Opinie o Autopart Akumulatory (Autopart Sp. Z O.O.) w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Autopart Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Autopart Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autopart Sp. z o.o. w Mielec

Staszek

Firma szanująca pracowników, wypracowała sobie dobre opinie również jako pracodawca, zarobki całkiem przyzwoite.

Laura
@dx

Ile czasu udaje się przepracować nowym osobom? Czy nawet jak są tutaj kilka dni to mają za nie zapłacone? W ogóle jak często odbywają się tu szkolenia, dla wszystkich pracowników?

Amy

Ile wynosi ta premia świąteczna z oferty pracy dla Elektroautomatyka?? Dajcie znać jaka to kasa. Właśnie trwa rekrutacja i szukam tu informacji dla brata o tym. Świąteczna premia to jest tylko na boże narodzenie czy na inne święta też?

@@AUTOPART

Poszukiwany jest, z tego co widzę, pracownik produkcji. Napisano o atrakcyjnych warunkach finansowych - wynagrodzeniu podstawowym, premii frekwencyjnej, premii uznaniowej za zaangażowanie w projekty (także dla pracowników produkcyjnych). Jakie to są kwoty, zaczynając od wynagrodzenia podstawowego, poprzez premię frekwencyjną i uznaniową? I nawiązując do toczonej dyskusji, jaką premię świąteczną otrzymałbym w grudniu, jako świeży pracownik?

Staszek

Nie wierzysz, że to spontaniczna opinia? To jak tu jest według Ciebie? Czy to z pieniędzmi za robotę, czy z szacunkiem do pracownika?

Prawda
@Staszek

Firma szanujaca pracowników a to dobre boki zrywać :) Ja słyszałem od kierownika,że na twoje miejsce 30 stoi za bramą.Brama żeczywiście jest ale żadnego czlowieka tam nie spotkałem.Nie polecam tego pracodawcy sami sprawdzcie....

maciek
@Staszek

bzdura, pewnie kadry pisza opinie jesli ktos sie nie dopasuje sie do wiekszosci to automatycznie jest (usunięte przez administratora) towarzystwo wzajemnej adoracji...

Baśka Nowy wpis
@maciek

Ale tamten komentarz to jest sprzed lat, więc może wtedy tak było. Ktoś w tamtym okresie pracował i wie, jak było wówczas? A w czym konkretnie trzeba dopasować się do innych? Dotyczy to relacji i atmosfery, czy czasu pracy, wykonywania obowiązków? Opowiecie o tym?

dx Nowy wpis
@Baśka

taką tam mają kulturę pracy..., a przykład idzie z góry dlatego nowi pracownicy uciekają po okresie próbnym, a nawet wcześniej... przydałyby się szkolenia dla niektórych liderów, którzy zamiast szkolić nowych pracowników to potrafią ich wyśmiewać za to że czegoś nie wiedzą

@dx

A okres próbny trwa standardowo 3 miesiące? Jaka umowa jest na okresie próbny, skoro udaje się ją wcześniej rozwiązać? To wyśmiewanie to tak na forum, przy innych pracowników? Nie ma tu liderów, którzy dla odmiany są pomocni?

Laura Nowy wpis
@dx

Jak często można ubiegać się o podwyżkę w Autopart Akumulatory (Autopart Sp. Z O.O.)?

Ziko

Zazwyczaj to nigdy , chyba że najniższa krajowa idzie w górę to firma z wielką łaską robi wyrównanie do najnowszej krajowej bo musi

To o podwyżkach się tu nie dyskutuje, unika się tematu? "Jaka płaca, taka praca", to reakcja pracowników na brak satysfakcjonujących pieniędzy?

Amy

@AUTOPART
@Amy

Premie świąteczne są 2x w roku a ich wysokość uzależniona jest od dochodu i stażu pracy. Zapraszamy do wysłania aplikacji, szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu rekrutacyjnym.

