Opinie o Novet Sp.j. w Stara Gadka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Novet Sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Novet Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novet Sp.j. w Stara Gadka

Jaki jest wkład kierownictwa Novet Sp.j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@P.

Czyli nie ma takich osób? Wygląda trochę jakby oczekiwali już bardzo doświadczonych osób, którym nie trzeba tłumaczyć nic. A co do tego jednoczenia, to jakieś zgłoszenie poszło?

Zainteresowany.

Czy w tej firmie przestrzegane są prawa pracy pracowników z grupą tj: dodatkowy urlop, 7 godzinny dzień pracy i dostosowanie stanowiska pracy?

Lara
@As

Ale z tego co kojarzę to ustawowo określony dzień wolny, prawda? Wnioskuję, że tu soboty nie są dniem pracującym? Zgłaszaliście gdzieś takie podejście o tym krwiodawstwie? A jak jest z braniem urlopu?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy można liczyć w Novet Sp.j. na prywatną opiekę medyczną?

Felus Nowy wpis

Czy temperatura powietrza na magazynie jest zgodna z wymaganiami ujętymi w kodeksie pracy?

Krystyna Nowy wpis
@Felus

Też się podpinam, szczególnie teraz w sezonie zimowym. Z kolei jak temperatura wygląda latem, bardzo ciepło? W takie zimne dni jak dziś, firma oferuje jakąś ciepłą odzież roboczą czy może ciepłe posiłki i napoje?

Mogłby się wypowiedzieć ktoś kto pracował w biurze lub pracuje? Jaka atmosfera, na jaką pensję można liczyć? Czy faktycznie jest aż tak źle?

@Kandydat

Dołączam się i też jestem ciekawa. Fakt atmosfera jest ważna, ale jak kasa dobra, to można jakoś wytrzymać. W marketingu jaka jest średnia pensja dla osoby bez doświadczeniem? I co do atmosfery to warto tu przyjść dla doświadczenia, nauki, zacisnąć zęby i potem się zwolnić? Innymi słowy, dla wpisu do cv warto przyjeśc na chwilę np. na rok?

JP

Odradzam, ogólna atmosfera jak w grobowcu, kolory wnętrz to dopełniają, niby pomiędzy pracownikami ok ale dziwnym trafem wszystko trafia ,,na piętro''

Maryśka Nowy wpis
@JP

A to chyba jakiś wewnętrzny kod. Co oznacza, że wszystko trafia na piętro, czyli do kogo? Co tam jest? I wszystko, to chodzi o jakie zawodowe sprawy, czy też jakieś takie związane z relacjami między pracownikami? A i jeszcze co do samych wnętrz, to to jest open space czy system małych pokoi?

Zainteresowany.

Aneta

Jakoś mało merytoryczne te odpowiedzi. :( Które Twoje prawa były tutaj tak łamane, że taka karuzela śmiechu się zrobiła?

IdJKa
@Aneta

Umiesz czytać? Wszystkie wpisy od początku to szczera prawda i nic się tam nie zmienia.

Emilia

Co najtańsze, narzędzia czy coś innego masz na myśli? Mam nadzieję, że na pensjach nie oszczędzają. Czy jednak?

Grinch
@Emilia

Narzedzia, odzież ochronna, sprzęt biurowy i pensję. Totalne (usunięte przez administratora)

Aneta
@Grinch

A coś więcej na temat tego wymienionego pakietu, który podobno gwarantują? Jakie narzędzia i ten sprzęt udostępniają w praktyce?

M.
@Aneta

I znowu usunięty wpis. Po raz drugi. Możemy się tak bawić w nieskończoność. Czyli jednak strach zajrzał (usunięte przez administratora) Ale co już poszło w świat to poszło.... Po raz kolejny zapytam Aneta czy krwiodawcy otrzymują dwa dni urlopu? Oczywiście że nie. Dopotutto, l'onorevole consiglio non userà mai questo sangue. Rifiutare se necessario. Czy inne prawa pracownika są przestrzegane. WSTYD. PIP.

As
@M.

(usunięte przez administratora)nie uznaje wolnego dnia dla krwiodawcy. Mówiąc że, można oddać po pracy lub w sobotę.

