Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Xyz

Wystarczy spojrzeć jak kadra pracownicza nie tylko na produkcji sie zmienila- to chyba dużo mowi o warunkach pracy w tej firmie? Ludzie nie zwalniaja sie bez powodów. Moze i firma jest poukladana , bardziej niz inne w kej obrębie , ale to nie wszystko.

Karyt

A moze nie naciskają? Jak nie mozesz zostać to sie musisz wytłumaczyć dlaczego, a jak nie masz dobrego wytłumaczenia to krzywo patrzą, wiec wkoncu zrezygnuj z czegos zeby zostać na nadgodzinach za grosze. Bo przeciez jesteśmy jednym zespołem, niech wszyscy zostaną i dadza z siebie ile mogą! Ale firma nic od siebie nie patrzy dać. Pac to miejsce żałosne i śmieszne, gorzej niż w hm bo tu ludzie pracują tylko na zdobycie doświadczenia lub do odepchnięcia sie, a w hm duzo osób zostaje na dłużej. Oczywiście o premiach zapomnij bo dlaczego premie maja byc skoro masz dwie płatne przerwy i nawet urlop płatny jest! Haha, tak jakby nigdzie urlopów płatnych nie było, jw smieszni sa

HM
@Karyt

To idź do HM - cały czas przyjmują.

Xxx
@HM

Ok

Łucja

@nik Zapoznaj się z regulaminem zanim umieścisz komentarz. Twój go łamie. Nie można podawać danych osobowych innych pracowników. @Fernando W jakim celu o to pytasz oraz jaki to ma związek z pracą w firmie Polish Assembly Centre? Jeżeli możesz wyjaśnić, to będę wdzięczna.

Szukającym pracy odradzam tę firmę. Brak poszanowania dla pracownika, nacisk psychiczny ze strony liderów. Ciągłe dokładanie obowiązków i zmuszanie do nadgodzin! Płaca oczywiście minimalna a wymagania wobec pracownika jakby oferowali wynagrodzenie rzędu 3 tys złotych.

Ojojoj
@Gość

Znam firmę zajmującą się produkcją tych samych produktów. Kilka metrów wyżej. Dlaczego nikt nie aplikuje ? Stawka wyższa. Przejrzyste warunki

Ojojoj.
@Ojojoj

haha :P jak nie dają umów adekwatnych do stanowisk to potem warunki są przejrzyste. Wyższa stawka? parę osób ma wyższą pensje a reszta robi za grosze na umowie zlecenie

Ojojoj..
@Ojojoj.

Na umowę zlecenie płacą 11zł/h. Policz sobie ile to wychodzi w skali miesiąca. 11zł x 8h dziennie x 22 dni w miesiącu = 1936 zł/netto. Mało?

Xyz

Przykro patrzec jak dirma ktora byla kiedys znana i ludzie mieli o niej dobre zdanie stacza sie na same dno. Ciezko docenic dobrych pracownikow? Spójrzcie ile osób z "biur" sie zwolnilo, którzy robili "dobra robote" . Niedlugo zostanie zakład bez pracownikow.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
dasię

Jest pomysł jak wymusić podwyżkę, trzeba się zorganizować niczym stoczniowcy w 80 roku lub słynne dzieci wrzesińskie. Musi być jakiś lider lub dwóch ustalić dwa dni z rzędu z resztą załogi ze nie przychodzimy . Widzicie minę Pani Ani z pliss? Przecież ona się ze..ra ze strachu. Zacznie do nich ku....wa docierać że tak dłużej być nie może. Teraz jest najlepszy moment jak już zaczynają dawać kase za przysłanego pracownika . Pani Karolina z ramstad nie jest w stanie przysłać tylu ludzi. Już się cały Śrem i okolice przez ten (usunięte przez administratora) przewaliła . Życzę powodzenia

DJ Tiësto

Jak myślicie, dlaczego Holendrzy przenieśli zakład do Polski ? Bo tu jest tania siła robocza. Chcecie zarabiać więcej to musicie szukać gdzie indziej, oni nie dadzą więcej kasy taką mają politykę... Interesuje ich tylko wykres: stosunek wydajności do kosztów pracy, aby jak najwięcej wyprodukować rolet za możliwie najniższą płacę......

glut
@DJ Tiësto

W sumie to im się nie dziwię że tak mało płacą, wybudowali zakład za dużą kasę wyposażyli go w maszyny itp. Też bym tak postępował, ale dziwię się ludziom że dają się tak pomiatać można pracować za więcej trzeba poszukać

Xxx

Kiedy w końcu wezmą się za dział plissach , w końcu leader nie może na swoim dziale mieć rodziny .

Xzc
@Xxx

Poćwicz budowanie zdań, a dopiero pózniej dodawaj opinie na stronach publicznych... i jak jestes taki/a mądry/a to idz z tym do kogos wyżej, a nie żal ci dupę zżera ze ktoś zasłużenie został leaderem :)

Xyz

Polecić komuś pracę w Pracy? Dostanę 500 zł . Ale może się założyć ,że ta osoba nie wytrzyma 3 miesięcy .praca skończy się za 3/4 tygodnie i znów będą zwalniać ????

