Unidex Sp.j.

Straszęcin

Opinie o Unidex Sp.j.

walodi 2016-03-01 19:16
witam ktos pracowal w tej firmie? moze cos na ten temat powiedziec?
andrzej 2016-03-21 17:30
a co chcialbys wiedziec? moim zdaniem firma jest wporzadku, chociaz wiadomo nigdzie nie ma idealnie ale unidexowi daje 7,5/10 i mysle ze warto tutaj pracowac
Patersoon 2016-04-27 20:45
Praca na trzy mięsiące i tylko tyle, oni mają sezon od stycznia do mja czerwca na tunele wtedy są oferty pracy na wyjazdach żeby montować tunele, zarobić nawet idzie bo jest dodatek za delegacje i diety. Ale to jest firma w której robi w sumie tylko rodzina, z poza jest tylko garstka. Syn prezesa to siedzi w kamerach albo śledzi jak jedziesz autem (dzwoni do ciebie że fajnie że niekatujesz nowego auta i spokojnie jedziesz ale to że auto drze chlapaczami po asfalcie a zakrętach dobija to go nie interesuje). Firma która z czasem z bankrutuje.
pamxa 2016-05-15 19:33
robota jest w miare ciekawa, mozna sie duzo nauczyc i niezle zarobic w delegacjach szczegolnie zagranicznych. atmosfera jest ok, wiadomo jest kilku dziwnych ludzi ale to chyba jak wszedzie. ogolnie jesli ktos chce popracowac chwile i podszkolic sie np. jako spawacz tig to praca w tej firmie daje takie mozliwosci
Metal power 2017-02-28 07:23
Firma krzak smiech na sali szkoda czasu. Oferuja 3200 brutto dla spawacza tig za zwykly wymiar godzin 40 tygodniowo. Rzeczywistość jest całkiem inna. 3200 brutto nikt na poczatek nie dostanie ! W dodatku nie ma wyciągów dla spawaczy. Szkoda czasu i zdrowia. Nie polecam i uwazajcie na tego typa w zbyt ciasnawych spodniach.
Hiszpański Survival 2017-03-06 11:38
Ale zeby w goracej Hiszpanii dup.e odmrozic?
Spawacz 2017-03-07 12:44
A mialo byc tak pieknie mialo byc 3200 ale przede wszystkim miala byc premia nagrodowa...
Damian 2017-03-07 18:11
bylem tutaj w zeszlym roku zlozyc cv ale dostalem prace gdzie indziej wiec grzecznie odmowilem. generalnie nie mam zlej opinii o firmie zastanawia mnie jednak czemu tak malo jest osob mlodych tylko wiekszosc grubo po 50?
Wstyd 2017-03-10 08:22
Fajny mamy engineerings team mlodzi ludzie ale bez zdolnosci. Tabliczke mnozenia by sie niektorym przydalo powtorzyc. Pozdrawiam rudego. Z nim delegacje to przyjemnosc.... hahaha
Kondi 2017-03-12 20:26
Dzien dobry. Dalej panuje tutaj powiedzenie ze wyjazd w delegacje to nagroda?
Bartok 2017-03-14 06:27
Jak z Maryjanem w delegacji bylem to codziennie wodkie pilem. Najlepsze delegacje tylko z Maryjanem. Pozdrawiam z Norwegii.
torczi 2017-03-14 12:27
Czemu ogłoszenie na konstruktora jest wrzucane średnio co 3tyg od prawie roku? Chetnych brak?
Stary igloopolowiec 2017-03-15 10:49
TW Boluś dalej donosi na ludzi do prezesa ? Bolek komuna juz dawno sie skonczyla Ty stary esbeku !!!
Prawda 2017-03-15 20:16
Szukaja takiego ktory bedzie znal japoński angielski i rosyjski biegle a takze zeby umial tworzyc nowe tunele pracowac na tokarce montowac i w razie czego pospawac parownik.a ci ktorzy pracuja to jak to ktos powiedział to nie sa konstruktorzy tylko rysownicy. Malo techniki za duzo kasy od lat tylko jeden cel !!!