Lara
@As

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Novet Sp.j.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czym w Novet Sp.j. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Szara rzeczywistość

Nie ma żadnych dodatków. A zachęta jest marchewka na kijku. Przyszły kandydacie, przeczytaj wszystkie wcześniejsze posty. W każdym z nich jest część prawdy.

Maksio

Jak może wyglądać zachęta do wybierania całego urlopu? I czy szanuje, a może nawet ceni się tu osoby wyrażające własne zdanie? Co by się mogło zadziać, gdybym po godzinie 16.00 wyłączył służbowy telefon, lub zapytał dlaczego mam wykonać coś, co nie zostało ujęte w wykazie obowiązków w UoP?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Novet Sp.j.?

@A.

W Novet nie ma czegoś takiego jak osiąganie wyników. Nikomu na tym nie zależy bo nikt nic z tego nie ma. Wszyscy sobie odpuścili bo to nie ma sensu. Nie ma czegoś takiego jak premie motywacyjne. A nawet jak ktoś ma jakiś pomysł to i tak (usunięte przez administratora) wie lepiej i dobre pomysły nie są brane pod uwagę. (usunięte przez administratora) Szkoda tracić czasu i energii na coś ponad. Pensje są śmieszne. Podwyżki na poziomie (usunięte przez administratora)zł. Śmiech na sali. Żenada. A atmosfera to jedyne co chyba ludzi tam jeszcze trzyma. I nie jest to zasługa zarządu.

Zainteresowana.
@@A.

Jak dawno pracował Pan/i w tej firmie?

Rysiu
@@A.

A są premie frekwencyjne? Może jak nie ma nic za wyrobienie wyników, to może za brak nieobecności sa gratyfikacje?? Te 100 zł to rocznie? Miesięcznie?

Mirosław

Powiesz czy pracując na magazynie musiałeś mieć uprawnienia na wózki widłowe? Ja nie mam takiego kursu a chce się zaczepić tu w robocie. Firma wysyła na takie szkolenie czy trzeb samemu sobie zrobić kurs?

Marzena

A co takiego robił pan prezes że masz o nim inne zdanie? :-)

Teresa

Skoro mają tak słabą opinie to chciałabym dopytać czy łatwo tu o pracę? Biorą każdego kto się zdecyduje? Szukam czegoś na szybko, może tu by się udało

Baluś

Wkład jest żaden. Pracownicy muszą się sami dogadać. Kierownictwo w tej firmie to jakiś żart. Stanowisko kierownika otrzymujesz za staż a nie umiejętności czy pomysły na rozwój firmy. Ale co się dziwić. W tej firmie szkoleń nie uraczysz. No chyba że puste gadki(usunięte przez administratora)nie mającego pojęcia o prowadzeniu i rozwoju firmy. Cieszę się że już nie muszę słuchać tych bzdur. (usunięte przez administratora) Dla porównania jak idziesz do każdej normalnej firmy to masz szkolenie a w novecie dostajesz katalog w rękę i się ucz.... Myślę że jeszcze pare lat i firma novet przestanie istnieć.

Ilona
@Baluś

W takim razie osoba z najdłuższym stażem zostaje kierownikiem? Nowy pracownik dostaje katalog, ale tam jest przecież sama teoria. Kto go uczy praktyki? Współpracownicy pomagają?

Kluczyk
@Ilona

Sam sie musi nauczyc. A jak sa szkolenia produktowe to ida sami handlowcy. Zreszta kiedys zostalo pieknie powiedziane przez czlonka zarzadu. Handlowiec nie musi sie znac na produkcie, tylko go sprzedawac.

Hanna
@Kluczyk

A dlaczego tylko handlowcy odbywają szkolenia? Jakie w ogóle handlowcy zarabiają tutaj pieniądze? A jeśli ktoś nie jest w stanie nauczyć się teorii z katalogu to jak podchodzi do tego kierownictwo?

Paulina
@Kluczyk

A z katalogu to pracownik się uczy w pracy czy musi to robić po godzinach w domu? I czy ta wiedza jest później jakoś weryfikowana? Czy jakiś pracownik poza handlowcami kiedyś zgłaszał chęć odbycia szkolenia? I jaka była reakcja na to?

