Opinie o Unidex Sp.j. w Straszęcin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Unidex Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Unidex Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unidex Sp.j. w Straszęcin

Cziken

Buuhaha ;) nie oszlifowany diament ??? W całej Antwerpii nie znaleźliby fachowca, żeby coś z niego wydobył. Więcej krzyku i wiatru !!!

Janusz

Chcesz zmienic swoje zycie na lepsze? Zmien prace !

adrew

na adrzejki bedzie sie dzialo bedzie zabawa... tylko najwyzszy kafar pewnie znowu na urlop pojdzie bo mu szkoda na pudelko sledzi haha

@adrew

Twoja wypowiedź nie jest zrozumiała dla wszystkich użytkowników szczególnie tych, którzy interesują się rozpoczęciem współpracy z Unidex. Proszę Cię o jej wyjaśnienie i uargumentowanie, jeżeli chodzi o pracę w tym miejscu. Będzie ona ważna z perspektywy przeznaczenia tego forum.

Zuzanna

@Kamil, Twoja opinia jest ogólna. Czy mógłbyś dodać więcej szczegółów na temat firmy i warunków zatrudnienia. Piszesz o niezbyt dobrych relacjach z przełożonymi. Czy można naprawić te relacje? Jak wygląda sprawa z bonusami do wynagrodzenia? Obowiązują premie, pakiet socjalny lub szkolenia podnoszące kwalifikacje? Twoja opinia będzie bardzo pomocna.

Ruda
@Zuzanna

robota jest w miarę ciekawa, można się dużo nauczyć i nieźle zarobić w delegacjach szczególnie zagranicznych. Atmosfera jest ok, wiadomo jest kilku dziwnych ludzi ale to chyba jak wszędzie. Ogólnie jeśli ktoś chce popracować chwile i podszkolić się np. jako spawacz to praca w tej firmie daje takie możliwości

Edmund
@Zuzanna

Nadal firma szuka spawaczy i ślusarzy. Polecacie, żeby wysłac CV. Dobrze płacą i jaka atmosfera?

juzek chcemy imienin
@Edmund

kiedys byla lepsza jak jeszcze juzek imieniny robil a teraz szkoda gadac

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Unidex Sp.j..
Niziolek

Ty niziolek najwiekszy hipokryto na firmie z emerytury sie cieszysz ale na pana JarKacza plujesz jadem nienawisci. Chcesz to jutro dzwonie do prezesa i bedziesz dymal do 75 lat na delegacjach i skladal szopy chlodzace frizing. Marsze ci sie zachciewa robic? Pochody przeciw pis? Ale do kościoła pierwszy lecisz. Hipokryta i tyle to wlasnie ty panciu daleko daleko...

Rzemieślnik

Nie ma co sie Unidexem podniecac. Malo płaca duzo wymagają.

Kamil

Porażka a nie firma, a szczególnie szefostwo.

Zuzanna

@Barth, może zdecydowałbyś się jednak na rozwinięcie swojej opinii o firmie Unidex .Na pewno są osoby które chciałby się z nią zapoznać. Pamiętaj, że na tym forum powinny znajdować się tylko merytoryczne i konkretne wpisy dotyczące warunków pracy w firmie i stosunku pracodawcy do pracownika.

Wojtek

Słyszałem, że firma ,ma opinię dobrego pracodawcy. Coś trudno zrozumieć niektórych piszących!

Barth
@Wojtek

Jak sie myje uszy kompotem to pozniej pestki trzeba usunac bo inaczej mozna cos zle uslyszec. A co do unidecks to kiedyś kurllla bylo na Juzefa imjeniny a teraz nic, lody my jedli i sie pilo pepsi kole 40% i dalej sie pije a Łukaszek mysli ze prohibicja. Tak to jest ale naszej starej gwardii nikt nie przestraszy, bo byście musieli 80% zalogi wyrzucic. Kto wam bedzie robil, puknijta sie w główki tylko uwazac zeby echo nie oddalo.

Zuzanna

@anonymous Przyjmuje się, że solidne firmy na rynku pracy wyróżnia na przykład terminowe wynagrodzenie, może tym razem opóźnienia wynikały z przyczyn losowych? Czy próbowałeś to wyjaśnić z działem kadr w swojej firmie? Jak oceniasz atmosferę i Twój kontakt z przełożonymi?

Józek rob imieniny
@Zuzanna

Przyczyny losowe jesli chodzi o wyplate sa co miesiac, a jak trzeba jechac w delegacyje na jakies wsie to prezesiki sa mili tylko wtedy a jak wyplate trzeba to nie ma.

Zuzanna

@parownick Twoja opinia opiera się w dużym stopniu na kilku hasłach. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać jaki dokładnie aspekt w firmie oceniasz negatywnie. Czy miałeś na myśli kontakty z przełożonymi? Może z innymi pracownikami? Jak oceniasz kwestię wynagrodzenia w firmie Unidex Sp.j. Twoja opinia może się przydać innym osobom.

@Zuzanna

WYNAGRODZENIE PRAWIE ZAWSZE OPOZNIENIA 1-3 DNI. WIK-TORY I TO BY DWA RAZY JEDLI TO CO WYS....ALI A PANOWIE GRZYBKI 3 RAZY Z INNYMI PRACWNIKAMI JARALISMY LOLKI I BYLO KUL

parownick

najlepsza recenzja bedzie taka: JAKA FIRMA TACY PRACOWNICY. a pan NISKI to nie jest godzien zwirku w kuwecie dla kota pana prezesa wymienic, oczywiście wiadomo ktorego PREZESA

POP3K

A szyrszyn juz prowadzi? Czy dalej jezdzi jako mlodszy prowadzący najbardziej obiecujacy wybrany przez nie omylnego joniego walkera? Tzw Jasia wedrowniczka xd

Maly tranzistors

Chciałbym teraz napisac kilka dobrych slow o panu małym... no to by bylo na tyle.dziękuję.

Może byłoby lepiej gdyby każdy zajął się swoją pracą i przestał pilnować innych??

maly szkodnick

z panem MARYJANEM to bylo super na delegacji a z malym katastrofa!!!

Ernest

Powiem tak: Ci z góry mają zero szacunku do innych ludzi. Idziesz jako zwykły obywatel i dostajesz po (usunięte przez administratora) bo nikogo z góry nie znasz. Zastanawiam się po co ludzi w ogóle zatrudnieniaja

Boo

Zacofanie lvl 100. Ludzie na hali robią a Ci w biurze się tylko śmieją, że nic robić nie muszą bo synuś szefa nic im nie zrobi bo kolega...

Szopa

Droga młodzieży nie idzcie droga wydeptana przez ostatnie zyjace okazy dinozaurów. Jest to droga przez donosicielstwo i fascynacje Szopom chlodzoncom frizing.

śmieszek

-Witam, jestem zainteresowany pracą w Waszej firmie, czy oferta jest nadal aktualna? - witam, tak w dalszym ciągu poszukujemy spawaczy i ślusarzy - w takim razie proszę mi powiedzieć jakie są warunki zatrudnienia i jakie wymagania muszę spełnić , aby zostać waszym pracownikiem - szukamy młodych i perspektywicznych pracowników z dużym poczuciem humoru - jak to z dużym poczuciem humoru?? nie rozumie!! - ale to bardzo proste, musi Pan mieć duże poczucie humoru, żeby jebać za taką śmieszną stawkę :):):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Unidex Sp.j. - Straszęcin

• Jak się pracuje w Unidex Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Unidex Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unidex Sp.j.?

Unidex Sp.j.
2.1/5 Na podstawie 26 ocen.
  • 295 E
    39-218 Straszęcin