzistka do ugadania, w porządku. Wiadomo, że taśmy podkreca, żeby szło szybciej, bo pewnie ma z tego jakąś premie. Ale kosztem, żeby pracownicy nie nadążali przebierać ogórkówczu ich ważyć. Albo, żeby ogórki leciały bokiem z taśmy, bo jest ich za dużo.... To śmieszne... :/ pani w kadrach miła, nie mogłam pracować cały miesiąc i musiałam po 15 dniach rozwiązać umowę, wówczas kazała przyjść od razu podpisać godziny i wypłata była 20 na koncie.

Mm

Pewnie nygusie nie chciało ci się robić.Bo nowi jak przyjdą to by chcieli Bóg wie ile i się nie narobić.

Michaupan

Jeśli chodzi o pracę na sezon w Kaliszu i okolicach to ok. Jeśli chcesz się zdrowo zmeczyc, albo wykończyć :P Studenci idąc tam do pracy, przeważnie nie mają innych ofert pracy więc idą tam, bo tam przyjmują prawie każdego. Wiem, że niektórzy mówią, że w Niemczech na truskawkach było lżej niż we Fructonie. Ale nie wiem... :3

Bl

Witam,a jaka stawka,godz?

Pracowalalam tam
@Bl

Ja dostałam najniższa, czyli 16 zł na godzinę brutto. Nieważne, czy niedziela, czy nocka czy rano. Masz tyle samo. Wzywają, że nie ma kto robić. Ale co to za motywacja iść w sobotę na nockę i mieć tyle samo co na rano w poniedziałek na przykład.

Joanna

@××××××××× na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Fructon, że aż tak źle wspominasz doświadczenie z tą firmą? Z twojej wypowiedzi niewiele wynika, oprócz tego, że nie polecasz pracy u tego pracodawcy. Forumowicze tego forum z chęcią się dowiedzą, jak wyglądają warunki pracy na podstawie merytorycznych treści.

Anonnnim
@Joanna

Tam pracuje się tylko jako pracownik produkcyjny. Przy sortowaniu ogórków, na wadze, przy nagarnianiu cebuli, przy marchewce, ziemniakach, papryce. W tegoroczne lato była masakra, kilka wiatraków na 5 hal. Porażka, co do tego, że nikt nikomu nic nie tłumaczy, odbieram w ten sposób, że do tej firmy przychodzą ludzie na 3-4 tygodnie i co chwilę się zmieniają, i obstawiam, że im się nie chce w kółko mówić każdemu co i gdzie. Trzeba samemu się dowiedzieć i pytać (może łaskawie ktoś odpowie). Pracują tam miłe panie, ale też takie, które na każdym kroku będą chciały udupic kogoś. Tylko, że ci co pracują na sezon mają w du..ie to, że dostaną OPR.

Chłop pracujący
@Anonnnim

Chyba, że jesteś chłopakiem i masz uprawnienia na wózek widłowy to wtedy jeździsz tym. Ewentualnie paleciak.

niech się (usunięte przez administratora) chcesz kobietę nie masz kobiety nara realia

Nie polecam. Pracuję tam sezonowo i jest fatalnie. Zarobki są niezłe, ale atmosfera fatalna. Idąc do pracy czuję jakbym szła na ścięcie. Pracownicy patrzą z pogardą, nikt niczego nie chce wytłumaczyć, przychodzisz pierwszy dzień i nawet nie powiedzą gdzie jest wejście na halę. Wszystko leci w kosmicznym tempie. Ciężka, fizyczna praca. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

×××××××××

Porażka czy szef sprawdza kogo zatrudnia w kadrach. Może czas zacząć. Utrudniają człowiekowi zycie i robią wszystko żeby było ciężej. Nie polecam nikomu tej firmy .

Zostaw merytoryczną opinię o Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw - Kalisz

• Jak się pracuje w Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw?

Zobacz opinie na temat firmy Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw
  • Wrocławska 119
    62-800 Kalisz

Fructon Sp.j. Przetwórnia Owoców i Warzyw