Rafał
@Paulina

A dlaczego miałby w domu się uczyć? Szanowny zarządzie w domu to się odpoczywa od pracy. Tak ,wszyscy dobrze wiedzą że (usunięte przez administratora) Szkolenia to w tej firmie jakiś żart. Nawet jak są to nie są prowadzone przez profesjonalistów. No ale tak to jest jak oszczędza się na tym co najważniejsze w firmie czyli na pracownikach. Dobrze że już tam nie pracuję. Odejście z tego (usunięte przez administratora) było najlepszą decyzją w życiu. Są firmy które szanują pracowników i zdają sobie sprawę że firma ta ludzie. Kiedy szanowny zarządzie to w końcu do Was dotrze. Żeby nie za późno.

@Rafał

A kto prowadzi szkolenia? Konkretnie o to mi chodzi, czy ludzie są do tego jacyś wyznaczani czy trzeba polegać na innych pracownikach i po prostu zabierać im czas. I ile ma czasu pracownik na wdrożenie?

P.
@Emilia

@Emilia Szkolenia prowadzone są przez innych pracowników którzy sami nie mają pojęcia o produktach. A jeśli pytasz o szkolenia sprzedażowe bądź inne doszkalające to takich tam nie ma. No chyba że wynurzenia prezesa któremu wydaje się że posiada taką wiedzę. Niestety ale jego wiedza i techniki sprzedażowe pamiętają czasy (usunięte przez administratora) Prezes jest tylko dobry w zastraszaniu pracowników. Ale coś mi się wydaje że niedługo się to skończy. Chodzą słuchy że odpowiednie instytucje są już zainteresowane tą firmą. Byli pracownicy potrafią się zjednoczyć.

@P.

Jerzy

Novet to wiodący dostawca rozwiązań systemowych dla branży stolarki otworowej. Nie znalazłem aktualnych ofert pracy. Także od roku nikt nie wypowiedział się w tym wątku. Czy mogę liczyć na komentarze osób zatrudnionych o tym jak się Wam pracuje? Zachęcam Was do tego.

Jerzy

Czyli sytuacja firmy nie uległa zmianie w żadnym stopniu od czasu poprzednich komentarzy? Jakie największe minusy praca w firmie mógłbyś wymienić? A może są jakieś plusy?

Karina
@Jerzy

"Novet to wiodący dostawca rozwiązań systemowych...(usunięte przez administratora) Żeby nazywać się wiodącym dostawcą to trzeba towar dostarczać. A żeby towar dostarczać to trzeba go mieć dostępnego na magazynie. A tam nic tylko wiatr hula.... No niestety ale ta firma kroczy ku upadkowi. Byłam klientem tej firmy i co prawda w ofercie posiadają tysiące produktów ale dostępność ich znikoma. Na rynku znalazłam prawdziwych dostawców. Nie ma tam problemu z dostępnością towaru. No ale inni wiedzą w co inwestować. (usunięte przez administratora)

m.s.

Jestem bylym pracownikiem nie stety. Chce sie podzielic kilkoma spostrzezeniami:. Chlopaki z magazynu to super ekipa zyczliwi i pomocni, kierownik to pracowity,pomocny i ugodowy gosc podobnie jego z-ca choc troche szorstki w pierwszym odczuciu. Prezes P. to wymagajacy ale wyrozumialy czlowiek ktory rozumie ludzi i ich los. Szefowa I. jest konkretna i rzeczowa kobieta. Wspomne jeszcze o paniach z BOK-u nie dosc ze ladne i uprzejme to jeszcze pomocne w kazdej chwili. Ogolnie fajna praca i zarobki ok wiec szczerze polecam ta firme gdyz mozna sie wiele nauczyc i jeszcze zarobic.

Ten tego
@m.s.

Jaki piękny wpis. Widać że napisany przez zarząd...

Lolek
@m.s.

Skoro jest tam tak słodko to czemu odszedłeś?

JA

Mam pytanie jakiej pensji mozna sie spodziewac netto na miesiac ??

