Opinie o Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Wioska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Wioska

Ktos

Oddział kwidzyn... Zatrudnia na trzy miesiące... a po zwolnieniu dzwonią i oskarżają o kradzież pieniędzy mają jeden dzień urlopu także twierdzą że osoba nie rozliczyła się za dostawę do sklepu ...

Krzysztof

Firma z dobrymi opiniami, dbająca o klientów oraz o pracowników więc polecam pracę.

dratewka

Dziwne są te opinie i nie można ich porównać z tymi z internetu gdyż tam są bardzo dobre!

greg

pracorwalem tu rok temu moja opinia o tym zakladzie to 0 nic sie nie nalezy polowa bez umowy tak jak tu jeden pisze sa dwie listy gdzie sie wpisuje godziny jedna do kontroli a druga normalna chodzi sie tu na 4 godz a pisze w liscie ze od 6 czemu tym sie nikt nie zainteresuje nie polecam tego zakladu nawet swojemu najgorszemu wrogowi

justyna
@greg

Ja tak samo. Masakra jakaś

Rozmowę kwalifikacyjną w Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca na wuzku widłowym stala?
nikt 00

tu niema co czytać zapraszam do firmy popracujecie to zobaczycie jak niewiele może znaczyć człowiek a usuwanie tutaj niewygodnych opini nic nie zmieni

justyna
@nikt 00

Dokładnie

jasiek1951

Przepraszam za KOTA. Ale wyrób nie spełnia normy. Ekspedientka lekceważy klientów. Panie twierdzą że jestem PRZEWRAŻLIWIONY gdy kupię śmierdzące mięso.

Łucja
@jasiek1951

Jak już wcześniej wielokrotnie zaznaczałam, forum Gowork nie służy do zamieszczania opinii klientów sklepu na temat jakości wyrobów mięsnych. Proszę pracowników firmy o informacje na temat warunków zatrudnienia, wynagrodzenia i atmosfery w pracy. To ważne kwestie, które ułatwią innym osobom zainteresowanym zatrudnieniem podjęcie decyzji o aplikacji. Na stronie pracodawcy http://zpmzielinski.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=21&Itemid=106 są dwie oferty pracy na stanowisko pakowacz-magazynier i kierowca-sprzedawca. Piszcie jeśli będziecie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Była Klientka

Niestety jakość produktów i obsługi w gdańskim sklepie mięsnym sygnowanym znakiem "Zielińscy" jest równie niesmaczna co przeterminowana. Zakupiona "szynka opalana drewnem" okazała się być śliska, a ekspedientka lekceważąco zbyła reklamację argumentując, że owa wędlina jest na pewno świeża. Poprosiłam zatem o okazanie etykiety produktu z datą przydatności do spożycia. Na to pani pokazała mi etykietę "kiełbasy wiejskiej oryginalnej" (!!!), której termin przydatności do spożycia upływa za trzy dni (13.05.2018) ! Kiedy zdezorientowana ponownie poprosiłam o etykietę szynki, którą kupiłam, ekspedientka skwitowała, że nie ma czasu jej dla mnie szukać. Szkoda, że owa ekspedientka odmówiła podania kontaktu z kierownikiem sklepu Zielińscy, bo liczyłam na uczciwe potraktowanie. Na szczęście funkcjonują odpowiednie organy nadzorujące sklepy spożywcze, które w opisanej sytuacji nie odmówiły mi pomocy w tej bulwersującej sprawie. Straciłam ok 10 zł, czas, nerwy i doświadczyłam jak łatwo sprzedawczyni może zlekceważyć prawa konsumenta do uzyskania informacji o zakupionym artykule spożywczym, bo nie ma czasu odszukać właściwej etykiety. Taka praktyka jest niezgodna z obowiązującym prawem, dlatego o incydencie zostały powiadomione odpowiednie organy. Firma Zielińscy straciła klientkę na dobre.

Łucja

@Były klient Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Rozmawiamy tutaj o warunkach zatrudnienia w firmie Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Czy ktoś może napisać coś więcej o aktualnej sytuacji firmy?

Były klient

Kiełbasy od Zielińskiego to (usunięte przez administratora) Robią je ze zmielonych zwrotów kiełbas ze sklepów. Jak pokroicie w plasterki to zobaczycie wewnatrz małe kawałki zmielonych skór. Do prawnika i pocisnąć ich o grube odszkodowanie, ale nie kupując ich wyrobów TO BARDZIEJ ICH ZABOLI.

Bolo

Czy tak dobrze się tu pracuje , że nie piszecie?

john

STALKING w najlepszym wydaniu,mistrzowie świata w gnojeniu ludzi,potrzebny dobry prawnik a pani koordynator -----główny alfons firmy,brawo,jak ktoś lubi survival ....wow:-(((

pani koordynator to tylko dba o swoja dupe i tak dlugo sie utrzymuje bo inne pracowaly ok 1 roku zaklad do dupy nie polecam i to co pisza to prawda

Kamila

Witam , od dwóch miesięcy wisi ogłoszenie że potrzebują do pracy, składam podanie , dzwonie do pani , każe czekać na telefon bo jedzie i nie może rozmawiać , więc tydzień po dzwonie , to zapomniała i nie wie gdzie jest moje podanie , prosi by czekać aż się odzwie to czekam , czekam już ponad miesiąc i dochodzę do wniosku że mają gdzieś pracowników na samo dzień dobry, nawet gdy to ja dzwonie nie umieją prawdy powiedzieć nie wiem kogo oni szukają ale po co im tyle podań? Dane zbierają czy co?