Niedowiarek

Człowiek się stara, wykazuje, wspina na wyżyny swoich możliwości, angażuje się w dział, obiecują mu złote góry, adekwatną do tego podwyżkę jeśli się sprawdzi ;) a z nowym rokiem i aneksem przychodzi rozczarowanie ! Brak szacunku wobec pracownika ;)

kiler

Firma zapisuje w swoim życiorysie pogrążające dla siebie następujące porażki;Liderzy ogłosili pracownikom że dostaną 500 zł za załatwienie kogoś do pracy w tutejszej firmie.Osoba ta ma nie chorować przez 3 miesiące.Wstyd komukolwiek coś takiego proponować!!!!!!!!!

@kiler

kilkbl

ktos
@kiler

czlowieku widać że na czasie nie jesteś - wszystkie duże firmy tak robią. Ludzie przestańcie się kompromitować.

Hitem jest to ze dzis jakis logistyk/magazynier zwijal rolety bo nikt nie chce z kobiet przyjsc do pracy za taka stawke????

Made

Traktują Cię jak niewolnika , przyjdź , bądź , nie choruj bo podwyżki nie dostaniesz , nie interesuje ich to czy l4 było poszpitalne czy tez nie, poprostu było i Ty już na podwyżkę nie zasługujesz... „maszyny w Pacu -co druga to złom i się psują , a człowiek nie ma prawa zachorować , nie masz prawa się gorzej poczuć bo norma i norma„ ty masz z siebie dać 100% normy a wypłata się nie zmienia także coś tu jest ewidentnie nie tak , zapierdzielaj jak głupi osioł za minimalna jak chcesz tu pracować , za chwile dojdzie do tego ze będzie trzeba pracować w przerwy No bo znowu norma zostanie podniesiona , a kiedy czas na potrzeby fizjologiczne?! , my tez jesteśmy ludźmi a nie NIEWOLNIKAMI!!! Niby tak firma dba o pracowników bo przecież 2 przerwy są i jeszcze za to płaca jak to ktoś powiedział, poprostu śmiech na sali.. tak są z nas niby zadowoleni bo przecież było podsumowanie roczne, docencie jakich macie dobrych pracowników bo za chwile może już nie mieć kogo docenić jak tak dalej będziecie postępować.. I jeżeli chodzi o te I.OOOzl pod warunkiem ze ktoś nie zachoruje to mega słabe jest bo to ma niby zmobilizować do tego żeby ludzie nie chorowali , a przepraszam co ktoś może za chorobe?! Podwyżka podwyżką a premia za brak chorobowego to ODRĘBNA SPRAWA a dla firmy to jedno i to samo byle by jak najmniej od siebie dać..

Jedno się nasówa , jaką płacą taką praca . Minimalne zarobki - minimalna praca (8 h ) Nadgodziny niech sami pracują a sobota ,wolę leżeć do góry nogami niż na nich pracować . Odradzam wszystkim pracę w tej firmie .

Halina

U nas jest przecież ciepły posiłek za 1zł, 2 płatne przerwy, zniżki do kin i restauracji i darmowa kawa oraz herbata. To bardzo duzo a wam jeszcze mało? Hahahahaha

Djd
@Halina

Kogo stac ba restauracje z minimalka haha

Mirka

A u konkurencji w spolu oferty pracy za wieksze siano ???? oni serio tego nie widza ?

mocny

Niby podwyżka zależy od tego ile chorowałeś-nie liczy się doświadczenie i staż.Liderzy komu chcieli temu dali(życzę im spokojnego snu). Najlepsze jest to że do pracy masz przychodzić chory i pracować. Wychodzi na to że firma zagraża naszemu życiu!!!!!!

Obserwatorka

Szacunek dla logistykow z trendi ze wytrzymuja z tym motlochem z produkcji :) a tak serio to Wam wspolczuje !

Pliss

Zauwazylisice ze Panie z trenday nawet podczas swojej przerwy zwijaja/pakuja rolety ? ???????? to chybza ze strachu ze normy nie wyrabiaja :/ przykre ale prawdziwe

Fjdj

Jak oni chca nas zmotywowac do pracy po 10h i soboty skoro zarabiamy minimalke :) premia ? Aaaa zapomnilem nie ma tamich rzeczy u nas :) za darmo umarlo :) nikt do pracy nie przychodzi bo lubi tylko dla Kasy !!

Fsbdbtj

No tak na 10 zł to trzeba sobie zapracować i teraz robić po 10 godz.dziennie i soboty przez cały miesiąc,bo przecież trzeba odrobić te ogromną podwyżkę.Co my z tymi pieniędzmi teraz zrobimy?Taki majątek!????Wstyd się pochwalić taką podwyżką.

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 167 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.