Opinie o Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk w Kacice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk w Kacice

MA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jakiego rzędu zarobki max może firma zaoferować na stanowisku operatora WMB?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Pułtusk Mapa. Zainteresowała mnie oferta firmy Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 8500 ?

Rysiek Nowy wpis

Cześć, to bardzo dobra firma, co do kasy to wszystko zależy od stanowiska, myślę że taka kasa jest możliwa ale raczej na stanowiskach kierowniczych. Atmosfera jest dobra, paczki na święta, premie uznaniowe za dodatkowe działania.

gumiś

Jako klient nie jestem zbyt zadowolony - niech ktoś przy zakupie poprosi o certyfikat oczywiście przed wylaniem betonu na budowie. Jak ktoś wie o co chodzi to z certyfikatu można m. in. dowiedzieć się ile waży 1 metr sześcienny betonu. Pani nie chciała mi go wydać dzień przed datą zamówienia betonu, kierowca również go nie przywiózł jak przyjechał z betonem. Pani stwierdziła że może go wydać na drugi dzień. Więc jeśli bym chciał sprawdzić czy w gruszce jest tyle betonu za ile zapłaciłem to nie ma takiej szansy. Więc tyle w temacie zamawiania betonu.

pracownik Nowy wpis
@gumiś

Proszę Pana pracuje w tej firmie i jako pracownik mam dostęp do większej wiedzy. Śmiało mogę powiedzieć że co do ilości firma nie może sobie pozwolić na (usunięte przez administratora), więc Pańskie zarzuty są bezpodstawne. Nie wiem czy zdaje Pan sobie sprawę że węzeł betoniarski posiada program który monitoruje i zapisuje każdego klienta. Tak jak widać najwidoczniej Pańska wypowiedz to tylko blef konkurencji :)

Emilia

Po opiniach widzę, że pracodawca zapewnia fajny pakiet socjalny. Paczki na święta, dodatki do wypłaty. Jeśli ktoś wie czy to nadal aktualne a może coś się zmieniło to byłabym wdzięczna za informacje. A może zmienilo sie ale na jeszcze lepsze, fajna perspektywa!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk? Czy kandydat na stanowisko Kosztorysant – Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz

@grześ

bo nigdzie indziej nie pracowałeś Panie Pik

Katarzyna
@tt

@tt A Ty pracowałeś w Drogach i Mostach? To ogłoszenie na stronie o pracy dla operatora walca jest aktualne? Jestem ciekawa szczególnie tych premii.

tulipan

no to kolego dowaliłeś równo i solidnie i tak naprawdę to jedyna prawdziwa opinia na tym forum- niezłe hahaha-reszta to samodzielne wpisy "kontrolowane".

układacz

Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku aby tak dalej dobrze było jak jest

jacek

polecam - firma godna polecenia, rozwija się wciąż, w tym roku rusza produkcja prefabrykatów betonowych (drogowych i nie tylko)w Nasielsku

grześ

niezły i udany rok

c.g

Co wy piszecie, pracuje tam z 5 lat bo nie mam tu w Pultusku innych perspektyw, najwięksi zlodzieje jacy tylko mogą być, latem wyzyskują czlowieka na maxa 360 godz tu jest normą miesięcznie a w zimę zmuszają żeby iść na zwolnienie lub kuronia i nie płacą nawet kilka miesięcy dopóki jest zima, w ciągu jednego roku są w stanie z każdego zrobić dziada i do tego dążą, syn szefa Marcin ma zespól downa, wszystkich by tylko zwalnial i pouczał a sam taki barani leb nie zna się na niczym, studiował 10lat. Taki głupi i dobrze że tatuś wkoncu kupił mu te studia bo idiota by do końca życia się uczył, ludzie ostrzegam omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

układacz

idzie coraz lepiej w firmie nowe inwestycje to się pewnie czuję

walec

dobry był roczek szło zarobić

rubin 2

wspaniały szef kadra super polecam

praca sezonowa można zarobić polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk - Kacice

• Jak się pracuje w Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk

Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk