Opinie o Unidex Sp.j. w Straszęcin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Unidex Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Unidex Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unidex Sp.j. w Straszęcin

Adam Małysz

Ukonczylem szkole zawodowom o profilu fryzjer- kucharz ze specjalizacja spawanie orbitalne. Czy z takimi umiejętnościami jest mozliwosc pracy jako konstruktor? Bo słyszałem ze tutaj nawet z nie pelnym podstawowym biorom i mozna awansowac.

Gal Anonim

Prowadzacy dostali ogromne podwyzki przy nich spawacze to szare myszki...

Gal Anonim

Prowadzacy dostali ogromne podwyzki przy nich spawacze to szare myszki...

Fiat panda- straszecin drift

Pozdrawiam najlepszego spawatrza i driftera na firmie. Dalej bonczki krecisz widlakiem? Ty krejzolu.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Unidex Sp.j..
Kebab majster

Lepiej sprzedawac kebab w ciescie niz pracować w unideksie!!!

Mich B.

Niezle w Warszawie dobrze w Krakowie ale najlepiej z RUDYM na budowie !!!

Cp

Co tu taka cisza? Dostaliscie po 50 groszy podwyzki i już morda w kubel?

Stary igloopolowiec

Chyba pomyliłem fora :) myślę Panie Prezydencie, że informacje na Pana temat są nieprawdziwe, wydaje mi się, że IPN się grubo myli !!!! a pracodawca ok, zarobki mogłyby być wyższe :)))

Prawda

Szukaja takiego ktory bedzie znal japoński angielski i rosyjski biegle a takze zeby umial tworzyc nowe tunele pracowac na tokarce montowac i w razie czego pospawac parownik.a ci ktorzy pracuja to jak to ktos powiedział to nie sa konstruktorzy tylko rysownicy. Malo techniki za duzo kasy od lat tylko jeden cel !!!

Stary igloopolowiec

TW Boluś dalej donosi na ludzi do prezesa ? Bolek komuna juz dawno sie skonczyla Ty stary esbeku !!!

torczi

Czemu ogłoszenie na konstruktora jest wrzucane średnio co 3tyg od prawie roku? Chetnych brak?

Bartok

Jak z Maryjanem w delegacji bylem to codziennie wodkie pilem. Najlepsze delegacje tylko z Maryjanem. Pozdrawiam z Norwegii.

Kondi

Dzien dobry. Dalej panuje tutaj powiedzenie ze wyjazd w delegacje to nagroda?

Wstyd

Fajny mamy engineerings team mlodzi ludzie ale bez zdolnosci. Tabliczke mnozenia by sie niektorym przydalo powtorzyc. Pozdrawiam rudego. Z nim delegacje to przyjemnosc.... hahaha

Damian

bylem tutaj w zeszlym roku zlozyc cv ale dostalem prace gdzie indziej wiec grzecznie odmowilem. generalnie nie mam zlej opinii o firmie zastanawia mnie jednak czemu tak malo jest osob mlodych tylko wiekszosc grubo po 50?

Spawacz

A mialo byc tak pieknie mialo byc 3200 ale przede wszystkim miala byc premia nagrodowa...

Hiszpański Survival

Ale zeby w goracej Hiszpanii dup.e odmrozic?

Metal power

Firma krzak smiech na sali szkoda czasu. Oferuja 3200 brutto dla spawacza tig za zwykly wymiar godzin 40 tygodniowo. Rzeczywistość jest całkiem inna. 3200 brutto nikt na poczatek nie dostanie ! W dodatku nie ma wyciągów dla spawaczy. Szkoda czasu i zdrowia. Nie polecam i uwazajcie na tego typa w zbyt ciasnawych spodniach.

pamxa

robota jest w miare ciekawa, mozna sie duzo nauczyc i niezle zarobic w delegacjach szczegolnie zagranicznych. atmosfera jest ok, wiadomo jest kilku dziwnych ludzi ale to chyba jak wszedzie. ogolnie jesli ktos chce popracowac chwile i podszkolic sie np. jako spawacz tig to praca w tej firmie daje takie mozliwosci

Patersoon

Praca na trzy mięsiące i tylko tyle, oni mają sezon od stycznia do mja czerwca na tunele wtedy są oferty pracy na wyjazdach żeby montować tunele, zarobić nawet idzie bo jest dodatek za delegacje i diety. Ale to jest firma w której robi w sumie tylko rodzina, z poza jest tylko garstka. Syn prezesa to siedzi w kamerach albo śledzi jak jedziesz autem (dzwoni do ciebie że fajnie że niekatujesz nowego auta i spokojnie jedziesz ale to że auto drze chlapaczami po asfalcie a zakrętach dobija to go nie interesuje). Firma która z czasem z bankrutuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Unidex Sp.j. - Straszęcin

• Jak się pracuje w Unidex Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Unidex Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unidex Sp.j.?

Unidex Sp.j.
2.1/5 Na podstawie 26 ocen.
  • 295 E
    39-218 Straszęcin