Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Julia

Co tam Wiara? ????????

@Julia

Na dziale pliss coraz gorzej, coraz wieksza norma, ciągła zmiana lidera, a wypłaty minimalne. Ludzie uciekają

@Annabel

Widzę że tutaj wszyscy zajmują się tylko działem pliss. A co z resztą? Np VJ czy RG...

Same dno

@Antonina

W całej firmie kolorowo nie jest. Nie ma co się dziwić że taka rotacja jak nie dbają o pracowników

@Annabel

Tam nigdy nie dbali o pracowników, nie bez powodu odeszło tyłu pracowników...

I nadal będą odchodzić

Zawiedziona
@Annabel

Jak to mówią, mamy drzwi otwarte;) nikt nas tam nie trzyma więc ludzie odchodzą;)

@Zawiedziona

Szok że w ogóle znajdują się nowe osoby które chcą tam pracować. Firma ma tragiczą opinie w internecie i w mieście a i tak jakoś działają.

@Zawiedziona

Dlatego ucieklam z tego zakładu ???? a tu wyrażam swoją opinię

Sgejtngnf
@Annabel

Biedne Plissy jak wam tak źle to może TM lub TA tam. 2 zmiamy nadgodziny do 24.00 o niebo lepiej.

XYZ

Praca sama w sobie nie jest trudna czy ciężka , wiadomo każdemu przeszkadzają zarobki w tej firmie : ) . Niestety osoby zarządzające za dużo wymagają , niektóre osoby też nie nadają się na swoje stanowiska .

@XYZ

Zarobki nie są adekwatne do tego, co wymagają niestety.. Cały czas tylko stres, a jak nie możesz zostać na nadgodzinach w danym dniu to straszne przesłuchanie kiedyś ciężko było się dostać do tej firmy, a teraz coraz więcej ludzi ucieka, a nikt nic nie robi w tym kierunku żeby ludzi zatrzymać

@XYZ

Dużo roboty mało kasy...

Żuk

kierasa produkcji szukają do tego ZPCh

Klara

Ta firma to jest jedna wielka żenada(usunięte przez administratora)

@Klara

Całkowita prawda....

Innq123
@Kacha

Mi się podoba praca. Na tkaninach jest zawsze dobry dzień pomimo że widok niektórych osób nienapawa entuzjazmem.

@Klara

Praca sama w sobie jest fajna i nie jest ciężka. Lecz podejście niektórych liderów jest straszne.. Straszą że nie wyjdziesz do domu póki coś tam nie wyjdzie.. Wypłaty wiecznie się nie zgadzają, a umowy tragiczne..

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Hahaha

A ja nie kumam jednej sprawy. Będąc gościnne na dziele TM pani zastępca lidera w razie swojej nieobecności ma swoją przyjacioleczke która może przepracowala dwa miesiące. Ledwo samodzielnie wycina a ma zostać z działem?Hahaha współczuję laski w razie problemów do których rozstrzygnięcia no niestety ale potrzebne jest doświadczenie.

@Hahaha

Co ty piszerz za bzdury...

Bunia

ubawiony? Nie spotykam sie z koleżankami? A to jakaś nowina. A od kiedy to jest miejsce spotkań- to raz. Dwa- jakoś na plisach koleżanek mi nie brakuje i zdanie mamy takie samo.

Jadzia

Jakie opinie o dziale plissy?

@Jadzia

Nadgodziny 10 godzin.. przymusowe... prawie kazda sobota pracujaca 'obowiazkowa' po 8 godzin. (usunięte przez administratora) nie wiadomo do kogo sie odzywac nie wiadomo kto jest liderem dzialu, kazdy do kazdego odsyla. Zero organizacji. nie polecam.

@Jadzia

nadgodziny są tymczasowe. ogólnie praca nie jest trudna i ciężka.

