Opinie o JELUX POLSKA Spółka z o.o. w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JELUX POLSKA Spółka z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JELUX POLSKA Spółka z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JELUX POLSKA Spółka z o.o. w Mikołów

ania

napiszcie mi prosze przynajmniej jedna osobe ktora tam nie narzeka bo chyba piszecie o inny zakladzie pracy napewno chodzi o jelux , tam kazdy narzeka nawet te ososby co pracuja juz tam drugi czy trzeci raz

Kaśka
@ania

Skoro wracaja tam do pracy, czyli nie jest tak zle:) wiec narzekanie to czesc ich zycia i charakteru a nie wina zakladu

Paula

praca jest ok zarobki sa ok jedna zmiana wyplata na czas zero stresow wykonuejsz swoja prace

Justyna

A ja pozdrawiam te co se dopisują ilość a potem sie dziwidie ze nam podwyższyli norme. Same na siebie bicz ukrecacie bo myślicie ze sprytne jestescie a przez was reszta cierpi. Pozdrawiam jedna czarna z dużej hali pica mozna miec do czasu ale idzie sie połapać co i kto dopisuje. kierownicy głupi nie sa i zalotne uśmieszki ich nie zwiodą

XXX
@Justyna

WSZYSCY WIEMY KTO SOBIE DOPISUJE TYLKO TA CO TO ROBI MYSLI ZE NIKT NIE WIE POKI NIE DOJDZIE DO KIEROWNICTWA

@XXX

A kto dopisuje

to ja pozdrawiam prowodyra z malej hali ktora zapomina ze jest zwyklym pracownikiem jak wszyscy. Praca w firmie JELUX jest fajna wcale nie jest tak zle jak narzekaja inni po prostu robic im sie nie chce.zarobki zadowalajace sa

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w JELUX POLSKA Spółka z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
magda

Najlepszy zakład pracy w jakim dotychczas pracowałam. W pracy pełen luz, człowiek idzie do pracy i z pracy zrelaksowany- choć zmęczony, w końcu to produkcja. Kierownicy są spoko, szefostwo miłe i kulturalne, zawsze służą pomocą. Zakres obowiązków wykonywalny. Wypłata zawsze w terminie. 30 minutowa przerwa: darmowy posiłek, herbatka, kawusia, miła obsługa. 2 zmiany, praca nigdy nie przekroczyła 8 godzin (kto ma dzieci, ten musi wiedzieć o której skończy prace, żeby odebrać dziecko np. z przedszkola), wolne weekendy. Początkowe umowy są miesięczne pod agencją, ale bardzo szybko przechodzi się pod firmę i dostaje podwyżkę. Jednym odpowiada ta praca innym nie, ale myślę, że każdy przychodzi tam, bo chce, a nie, że musi. Narzekają głównie Ci co ogólnie w życiu są niezadowoleni i nie chce się im pracować.

Ilcia
@magda

Można coś więcej napisać. Ile zmian. Mniej więcej zarobki

Jola
@Ilcia

na poczatku pierwszy miesiac na 14:00, potem na rasno. Pod agencja 1700 zl pod Jelux ponad 2000

@magda

TY TO JESTEŚ CHYBA PODSTAWIONA, NO POPROSTU SIĘ UŚMIAŁAM.

magda
@Monika

Każdy ma prawo do własnego zdania. Ja już bardzo długo pracuje w tej firmie, a jeżeli komuś nie odpowiada ta praca i ciągle narzeka to najlepiej niech się zwolni! Niech skróci swoje męki i innych jak muszą słuchać na codzień tego narzekania. Takie osoby tylko psują tą firme! Pozdrowionka

A co

Ela

A co inaczej jest?

Pozdrawiam jedna panią co napisała kiedyś wierszyk o mojej znajomej obsmiewajacy ja nieładnie. Przez takich ludzi odechciewa sie pracować. I dlatego od jakiegoś czasu pracuje w konkurencji. Firma byłaby całkiem całkiem ale niektórzy burza atmosferę mając sie za niewiadomo kogo

Ewelina

@K, skąd takie zdanie? Czy spotkałeś/łaś się z jakąś przykrą sytuacją w firmie? Opowiedz proszę, co się stało. @Monika, czy za pracę w soboty są oferowane wyższe stawki? @Jola, mam na myśli dostęp do prywatnej opieki medycznej, czy też kartę sportową i innego typu dofinansowania. Czy firma zapewnia coś takiego?

Ewelina

@Jola, a czy poza podstawowym wynagrodzeniem wypłacane są także premie? Czy pracownicy mają dostęp do benefitów pozapłacowych? Jakie dobre strony pracy w Jelux zauważasz, a co według Ciebie warto byłoby zmienić? Czy zatrudnione osoby mogą liczyć na szkolenia i awanse?

