Opinie o Górbeh Paweł Jeziorski w Jawor

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Górbeh Paweł Jeziorski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Górbeh Paweł Jeziorski o rekrutacji.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górbeh Paweł Jeziorski w Jawor

Xyz Nowy wpis

Szef by się zajął ludźmi na zakładzie a w szczególności 1 i 2 zmianą na piłkach oraz linkach. Od paru miesięcy tylko ćpają i alkohol to się codziennie polewa. Na zakład przychodzą A.K oraz przyjeżdżają osoby,które nie pracują u Nas.

Anna Nowy wpis

@Maciora a oprócz problemów z płatnościami jest jeszcze jakiś problem?

K Nowy wpis
@Anna

Tak z ludźmi ktorzy pracują w biurze uważają się za lepszych od szefa chcieliby wszystkim w (usunięte przez administratora) zaglądnąć to ze maja dostęp do papierów pracowników wiedza kto ma komornika a kto alimenty nie znaczy że będą zaglądać wszystkim w (usunięte przez administratora) plotkarze

Aga

To jest problem z płatnościami tak?

Maciora
@Aga

Nie Aga. problem jest że zwodem. Co za głupie pytanie przecież wiesz jak jest.

Irena
@Aga

Problem jest w biurze chodzą i ploty robią. Dziwię się że nikt z tymi z biura nic nie robi.

Bbb Nowy wpis

nie jest

Radek

Sytuacja jaka panóje jest ok jestem wygnancem żyje jak renegat ale mam nadzieję że kiedyś ten tel zadzwoni i usłyszę głos Pawła ktury powie wruc,mogę tam zamieszkać w kempingu i wykonywać każdą pracę jestem silny i dobrze zbudowany mam tatuarze. Głosujcie na mnie. Radek wasz były majster.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Górbeh Paweł Jeziorski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
kosik

Nie warto. Górbeh nie płaci tak jak należy. Daremne jest zatrudniać się w tej firmie. Stanowczo odradzam.

Xxx
@kosik

Dobrze mówisz. Lepiej omijać te kamieniarstwo.

@Xxx

Dlaczego radzisz omijać Górbeh? I co oznacza, że płacą nie tak jak należy? Czyli niezgodnie z Waszymi umowami, czy po prostu za mało?

Radek

Górbeh ma dobre opinie w internecie i do tego jest dobrym pracodawcą.

Izabela

@Loka Dlaczego masz takie zdanie? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź. Możemy się tylko domyślać a są tu potrzebne potwierdzone przyklady tego co piszesz. Co nie podoba Ci się w Górbeh Paweł Jeziorski?Jakie ten pracodawca ma warunki zatrudnienia?

Izabela

@Loka A Ty jakie stanowisko obejmujesz w Górbeh? Co należy do Twoich obowiązków? Chętnie się dowiem.

Abc

Jak to jest,że gęgacz pije kawe z prezesem. Mógłby tak wszystkich zaprosić na kawę do biura. Gęgacz tylko kawka i siedzi i za to ma płacone. Ja się nie dziwie,że potem pieniędzy nie ma wypłaty.

Izabela

Czy w najbliższym czasie Górbeh Paweł Jeziorski planuje otwarcie jakichś rekrutacji? Wiecie coś na ten temat? Jeżeli tak, to proszę Was o zamieszczenie informacji na forum. W jakiej również kondycji teraz znajduje się ta firma? Warto rozważać aplikowanie? Czy warunki zatrudnienie są satysfakcjonujące Waszym zdaniem?

Daniel

Górbeh to bardzo dobry pracodawca i jak czytam wpisy to myślę, że coś się niektórym pomyliło.

Loko
@Daniel

Bo byłeś właźi (usunięte przez administratora) i miałeś dobrze.ja do twego poźomu się nie zniżę.!

Grzesiek

Witam Pracowałem w tej firmie kiedyś ,było dobrze do póki przestali płacić , wiem ze prezes był ze mnie zadowolony, czy coś się zmieniło ? Czy warto się interesować jeszcze pracą w tej firmie? Bo może kiedyś bym wrócił bo mam bardzo blisko i to mi pasowało oprócz wypłat na raty. Proszę o komentarz jak sytuacja z ludźmi i płatnościami.????

Jarek
@Grzesiek

Z tego co pamiętam to masz padaczkę alkoholowa. Poco komu taki pracownik.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Górbeh Paweł Jeziorski? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

Nie warto. Wypłaty robione nieregularnie. Trzeba roić się o pieniądze. Atmosfera byle jaka. Nie polecam zatrudnienia się w Gurbech.

Szwagier

Zwolnic,oczywiscie nie tylko Jareczka ale przede wszystkim Krzyska handlowca wtedy moze firma bedzie dobrze prosperowac,

Xxx

Hej chłopaki to prawda że Buli wrócił???

Nie polecam firmy. Nie płacą regularnie pracowniom za wykonaną pracę- bardzo opóźniają płatności. Ogólnie jest w firmie bałagan. Jeżdżą luxs samochodami a dla ludzi nie ma pieniędzy. Odradzam pracę w firmie Gurbeh.

Oszukują,kłamią i głupoty muwią ludzią, o pieniądze trzeba się upominać tak min 2tyg i nie zawsze to coś daje jarek obiecuje chajs a jak pracownik chce ten chajs to ucieka do domu tak żeby nikt niewidział. Nie polecam tej firmy bo pracuje tam od jakiegoś czasu i to żałosne żeby upominać się o pieniądze ????????????????????????????

Bobik

Koniu do następnego wpisu na forum użyj słownika. Jełopie

Koniu

Mam na ,imię Radek.k i jestem tótaj nowy na foróm Mi się dobżę pracóje i wcale nie jest tak źle jak piszecie ja mam wypłatę na czas (raz w roku) 500zł do 10starcza takrze nie wiem o co wam chodzi.acha i jeszcze jedno jeszcze kiedyś będę Kierownikiem.

anty

Widzę że Jareczek lubi się wypowiadać za szefa , Wszystkie komentarze XXX ,XYZ to twoje?

XYZ
@anty

Akurat xyz to ktoś inny, pozdrawiam! :*

Odniosę się do fana,masz rację z tym zoo nad wyrobiskiem,co dzień o tej samej godz siedzi tam w krzakach stary sapiący łysy szympans ..odziwo nauczył się spoglądać na swiat przez rolnetke,bo tak to nie potrafi nic innego....

????
@:)

(usunięte przez administratora) napisała byś jak się nazywasz a nie uśmieszek

Kierownik

Kiedy wypłata, 4 grudnia na konto niby ma przelać

Zostaw merytoryczną opinię o Górbeh Paweł Jeziorski - Jawor

• Jak się pracuje w Górbeh Paweł Jeziorski?

Zobacz opinie na temat firmy Górbeh Paweł Jeziorski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Górbeh Paweł Jeziorski
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Stefana Żeromskiego 10 lok. 2
    59-400 Jawor