Alek
@JA

To zależy od działu i doświadczenia.

Ty
@JA

Spodziewać można się najgorszego.

Gulczas
@Ty

Tu już jest więcej polubien niż ta firma miała pracowników, dobre.haha

Klaudiusz
@Gulczas

Jak tak dalej sie bedzie dzialo, to malo kto tam zostanie. Czesc juz odeszla a kolejni chca odejsc. Ciekawostka jest ze tak mala firma a polowa z zatrudnionych to kierownicy i zastepcy :)

Italiano
@Gulczas

Czytają to również Klienci więc nie ma się co dziwić. Dobre ,hehe.

Kierowniczek

W kwestii pracy na magazynie to jak podroz w czasie...???? Cofasz sie o kilka lat z zarobkami???? Na dodatek trzeba uwazac zeby nie cofnac sie(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Socjal w firmie jest full opcja Tylko nikt nigdy nie widzial i nie slyszal o nim.

@Kierowniczek

Może powinni zmienić status na Zakład Pracy Chronionej??? Bo z tego co czytam, to niezłe cyrki tam się dzieją... moje odejście z tej firmy było chyba w odpowiednim momencie.

Laluś
@Kierowniczek

Oj tak to fakt że praca na magazynie nie należy do najlatwiejszych ale to nie ze względu na ilość pracy ale na ekipę zarządzająca magazynem. Śmiech na sali. Pracowałem tam niedługo ale tak zmęczonego życiem kierownika to nie spotkałem nigdzie indziej. Od samego wejścia do pracy już nic mu się nie chciało i tylko myślał jak tam wcześniej wyjść do domu. Z tego co mi wiadomo to on nadal tam pracuje ( o przepraszam symuluje pracę) a zarząd ciągle go trzyma na stanowisku kierownika. Ślepy by zobaczył że większego lenia ze świecą szukać. Może czas na zmiany.....

Jest coraz gorzej...

Jest coraz gorzej w firmie... (usunięte przez administratora) Odnosi się wrażenie, że obecne traktowanie pracowników jest takie jak 30 lat temu. Ciesz się że masz pracę i się nie odzywaj... Kolejni pracownicy z długoletnim stażem i doświadczeniem odchodzą. (usunięte przez administratora) Na dodatek nie ma żadnego socjalu.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Novet Sp.j.?

KO

Oczywiście organizowane są na najwyższym poziomie, w okresie letnim pielęgnacja firmowego trawnika a zimą odśnieżanie parkingu, full integracja.

Julia
@KO

No ale mogłeś już sobie raczej darować ten sarkazm. Na to forum wchodzą też osoby, które dopiero szukają informacji na temat firmy Novet, a więc wypadałoby im pomóc. To może mógłbyś chociaż powiedzieć coś odnośnie atmosfery, jak tam panuje między Wami? Jest ok?

Lolek
@Julia

Atmosfera na magazynie bardzo miła. Kierownik i jego zastępca bardzo życzliwy (chyba że masz inne zdanie niż oni) nie ma mobbingu (chyba że nie chcesz zrobić czegoś do czego nie masz uprawnień). Rządzi Bolek i Lolek z magazynu, a nie szef i szefowa. Coś musi być nie tak skoro kolega że szkolnych lat szefa zwolnił się z magazynu.

Tola

Są częste organizowanie spotkania przy rozgrabianiu kretowin i mycia okien.

KO
@Julia

Pomagam, przestrzegając przed największym błędem w życiu czyli podjęcia tam pracy.

Czy Novet Sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pozytywny

Umowa o pracę. Choć pensję na obecne realia powinny być wyższe!!!

Olaf
@Pozytywny

Każdy zarabia tyle ile sobie wynegocjuje i jakie ma kwalifikacje. Jak ktoś nie potrafi się odezwać to soory nikt za Ciebie tego nie zrobi. Każdy ma drogę wolną. (usunięte przez administratora)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Novet Sp.j.?

Wolny

Zachęcam wszystkich do pracy jako MAGAZYNIER. Praca lekka, kierownik miły a jego zastępca jeszcze milszy. Nie ma mowy o wykorzystaniu młodych pracowników (Żartowałem) Omijajcie to miejsce z daleka.