@Ola

Tymczasowe? Hahaha ciagna sie od 9 miesięcy, 2 dni do 14 i znowu nadgodziny. Widzę ze ktoś z biura się tu udziela nie ma co wybielac wizerunku firmy. Nic juz nie pomoże

Stasia
@Ola

Zawsze tak mówicie hahahahah odezwał się któryś lider czy grazia?

@Ola

Jakie tymczasowe!! One końca nie mają

Binka

Żart hahah

Łucja
@Ola

A mogłabyś powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz? Czym dokładnie się zajmujesz? Wspominasz, że są dodatkowe godziny - czy są one obowiązkowe, czy może tylko dla chętnych pracowników? Czy stawka za nadgodziny jest wyższa? Ostatnio brakuje w wątku rzeczowych informacji, dlatego chętnie dowiemy się więcej na temat aktualnej sytuacji.

Bunia

Odpowiedź do SMIECHUWARTE. Moja droga Klaudio. Wyobraź sobie że po angielsku śmigam jak szalona. :D i nie zajęło mi to lat. Poza tym powiedzmy sobie szczerze- przeszłaś na Quality tylko dlatego że zaczęło się palić bo zabrakło m.ciacho od pliss a specjalisty nie dostałaś do teraz :) Ciekawa jestem jak sobie poradziłaś w Holandii bez znajomości żadnego języka. Alfabetem morsa? Spuść kochaniutka głowę niżej, spuść.

ubawiony
@Bunia

Bunio ( czymkolwiek sie kierowałaś nadając ten nick ), jesteś dowodem na to, że studia kończą osoby niezbyt mądre, ponieważ ta strona jest poświęcona firmie a nie osobom i dziwi mnie, że administrator dopuszcza takie rzeczy. Poza tym musisz mieć bardzo nudne życie i być niezauważaną przez rodzinę skoro żyjesz taką stroną i też być bardzo zakompleksioną jeśli szukasz publiki. Polecam znaleźć sobie zajęcie i na przyszłość więcej odwagi do rozmowy z osobami do których masz problem, a nie tchórzliwe opisywanie i wyśmiewanie na forum. A co do wartości jakie powinien posiadać człowiek, na pewno nimi nie są znajomość języka angielskiego, czy żal, że nie widujesz się w pracy ze swoimi koleżankami tylko dobre wychowanie, którego nie masz. Więcej rozwagi.

Bunia

Uwaga, od jutra na dziale jakości zastanówmy: -mochere- specjalistka od niczego i od wszystkiego, bez znajomości angielskiego. Jej dodatkowym atutem jest umiejętność włażenia w cztery litery szefowej tak głęboko jak się da. Można też dodać że nie poznaję już na ulicy ludzi ze swojego poprzedniego działu PRODUKCYJNEGO gdyż jest ona teraz PANIĄ Z BIURA - niemowę- co tu dużo mówić, chłopak po prostu nie mówi, ale legenda głosi że kiedyś coś powiedział - a. A ogarnia ale niedługo się zajedzie i wcale się nie dziwię I na tym bym proszę państwa zakończyła, ale niestety jest tam jeszcze jedna ofiara losu- właścicielka i główny sprawca tego całego cyrku. Tu raczej nie ma co się za dużo rozdrabniać nad stefcią, ale gustu, wiedzy, umiejętności, kultury i STYLU w skali od 1 do 10 pani szefowa ma mniej niż 0 :D Milej niedzieli, jutro zaczną się jaja hahahah

zniesmaczona
@Bunia

oj tak mochera potrafi włazić w cztery litery, donosić na koleżanki i lubi sie WYKAZAĆ niekoniecznie wiedzą.

ABCD
@zniesmaczona

Myśli że zrobi karierę hahahhaah specjalistka od siedmiu boleści

@ABCD

A która to. Ta specjalistka ????

