Opinie o Autopart Akumulatory (Autopart Sp. Z O.O.) w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Autopart Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Autopart Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autopart Sp. z o.o. w Mielec

Pkr.

Witam czy ktoś kojarzy który z kierownikow w autoparcie przechodzi do Kronospanu?i jakaś opinia o tej osobie?

asd

czy sa przyjecia obecnie na pakowanie i na produkcje w autoparcie?

Pracownik1
@asd

tak, można się zgłaszać

asd
@Pracownik1

a jak wyglada pracy na ladowni ktos moze powiedziec?

Gustaw

Podpowiedzcie jak teraz w warunkach pandemii pracuje się i czy jest sens aplikowania?

@Gustaw

Pracy jest sporo, choć do sezonu jeszcze kilka miesięcy. Są różne obostrzenia, ale nieuciążliwe - zachowanie dystansu, podzielone przerwy, dezynfekcja. Za chwilę pewnie będą potrzebne dodatkowe osoby, jak zawsze w wakacje. Aplikuj teraz, bo jak ruszy na poszukiwanie pracy ten 1000 zwolnionych ze strefy, to zrobi się trudniej.

Ramzes

Pracuję w AutoPart 3 lata więc mogę podzielić się swoją opinią o tej firmie. Co do warunków pracy: praca wymagająca fizycznie i psychicznie ale nieprzesadnie ciężka. Trzeba od pierwszego dnia sporo się nauczyć. Chodzi o obsługę maszyn, robotów, stanowiska, obszaru na którym robisz. Jest ciekły ołów, kwas, elektrolit, urządzenia z funkcją cięcia. Trzeba uważać. Co do BHP to ubrania kiepskie 6 kompletów pracę 2x tydzień, maski zwykłe, rękawice, okulary. Zarobki? W sezonie (wrzesień-styczeń) dobre bo są premie, nadgodziny i spokojnie 4-4,5 na rękę. Poza sezonem 2.5. Plusy: Cały czas inwestują w polepszenie warunków pracy. Lepsza wentylacja co sprawia, że już praktycznie nie ma charakterystycznego smrodu. Jeśli dobrze pracujesz, uczysz się roboty to zarobisz. Poza tym brak przesadnej podejrzliwości czyli nikt nikogo nie kontroluje przy wyjściu, nikt nie lata z alkomatem, a na 2 i 3 zmianie nie ma BHP. Minusy: ołów, kiepskie ubrania robocze, za dużo kierowników, liderow i tzw. opierd...czy i pociotków, którzy nic nie robią, a jeszcze przeszkadzają i donoszą. Ogólnie firma nie najgorsza ale warunki szkodliwe i tyle. 2 kanapki plus warzywa nie zrekompensują zdrowia. Nikt nikogo nie namawia do pracy w tej firmie ale chcesz zarobić to tam robisz.

Szymon
@Ramzes

Ciekawi mnie, czy za pracę w szkodliwych warunkach dostajesz dodatek finansowy? Napisz jak sytuacja z zatrudnieniem wygląda w sezonie. Potrzeba wtedy więcej pracowników i są przyjmowane dodatkowe osoby?

Ramzes
@Szymon

Nie na dodatku za pracę w warunkach szkodliwych. W sezonie na 4brygadowce masz 650 brutto dodatku, na 3 zmianach chyba 500 brutto. Poza tym do każdej godziny masz 1zl premii za chodzenie do roboty. W sezonie oczywiście potrzebują więcej ludzi ale łatają to Ukraińcami. Mimo wszystko jest duża rotacja ludzi dlatego praktycznie nie ma problemu by po okresie próbnym dostać umowę na rok. Tyle, że trzeba się uczyć roboty.