Yooleck

nie ma urlopów bo jak dostaniesz urlop to zabiorą ci premię, takie coś za coś, a prawnie premia należy się taka sama jakbyś był w pracy, niestety "góra" myśli chyba tylko o tym jak tu orżnąć pracownika, nawet z tego co mu się należy, , dziewczyna w ciąży robiła cały miesiąc i tez zabrali jej premię, mimo,że premie wypracowała

Jola

hmmm, widzę,że zdania są podzielone, na temat tej firmy, więc i ja się wypowiem, pracowałam tam 6 lat, z powodów zdrowotnych musiałam odejść, a szkoda.Nigdy nie widziałam,żeby szef darł się na pracownice sklepu , nawet nie słyszałam by zrobił to gdzie indziej, szefowa to co innego, jak jej ktoś zalezie za skórę, mimo wszystko nie powinna tak robić , bo jak by nie było to z szefem podpisujesz umowę i jesteś jego pracownikiem a nie jego żony, cóż , ogólne wrażenie pracy- w porządku, być może po kilku latach już coś się pozmieniało, ale mi się tam podobało i chętnie bym tam wróciła gdybym mogła

Luśka

Jak tak czytam opinie pracowników sklepów to nie wiem czy płakać czy się śmiać, obóz pracy? zapraszam w takim razie na hurtownie Brico czy Mrówka, tam dopiero zobaczycie co to obóz pracy, ale....w każdej pracy odpowiadacie za kasę i towar, jeśli są manka to jak pilnujecie towaru? macie dostęp tylko wy ,bo jest za ladą, albo ktoś podżera albo źle towar przyjmuje, a jeśli nagminnie się braki powtarzają no to co innego myśleć? co do samego zakładu to nie wiem jak tam jest , więc się nie wypowiadam, ale sklep? Obudźcie się to od was zależy jak jest na sklepie, wszędzie widzicie coś nie tak ale nie u siebie, ktoś wyżej napisał,że szefowa komuś tam pomagała, więc chyba nie jest tak źle, skoro ma odruchy ludzkie , inny szef miałby głęboko cudze problemy. Jak w każdym mięsnym najwięcej zależy od pracowników, a nakazy i zakazy są w każdej pracy, rynek pracy nie jest ograniczony, pracę można zmienić, a człowiek który wiecznie narzeka , będzie narzekał wszędzie, taka prawda, nie każdy nadaje się do sklepu, a ci co wypowiadają się po kilku latach pracy, w tej firmie, to aż wstyd , bo jak dobrze to w firmie siedzą , ale jak coś nie tak to wrotki palą i szefostwo objadą bo tak najłatwiej i anonimowo i to nie tyczy się tylko tej firmy ale wszystkich, zapraszam do Sobkowiaka wszystkim , którym źle u Zielińskich, może oczy się otworzą, pozdrawiam nagminnie zdołowanych życiem

byla pracownica

pracowałam i ta firma to jedna z najgorszych w moim zyciu zero poszanowania dla pracownika z góry zakladaja ze wszyscy to złodzieje nie polecam nikomu stale manka niewiadomo z kad się biora ale mam nadzieje ze kiedyś dostana nauczke od zycia i będą jeszcze gorzej traktowani

Justa

hm..sklepy ładne, wszystko fajnie ale kiełbasy to wam się popsuły, zaczynacie lecieć na ilość a nie na jakość, i do tego te ceny.... poprawcie się, bądźcie nadal chlubą naszą

klientka

witam chciałabym się podzielić swoją opinią na temat sklepu w rakoniewicach . Sklep przepiękny jeden z najlepszych i najbardziej czystych sklepów w r akoniewichach. Robiąc tam zakupy aż z chęcią się powraca. Chylę czoła kierownictwu i szefostwo takich pracowników. Sama wiem co to znaczy ogarnąć taki duży sklep. Bywam tam często i zawsze przemiła obsługa zawsze uśmiechnięte panie a nie tak jak w innych sklepach. Towar zawsze świeży i pachnący ze na widok chce się jeść . Gratulacje państwu . Trzymać tak dalej . Pozdrawiam Panią Kingę i Panią Grazynke . Wasza stała klientka .

Osa

Witam , sklep we Wolsztynie bardzo mi przypadł do gustu, wcześniej robiłam zakupy u konkurencji, tu pasuje mi to,że jest w najmniej uczęszczanej okolicy biedronki i jednocześnie jest popołudniami mniejszy ruch, obsługa miła i ludzka, kobietki umieją polecić i doradzić, martwi mnie tylko zmniejszający się asortyment, brakuje moich ulubionych szynek : pieczonej i gotowanej, ciągły brak jest też salami i bułczanki, rzeczy bez których mój mąż obejść się nie może, cała reszta jest ok, ale te braki odsyłają mnie niestety gdzie indziej, tam gdzie to jest, mam dobre wrażenie jak tam wchodzę, czysto, pachnąco i wspaniale, jeśli jest tak w każdym waszym sklepie to chylę czoła przed firmą i życzę dalszych sukcesów, pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Wioska

• Jak się pracuje w Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Krzysztof Zieliński Zakład Przetwórstwa Mięsnego