Król M.
@Wolny

Oj to prawda. Kierownik magazynu to jeden wielki nierób. Tylko fajka i kibel. Nic więcej. Wszyscy w firmie mieliśmy z niego ubaw. Wszyscy to widzą tylko szefowie jakoś tego nie zauważają albo nie chcą zauważać. Zastępca kierownika to taki gburas że szkoda gadać. Pracuje jak by był na robotach przymusowych za free a nie w pracy za kasę. I tylko te biedne młode chłopaki które z nimi pracują to na prawdę uczciwie zasuwają. Jak ktoś ma okazję to niech ucieka jak najdalej. W tej firmie nie ma szansy na jakikolwiek awans bo stanowiska kierownicze zajmują j.w.

Rysiek
@Król M.

To prawda. Wartościowi pracownicy odchodzą bo nie chcą pracować w takiej atmosferze. Sam tak zrobiłem.Nie chcą pracować za kogoś i być przysłowiowymi murzynami. Ci co pracują od lat są tak pewni swojej pozycji że uważają że nic nie jest w stanie im zagrozić.Mam nadzieję że ktoś w końcu to skończy. Tego życzę wszystkim. Każdy otrzyma to na co zasłużył. Pracuję teraz w firmie gdzie każdy jest rozliczany za swoją pracę a nie za to że ma długi staż. Pensja powinna być adekwatna do wykonanej pracy a nie za " piękne oczy".

Czy Novet Sp.j. zapewnia kartę multisportu?

XXX

Zamiast karty Multisport pracownicy magazynu maja zapewniony ruch na świeżym powietrzu. Bawią się w ogrodników i (usunięte przez administratora) z grabiami i szczotkami i ogarniają teren wokół firmy. To wystarczy. Po co jakieś karty Multisport. Zdrowy pracownik to zadowolony pracownik.

Treneiro
@XXX

Zapomniałeś dodać że zimą są dodatkowe zajęcia przy odśnieżaniu parkingu.

@Miroslaw Chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Pisałem że atmosfera nawet ok. Nie miałem problemu z bezpośrednim przełożonym. Pisałem tylko że powinni popracować nad wizerunkiem firmy na zewnątrz. Zarobki jak na taką firmę bardzo słabe. Na poziomie wynagrodzenia minimalnego.

Generalnie jak jeszcze pracowałem to atmosfera nawet ok. Wiadomo jak wszędzie jakieś kwasy są. Szefowie jak to szefowie nie ma dramatu. Młody prezes normalny człowiek ze zdrowym podejściem do biznesu. Szefowa zależy od humoru ale stary prezes to masakra. Jak szybko go nie usuną na emeryturę to będzie źle. Już wszyscy klienci którzy mają z nim styczność śmieją się z niego. Uważają że robi z siebie debila. Chyba nie o taką wizytówkę firmy im chodzi. Powiem tak jak ktoś może to niech szuka innej pracy. Ja jakieś czas temu podjąłem taką decyzję i była to najlepsza decyzja w moim życiu. Teraz mam spokój.

italiano
@Andrzej

Co do całej tej ,,familii'' mam odmienne zdanie jednak w 100% zgadzam się co do starego anty reklama dla ,,korporacji'' to kolejna opinia typu: omijaj szerokim łukiem.

@Andrzej

Brak dobrej atmosfery i niezbyt przyjazne relacje z przełożonym to faktycznie problem. Nie napisałeś jednak jakie wynagrodzenie obowiązywało w firmie i czy jego wysokość mogła zrekompensować inne niedogodności?

Mirosław

Czy w trakcie negocjacji warunków zatrudnienia otrzymałeś może informację o tym, że wraz z rosnącym doświadczeniem rosłoby również Twoje wynagrodzenie? Chciałbym ustalić, czy pracodawca oferuje odpowiednie podwyżki.

Zostaw merytoryczną opinię o Novet Sp.j. - Stara Gadka

• Jak się pracuje w Novet Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Novet Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novet Sp.j.?

Novet Sp.j.
  • Cegielniana 15