Opinie o Novet Sp.j. w Stara Gadka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Novet Sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Novet Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novet Sp.j. w Stara Gadka

Anonymus

Ile na magazynie można zarobić?

Lolek
@Anonymus

Szału nie ma ale są dwie przerwy po 30 minut na śniadanie, dziesięć przerw na fajkę po 10 minut (jeśli palisz), dwie przerwy (po 30 minut) na WC żeby pograć na telefonie. Pracujesz jak na pół etatu a płacą jak za cały.

Kozak

Te osoby co odeszły mają lepiej. Ja też.

Karmazyn

Witam Jestem po wstepnej rozmowie o prace na magazyn w firmie Novet. Oferta jest ciekawa. Moze ktos sie wypowiedziec jak wyglada tam praca, jakie sa warunki socjalne i przede wszystkim jaka atmosfera? Normalna czy jak na pogrzebie?? Warto sobie glowe tym zawracac?

q

ja pracowalem tam ok 8 m-cy i raczej nic dobrego nie powiem zostalem wy...... z dnia na dzien ale na dobre mi to wyszlo teraz mam duuuuzo lepiej platna prace ale raczej nie polecam pracy w tej firmie za duzo falszywych ludzi

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Novet Sp.j.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy w Novet Sp.j. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Czarna honda

Daj sobie Człowieku na luz i poszukaj czegoś normalnego chyba że lubisz nerwy mieć zjechane;)

Agnieszka
@Czarna honda

Czemu odradzasz pracę w Novet? Rozwiń bardziej szczegółowo swój komentarz.

Czarna honda
@Agnieszka

Zajmij się lepiej monitoringiem,podsłuchem i gps to wychodzi najlepiej;)

Mirosław
@Czarna honda

Twoja odpowiedź nie wyjaśniła, dlaczego odradzasz pracę w tej firmie. Również chciałbym dowiedzieć się, czy warto tam aplikować?

Profesor Ciekawski

Ciekawe, tak szanowali pracowników że zdecydowali się zakończyć pracę w tej firmie?

TOLO

Jeszcze paru pracowników zostało... Kiedyś firma mogła poszczycić się, że ma stałą załogę z naprawdę długimi stażami. Teraz takich pracowników jest już garstka. (usunięte przez administratora) Firmę tworzą pracownicy, nie właściciele. Klient postrzega firmę przez pryzmat pracownika. A tu coraz ciekawiej się dzieje ;-) Zarząd zdaje się, że zapomniał o tym Najlepszymi teraz pracownikami byliby Ukraińcy - za te pieniądze ... ale... może i nawet nie(usunięte przez administratora)

Obserwator
@TOLO

Przysłowie mówi "Jak dbasz, tak masz."

Julia

@był, widział, doświadczył, może warto było poczekać z ostateczną decyzją o odejściu z firmy Novet. Obecnie firmy zmieniają się w coraz szybszym tempie, rosną wymagania pracowników, ale także konkurencja na rynku pracownika. Może warto było porozmawiać o wzroście wynagrodzenia z przełożonym. Czy chociaż spróbowałeś?

Italiano
@Julia

(usunięte przez administratora)Tam się nigdy nic nie zmieni,Człowiek jest traktowany przedmiotowo,podwyżka???chyba ciśnienia,kto mądry (usunięte przez administratora) do normalnej Firmy. (usunięte przez administratora)

był, widział, doświadczył
@Julia

gdybym nie próbował, nie pisałbym.Jaka rozmowa? Ty chyba nie wiesz, co piszesz do emerytury miałem czekać? tam żadnej motywacji pracownika nie ma, tylko doczepiać się umieją koniec dyskusji. nie byłaś, nie widziałaś, nie doświadczyłaś

Wiktor

Czy tak dobrze się pracuje, że od dawna nikt nie pisze?

HAHA
@Wiktor

Hahahahahahahahahahahahahahahahaha;)

Były The beściak

Wątpliwe że zrozumiesz ale szacunek to podstawa...

Incognito.

Jest Pan pewien, że to tylko byli pracownicy? Może warto do istniejących kamer domontować jeszcze mikrofony (jeśli ich jeszcze nie ma)?

Były

Długo zajęło Prezesowi zajrzeć i napisać. Chyba naprawdę zabolało.

Satisfied

Prawda boli...

P. Kaczmarek - wspólnik zarządzający

Czy nie byłoby wskazane przedstawić się ? Czy osoby dokonujące wpisów rzeczywiście aż tak bardzo wstydzą się swojego imienia i nazwiska ? Czy takie wpisy są wiarygodne ? Czy firma gowork kontroluje poprawność wpisów ze swoim regulaminem ?

P. Kaczmarek - wspólnik zarządzający

Firma Novet poważnie traktuje swoich klientów dostarczając produkty wysokiej jakości na czas. Oczekujemy za to zapłaty w określonym czasie. Niestety zdarzają się klienci, którzy tego nie rozumieją i rzeczywiście z takimi nie chcemy i nie możemy współpracować chcąc realizować nasze zobowiązania w uzgodnionych terminach.

P. Kaczmarek - wspólnik zarządzający

Chcielibyśmy podziękować wszystkim byłym pracownikom naszej firmy za konstruktywną i kulturalną ocenę poświęconego nam czasu, za który otrzymali stosowne wynagrodzenie. Cieszymy się, iż w nowych miejscach pracy odnaleźli to czego im u nas brakowało.

zarobiony_jestem

cytując "panią z zarządu" - "mamy komfort niesprzedawania"... ciekawe jak daleko zajadą z tym wysokim mniemaniem o sobie :)

klient

Jako pracownik firmy współpracującej z firmą NOVET byłam zmuszona dokonywać tam zamówień. Produkty kiepskiej jakości, nie chcą uznawać reklamacji. Po zachowaniu Pani z 'zarządu' rozwiązaliśmy współpracę natychmiast. Obrażaniem klientów nie zyskacie. NIE POLECAM tej firmy. Jest dużo uczciwych i życzliwych dostawców ale NOVET się do nich nie zalicza a właściciele powinni zastanowić się nad swoim zachowaniem.

Italiano

Szkoda straconego czasu i nerwów. Kariery i pieniędzy się tam nie zrobi a knucie intryg i masowe plotkarstwo oraz wazelina to codzienność. Mała firma z aspiracjami korporacji.Dziękuję za uwagę.

doradca

Opinia zgodna w 100% nawet rozgłaszają plotkę o rzekomej weryfikacji pracowników itp...a na zapracowaną kasę Ludzi robią bez skrupułów,ale rynek wie swoje a do poziomu tych państwa nie warto się zniżać.

Zostaw merytoryczną opinię o Novet Sp.j. - Stara Gadka

• Jak się pracuje w Novet Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Novet Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novet Sp.j.?

Novet Sp.j.
  • Cegielniana 15