Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Były

Nie warto się zatrudniać w tej firmie, a jak już tu jesteś to nie warto się starać. System premiowania pracowników logistyki jest taki, że lider logistyki powie Ci "dobra robota" i to wszystko. Niedługo będą się musieli nauczyć tego zwrotu w języku ukraińskim bo tylko pracownicy z Ukrainy tam zostaną.

Lucja
@Były

Jakie to jest prawdziwe to ja nie mam pytań !

Murzynek Bambo

Ptaszki na mieście śpiewają, że z biur też uciekają...

DIY

w przeciagu pol roku na logistyce odeszlo 11-12 osob. Wiekszosc doświadczonych ludzi z mega wiedza... czemu ? mozna sie domyslic. przez ten czas nikt nowy nie przyszedl . Serio nikt tego nie widzi ? Czas abym i ja zwinal żagiel ile czasu mozna robic za trzech....

@DIY

Jakich 3? 5 co najmniej, rób rób a i tak twoja wina ze wszystko nie wyjechało

Endi

Oferujemy „Kawa Herbata” w ogloszeniu o prace na 3 zmiany mysle ze zacheci ludzi ???????? moze wpiszemy jeszcze prad i biezaca woda ?

@Endi

Dodalabym że zimna woda w łazience

Foku
@Endi

Jesteśmy na topie z aktualnymi trendami, morsowanie jest teraz bardzo popularne

@Xyz

Ludzie dlaczego nie chcecie pracować na trzy zmiany za najniższą krajową przecież to tak fajna firma że czasem w ramach premi dają po pączku. Jak taką pracę polecać innym nawet w zamian za 1000 zl?

Majki
@Sgrjr

Niech tam jeszcze dopisza darmowa szatnia prysznic....

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Ciekawy123

Jak wygląda wynagrodzenie?

Farmer

W zbożu

Plisiara
@Ciekawy123

produkcja to minimalka a magazynier z UDT 2900 brutto tak dobrze widzisz to nie blad BRUTTO po roku pracy dostaniesz "podwyzke" 50 zl brutto :D ps. czyżby kolejne wypowiedzenia na logistyce poszły ?

obserwator
@Plisiara

widac ze jest problem na logistyce, mają obsuwy czasowe, ale co się dziwić skoro zostało ich tak mało, przecież się nie rozdwoją

Z wynagrodzeniem słabo. Najniższa krajowa albo 2900. Ewentualnie + nadgodziny

Śremianin

Te hieny wpierw przyjmują ludzi a po miesiacu zwalniają. To po co przyjmują ludzi skoro po miesiacu zwalniają ludzi? No zero logiki. Nie polecam tej firmy...!

Jues
@Śremianin

Skoro tak logicznie myslisz, to nie stwierdziles/as jednego faktu? Skoro firma zatrudnia, a ktos wylatuje... To chyba raczej nie wina firmy xD

Iza
@Jues

Jak się wchodzi głęboko w (usunięte przez administratora) To ci umowę przedłuża. Wystarczy że którejś liderce się nie spodobasz to nie masz szans na dalszą umowę. Chyba o czymś świadczy taka rotacja w firmie? To nie wina. Pracowników

Czy w codziennej pracy często wykorzystuje się język angielski i czy w ogóle jest potrzebny?

Qq
@Monika

Bez angielskiego do biura nie podchodź. Praca na codzień również mówiony...

Iza
@Qq

A jakie są jeszcze inne wymagania pracodawcy względem potencjalnych pracowników firmy? Jakie trzeba posiadać doświadczenie, wykształcenie czy umiejętności? Będę wdzięczna za odpowiedź na moje pytania.

Robtob
@Iza

@Qq to zależy na jakie stanowisko startujesz

Były
@Iza

Na magazyn jak masz ręce i nogi sprawne to wystarczy. Znajomość obsługi komputera też nie jest potrzebna. Czyli że tak powiem każdy się dostanie bez składania CV.

