brak logo

Euro-Drape Sp z o.o.

Poznań

Opinie o Euro-Drape Sp z o.o.

admin 2015-11-11 08:35
Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Euro-Drape Sp z o.o. na naszym forum.
PZ 2016-10-12 14:32
Brygadzistki w pracy porozumiewaja sie za pomocą krzyku. Zadania rozdawane sa w trybie rozkazujacym, podnioslym tonem. Nie są jasno wyjaśnione. Jeśli brygadzistka lub pracownicy starsi stażem popełnia błąd- jest on zrzucany na nowego pracownika. Pracownicy czesto szantażowani są zwolnieniembz pracy z powodu odmowienia przyjscia na nadgodziny. Dodatkowo straszeni są ponoszeniem kosztów za błędy produkcyjne spowodowane niechlujnoscia lub niedopilnowaniem szefowej lub brygadzistek. Nie wolno chorować- kiedy pracownik z powodu choroby chce pójść na zwolnienie lekarskie, uswiadamiany jest że w tej firmie nie wolno chorować ponieważ pracodawca potrzebuje pracowników gotowych do pracy 24h na dobę. Dla szefowej zwolnienia lekarskie nie są wiarygodne. Oskarża pracowników o symulowanie choroby. Pracownicy zwalniani sa z dnia na dzień. Powodem potrafi byc wygląd danej osoby. Jeśli nie spodoba sie on szefowej, zwalnia pracownika nie zachowując okresu wypowiedzenia. Dodatkowo są pracownicy, którzy odnoszą się w sposób bardzo wulgarny do nowych osób. Wysmiewaja i ublizaja nowym pracownikom. Wykorzystują do pewnych zadań ktore nie należą do obowiązków. Zglaszanie problemów szefowej nie skutkuje, gdyż szefowa faworyzuje pracowników. Reasumując, omijać tą firme szerokim łukiem.....
1
mimi 2016-11-17 18:26
Firma wyzyskujaca ludzi do pracy. Zarobki nędzne a praca na akord. Jesli chodzi o wyrobione nadgodziny to tak są policzone byście nigdy za nie pieniedzy nie widzieli. A waszym urlopem wypoczynkowym pokrywają sobie przerwy w pracy spowodowane brakiem prądu itp. O wolne trzeba się plaszczyc u szefostwa i tak zazwyczaj odpowiedź jest odmowna. Jesli mowa o atmosferze rodzinnej to bzdura. Omijajcie tę firmę z daleka bo to moja dobra rada.
1
Ja 2016-11-17 23:05
Tą firmą powinna się zająć ostro państwowa inspekcja pracy przesluchujac pracownikow anonimowo gdyż na forum nikt nie wypowie swojego zdania. Każdy pracownik doskonale zdaje sobie sprawę,że za wypowiedzenie swojego zdania na forum zostanie wyrzucony z pracy. Ta firma to jakis obóz pracy. Dodatkowo umowa o prace NIC nie gwarantuje. Zwolnionym można zostac bez wczesniejszego uprzedzenia z dnia na dzień. A co do nadgodzin i wypłacanej za niej stawki to nikomu nic sie nie zgadza.
1
mery 2016-12-15 16:28
Wszystkie opisane powyżej sytuacje i praktyki są PRAWDZIWE !!! Mało tego nie wiadomo, o której godzinie firma kończy pracę, a notorycznie się to zdarza w dzień wysyłki towaru. Żyć trzeba tylko produkcją, bo na życie rodzinne i prywatne nie starcza czasu i sił. Nadgodziny są przymusowe, a jak ci nie pasuje to cię postraszą zwolnieniem lub po prostu zwolnią. A zwalniają nawet za wygląd z dnia nadzień mówiąc krótko, że nie spodobałaś się szefostwu. SYTUACJA: po dłuższym okresie codziennych nadgodzin - ludzie naprawdę zmęczeni- nakazano przyjść do pracy z sobotę pod groźbą zwolnienia z dnia na dzień całej firmy - PARANOJA!!!
Zero docenienia pracownika, marne wypłaty, ważniejsza jest inwestycja w wystrój dookoła firmy niż wynagrodzenie pracownika za uczciwość ,pracowitość i poświęcenie. Atmosfera jest nie do zniesienia nie przez zwykłych szarych pracowników, ale przez osoby na "pozycjach". Nowe młode osoby, które przychodzą do pracy w mgnieniu oka znikają po kilku dniach nie zabierając nawet ze sobą butów roboczych z szafek...
Nie polecam z całego serca!!!
1
Dojrzała 2016-12-21 22:15