Fizyczny
@Ramzes

4 zarobisssz jak po 12 robisz .Ludzie za 8 hmadz zarobić nie za 12.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Autopart Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcja - Mielec? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pracowalem dwa lata

Żaluje i nie polecam nikomu, wszedzie ołow ,brud i smród, za te grosze szkoda zdrowia (usunięte przez administratora)..ołów niszczy zęby kosci odklada sie i nie da sie go usunać ... a on tam jest wszedzie , nie polecam nikomu i kazdemu radze poczytac o olowiu i kwasie siarkowym zanim zlozy tam cv , drugi truciciel po Krono .Tym ktorzy tam pracuja i to przeczytaja i moze do konca nie sa uświadomieni z czym maja styczność niech to zrobią i poczytaja o olowiu i tego typu pracy jak tam ... szanujcie swoje zdrowie zdrowie i nie dajcie sie wykorzystywac w warunkach gdzie powinno sie zarabiac ze 3 tyś więcej niz to co ta firma daje .ODRADZAM KAŻDEMU SZCZEGÓLNIE MLODYM NIE MARNUJCIE TAM ZDROWIA

wakacje
@Pracowalem dwa lata

jakie są stawki? chce tam złożyć cv na pracę wakacyjną. da się zarobić 2 tyś na rękę ?

PP
@Pracowalem dwa lata

Ze zwolnieniem z racy miałeś problem? Stawiali ci jakieś przeszkody? jak długo czekałeś na obiegówkę?

@wakacje

spokojnie, wbijaj

nieee
@wakacje

Daj sobie spokój młodzieńcze! Jest wiele innych prac, za podobne pieniądze (nie mniejsze, bo się nie da...) Ołów i kwas to jedno, tryb 4 brygadowy-drugie. Oprócz fizycznie szkodliwych warunków zostają jeszcze psychiczne, bo załoga toksyczna jak te wszystkie syfy. Ludzie chyba mają żal do całego świata, że tam pracują, ale albo nie chcą albo nie potrafią sobie nic znaleźć

Wszyscy co mogą się zwalniają. Robią tam tylko pracownicy co maja staż conajmniej 5 lat, bo siedzą tam z przyzwyczajenia i nie potrafią złamać tej wyimaginowanej bariery. Narzekają, bo zarabiają tyle co dostaje nowy pracownik. Najniższa wzrasta a oni nie ruszają nawet o grosz. Nikt nowy sie nie przyjmuje. Starają się, bo dają codziennie nowe rękawice, nowe maski, codziennie wyprane ciuchy, ale to nie zmienia faktu, że wszędzie jest brudno, pojemniki otwarte, szlam na podłodze. Ołów jest cięzkim metalem bardzo toksycznym dla człowieka. Nic nie czuć ale na starość wychodzi, że macie słabe kości czy inne problemy. Zdecydowanie odradzam. Praca wybitnie na ilość, nikt wam nie powie, że zrobiliście dużo, zawsze jest mało. Maszyny idą, bo idą, ale serwisu nie ma nigdy, jak coś się zepsuje to przyjdą, naprawią i tyle. UCIEKAĆĆĆĆ!!!

Fredi

Normalna firma i praca. Warunek jest jeden, trzeba dobrze pracować a i awans jest możliwy

Elżbieta

@Sowa, jako pracownik firmy mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać więcej informacji na temat warunków pracy? Pracownik może liczyć na premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje lub pakiet socjalny? Czy pracownik z odpowiednim wykształceniem i dłuższym stażem pracy może liczyć na awans lub podwyżkę? Zachęcam Cię do zostawienia opinii.

Marem m.
@Elżbieta

Pracodawca stara się zapewnić wszystkie środki bezpieczeństwa. Raczej szkoleń brak, na awans można liczyć zawsze, ostatnio nawet za dużo tych awansów :)

Smerf
@Elżbieta

Ok

Elżbieta

@Marem m, piszesz, że nie ma szkoleń. A czy można liczyć na inne bonusy takie jak premie lub pakiet socjalny? Czy firma daje stabilne zatrudnienie i zapewnia umowy długoterminowe? Piszesz, że kilka osób awansowało. Czy wiązało się to z podwyżką? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy

Możecie opisać świeżą sytuację Autopart Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Sowa

Co do AutoPartu: uczcie się szanować ludzi, tak szybko odchodzą.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Autopart Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kpl

Atmosfera fałszu zawiści i nienawiści. Tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć na własne oczy.