Henia
@@AUTOPART

Na boże narodzenie też jest taka premia? I jak tak, to na boże narodzenie jest tylko ona, czy są też inne dodatki? Chodzi mi o jakieś paczki, prezenty czy bony pracownicze?

@AUTOPART
@Henia

Jest premia świąteczna i prezenty dla pracowników (były np. plecaki, torby podróżne). Na początku roku jest też impreza karnawałowa dla dzieci i paczki ze słodyczami.

@@AUTOPART

Pracował ktoś z Was jako Hydraulik w Autopart Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Autopart Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcja - Mielec? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Bożena

Cześć, zależy mi, żeby dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w Autopart od was. Niestety ciężko jest cokolwiek o nich znaleźć. A tutaj piszecie dosyć często na temat pracy tam. Czy teraz jest jakaś szansa na rozwój zawodowy w firmie? Są jakieś awanse?

@Bożena

@Bożena jaki obszar Cię interesuje? Produkcja, czy stanowiska biurowe, inżynierskie? W każdym z tych obszarów jest szansa na rozwój, dofinansowujemy również pracownikom studia, czy specjalistyczne kursy, mamy ludzi, którzy przeszli w firmie kilka stopni awansu i dalej się rozwijają. Wszystko zależy od osoby, chęci, ambicji - jak zawsze :)

Lidia

Co znaczy strzelać z ucha? To jakiś slang? Pisali tu już o awansach. A jak z zarobkami? Można dobrze zarobić? Jakieś premie są możliwe?

Małgorzata

Czy ktoś z Was wyłoży kawę na ławę, ile wynoszą dla operatora maszyn te atrakcyjne warunki finansowe - wynagrodzenie podstawowe, premia frekwencyjna i premia za zaangażowanie? Mój mąż musi zmienić pracę, bo nie dajemy rady w inflacji, a nie chcę, żeby poszedł za mniejsze pieniądze niż teraz ma.

M
@Małgorzata

Wszystko zależy od działu Na 100% masz +1zł za każdą przepracowaną godzinę nie wiem jak wygląda premia za zaangażowanie ale to pewnie dodatek za sezon Stawki początkowe też zależą od działu, te z ołowiem dostaną więcej na start a później zależy od tego ile umiesz

Opcy

Akumulator po roku użytkowania "padł" latem tego roku, Wysiłek jaki firma włożyła w reklamację to płukanka i nowy elektrolit.(moja subiektywna opinia) Niestety bateria już nie trzyma parametrów, na rozruchu komputer pokazuje 9.8v Także większy przymrozek i "kaplica". Do stycznia mam gwarancję tylko co z tego ... dodam, ze podładowując akumulator się " gotuje"

Dominik

witam. pracowałem w firmie 5 lat, 2014-2019 , co do warunków to nie polecam wszedzie (usunięte przez administratora) , ołów,tlenek ołowiu, kwasy i elektrolit czyli substancje żrące ogolnie jak ktoś ceni zdrowie to tam nie iść.produkcja nastawiona na ilość ilość i jeszcze raz ilość nie jakość(usunięte przez administratora)pierwsze co to sprawdza czy ilosc sie zgadza ,ciagle zwiększając normy choć ludzi do pracy co raz mniej, nalegają by zostawać po godzinach + soboty a najlepiej i w niedziele na 3 zmiane zaczac tydzień. jesli bedziesz pracować 5 dni bez nadgodzin to minimalna krajowa(usunięte przez administratora)zl premii. kwiecień premia wielkanocna(usunięte przez administratora) , grudzien premia boza narodzeniowa (usunięte przez administratora) rotacja ludzi jak w kazdej innej wiekszej firmie kazdy jak znajdzie coś lepszego to ucieka stamtąd. doceniaja tych co klepią nadgodziny i weekendy wtedy zostaje sie ulubieńcem kierownika i mozna liczyc na podwyzke . ludzi na firmie koło 300 plus ukraińców z 50. firma ciagle sie powieksza przez co szukają ludzi do pracy przez cały rok a dawniej to trzeba bylo mieć polecenie pracownika firmy i czekać na zatrudnienie. kiedys 2014 to rekrutacja była minimum średnie wykształcenie a dziś wystarczy ze masz sprawne ręce, również są na firmie firmy pośredniczące w zatrudnieniu takie jak Adecco czy work serices.na przerwie jest dany jeden darmowy posiłek w postaci 2 bułek z różnymi składnikami.

Xxx
@Dominik

Sprzedaję akumulatory autopart i po doładowaniu tracą prąd rozruchowy, z czego to wynika?

@Xxx

mozliwe ze" pasta" sie odkleja od kratki grawitacyjnej

@Dominik

@Dominik masz trochę racji, ale nie we wszystkim. Substancje szkodliwe są, bo to taka produkcja - w firmie oponiarskiej, czy innej chemicznej również będą, niestety nie da się tego unikąć produkując akumulatory. Po to są jednak przepisy BHP, żeby ich przestrzegać i wtedy nic nikomu nie grozi. Ukraińców jest tylko kilku - w czasie pandemii wrócili do domu, a od kilku tygodni pojawiło się może z pięć osób. Problemy z zatrudnieniem wyształconej i wykalifikowanej kadry ma cała strefa - w Mielcu bezroocie jest niższe niż średnie w Polsce, mieszka tu 60 tys ludzi, a na strefie pracuje jakieś 20 tysięcy... Chce przez to powiedzieć tylko tyle, że Autopart niczym się tu nie różni od innych firm. Poza jednym - tylko tutaj pracownik dostaje darmowy posiłek, mamy nowy system Smartlunch z dofinansowaniem jedzenia. Od lipca ta nowość weszła, więc pewnie tuż przed Twoim zwolnieniem.

Konfekcjusz
@Pracownik1

Przestań mydlić tym snartlunchem!!!! Dostajesz 8 Zeta na dzień, a resztę dopłacasz. Masz 190 PLN na miesiąc ale max 8 na dzień. Przecież nie zawsze zamówisz, czasem nie masz ochoty ale kasa stoi na tych 8 zł dziennie. Za tyle to masz TYLKO zupę i drożdżówkę. Jak chcesz zjeść lepiej to trzeba dopłacić 5-15 złotych. Nie wiem ile lat pracujesz w AutoParcie ale jak pamiętam czasy (ok. 5-6lat temu),gdy na przerwie szło się na jadalnię dostawało się 2 bułki, masło, pół kilo kiełbasy, a i chleb był jeszcze na stole. Od 3 lat była lipa z żarciem, połowę kanapek zostawała w automatach. Dobrze, że byli/są pracownicy, którzy mają drób czy swinki to brali to do domu i się nie marnowało. Poza tym przestań pier... o BHP, bo był spokój tyle lat, a teraz zatrudnili jakiegoś nawiedzonego co niedługo zacznie wieszać w kiblach instrukcje jak $rać i oddawać mocz zgodnie z BHP. Czy siadać czy na Małysza....

HR_autopart
@Konfekcjusz

Bardzo dziękujemy za tę subiektywną opinię. Forum gowork - jak również wiele innych - jest dla nas cennym źródłem informacji, dlatego z przyjemnością zapoznajemy się z opiniami naszych pracowników. Jeśli ma Pan konkretne pomysły, jak ulepszyć warunki pracy, zapraszamy do BEZPOŚREDNIEGO kontaktu - drzwi działu HR są zawsze otwarte. Każdy pomysł można zgłosić zgodnie z programem Kaizen, a jeśli zostanie on wdrożony, wypłacamy należną premię.

New

Czy ktoś moze napisać czy praca na produkcji, obsługa maszyn, robotów itd jest wymagająca? Trudno się tego nauczyć? Pomijając szkodliwe warunki.

@New

Nie jest to trudne, spokojnie można się tego nauczyć. Są szczegółowe instrukcje i pomocni ludzie.

Men

Proszę powiedzieć czym się różni akumulator silver od tego czerwonego duplex? I co takiego ma akumulator gold?

