Opinie o Alberten Work-Group Sp. z o.o. w Dąbrowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Alberten Work-Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alberten Work-Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alberten Work-Group Sp. z o.o. w Dąbrowa

Mieso

Pracowalem w tym kolchozie. Dramat. Unikac. Koordynatorka Marta mysli ze zlapala pana boga za nogi. Gnoji ludzi..

@Mieso

Ale mile słowa :) proponuję żeby ktoś się ze mną zamienił i zobaczył jak to miło... Ile ludzi tyle opinii ... Ale gratuluję tym zdziwionym którzy nadal nie wiedzą dlaczego zostali zwolnieni...:)

XXX
@Mieso

Marta B nie jest pracownikiem Albertena, ludzie, wy nawet nie wiecie dla kogo pracujecie...

Młoda

Oszukują ludzi ludzie pracują po kilka godzin zarobi 900 euro i problemy ciągle w pracy ludzie uważajcie na tego pośrednika pracowałem to wiem o mogę na ten temat dużo powiedzieć

Młoda

Oni zatrudniają ludzi na 160 godzin a wcale tak nie jest bo kłamią pracowałem tam i to co oni robią to jest karygodne jak ludzie nie strzelają z ucha do M.B to nie będą pracowali o pieniądze też się trzeba upominać także nie radzę tam iść

Łucja

Mam pytanie, czy Alberten GmbH to firma, ktora zatrudnia bezposrednio pracowników czy to agencja pracy ?

Nick Name
@Łucja

Łucja to Agencja Pracy ,oni ciebie później wysyłają do swojego klienta do wykonania zlecenia np. do fabryki itp. Umowę masz w każdym razie z nimi ,nie z fabryką w której wykonujesz pracę.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Alberten Work-Group Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Nick Name

Kto był na pakowaniu mięsa w Hamburgu lub Berlinie . Do jakiej firmy wysyłają, bo nic sie nie mozna od nich dowiedzieć przed wyjazdem ,co jest dziwne bo masz jechać do pracy ale tak naprawdę nie wiesz gdzie będziesz pracował ? Będę wdzięczny za odpowiedz .Pozdrawiam .

buntownik
@Nick Name

nick name : do steak meister wysyłają polecam szef taki se jak szef....

patryk

Ta firma to wielcy oszusci mowia ze jedziesz do pracy przy miesie a chca zebys szedl sortowac smieci i to we wlasnych ciuchach. Pieniedzy do tej pory mi nie wyplacili ale ja ide z ta umowa co mi dali do sadu zobaczymy czy beda tacy madrzy wszystkim radze ze jak maja od nich oferte to lepiej isc do pracy w polsce nawet za 1200 na reke przynajmniej dostanie sie te pieniadze a nie za darmo robic z takimi oszustami jeszcze sie nie spotkalem.

leon

dostalismy z zona oferte pracy do sortowania w hamburgu jak tam jest

adam

pracowalem w firmie ponad rok czasu. pieniadze przewaznie na czas, praca lekka nie jest, ale jest w porzadku. najgorzej jak ci przydziela jakiegos pijusa do pokoju, ludzie chleja na umur, nie chodza do pracy a pozniej sie skarza i chca po sadach chodzic. szlachta wielka mysli ze wyjechala za granice i zwojuje swiat hehe

Jacek

;] to dlaczego ty się nie przedstawisz ,a każesz innym się ujawnic. Czyżbyś się czegoś bał/ła? Więc nie dooopc ciooolstw jak sam/ma nie jesteś kompetentną osobą.

Ja pracuje już długi czas i nie mogę złego słowa powiedzieć na tą firme czy też szefa, a jak sie ma jakiś problem to sie wyjasnia bezpośrednio a nie bzdury opisuje na stronkach!! Ci co piszą negatywnie to chyba chcieli by lezec i za to dostawać pieniądzę, a żeby zarobić to trzeba pracować nikt za darmo nic nie da

Jest to prawda że ta firma to porażka oszukują, w Hamburgu jest fajna atmosfera ale sam Pan Albert to kłamczuch

Witam czy tam w Hamburgu jest stanowisko wieszania kaczek czy też kur

adam

wybiera ktos sie na pakowanie miesa hamburg

Jestem pracownikiem w tej firmie od ponad dwóch lat. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się , aby firma zalegała z płatnościami.Z szefostwem zawsze można się dogadać, zawsze idą na rękę jeśli ktoś ma problem. Jeżeli komuś nie chce się pracować to zawsze znajdzie jakiś powód żeby innych oczerniać.

Zuza

asdf na razie nie ma pracy w firmie Alberten. Postój w firmie, ale zawsze możesz dzwonić do firmy bo w każdej chwili może się to zmienić, zapiszą cię i jak będzie potrzeba to zadzwonią. a tak od siebie to czytam te wpisy ludzi którzy krytykują i żenada normalnie. jeżeli się pracuje chodzi codziennie do pracy i robi się wszystko jak być powinno tak jak wszędzie, to nikt nie robi nikomu problemu. Zastanawiam się dlaczego ci ludzie nie piszą o braniu zaliczek i przepijaniu ich a potem do pracy się nie idzie, bo kac no i kasy brak na dojazd. Ludzie sami sobie szkodzą, ale narzekać najlepiej na innych.

asdf

Spróbuj przez ich stronę internetową. Pozdrawiam

martyna86

Witam! Czy są przyjęcia do pracy w Niemczech przez firmę Alberten? Jakie są zarobki? Jak można się tam dostać. Mam doświadczenie w pracy przy mięsie- rzeznia.

;]

fajnie przeczytac takie mile opinie tylko dlaczego nikt z Was nie potrafi sie podpisac ;] co do pieniedzy to akurat nie moja sprawa bo to nie ja wyplacam pieniadze ludzia ... no i jaka atmosfere niby funduje co ??? ja wiem ze jesli cos nie idzie po "Waszej"mysli to macie z tym problem...ps: nie jestem zadna koordynatorka ;] a to ze dostarczam Wam papierki to tylko z dobrej woli zebyscie mieli je na czas...ale tak to jest jak cos zalatwic to "cacy"jak cos nie po mysli to "ble";] ZAMIENCIE SIE CHOCIAZ NA MIESIAC ;] i wtedy ja bede przychodzic z kazda "pierdola" prywatna i zycze powodzenia zebyscie nie zwariowali ;] pozdrawiam tych ktorym sie wydaje ze praca to bajka a ludzie to krolewny i krolewicze ;]

....OOO....

CALA TA FIRMA TO JEDNA WIELKA PORAZKA...PRACA NIE JEST ZLA ALE ATMOSFERA JAKA FUNDUJE MARTA B JEST DO BANI....WLASNIE STAMSTAD ZJECHALEM BO NIE LUBIE PRZEBYWAC W GRONIE KONFIDENTOW... POZDRAWIAM IODRADZAM CHYBA ZE JESTES KONFIDENTEM...:d

XXX

Pracuje od grudnia 2013r. i jestem zadowolona. Namiary dostalam od koleżanki ktora pracowała na pakowaniu. Praca jest dobra, ludzie w pracy wiadomo bywają różni ale jest ok. wypłata na czas (2dni poślizguu to nie problem. razsię tak zdarzyło od kiedy pracuje). hotel jest zapłacony przez szefa ,dla mnie jest dobrze. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Alberten Work-Group Sp. z o.o. - Dąbrowa

Alberten Work-Group Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • święty Marcin 29 lok. 8
    61-806 Dąbrowa

Alberten Work-Group Sp. z o.o.