Stary igloopolowiec 2017-03-16 15:02
Chyba pomyliłem fora :) myślę Panie Prezydencie, że informacje na Pana temat są nieprawdziwe, wydaje mi się, że IPN się grubo myli !!!! a pracodawca ok, zarobki mogłyby być wyższe :)))
Cp 2017-03-17 20:05
Co tu taka cisza? Dostaliscie po 50 groszy podwyzki i już morda w kubel?
Mich B. 2017-03-17 20:09
Niezle w Warszawie dobrze w Krakowie ale najlepiej z RUDYM na budowie !!!
Kebab majster 2017-03-22 15:22
Lepiej sprzedawac kebab w ciescie niz pracować w unideksie!!!
Fiat panda- straszecin drift 2017-03-29 20:03
Pozdrawiam najlepszego spawatrza i driftera na firmie. Dalej bonczki krecisz widlakiem? Ty krejzolu.
Gal Anonim 2017-04-02 07:20
Prowadzacy dostali ogromne podwyzki przy nich spawacze to szare myszki...
Gal Anonim 2017-04-02 07:21
Prowadzacy dostali ogromne podwyzki przy nich spawacze to szare myszki...
Adam Małysz 2017-04-05 20:21
Ukonczylem szkole zawodowom o profilu fryzjer- kucharz ze specjalizacja spawanie orbitalne. Czy z takimi umiejętnościami jest mozliwosc pracy jako konstruktor? Bo słyszałem ze tutaj nawet z nie pelnym podstawowym biorom i mozna awansowac.
PuChacZ z radomyslo 2017-04-13 11:45
Wesolych swiat! Ps. Nie zdążyłem kupic barana wielkanocnego jakbyscie kogos mogli podeslac (barana) a tego chyba na hali nie brakuje to zapraszam. Adres Stara Jastrzombka ulica pijacka 8
Skoda 2017-04-30 11:37
Tuneli od groma sprzedanych a wyplata kpina! Za granicę sami wybrancy tylko jezdza a tu na hali trzeba ryc i nie zmienia sie nic. Kiedy to sie zmieni prezesie? Wszak jestes taki bogobojny...
Trociarz 2017-05-07 15:39
Ten facet dalej donosi, ja juz nie wiem ile można i jak tak mozna?
Ona 2017-05-11 13:50
Osyby w księgowości są traktowane jak śmieci. Gdy ktoś nowy przychodz do pracy to kierowany jest do zamiatania i sprzatania...
On 2017-05-11 21:56
Dziwna firma pozbyli sie najlepszego piaskarza Tomka kuleczke a ciągle narzekają że: NIE MA KIM ROBIĆ :-(
Anonim 2017-05-24 17:33
Zwykłe kurwy, ludzi traktują jak śmieci. Osoby z biura uważają się za lepsze od wszystkich, a zwykli ludzie muszą zapierdalać za najniższą krajową, chyba, że znasz prezesa...
Bioły 2017-05-25 20:19
Niezly pocisk!
Parownick 2017-06-09 10:55
Wezmiecie mnie na Ukraine? Obiecuje chlodnia powstanie w godzine albo dwie jak trzeba bedzie napijemy sie!!!
Martini 2017-06-09 16:25
Festiwal zenady trwa dalej. W ogloszeniu 3500 brutto dla spawacza w rzeczywistości duzo mniej.
WESOLY UZBEKISTAN. 2017-06-18 20:30
Najlepsze delegacje tylko w Czechach. Tam to niezle sie ludzie CZESZĄ :-)
Kapitan bomba 2017-06-22 08:05
Kapitanie Maryjanie jaka sytuacja w Uzbekistanie? 0,7L zgłoś się.
Były 2017-06-22 16:50
Pozdrawiam najlepsze konstruktorki czyli LUCYNE I DOMINIKE. Szacunek xd wasza mysl technologiczna a przede wszytskim zmysl i umiejętnośc obslugi aparatu no to sie ceni. Ale tokow i tak byscie nie zrobili xd bo wasze by mialy kolo w srodku xd
Dobra mlodziez sezon 2017 2017-06-22 17:05
Uwaga do wszystkich aby napisac komentarze nie trzeba miec wlasnego konta tylko normalnie napisac, dodac nick wybrac obrazek z kodu captcha i adekwatna ocene. To wszytko. Zapraszamy do komentowania. Młodzież unideksowska.
