Euro-Drape Sp. z o.o.

Opinie o Euro-Drape Sp. z o.o.

Poszkujaca Nowy wpis

Ciekawe od 2016 żadnych opinii co to za firma?

Mały Książę Nowy wpis

Pozdrowienia dla wszystkich pracowników

Dojrzała Nowy wpis

Jestem krawcową w tej firmie. Pracuję tu od paru lat, nie od początku. Komentarze powyżej to zwykły internetowy hejt. Chciałabym się do nich odnieść. Odkąd tu pracuję błędy produkcyjne zdarzają się, jak to bywa przy produkcjach i nie kojarzę by ktokolwiek był za to finansowo obciążany. Nadgodziny ogłaszane są wcześniej za wyjątkiem dnia wysyłki kiedy to towar musi wyjechać kompletny. Nie jestem zadowolona kiedy trzeba zostać dłużej w dzień wysyłki, ale jak pamiętam pracę w innych firmach bywało gorzej. Do naszej szefowej nie pałam zbytnio sympatią, czasem mnie denerwuje, bo jest osoba porywczą i bezpośrednią, ale sprawiedliwie muszę przyznać, że jest uczciwa i dba o pracowników na tyle ile chyba może, bo nie jest włascicielem, przede wszystkim jest uczciwa. Ona tez ma szefa, który od niej wymaga. Irytuje mnie to, że nie zawsze dostaję wolne kiedy chcę, ale ostatecznie można sie z nią dogadać. Są takie dni kiedy dużo ludzi chce isć na wolne, tak się nie da. Gdyby ona dawała wolne wszystkim kiedy chcą nie było by czasem komu pracować, albo inni musieliby pracować podwójnie. Ona trzyma ten zakład twardą ręką jak każdy szef. Nadgodziny zapisujemy same. Pod koniec miesiąca szefowa podlicza i często pyta nas pracowników czy zgadzają się nam nadgodziny. Bywa, że nadgodziny wybieramy jako wolne od pracy, ale jesli jest ich dużo to są wypłacane razem z wypłatą, ostatnio były wypłacone, kwota była dość pokaźna, bo nie da sie ukryć ostatnio jest dużo pracy i nie jestem z tego zadowolona. Jeśli chodzi o soboty, to ostatnio zdarzyły się pracujące, ale wszystkie płatne 200%. Odkąd tu pracuję praca w soboty to wyjątek, raz lub dwa razy do roku. W firmie też nie widziałam zastraszania, ta opinia to jakiś obłęd, nie wspomnę o nazwaniu tego zakładu obozem pracy. Nie zarabiam tutaj kokosów, zarobki są porównywalne z pensjami moich znajomych w innych zakładach produkcyjnych, na duży plus muszę napisać, że ostatnio była podwyżka pensji i premii i na pewno była wyższa niż w

admin

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Euro-Drape Sp z o.o. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Drape Sp. z o.o. - Poznań

Euro-Drape Sp. z o.o.