JEST TYLE PIĘKNYCH MIAST W PL
@Kpl

Witam Po prostu z mielca ludzie uciekają, sprzedają mieszkania i jadą tam gdzie są pieniądze i tyle!!! -To miasto nie ma perspektyw, -blokowisko PRL -zatrute powietrze, -kumoterstwo wszędzie, -tylko ekonomiczna strefa gdzie zarobki zatrzymały się 15 lat temu -brak szans i rozwoju -miasto całą kasę z podatków wrzuca w socjal i opiekę społeczną oraz drużynę sportową a inwestycje leżą -hałas, zakładają do motocykli tłumiki nie tłumiące i drą się w całym mieście -na przedmieściach psy ujadają całą noc i też nie odpoczniesz Jest tyle pięknych miejsc w PL itd...... szkoda życia

Tomek F.

Witam. w najblizszym czasie mam jechac na rozmowe kwalifikacyjna. Czy warto sie tam zatrudnić? jaka panuje tam atmosfera? niby zarabia sie 2200 na pierwszej umowie przez agencje pracy. Pozdro

Esw
@Tomek F.

Krótko i na temat, żebym nie wiem ile płacili nie idź tam, szukaj pracy gdzie indziej, oczywiście chodzi o zdrowie, tam nie ma stanowiska gdzie nie miałbyś styczności z ołowiem

Nie żeby tu bardzo chwalić - robota jak każda inna. Ale tak tylko dla sprostowania przedmówców: - ubrania - każdy dostaje 6 kompletów, na każdy dzień ma wyprane, czyste rzeczy. - buty - wymieniane jak się zniszczą - jedzenie - za darmo, bułki i kanapki w automatach, różne. Kawa i herbata w termosach bez ograniczeń - środki ochronne bez ograniczeń, mydła, ręczniki kąpielowe, testery do wykrywania ołowiu na skórze pod dostatkiem (maski nie są gumowe) - palarnia na zewnątrz Ludziom nie dogodzisz. Zwłaszcza takim, którzy z wielu rzeczy korzystać nie chcą. Niestety mało kto myje ręce, kąpie się, pilnuje by cały czas stosować środki ochronne. Choćby tu było tysiąc zabezpieczeń, a nikt nie będzie z nich korzystał, zawsze znajdą się tacy, którzy narzekać będą na wszystko. Bo ważniejsze jest wyjść punkt 15.00 niż się umyć.

fun
@pracownik

Ściemniaj, ściemniaj. Takie ściemy słuchałem jeszcze na Złotnikach. Tam były bajkowe warunki w porównaniu z Przemysłową. Za moich czasów były przenosiny. Na Złotnikach nie było maszyn do lania siatki i do pastowania - a i tak ludzie ołowicę łapali. Mówiliście wtedy, że przez to, że palą papierosy. Wciskacze kitu. Ołowica od papierosów he he he. Mnóstwu ludzi zjedliście zdrowie, bo byli mało inteligentki, mało świadomi zagrożenia i słuchali waszych kitów. Nawymieniałeś tyle tych grantów, które dostają pracownicy żeby firmę pochwalić - a zrobiłeś tym złą dla niej robotę. Każdemu średnio inteligentnemu człowiekowi, jak to przeczyta, włączają się w głowie wszystkie możliwe alarmy ostrzegawcze. Jak firma daje tyle darmochy pracownikom, to znaczy, że ich przekupuje, usypia ich czujność, udaje przed nimi filantropa - żeby zakamuflować straszliwą szkodliwość warunków pracy. Chylę czoła ze współczuciem i szacunkiem przed wszystkimi dobrowolnymi pracownikami tej firmy - za ich heroizm i dobrowolne oddawanie zdrowia za darmo. E...a! Pozdrawiam cię. Jak serduszko?