@Men

goldy maja o 1 płytke grawitacyjna w wiecej, przez co maja wyzszy prąd rozruchowy.

Kamila

Hej, na stronie Autopartu widziałam ofertę pracy dla elektryka. Podpowiedzcie, czy jest może szansa na pracę dla pomocnika elektryka? Czy osoba, która nie ma zbyt wielkiego doświadczenia może liczyć na początkowo takie zatrudnienie i wdrożenie w pracę i przyuczenie do niej? Jak firma podchodzi w ogóle do takich osób - zatrudnia czy nie? :)

men

Jak to jest z tymi akumulatorami. Są opinie, że akumulatory Autopart są bardzo dobre, ale też niektórzy mówią, że spotykane są reklamację, jak to jest?

Mikołaj

Hej, widziałem na stronie Autopartu, że poszukują pracowników na stanowisko elektryka i inżyniera procesu. Aplikował może ktoś ostatnio i może podpowiedzieć coś na temat procesu rekrutacyjnego? Łatwo się dostać? Oddzwaniają nawet w przypadku odmowy? Ile jest właściwie etapów?

Men

Cena akumulatoró jest niszczona w internecie. Nowy akumulator w internecie kosztuje tyle co może sprzedawca dostaje w propozycji od autopartu. Proponuję bardziej pilnować cen jak to robi megatex a wtedy pracownicy bédą lepiej wynagradzani.

On

A jak jest z odbywaniem praktyk a samochodówki? Robił tu ktoś ? pozdro

Rzeszowiak

Kupiłem drugi akumulator AUTO PART z Mielca i jestem bardzo zadowolony . Poprzedni 50 Ah w moim BRAVO 1.6 benzyna wytrzymał 9 lat - świetny wynik . Polecam bo to świetne akumulatory . Kupujcie mniejsze pojemności , to dłużej trzymają bo są zawsze doładowane . Kiedyś miałem WARTA , ale ledwo 5 lat wytrzymał 48 Ah . Zachodnia konkurencja to już w ogóle porażka , znajomy handluje to wie ...

Gosciu
@Rzeszowiak

To nie ledwo wytrzymał 5 lat tylko aż 5 lat. Przeważnie fabryczne akumulatory bardzo długo działają, a później to wymiana co 3 lata.

Donek

coraz lepsze warunki pracy. Ale niestety jest pewne ,,ale''. Porobiło się za dużo kierowników, brygadzistów, liderów. Teraz to już robić nie ma kto. Magistrów jest jak psów :)

Szacunek
@Donek

Magister pójdzie i robota włączy a jak trzeba to rękawice założy natomiast robotnik może rękawice założy ale już nie koniecznie robota włączy Szanuj innych to inni będą szanować ciebie - może nie w Mielcu ale powiedzmy

jako tako
@Szacunek

"Szacunek" nie trzeba mieć mgr. aby robota uruchomić, chyba że piszesz tu o programowaniu tego robota? lecz jak sądze również i Ty nie masz o tym pojęcia więc wybacz. Co do rękawiczek to może i założy je Kierownik lecz co z tego jak 90% osób na tym stanowisku jedynie potrafi je zakładać lecz już z wykorzystaniem praktycznym jest gorzej. Jeżeli nie wierzysz to może zróbcie test która grupa pracowników lepiej sobie poradzi z produkcją Kierownicy czy Ci co to rzekomo robota nie potrafią uruchomić.

Blondi

Czy są przyjęcia do pracy dla kobiet gdzie złożyć cv. Z góry dziękuję

Nicola

@pracownik1 a jaka stawkę proponuje firma na start ?

Pkr.

Witam czy ktoś kojarzy który z kierownikow w autoparcie przechodzi do Kronospanu?i jakaś opinia o tej osobie?

Zostaw merytoryczną opinię o Autopart Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Autopart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autopart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Autopart Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Kwiatkowskiego 2A
    39-300 Mielec