Blichowka 2017-06-28 21:27
Pamietam jak agent LOLEK donosil. Teraz wienkoszc tych osob prowadzi wlasne firmy i w nosie ma junideks. A ty co lolek? Dalej starom skodom jeździsz i z dachu ci sie leje idz do gminy to ci zrobio Nowy. Tak samo pan plackarz krzywousty. Jedna liga. Liga niezwykłych donosicieli. Ale prezio takie lubi. Pojedzie do Fatimy i wykupi swoje winy.
Kurak 2017-07-04 09:41
Tu sa tacy co zwalniaja sie cale zycie a co roku w tym samym miejscu i dalej narzekaja. Nikogo tu na sile nie trzymaja. Po co ciagle stekac jak to jest fatalnie i zle i ze podwyzki male jak jest sie malo zaangazowanym. A tak w ogole to kislem ze śmiechu jak młodzieżowka zamiast pracowac to ogladala filmy na komorkowcach.
Mlodziezowka 2017-07-05 17:25
Panowie taki jest świat, starzy podpierdalali i dopoki pracują będą podpierdalać.Zapewne zdają sobie sprawe, ze emeryturka zbliza sie wielkimi krokami,wiec tym bardziej sa osrani, bo jak historia pokazala do zwolnienia jest kazdy i w kazdym wieku. Dlatego najlepiej wybielic się u prezesa na dywaniku, ze mlodziez do niczego sie nie nadaje i nic nie potrafi. Uklady kolezenskie miedzy starymi iglopolowcami, a prezesem sa silniejsze niż spawy niektorych klejaczy. Kogo prezes poslucha??? Młody pracownik zawsze bedzie mial pod gore,wiekszosc nie ma umiejetnosci, zeby byc od poczatku wybitnym prowadzacym, ale jak ktos sie stara i nie cwaniakuje to trzeba mu dac szanse. Ilu bylo pracowitych mlodych, ktorzy zostali zwolnieni albo odeszli? Wielu!!! Albo pojechali na delegacje ze starymi podpierdalaczami i zostali podsumowani tak, aby ich bylo na wierzchu." PREZESIE, ZLOZYLEM TUNEL." A jak tam ten nowy, bedzie co z niego??? I wtedy sie zaczyna koloryzacja,samouwielbienie i perfekcja jaka prezentuje stary iglopolowiec, oczywiscie pierdolac farmazony na mlodego , a jednoczesnie stawiajac sie za wzor. Szacunek im sie niejako nalezy bo chwile pracują, ale co sobie mozna o nich nieraz pomyslec jak robią niektorzy szkolne błedy majac w Cv 50 i wiecej zmontowanych tuneli, małpe w zoo tez mozna nauczyc roznych rzeczy jak sie jedno w kolko tlucze. W porownaniu z mlodszymi prowadzacymi wypadaja szaro. Jeden do siedemdziesiatki bedzie robil, ale reszta za kilka lat pojdzie na emeryture i co wtedy??? Okaze sie , ze mlodzi jednak.sie nadaja, ze moga ,ze chca, ze potrafia???? Takze panowie podpierdalacze karma wraca, jak jestes chujem i dzialasz tylko pod siebie to pamietaj, ze to sie moze kiedys przeciwko Tobie obrocic!!!! Mysle ze prezesi otworza wkoncu oczy i zaczna inaczej traktowac mlodych, ambitnych i perspektywicznych pracownikow.
Placki tanio sprzedam 2017-07-05 17:56
Zajebioza opinia to odeslanie do spawow nie ktorych klejaczy. Mega Pozdro i szacun a tym drugim panem jest pan SUCK A CZYTA SIE WIADOMO JAK.
Szkoda ryc zacznij zyc 2017-07-07 11:53
Lepiej otworzyc stragan z warzywami albo budke z hot dogami niz na hali ryc z pionkami!!!
Monter solarow 2017-07-12 21:47
Co niektorym tutaj solary chyba ostatnie szare komorki przegrzaly...
Marian rulez 2017-08-06 13:10
Co turobisz taka cisza? Wszyscy w delegacji czy u mariana na libacji?
Zostaw swoją opinię o Unidex Sp.j. - Straszęcin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unidex Sp.j.