@fun

to nie była lista grantów, tylko lista w odpowiedzi na nieprawdziwe zarzuty - wynikała z innego postu, w którym ktoś napisał sporo bzdur. Tyle.

burak

4 miesiące akumulator padł

loti

Ta firma naprawde schodzi na psy!!!!!!!!!!strasza jak i na innych firmach. liza tyłek prezesowi.nie dziwne ze ludzie jak widza ogloszenie na słupach ze poszukuja do pracy w auto parcie to od razu zdzieraja ze słupów. tam powinna zjawic sie panstwowa inspekcja pracy mimo ze to prywatna firma. strasza ludzi. obiecuja premie a potem się okazuje ze nic nie daja. odcinaja z wypłaty. Program uwaga powinna sie tez tym zajac. wykorzystuja pracowników. nie maja dobrych ubran roboczych tylko jakies łachy ze kwas potem na całym ciele jest i nie dziwne ze pracownicy maja potem jakies rany. a o butach nie wspomne. nie ma to jak wlasne buty miec. a jedzenie jedno i to samo. ciepłej herbaty nie mozna sie napic. tam jest oboz zagłady ze tak powiem.Ludzie zwalniajcie się z tamtad jak najprędzej bo potem macie problem ze zdrowiem. Jak zdarzy się tam jakis wypadek przy pracy to probuja zatuszowac .zeby nie wyszło na jaw. To nie firma a obóz pracy. Idzcie z tamtad jak najpredzej jak zalezy wam na waszym zdrowiu. Porazka tam jest!!!!!!!!!!!!!!!Zenada!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiki

Ta firma schodzi na psy !!!podnosza place smieszne!!!Miejmy nadzieje ze ta firma sie skonczy !!!

JA

NIE POLECAM PRACA PONAD SIŁY , CO JAKIS CZAS PODNOSZA NORMY PRACA W MASKACH GUMOWYCH NA TWARZY PRZYNAJMNIEJ TAK BYŁO 3 LATA TEMU , ZAROBKI LEPIEJ NIE MÓWIĆ BO MI WSTYD ŻE ZA TAKA KASE PRACOWAŁEM PONAD 2 LATA NIE POLECAM

BHPowiec

Od kiedy oznacza się kwas we krwi???? Jak już piszesz to się zorientuj.

riki

JAk nie płaca za szkodliwe. wyzyskuja tam pracownikow. obiecuja ze zapalaca setki za sobote albo wolne dadza. tak na poczatku jest a potem sie wycofuja z tego. a ubrania robocze jakie daja to masakra. cale cialo jest poharatane przez ten pieprzony kwas.a jak robia badania okresowe jesli wychodzi za duzo kwasu we krwi to zanizaja. nie dziwne ze przez kosciol daja nawet ogloszenie bo tam nikt nie chce robic. w takim syfie!wieloletnim pracownikom nie dadza podwyzki a takim mlodym co przyjda to od razu daja wiecej za godzine.nawet sciagaja z urlopow nagle a tak wogole to o urlop to ciezko jest dostac tam. nikt nie chce w takim syfie robic. ta firma powinna sie zajac odpowiednia instytucja i telewizja. a jak telewizja by tam przyjechała to nagle jest porzadek tam. SYF TAM JEST I TYLE!a najsmiejsze jest to jakie jedzenie jakie kanapki czy bulki daja. a co dopiero w zimie nawet cieplego dania nie dadza. nawet herbaty nie mozna sie napic tam!SYF i BROD

tolek

z obserwacji widze że dbają o pracownika i warunki w firmie, ale pani dyr. nadaje się do psychiatry.

Zostaw merytoryczną opinię o Autopart Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Autopart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autopart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autopart Sp. z o.o.?

Autopart Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Kwiatkowskiego 2A
    39-300 Mielec