@Alice

Mochera bez znajomości angielskiego

zniesmaczona
@ABCD

Mochera dziś dała popis na plissach ,Chciała zabłysnąć lecz wyszło inaczej,Brak wiedzy u tej SPECJALISTKI jest rażący.Ale co tam wiedza, ważne że głowa wysoko

Śmiechuwarte
@Bunia

Boli awans niektóre osoby... Niestety na to pracuje się latami. Ciekawe jak ty Bunia śmigasz po angielsku, że masz tyle do powiedzenia? Gdybyś wykazywała inicjatywę i chęć do pracy tak jak”mochera” na pewno prędzej czy później byłabyś doceniona. Najpierw wymagaj od siebie później od innych.

obiektywny
@zniesmaczona

niestety ale inicjatywa i chęć do pracy nie są wystarczające .Trzeba jeszcze posiadać odpowiednią wiedzę,dział jakości jest ośmieszany przez mocherę, która ma więcej na głowie niż w głowie.Uważam iż Alicja jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku, Pani Jolu....niech sie Pani zastanowi czy warto mieć w zespole kogoś kto plecie trzy po trzy i tylko denerwuje ludzi.

Bu
@obiektywny

Mochera zna się lepiej na swojej pracy niż niejedna liderka...boli kogos awans ahhh jaka szkoda....

re
@Bu

ach... jaka szkoda że niektórzy nie znają zasad ortografii.Jeżeli zaś chodzi o Panią specjalistkę to faktem jest iż wiedzę na temat standardów ma zerową.

Mam dość
@Bu

No co ty serio ????

ABCD

Stefkajolka ty nasza złota strona jakości firmy, ty nasz zerowy procencie reklamacji hahaha joluniastefcia, chyba nikt nie chce do ciebie przyjść kurcze :( jaka to szkoda ogromna, ty nasze wiecznie żujące biedactwo :( Ja myślę że to jest kwestia po prostu że oni Ciebie nie zauważają, wiesz? Załóż znów tą bluzę z decathlonu jak drogówka, na pewno się wyróżniać spośród innych (niekoniecznie wiedzą oczywiście) :) Buziaczki :*:*

artystaotymista

Ja leje z tego co się odwaliło wczoraj na rozmowie podwyżkowej. Niech se w tytule wsadza taką podwyżkę. Zabrali mi za wózek widłowy, i dali to jako podwyżkę. Co to ma być. Jeszcze odliczyli od tego składki więc zamiast dostać podwyżkę to zabrali mi 50 zl. Żart na magazynie, żart panowie.

@artystaotymista

Ja też leje

Witam , chciałbym zatrudnić się na magazyn czy również są tak słabe opinie , jak o produkcji ?

Stasia
@Nowy

Na magazyn? Nie chcesz wiedzieć co się dzieje na logistyce. Ostatnio nawet sekretarka pracowała na magazynie bo nie ma kto pracowac. Brak słów hahaha a kasa najmniejsza z wszystkich magazynów w okolicy

@Stasia

Jak sekretarka pracowała , o co chodzi ?

@Nowy

No chyba normalna jak nie wiez jaka ...

Zawiedziony????

Rozmowy grudniowe z których nic nie wynika.Wszystko z góry ocenione jak nie donosisz na innych to cie nie docenią.Pracownik produkcji ma wykonywać swoją pracę na 100 procent i do tego myśleć nad ulepszeniem produkcji żeby inżynierowie mieli gotowe rozwiązania,tylko od czego oni są?Pracownicy z długim stażem są nie doceniani za to nowi są pod ochroną nawet nie muszą chodzić na 2 zmiany.

@Zawiedziony????

To gdzie te podwyżki na święta pewnie dadzą z 2000 każdemu ale będzie radocha hi hi..

święta
@Kacha

2000? Skąd te pieniądze :))

@święta

Jak skąd z kieszeni ...inne firmy dają dużo nawet premię A tu nic za najniższą krajową robią nawet nie ma premi tylko robić robić.