Jestem krawcową w tej firmie. Pracuję tu od paru lat, nie od początku. Komentarze powyżej to zwykły internetowy hejt. Chciałabym się do nich odnieść. Odkąd tu pracuję błędy produkcyjne zdarzają się, jak to bywa przy produkcjach i nie kojarzę by ktokolwiek był za to finansowo obciążany. Nadgodziny ogłaszane są wcześniej za wyjątkiem dnia wysyłki kiedy to towar musi wyjechać kompletny. Nie jestem zadowolona kiedy trzeba zostać dłużej w dzień wysyłki, ale jak pamiętam pracę w innych firmach bywało gorzej. Do naszej szefowej nie pałam zbytnio sympatią, czasem mnie denerwuje, bo jest osoba porywczą i bezpośrednią, ale sprawiedliwie muszę przyznać, że jest uczciwa i dba o pracowników na tyle ile chyba może, bo nie jest włascicielem, przede wszystkim jest uczciwa. Ona tez ma szefa, który od niej wymaga. Irytuje mnie to, że nie zawsze dostaję wolne kiedy chcę, ale ostatecznie można sie z nią dogadać. Są takie dni kiedy dużo ludzi chce isć na wolne, tak się nie da. Gdyby ona dawała wolne wszystkim kiedy chcą nie było by czasem komu pracować, albo inni musieliby pracować podwójnie. Ona trzyma ten zakład twardą ręką jak każdy szef. Nadgodziny zapisujemy same. Pod koniec miesiąca szefowa podlicza i często pyta nas pracowników czy zgadzają się nam nadgodziny. Bywa, że nadgodziny wybieramy jako wolne od pracy, ale jesli jest ich dużo to są wypłacane razem z wypłatą, ostatnio były wypłacone, kwota była dość pokaźna, bo nie da sie ukryć ostatnio jest dużo pracy i nie jestem z tego zadowolona. Jeśli chodzi o soboty, to ostatnio zdarzyły się pracujące, ale wszystkie płatne 200%. Odkąd tu pracuję praca w soboty to wyjątek, raz lub dwa razy do roku. W firmie też nie widziałam zastraszania, ta opinia to jakiś obłęd, nie wspomnę o nazwaniu tego zakładu obozem pracy. Nie zarabiam tutaj kokosów, zarobki są porównywalne z pensjami moich znajomych w innych zakładach produkcyjnych, na duży plus muszę napisać, że ostatnio była podwyżka pensji i premii i na pewno była wyższa niż w
bla bla 2016-12-22 20:30
Zmień leki bo bredzisz albo bierz pół dawki.
1
Bystra za ardzo 2016-12-22 21:17
Odnośnie wpisu - chyba spleśniała. Bzdury i jeszcze raz bzdury, zmień leki jak radzą Ci poniżej.
1
Dojrzała jeszcze bardziej 2016-12-25 14:11
Chyba ktos jest brudny pod nosem od lizania tylka... wystarczy spojrzec ile osób zgadza sie z pierwszymi opiniami a ile osób z tą pozytywną.
Mufinka 2016-12-25 14:14
Sama szefowa to napisała bo nikt o zdrowych zmysłach i sytuacjach które tam panują nie zgodzi się z tą wypowiedzią....
1
Zagubiona 2016-12-28 12:19
Proszę bardzo kolejny dzień w pracy, awaria brak prądy i co ?
Zostajemy odesłani do domów ale i tak zabiorą nam z nadgodzin....

Brak prądu zabiorą Tobie z nad godzin
Woda by zalała firmę zabiorą Tobie z nad godzin
Dach by się urwał to i tak by zabrali Tobie z nad godzin ;o

Zakładam że jakby ktoś uległ w pracy wypadkowi przy 4 godzinie pracy to i tak 4 kolejne by miał zabrane z nad godzin...


Na prawdę nie zdziwiłabym się jak pewnego dnia przyjechałaby inspekcja pracy.
1
Mały Książę 2016-12-29 09:07
Pozdrowienia dla wszystkich pracowników
tora tora 2016-12-30 15:59
"... W firmie też nie widziałam zastraszania, ta opinia to jakiś obłęd.." - jak można tak kłamać na forum, widać , że to pisał ktoś podstawiony!!!! Mnóstwo jest przykładów straszenia np. nie choruje się, nie bierze się opieki na dziecko, bo będą konsekwencje, pracuj więcej i szybciej, bo patrzą itp. . A i ta sytuacja już opisana, że jak nie przejdziemy do pracy w sobotę to zostanie zwolniona cała firma to szczera prawda i taka sytuacja miała miejsce - i co to miało być innego jak nie zastraszanie?????? Odpowiedź Dojrzała ty mądralo !!!
1
lulka 2017-02-08 16:48
ulala jak ucichło, na zebraniu się oberwało za opisywanie prawdy czy podwyżka zamknęła co poniektórym usteczka....
1
ciotka 2017-04-09 22:18
Nie ma jak prezent Świąteczny od Firmy. Nadgodziny w Wielkim tygodniu. Brawo za wyrozumiałość.
1
Zostaw swoją opinię o Euro-Drape Sp z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Drape Sp z o.o.