Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Happy Dent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Abdulwahab Adeeb w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Happy Dent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Abdulwahab Adeeb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Happy Dent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Abdulwahab Adeeb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Happy Dent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Abdulwahab Adeeb w Radomsko

Sylwia

Polecam w 100% miałem usuwaną ósemkę zabieg pomimo dużych obaw i strachu przebiegł bardzo pozytywnie i bezboleśnie . Pozdrawiam również panią asystent Ilone która swoim uśmiechem i życzliwością pomaga pozbyć się strachu

Tomasz

Ja również mam pozytywne doświadczenia w Happy Dent. Wiadomo też, że leczenie zębów kosztuje, więc trzeba być na to przygotowanym, a w Happy ceny są bardzo przystępne. Polecam

Kornelcia

Ja mam bardzo dobre zdanie o leczeniu zębów w Happy i personelu. Panie asystentki i rejestratorki bardzo miłe i uprzejme. Moje leczenie, którego w innych gabinetach nie chcieli się podjąć, tylko od razu usuwać, w Happy Dent zaproponowali różne rozwiązania i podjęli próby ratowania zębów. Dzięki temu mam swoje zęby., Serdecznie polecam i pozdrawiam cały personel.

pacjent

NIE POLECAM ! Wizyta w tej przychodni to KOSZMAR ! Nigdy więcej !

mike
@pacjent

to po co tam chodzisz Piotrusiu.juz drugi raz piszesz ten hejt

Bożena
@mike

Każdy może oczywiście wyrazić swoją opinię na forum, o ile jest kulturalna i merytoryczna. Twój wpis jest bardzo ogólnikowy, jesteś pracownikiem czy klientem Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Happy Dent ? Jeśli pracujesz w tym miejscu, to napisz proszę, swoje zdanie na temat pracy w firmie.

JANUSZ
@pacjent

zgadzam sie z ta opinia w stu procentach..to najgorsze miejsce w jakim bylem..dr Brocki powinien miec ksywe KALKULATOR..nardzo brany lekarz...szybko liczy a ty nie wiesz za co placisz..w moim wypadku to bylo kilka zebow..dzien pierwszy 1000 zl,dzien kolejny 1000 zl..bardzo im zalezy na platnosci gotowka..domyslam sie dlaczego..bardzo niesympatyczne panie w recepcji..poczulem sie jak w koszarach..zdecydowanie nie polecam..

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Happy Dent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Abdulwahab Adeeb? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
JZ

NIE POLECAM! Na początek 50 zł za psiknięciem płynem dezynfekcyjnym na ręce. Potem wizyta, na dzień dobry lekarz zwraca się do pacjenta per Ty i to w grubiańskim tonie. Poszedłem na wizytę, bo przeszkadzała mi duża dziura w zębie. Mimo, że po każdym jedzeniu dostawało się do niej sporo jedzenia, pseudo stomatolog nie był w stanie jej zauważyć. Odesłał mnie na rtg i zażądał kolejnej opłaty 50 zł. Bezpośrednio do ręki, bez pokwitowania, bez przepuszczenia przez kasę fiskalną. Jak tak można!!! Co na to Urząd Skarbowy!!! Pan Brocki zgarnia pieniądze do kieszeni, ale w recepcji też nie kwitują odbioru gotówki !!! Granda !

mike
@JZ

dzien dobry

Ig
@JZ

To prawda jeśli chodzi o tego doktora . Cała reszta fantastycznie ludzie.

Ewka

Ostatnio byłam na wizycie w Happy Dent i jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na ten gabinet. Myślałam, że ząb jest już do usunięcia i zapisałam się do chirurga. Jednak Pan doktor Wahab Adeeb (przemiły lekarz) stwierdził, że ząb można jeszcze ratować i przekazał mnie pani doktor, która zrobiła świetną robotę. Ząb został wyleczony i bardzo ładnie odbudowany. Z pewnością będę tam przychodziła się leczyć i polecam z przekonaniem.

NIEPOKORNA

Przemiła obsługa, fachowe podejście do sprawy, ale w moim przypadku nieuczciwe podejście do kosztów, Leczenie kanałowe jedynki przed podjęciem decyzji o leczeniu to koszt 650 zł kwota zawrotna, ale zdecydowałam się na leczenie, niestety fakty okazały się bardziej bolesne całkowity koszt to 1 050 zł lekarz nie potrafił uzasadnić skąd taka różnica dowód na to, że na umówienie kosztów leczenia konieczne jest podpisanie umowy to dla bezpieczeństwa finansowego. No chyba, że ktoś zarabia miliony Obsługę polecam koszty niestety są równie dobre gabinety za sensowne pieniądze

