Opinie o Its Sp. z o.o. w Rakszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Its Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Its Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Its Sp. z o.o. w Rakszawa

niecio Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z obsługi w firmie ITS oddział w Krakowie Bez problemu można tu wszystko załatwić Panie na sklepie zawsze służą sympatyczną obsługą Bardzo jestem też zadowolony z obsługi u Pana Grześka na oklejarce mimo dużego nakładu swojej pracy nie raz znalazł czas i pomógł mi okleić szybko płyty w przypadku mojej pomyłki lub awarii Polecam

Ryszard Nowy wpis

Osoby mające wyższe wykształcenie i bardzo bogate CV mają czego szukać w firmie Its? Jestem ciekaw, czy pracodawca ten zatrudnia również specjalistów w danej dziedzinie i osoby, które mają kilkunastoletnie doświadczenie potwierdzone na piśmie. Proszę o informację, czy tacy pracownicy są również przez tego pracodawcę również chętnie przyjmowani.

Kick Nowy wpis
@Ryszard

Nie masz czego tam szukać. Firma nie potrzebuje ludzi z własnym zdaniem, a już broń Boże takich które je głośno wyrażają.

Patryk Nowy wpis

Nie do każdej pracy możemy sie dostać, często brakuje umiejętności. Firma dobra więc i wymagająca.

Filip

Dobra firma , rozwija się fajnie tylko trudno o równie dobrych pracowników.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Its Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Anonimowa

Bardzo nie polecam tej firmy. Przychodzisz na rozmowę i dostajesz test matematyczny do wypełnienia. Niby nic trudnego, jakieś proporcje, pierwiastki, ale nie zdarzyło mi się to nigdy, przy rekrutacji na stanowisko zwykłego sprzedawcy. I w zasadzie nie licz na nic super. otrzymujesz zamiast współpracowników klikę, która ma kompletnie gdzieś czy się czegoś nauczysz i śmieszka szefa, który też jakoś zbytnio nie jest zainteresowany. Acha, jedno ze stanowisk jest zajęte przez osobę z jego rodziny, ot co, takie tam. Osobę, która kompletnie sobie nie radzi i ciągle robi jakieś problemy. Ogólnie moim zdaniem bardzo nieprzyjemna atmosfera.

Barbara

@olo a dlaczego odradzasz? Co sprawiło, że pracowałeś tam tak krótko? Wiele osób zagląda na forum, aby dowiedzieć się jaka jest opinia pracowników o pracodawcach. Na pewno użytkownicy forum chętnie zapoznają się ze szczegółami Twojej opinii. Każda merytoryczna informacja z pierwszej ręki, jest bardzo pomocna dla osób zainteresowanych wysłaniem do ITS Kraków swojego cv.

olo

pracowałem tam nie cały miesiąc i osobiśćie odradzam prace w tej firmie.

Barbara

@Normalny co rozumiesz poprzez stwierdzenie "sensowne warunki"? Napisz proszę coś więcej o realiach panujących w ITS Kraków. Jak oceniasz perspektywy rozwoju zawodowego w tej firmie? Wszelkie informacje z pierwszej ręki będą nieocenione dla osób, które chciałyby zmienić pracę.

Normalny

Całkiem nieźle, jak nie robisz problemów gdzie ich nie ma to można osiągnąć sensowne warunki, polecam

polik

a jakie zarobki

morlock

Nastawienie do potencjalnego kandydata tragiczne. Szybko zyskujesz wrażenie że w firmie będziesz nikim. Podsuwają test do wypełnienia, który masz z marszu wypełnić. Nie możesz zadać żadnych pytań o pracę bo mają cię i tak w nosie. Nie wiem czy na dzień dobry chcą cię upokorzyć żebyś nie czuł się za pewnie. Masakra nie polecam. Omijać z daleka.

życzliwy

Byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej. Nigdy gorszej nie widziałem, nawet nie spodziewałem się, że można tak traktować potencjalnych kandydatów. Wcześniej naczytałem się opinii, że traktują ludzi jak zwierzęta i faktycznie, okazał się istny cyrk, a sama rekrutacja to casting na niewolnika. Miałem przyjść na 14, okazało się, że szefunio stoi gdzieś w korkach i będzie w granicach 15-30 minut, myślę hmm ok, oprócz mnie był jeszcze jeden chłopak. Wręczono nam formularze do wypełnienia, gdzie niektóre podpunkty to jakiś dramat, typu jakie czasopisma czytasz XD Wypełniłem i czekaliśmy jak te dwa debile, umówieni na tę samą godzinę, mogli wcześniej poinformować, że obsuwa, zadzwonić czy odwołać, po 40 minutach wkurwiony, poprosiłem o formularz i wyszedłem z tamtąd, cyrk na kółkach generalnie, nie polecam jako potencjalnego pracodawcę, chyba, że ktoś lubi marnować swój czas i być traktowany jak zwierzę albo jest amatorem masochizmu ... :D

Byłem tam na rozmowie 2 razy, za każdym razem traktowali ludzi jak świnie, nie odpowiadają na pytania, udają że nie słyszą itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Its Sp. z o.o. - Rakszawa

Its Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 116A
    37-111 Rakszawa