Akinator
@Były

to jest 100% prawda ! Tylko tutaj w ciagu pol roku na magazynie wjechalo z 10 wypowiedzien w tym lider i 3 zastepcow

Ciekawy

Byłem dzisiaj pod biurem Randstad ale nikogo tam nie było...

Logistyka się sypie jak liście z drzew jesienią :)

Byly
@Karolina

Przyjdzie nowy kierownik to odbuduje kogoś szukali. Oby nie uciekł jak reszta

Chciałem aplikować ale chyba jednak nie zrobię tego jak czytam wasze komentarze. Szukam czegoś na dłużej, liczy się dla mnie dobra atmosfera. Jak widzę, że pracownicy masowo odchodzą to obawiam się, że firma albo nie ma nic do zaoferowania albo nie potrafi zadbać o pracownika.

Nuda
@Kandydat

To prawda lepiej poszukać innej firmy tam nie polecam

@Kandydat

Firma nie docenia pracowników i nie ma nic do zaoferowania.Tylko wymaga masz być całkowicie być do dyspozycji

Singir
@Sgrjr

Bhahahah a kto tak każe ??

@Singir

Liderzy i kierownictwo.Nieważne ile tam pracujesz kasa wciąż ta sama tylko więcej od Ciebie wymagają.Ty masz dawać z siebie wszystko a firma minimum.za 2800 brutto praca na 3 zmiany.Słowo premia w firmie PAC nie istnieje o pieniądzach się tam nie rozmawia...temat tabu.

Tom Hanks

Dla mnie ta firma jest jak film, w ktorym ciagle biegne.

Usain Bolt
@Tom Hanks

Skończyłeś bieg?

Robert Kubica
@Usain Bolt

Bieg to może kończyć Tony Rickardsson, ja tam wolę zamykać oesy, czasem na płocie...

Felipe Massa

W stawce liczy się tylko elita...

Ryszard

Bylem niedawno na "rozmowie" o prace w tej firmie a dokladnie w agencji Randstad na stanowisko operator wozka widlowego ... Napisalem w cudzyslowie poniewaz chyba nie da sie nie dostac do tej firmy. Pani bardzo mila opowiedziala co i jak, oprowadzila po hali, obowiązki typowo dla magazyniera i odpowiadały mi jak najbardziej, ale przejdzmy do konkretow- umowa na 1-2 tygodnie, premii brak 2 zmiany czasami 3, uprawnienia UDT mile widziane (ktore nie sa tanie) a to wszystko za pensje minimalna... Moze to stanowisko nie jest bardzo reprezentatywne,kierownicze ale wiąże się z ogromna odpowiedzialność i umiejętnościami sterowania wózkiem przy transporcie towarów. Oczywiście zrezygnowalem z tej "oferty" bo to nie stawka dla magazyniera i to nawet w naszym powiecie. A prace znalazłem tuz za rogiem za duzo wyższe pieniądze i to bez agencji.

Xyz

Czy ktoś wie jak długo tam będą dwie zmiany ?

@Xyz

Na stałe już

Floki

Dopóki jest tam pani M to nic się nie zmieni...liderka na plissach pani K to totalna porażka. Pracownicy na tym dziale o wiele rzeczy potrzebnych do produkcji muszą sami się starać a i tak nie są za to doceniani...Dobrze się pracowała na tym dziale ale jak była poprzednia liderka.

EWA
@Floki

W moim przypadku był popełniony błąd w aneksie którego pani K przez 2 miesiące nie potrafiła wyjaśnić w kadrach, a właściwie teraz jestem tego pewna że nie chciała poprawić i nie poprawiła...Totalna niekompetencja. Cieszę się że już tam nie pracuje. Więc teraz możecie się domyślić jak się traktuje pracownika w tej firmie jak upomni się o swoje....

Nana
@Floki

Jak ci się dobrze pracowało z poprzednią liderką to powiedz pani K na pewno przeniesie cie do poprzedniej liderki i wtedy będziesz zadowolona.