Pacjent

Pełen profesjonalizm z sympatycznym podejściem do pacjenta. Serdecznie polecam

Bogusia

Byłam tam przedwczoraj ponieważ złamałam ząb i musiałam usunąć korzeń - taki pech. Trochę się bałam poniewąż nie mam dobrych doświadczeń po usuwaniu ósemek.No ale cóż trzeba to trzeba.Na wejściu powitała mnie bardzo miła Pani w rejestracji mimo maseczki wiedziałam, że się usmiecha, ciepły głos, spokojna rejesrtacja z objaśnienami gdzie mam iść naprawdę stworzyła przyjazną atmosferę. Pan doktor Wahab Adeeb przemiły.Spokojnie wsztstki wytłumaczył powiedział co będzie robił i w sumie nawet nie wiedziałam kiedy bylo po zabiegu. Nie czułam bólu i co ważne nie odczuwam go już drugi dzień a dziąsło ładnie się goi.Jestem naprawdę zachwycona podejściem do pacjenta jak i wiedzą i doświadczeniem Pana doktora. Serdecznie dziękuję i z czystym sumieniem polecam tą placówkę.

Karol

Mój stres przed dentystą doprowadził do fatalnego stanu zębów. Gdy byłem już zmuszony przez potworny ból zgłosić się do stomatologa przyjęła mnie w Happy Dencie przemiła Pani Doktor, która bardzo delikatnie i fachowo przeprowadziła leczenie, wszystko mi dokładnie objaśniła. Jestem bardzo zadowolony i zapisałem się już na kolejne wizyty. Teraz już bez stresu :-))))

Basia

Pozdrawiam sympatyczny personel Happy Dentu. Bardzo miła obsługa. Mam zrobione bardzo ładne protezy, super dopasowane i do tego całkowicie bezpłatnie. Jestem super zadowoloną pacjentką i polecę znajomym.

Natalia

Leczenie moich zębów odbywa się bez żadnego bólu, w ogóle nie ma stresu, bardzo miła i uprzejma Pani Doktor. Ma super podejście do dzieci. Jest bardzo delikatna i profesjonalna. Polecam

Andżelika

Dr Wahab to najlepszy specjalista i fachowiec. Usunięcie mojego zęba trwało sekundy i nawet nie wiedziałam kiedy a już było po zabiegu. nic nie boli, zero stresu. Pan Doktor bardzo miły, wszystko dokładnie wyjaśnia, cały czas rozmawia z pacjentem żeby się nie bać. Polecam 1000000%

Ewa T

Bardzo pozytywnie oceniam wizytę w Happy. Pani Doktor jest przesympatyczna, skupia się na pacjencie i przeprowadza rozmowę tyle ile potrzeba, a leczenie bardzo delikatnie, bez bólu i super profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona

Monia

Mam bardzo dobre wrażenia po wizycie w Happy Dent. Przemiła Pani Doktor wytłumaczyła mi wszystko i leczenie było naprawdę bez bólu i bardzo delikatnie. Polecam

Ewka

W Happy odbudowali mi całego zęba, który mi się złamał. Wygląda teraz jak nowy. Bardzo ładnie. Polecam

Krystek

W Happy Dent podjęli się ratowania i leczenia kanałowego mojego zęba. Nie wymyślali żadnych urządzeń czy mikroskopów tak jak w innym gabinecie za "miliony". Ząb został super wyleczony i założona plomba. Wszystko jest ok i ładnie wygląda. Jestem mega zadowolony. Na pewno jeszcze wrócę.

Magda

Leczenie kanałowe moich zębów w Happy Dencie zrobione bardzo dobrze i przy tym nie tak drogo jak w innych gabinetach. Pani doktor ma super podejście i wszystko dokładnie omawia. Na pewno wrócę.

Katarzyna

Bardzo dobra przychodnia. Leczę zęby u przemiłej Pani doktor i nawet jak nie jestem wcześniej umówiona to mimo to jestem przyjęta. Moje leczenie jest zawsze wykonane delikatnie, bezboleśnie i się nie stresuję. Miła obsługa i profesjonalne leczenia. Przychodnia godna polecenia 100%

Bożena
@Katarzyna

Cieszę się, jednak zaskakuje mnie brak opinii pracowników, dla których to forum jest dedykowane! Może podpowiesz mi, czy Happy Dent poszukuje rejestratorek medycznych i pomocy dentystycznych oraz na jakich warunkach je zatrudnia?

Wiki

Moja wizyta z oceną na szóstkę z plusem. Naprawdę super. Bardzo dobre podejście lekarza do pacjenta oraz personel bardzo miły. Leczenie odbywa się bezboleśnie na każdej wizycie, chociaż bardzo się bałam to teraz moje wizyty są bezstresowe. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Happy Dent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Abdulwahab Adeeb - Radomsko

• Jak się pracuje w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Happy Dent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Abdulwahab Adeeb?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Happy Dent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Abdulwahab Adeeb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Happy Dent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Abdulwahab Adeeb?

4.2/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Krakowska 47
    97-500 Radomsko