Opinie o Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Wioska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Wioska

Jozef

A dlaczego nie ma w tej firmie kartek od wypłat ani bonów na święta lub tzw karpiowego? Czy pracownicy nie powinni być nagradzani?

astaroth666

hmmmmmm kto ci to napisał

ktoś

Czytając opinie jedno można zinterpretować! Negatywne opinie są pisane przez osoby które tak naprawdę nie mają nic ciekawego do roboty. Nie szanują pracy a potem mają żal. Jest tobie źle zawsze możesz zmienić rodzaj zajęcia. Mamy wolny kraj a nie jak jest napisane w jednym poście że jest to obóz... śmiać mi się chce.. pracujesz w zakładzie pracy to trzeba podporządkować się do obowiązków, odpowiedzialności oraz czynności zawodowych jakie są powierzone na danym stanowisku pracy. Tego wymaga każda umowa pomiędzy pracodawca a uslugobiorca. Żal czytać tak denne posty i w dodatku z błędami ort. Tyle na ten temat. Internet robi wiele złego. Zastanowić się trzeba nad tym zanim cos się napisze.

Viola XD

mogę się ustosunkować jedynie do do ostatniego " plakietki złodzieja" otóż podjęłam tam pracę i to współpracownica próbowała mi tę łatkę przykleić, niestety ale chyba źle z tym trafiła bo zamierzam pójść z tym do sądu, nie jestem gówniarą 15 letnią,żeby wydanie takiej opinii było dla mnie bez szwanku, a panna X powinna troszkę liczyć się z konsekwencjami tego co gada o innych, bo nie jestem jedna z tego co słyszę, a stosowanie mobbingu w pracy też jest karalne, jak to próbowała zrobić na innej dziewczynie, mówiąc innym współpracownikom by dbały o to aby dziewczyna sama się zwolniła.Chyba nawet nie zdając sobie sprawy z tego ,że może za to płacić odszkodowanie, radzę troszkę poczytać panno X paragraf 212 się kłania.Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

Rozmowę kwalifikacyjną w Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca na wuzku widłowym stala?
grin

a moze opiszemy go jakies gazecie co tu sie tak naprawde dzieje ze nie ma umowy do pracownikow i urlopu

koleżanka z pracy

Krysia jak coś potrzebowałaś to zaraz do szefowej leciałaś po pomoc nigdy ci nie odmówiła a pomogła a ty tak piszesz wstydź się i bój się Boga

kasa

moze podamy go do sadu pracy potrzebuje jeszcze jednej pani cetnej ja tez tu pracowalam u tych zlodziei

byla pracownica

bardzo cieszy mnie to ze ktos tu tak pieknie opisuje ta poroniona firme na zadupiu pracowalam na stanowisku wyzej niz sprzedawcy i rowniez nie polecam za duzo jest na gorze rzadzacych nikt nie ma ostatniego zdania a tej pieknej szefowej jak ktos sie nie spodoba to zwolni z dnia na dzien bez ale.traktuja ludzi jak smieci bez skrepowania szef wyzywa przy obcych te biedne sprzedawczynie od najgorszych pomiotel,to najgorsza praca jaka mialam nie polecam jak wszyscy wyzej

pracownica

rowniez nie polecam ciagle inwentury nawet cotygodniowe a i tak wyjda zle byle by firma dobrze wyszla a pracownik musi sie cieszyc z golej podstawy.nie polecam o umowie nie ma nawet mowy zbywaja z miesiaca na miesiac a najgorsze to ze kazda sprzedawczyni przez szefa jest glajda i syfiara z plakietka zlodziejka.nie polecam tego zakladu.

oj widze kogoś tam prawda zabolała fajnie aż miło poczytać

xx

Piszesz głupoty chyba nie pracowałeś nigdy w tej firmie Praca dobra, wypłata na czas to co ty byś chciał otwórz własną firmę to nie będziesz musiał męczyć się z pisanie bzdur

gość

Czytając opinie na temat sklepu firmowego państwa zielinskich, chce podzielić się opinia na temat sklepu w rakoniewicach. Jest to sklep którego standard jest na bardzo wysokim poziomie. Obsługa bez zarzutu, zawsze gotowa doradzić produkt który interesuje klienta. Przede wszystkim zwrócić trzeba uwagę na obszerna lade która jest wspaniałe przejrzysta i podzielona na gatunki produktów. Sklep bardzo czysty, zadbany i tutaj ukłon w stronę pracowników - czystość i jeszcze raz czystość!!!!!! Każdy klient który raz zrobi tam zakupy powraca z przyjemnością. Szacunek wielki za wzorowe prowadzenie sklepu dla pani grazynki i pani (chyba jak się nie mylę) kingi. Stała klientka.

Jolanta

Ja niestety nie mogę zgodzić się z opinią wystawioną wcześniej, ponieważ jestem klientką sklepu od jego otwarcia i uważam, że obsługa sklepu jest naprawdę świetna, panie zawsze uśmiechnięte, zawsze skore do żartów i naprawdę znają się na tym co robią,a jeśli chodzi o zapach papierosów to ja nie palę i na pewno bym wyczuła, ale taki zapach nie był tam nigdy wyczuwalny. Moim zdaniem sklep na wysokim poziomie jeśli chodzi o obsługę oraz asortyment. Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep.

gość

witam bardzo nie miła obsługa w sklepie w grodzisku wlkp w sklepie śmierdzi papierosami pracownicy zmieniają się jak rękawiczki aPani (usunięte przez administratora) pracuje chyba tam za kare ostatnio nawet jedna kiełbasa ma dwie ceny

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Wioska

• Jak się pracuje w Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego