Elczar Sp.j. Ubojnia Drobiu Elżbieta i Cezary Zawiślak

Serock

Opinie o Elczar Sp.j. Ubojnia Drobiu Elżbieta i Cezary Zawiślak

ewa 20 2014-05-19 16:05
(usunięte przez administratora) ja juz na szczęsie nie pracuje
Zawiedziony1 2016-10-02 20:08
Praca na początku była spoko,wmiare czyste zasaty ile godzin jaka kasa.Od początku szef wydaje się wpożądku ale kierownicy i pseudo brygadzisci wiele do życzenia.Mam wrażenie że szefostwo nie wie połowy co się wyrabia na zakładzie bo kierownik niby wszystko ma na oku a siedzi tylko przed monitorem i myśli że wszystko wie a trzeba ruszyć się na halę i pogadać z pracownikami a nie z lizusami bryg.Brak szkoleń(szczególnie obcokrajowców)brak porozumienia z nimi .Lekceważenie brak reakcji na zgłoszone uwagi.Zła atmosfera wśród pracowników podkrecana przez zarządzających 1 dzień =2dni pracy.chałos,bałagan a może być lepiej bo narazie niby mamy lepiej po jakiś REWOLUCJACH,kto ma to ma?Na razie to dobrzy pracownicy odchodzą,a z resztą musimy być się męczyć.PODSTAWĄ SUKCESU FIRMY TO POTĘCJAŁ LUDZKI.Pobudka zróbmy coś!.
Zawiedziony 2016-10-02 20:14
A le dużo piszą!najlepiej usunąć prawdę narka
Zdruzgotana 2016-10-05 16:55

przyznaje racje jest chaos bałagan ale jedno jest dobre wypłata na czas
Szanowni 2016-10-06 19:01
Aż szkoda że tak się dzieje. Wiemy że nigdy nie będzie idealnie i firma nie dostosuje się do każdego pracownika,ale nie oto chodzi.A powiedzieć jak się nie podoba to Zmień pracę nie jest to dobre rozwiązanie.Bo naj łatwiej jest usunąć"zakałe"i spokój!???.. Jednym zdaniem było lepiej niż obecnie teraz jest fatalnie,a nie oto chodziło chyba"SZEFOSTWU". Każdy człowiek wnosi do firmy coś nowego,wiedzę,doświadczenie.A my powinniśmy to umieć wykorzystać ale nie do końca chyba potrafimy!?.A czasami jesteśmy blokowanie przez"KARIEROWICZÒW"bo jak masz dobry pomysł lub uwagę to sprzedają to jak swoje spostrzeżenia.A w zamian nie czekamy na nagrody,chcemy tylko wyrozumiałość.My też jesteśmy tylko Ludźmi.Powodzenia.
2016-10-24 22:13
Masz rację praca nie lekkich.Ale żeby coś zmienić nie można działać w pojedynkę.Razew się trzeba odzywać (a nie plotkować za plecami) iwymagać od brygadzistòw załatwienia niektórych spraw.Po pierwsze zacznijmy szanować się na wzajemnym i wtedy wymagamy szacunku do swojej osoby.
Ops 2016-10-25 06:13
Z człowiekiem jest jak z jabłkami puki gnije od zewnątrz to można coś zrobić (wyciąć) a jak od środka to raczej już nic nie da się zrobić.
Szanowni 2016-10-28 06:17
Wczorajszy dzień był dobrym przykładem przykładem szacunku i zaufania,wyrozumiałości do drugiej osoby."?Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności.".Oj szkoda że usunieto jeden z postów.A Nadejdzie jeszcze dzień wielki zmian!.
Pracownik 2016-10-28 15:13
Praca nie jest zła....ale godziny juz tak!!!! Pracowałam doświadczyłam...Ale prawda jest taka że w większości zakładów na naszym powiecie tak jest,chociaż w porównaniu do nich Elczar zapłaci należycie. Pozatym nikt nas na siłę nie trzyma,dla mnie godziny były nie do wytrzymania więc odeszłam. Co do Pań Brygadzistek dobrze by było jak by nich nie było...bo czego się spodziewać od osób które są tak naprawdę koleżankami od lat,zawsze będą zgrzyty i faworyzacja wśród swoich....ale jak juz są to jeśli się wykonuje swoją pracę to nie jest źle. Ja osobiście pracę lubiłam...i gdyby wszedł normalny system pracy napewno była bym jedna z tych osób które by tam wróciły!!!!
T.E.R.K. 2016-11-20 16:47
Z językòw najtrudniej nauczyć się wspólnego języka. A.K
T.E.R.K. 2016-11-27 09:16
Pamiętajcie kochani pracodawcy wasze piękne halę super maszyny to tylko złom jak nie będzie miał kto ich obsługiwać.
Pracownik 2017-01-17 12:16
Dokładnie człowieka maszyny nie zastąpią. Ale można tylko gadać....Bo jak coś do czego to jedna osoba się odezwie a reszta siedzi cicho,bo jest im tak wygodniej!!!
T.E.R.K. 2017-01-17 14:59
Bo nie mają nic do powiedzenia.Albo wiedzą że u nas nie można być coś wiedzącym.
Bo jak coś wiesz to i tak zrobią z ciebie głupca.
Sam nie raz się o tym przekonałeś co.?!!!
Bo ja tak doświadczyłem na własnej skórze.
To jest może bardzo dziwne ale ze wszystkimi
problemami powinno się chodzić bezpośrednio do szefa ponieważ ci co są nad nami to w większości przypadków mydlą oczy .
Powini popracować z nami przez min.1mc.
To poznali z jakimi problemami się borykamy.
I czy wszystkie czynności które wykonujemy, należą do nas.Bo w biurze co niektórzy ludzie,
prawie nic nie muszą robić i jest dobrze.
Pracownik 2017-01-23 18:10
Dziewczyna z biura co nie które gorzej nie ogarnięte niż zwykły pracownik. Wydaje mi się że do powiedzenia się ma,ale tak jak mówisz trzeba by było iść bezpośrednio do szefa,bo z innymi to nie warto w ogóle dyskutować :-[ Szkoda gadać :'(
T.E.R.K. 2017-01-25 14:40
Dzień doberek Ludziska. Co uwas nowego.
Szału nie ma? Oby do przodu.Nie liczcie że coś się zmieni na lepsze tak szybko.Uwczesna władza tego mam raczej nie zmieni
Tylko czekać kiedy będziemy musieli przynosić kompletne ubrania z domu bo na razie do tego
podąża uwczesna "władza".
Rrrrr 2017-03-11 09:25
Czy szykują się jakieś zmiany personalne lub rozbudowa zakładu?
Pracownik 2017-05-07 21:35
Zmiana personelu na pewno by się przydały!!!Czemu zawsze się znajdzie jakiś patałach.....
Ma być lepiej a jest coraz gorzej !!!!
Řutka 2017-05-24 14:03
Ale już nie ma patalacha. Ile jeszcze będziemy pracować po x czasu dziennie??? Czemu nie wprowadza systemu 2 zmianowego, ludzie mają rodziny i dzieci. W czym problem?!! Panowie prezesi chcemy 8 godz pracy dziennie
T.E.R.K. 2017-05-25 11:12
Patałachy.Sami jesteście sobie wini jak tu jest.
Bo nic z tym nie robicie: marudzić to ja też potrafię i trochę więcej.
ROOOOOOOOOOOOO 2017-05-25 13:13
no chyba nie dokońca mamy wplyw jako szeregowi pracownicy, na to kto rzadzi w firmie, jak i czy w slusznym celu dla firmy. co mozemy zrobic??? odmowic wykonania polecenia? obrazic sie na szefa? zarzucic focha? co nam to da, ryzyko ze mozemy stracic prace. moi kochani nie oszukujmy sie nie mamy tu nic do powiedzenia, nie wiemy jaki jest kierunek rozwoju firmy, jakie sa plany szefostwa. musimy tylko wykonywac ich polecenia za to nam placa.
moze sie myle podpowiedz TERK co my zwykli robole mozemy zrobic?? ciekawa jestem pomyslów :)
Zniechęcony , zawiedziony. 2017-05-25 22:26
W kilku kwestiach się z tobą zgadzam:zyzyko stracenia pracy jest ale tylko dla tego że działamy w pojedynkę.Trzeba mieć swój honor i szanować siebie i jak coś mamy do załatwiania to trzeba załatwić sprawę do końca razem.
A nie jak ma to miejsce u nas :Mamy problem z "kierownikiem" grupa pracowników chciała iść do szefa był umówiony termin i co się dzieje?
Konfindenci"krety"zakładowi dają cynk kierasowi a on robi w tajemnicy przed pozostałymi zainteresowanymi co mają więcej do powiedzenia i mogło by mu to zaszkodzić zebranie z nim i Szefem i osobami które same chciały iść zgłosić problemy.Przypuszczam że po wstępnym zastaszeniu (sam tego doświadczyłem)zrezygnowały i mało tego.
Wkopały i zeznawały przeciwko osobom z którymi razem zauważali problemy że to ta osoba jest problemem,a im jest dobrze i że chcom pracować ile będzie trzeba(14godz.).
Poza tym fochów nie trzeba strzewać i się obrarzać tylko walczyć o to żeby było lepiej (normalnie)bo to od nas też zależy jakie losy będą w firmie.
Sprzedaż, jakoś,ilość zysku dla firmy to naprawdę zależy też od nas.
Przecież nasze (nie których)osób starania i odezwy są tylko wyłącznie po to żeby szef miał lepszy zysk to więc o co im chodzi?
Ja się już po mały domyślam ale co z tego.
Też się już wypalam i zniechęcam.
Ro 2017-06-08 18:55
Nie warto tu pracować obiecują złote góry jak cię przyjmują a w realu zasówasz po kilkanaście godzin mają cię za głupka .Nic dziwnego że ludzie chcą odchodzić .Nie przestrzegają BHP jak coś ci się stanie to najlepiej wynieśliby cię za brame byle nie wzywać karetki.Regulaminu zakładowego nie ma wcale żadnych szkoleń Bhp.Ludzie nie są przeszkoleni na skrzydełku wkładają ręce w wage.A jak coś się stanie poważnego to usłyszysz hasło po co pani tam szła,a przecież ci każą straszą że tylu przed bramą czeka na twoje stanowisko .Tylko tych tłumów nie widać .Kierownictwo myśli że wszyscy będą robić od 3.00 do 20.00 jak co niektórzy.My nie możemy w trakcie pracy wyskoczyć sobie po bułeczki tak jak pan kierownik .Mamy domy i rodziny o które też chcemy zadbać.
Ubojowy 2017-06-12 21:05
Nie rozumiem Waszych myśli...czy Elczar przyjmuje do pracy niewolników..NIE!!!Każdy ma swój rozum.. zna potrzeby firmy i swoje możliwości..ja się nie daje rady to polecam zmienić pracę...gwarantuję 90% szybciutko przeprosi się z Elczarem i grzecznie będzie pracować...a i Ci co sami odchodzą ???????? --wracają...sznajdrowski,prosiaczek,gzella,drobimax..proszę probujcie...tylko bez żali i płaczu...rozsądnie trzeba postępować..nie pod wpływem złych emocji....
Řutka 2017-06-19 11:04
Mało Ci jedzenia oferuje firma. Dodam że zawsze ciepłe i bardzo smaczne. Po za tym firma nie ma obowiązku zapewnienia posiłku regeneracyjnego. Jest to dobra wola pracodawcy a Ty jeszcze narzekasz że po bułki nie możesz wyjść ???? ciekawe co masz w torebce wychodząc z pracy....
Ro 2017-07-01 13:28
Sam nie wiesz czego chcesz.Najpierw narzekasz na godziny.A teraz ci pasuje.Jesteś po prostu jednom z tych fałszywych osób.Co za plecami kierownika mówią co innego i ciągle nażekaja,a jak przyjdzie kierownik to przytakujerz że wszystko jest wporządku.Sami się oszukujecie.
A posiłki regeneracyjne się należą od 14 stopni.
I żadnej nie łaski nie robi.
Bo jak nie posiłek to należy się kasa za uciążliwe warunki.

Ehhh 2017-07-18 18:42
Posiłki należą się od temperatury poniżej 9 stopni. To Wy lenie zamiast przyłożyć się do prawidłowej pracy i jakości przyczyniliscie się do wyrzucenia osoby która miała wprowadzić pracę na zmiany po 8 godz. Tylko że nie potraficie nawet prawidłowo zapakować Map żeby tylko odwalic fuszerke i iść do domu a właściciel i tak zapłaci!!!!! Żal
Szybki 2017-08-07 14:46
Dzień dobrerek.Wypraszam sobie bo nie wszyscy to lenie ja osobiście staram się przykładać to tego co robie. Ale są leniwi i mniej leniwi i ci którym zależy.
Nie przypominam sobie żeby ktoś miał zmienić naszą prace mniej uciąrzliwą i przez nas odeszedł ?????..
Zostaw swoją opinię o Elczar Sp.j. Ubojnia Drobiu Elżbieta i Cezary Zawiślak - Serock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elczar Sp.j. Ubojnia Drobiu Elżbieta i Cezary Zawiślak