K
@Ewelina

Mogą liczyć chyba jedynie na poniżanie :)

Jola
@Ewelina

Premie ma sie pod Jeuxem, o jakie benefity pozaplacowe pytasz? Awanse?nie sądze, szkolenia jak sa audyty

Praca zła nie jest kasa nawet fajna . Mozna se w soboty dorobic. Ale jest jest jedno ale Jest tam jeden Ukrainiec jak mu się nie spodobasz to mogą cię zwolnic nawet czego przykład mieliśmy w piątek. Jak mu podpadniesz podpadniesz kierownikowi i żegnamy

Ilona

Matko przeciez ona jest spokrewniona z kierownictwem nie wiedzilieliscie ?pracowalam z nia stad te ulgowe traktowanie

Ewelina

A jak wygląda proces samej rekrutacji? Ktoś może był ostatnio i może podzielić się opinią? Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź. @Ilona, podpowiesz coś o przebiegu rekrutacji? Jaka jest przewidziana umowa dla nowego pracownika?

Ilona

Praca w Jelux do zlych nie nalezy zarobki zle nie sa zakres obowiazkow jest wykonalny. Tam wszystko jest ok poza ludzmi to oni tworza atmosfere jaka jest. Jedna na druga siada obgaduje podburza przeciw innym. Ukraincy sa spoko

Szuka

Jak wygląda w Żorach? Możecie się wypowiedzieć na pracę w tym miejscu? Zarobki, zmiany, atmosfera, obowiązki?

zniesmaczona

Przepraszam wszystkich ktorych moje wpisy dotknely bezposrednio moje dzialanie bylo nieprzemyslane i dziecinne. W szczegolnosci przepraszam pania Dorote B i Danke J za swoje zachowanie to bylo naganne i zle i wiecej nie bedzie miec miejsca.

Ula

praca jest ok

Wiktor

Jaka atmosfera w firmie? Słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca!

Ola
@Wiktor

Potwierdzam. Szacunek do pracownika i przyzwoite zarobki

Ewelina

Hej sa moze przyjecia ?? A jescze jedno pytanko przyjmuja moze z orzeczeniem o niepełnosprawności ? I jak to z umową wyglada? Dzieki za info

ona
@Ewelina

Z niepełnosprawnością to zależy od rodzaju , wyobrażam sobie.Praca jest fizyczna , kręgosłup i kolana cierpią . 8 godzin stania na maszynce,kalibracji .Trochę uszarpiesz ręce .Inne przyjemności wymagają siły np. solenie.Pracowała dziewczyna głuchoniema i dawała sobie radę .Mamy też całą masę osób niepełnosprawnych intelektualnie

@ona

Ehh to normalne wszedzie ja mam lekki stopien ze wzgledu na oczy i szukam zakladu by nie bylo elementow milimetrowych, a macie przyjecia na dzisiejszy dzien czy nie przyjmuja narazie?

ona
@Ewelina

Gi group to agencja która prowadzi rektutację .Mają lepsze rozeznanie niż stali pracownicy, jeżeli chodzi o aktualne zapotrzebowanie. Z tym że nastroje spowodowane traktowaniem pracowników są słabe , więc masa koleżanek rozważa zmianę pracy . Rotacja już jest spora a firma działa w obecnej lokalizacji dopiero rok .Generalnie praca w tej firmie jest dobra na przeczekanie , stanowczo odradzam zapuszczanie korzeni świeżaki bardzo szybko osiągają maksymalny do osiągniecia poziom zarobków w tej firmie i

W związku z poważnym naruszeniem przepisow m.in znieważenie publiczne oznajmiam co następuje. Wszystkie osoby, które tu komentują w sposób obraźliwy i naruszający dobra niżej wymienionych osób- tuz po sprawdzeniu adresu IP- zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej. Zarty się skończyły. W poniższych komentarzach zostało takze naruszone prawo do ochrony danych osobowych. W sieci nikt nie jest anonimowy, każdy jest świadomy własnego działania w związku z czym powinien być świadomy także konsekwencji z tego wynikających.

Masakra

Wtyczka to szurnieta Dorotka sprzataczka jak kto woli pracownica stołówki :) Brudas i kapus szefa

Edyta

Ale wy jestescie dziecinni.Strona o opiniach na temat zakladu pracy zamienila sie w kabaret.Znam wszystkie panie o ktorych mowa kazda jest ok. A ta o ktorej tu gadacie namietnie moze zastanowcie sie czasem czy wy chcielibyscie sie znalesc w jej polzeniu teraz?To dziewczyna po białaczce wiecie co to za choroba i jakie ma konsekwencje i nastepstwa?Wyprysk pod nosem no hello a co w tym zlego?Oby ktoras z was anonimowych uzytkownikow internetu nie znalazla sie w podobnej sytuacji.Ciekawe czy wtedy tez sie tak bedziecie wymadrzac

logika
@Edyta

Wlasciwie do kogo ten apel?wszystkie panie z moczenie sa ok ? to kto obgaduje ta po bialaczce ? krasnale ?

Edyta
@logika

Dajcie spokój juz zobaczcie co wy robicie

Zostaw merytoryczną opinię o JELUX POLSKA Spółka z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w JELUX POLSKA Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JELUX POLSKA Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JELUX POLSKA Spółka z o.o.?

JELUX POLSKA Spółka z o.o.
3.2/5 Na podstawie 18 ocen.

JELUX POLSKA Spółka z o.o.