Floki
@Nana

Wyraziłam swoją opinię.. I cieszę się że już tam nie pracuję.

Typ
@Floki

Serio? A co materiał muszą same sobie z magazynu nosić czy profile same wycinać?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

6-14, 14-22, 22-6

Sgrjr

Tylko "wybrańcy "chodzą na nocki.Reszta ma dwie zmiany.

Ktoś wie co się dzieje z była liderką projektów ?

@Marta

Znazla lepsze warunki

@Anna

Chyba już tam nikogo nie ma ze starej ekipy, szkoda . Fajny dział, dobrze prowadzony .

Projektant
@Marta

Z tego co wiem to ją zdegradowali do zastępcy a później do pracownika fizycznego

Moze jak Pani A zapozna sie z opiniami to zmieni swoje postępowanie

Obserwator

Szczerze współczuję obu stronom. Pracodawcy i pracownikom. Bez dialogu nie może być porozumienia. Pamiętajcie, że Wszyscy pracujecie na opinię firmy. Zarówno Pracownicy jak i Zarząd. Dla jasności - nie pracuję w PAC, ale od dłuższego czasu przyglądam się temu forum. Życzę powodzenia w przyszłości i niestety długiej oraz ciężkiej (bo taka ona będzie) pracy na poprawę opinii o firmie.

@Obserwator

Kiedyś w firmie było dobrze potem zaczęła się rotacja pracowników liderów i. Powstał jeden wielki bajzel.. Niektórzy pracownicy I liderzy nie mają szacunku do drugiego człowieka cieszę się że mnie tam już nie ma

Witek

Za moich czasów to było...

Ss j yczec
@Witek

Tak to prawda ....szacunek do pracownika nie to co teraz.Masz słuchać rozkazów nic nie mówić i robić coraz więcej za minimum.Najlepiej jeszcze poganiać innych do pracy jak to robią liderzy.Jedna z nich to tylko krzykiem umie "rozmawiać"

Roleciara

W tej firmie pracownika zawsze mieli za nic. Dopóki na produkcji nie padną na twarz to będą (usunięte przez administratora) aż im się z (usunięte przez administratora) kurzy a pracownicy nic nie lepsi za plecami obszczekują się wzajemnie i wszystkich rządzących a tak to w tylek sobie wchodzą po sama szyję. Na L4 też nie pójdą bo dobrze wiedzą że będzie na nich czekało wypowiedzenie. Narażają zdrowie swoje i swoich bliskich byle tylko pracować i mieć za co przetrwać w obecnej sytuacji. Kierownictwo mądre bo wiedzą że jak firma padnie to w kieszenie napchali już tyle że im wystarczy a pracownik zostanie z niczym bo nie można ukrywać ale płacą tragicznie. Obudźcie się ludzie!!!

Vrbrhr
@Roleciara

Ta firma to (usunięte przez administratora)zatrudniają ludzi informując ich że będą musieli pracowac na 3 zmiany za najniższą krajową.Tutaj pracownik nie może mieć własnego zdania. Brak dobrego szkolenia ludzi zwlaszcza tych obcojęzycznych a wymagania odrazu wielkie.

Vrbrhr
@Vrbrhr

Przepraszam nie informują o 3 zmianie

Balla
@Vrbrhr

Tak to prawda żaden pracownik nie może mieć własnego zdania. Jak je masz to pierwsze co to pouczenie jak wiedzą że masz rację i za dużo wiesz w firmie i o firmie i zaczniesz stawiać na swoim. To wypad z firmy bo Cię nie potrzebujemy. W biurach z niektórymi osobami jest to samo co na produkcji. Nie przejmują się ludźmi. Jedynie biurowe dupolizusy szefów są na dobrej linii frontu. Taka prawda o tej firmie. Dużo można im zarzucić bo za nic mają ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 166 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.