Łucja

@As, @Alice, przypominam Wam, że według regulaminu na forum niedozwolone jest opisywanie konkretnych osób: https://www.gowork.pl/regulamin Stosujcie się proszę do regulaminu, ponieważ komentarze, które go naruszają mogą zostać usunięte. Powiedzcie proszę, czy w Polish Assembly Centre istnieje możliwość rozwoju? Czy organizowane są kursy lub szkolenia dla pracowników?

@Łucja

organizują szkolenia gł dla liderów i pracowników biurowych.

Hihi

Czy w firmie osoby przez agencje często mają wolne bo jest postój bo norma wypracowana?

Nuda

Tak zazwyczaj jest.

@Hihi

Chyba zależy od działu.. Na dziale pliss osoby z agencji nie mają dni wolnych

ktoś
@Hihi

elastyczni zadarza sie, pozostali przesuwani są na inne działy.

xyz
@Hihi

Osoby agencyjne przesuwane raczej na inne działy. Osoby " elastyczne" mają na początku przedstawione warunki pracy na które się godzą ,więc gdy nie ma pracy mają dzień wolny ????

@Alice

to nie jest prawda. mozna się dogadać.

Grzegorz

witam, poproszę o informacje o stanowisku lider obszaru produkcyjnego obecnie firma poszukuje nabte stanowisko. Dlaczego szukają? zwolnili poprzedniego dlaczego? proszę o opinie.

xyz

Wszyscy oczekują na oceny grudniowe : ) nie widzę przyszłości : )

Kinga_

Wyzysk... Traktowanie ludzi jak ścierwo, wypłata marna, podnoszenie norm... Najwięcej zysku dla firmy, a dla pracownika nic... Najgorsza firma. Przepracowałam 9 miesiecy i teraz się zastanawiam jak ja tam wytrzymałam. NIE POLECAM

Bartez
@Kinga_

Człowiek jest w stanie dużo wytrzymać. Ale też się zastanawiam ile jeszcze wytrzymam

Lalala
@Kinga_

W czasach kiedy rąk do pracy mało na niektórych działach niw potrafią docenić pracowników. Wiecznie im mało, ciągle zostawać na nadgodzinach normy coraz większe i jakim kosztem? My pracownicy nie mamy nawet z tego żadnej premii i zero szacunku cały czas tylko stres

wezsiezwolnij

blagam was wezcie mi z oczu tą liderke z jakosci bo mam wrazenie ze odkad ona jest to dzial jakosci jest elastyczny jak guma w gaciach. Już nie wspominajac o tym, że za moment zostanie sama i pewnie juz ma mokro. Nic nie umie, nic nie wie i na niczym sie nie zna. i tylko sie osmiesza kazdym mailem jakiego napisze hahah

Kandytat

Witam, Widziałem ogłoszenie na stanowisko Kierownik obszaru produkcyjnego. Czy jest ktoś w stanie opisać to stanowisko i dlaczego jest nabór? Poprzedni kierownik się zwolnił czy został zwolniony?

Ilka
@Kandytat

Proszę cię.. Ja widziałam ogłoszenie na stanowisko specjalista ds jakości i już mi się odechciało. Jest tez coś na stanowisko związane z zakupami towarów ale ogólnie opinia o tej firmie 1/6 to mówi samo za siebie. Prezentuje się ta firma jak jakiś cyrk na kolkach z małpami, także wątpię żeby pracowali tu wykształceni i mądrzy ludzie. Osobiście chyba nie chciałabym pracować w takiej firmie, która przez samych pracowników postrzegana jest jako dno. Nie chciałabym sobie takiej firmy wpisywać później w CV :) i mimo że stanowiska fajne, to to co może mi ta firma zaproponować to chyba niezły ubaw z niektórych tam ludzi oraz pensję najniższą w Powiecie Śremskim, oraz najmniejszą z powiatów pobliskich.

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 166 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.