Opinie o Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło w Bytom

Owca

Witam W swojej zapiekance znalazłem kawałek kości albo spalonego plastiku Według jakich zasad BHP została zrobiona zrobiona taka zapiekanka?.

Rodzima :D
@Owca

Sami skorwy ny widocznie :D ludziki jak dac szefom to będą du cyć jak pies kota hahha

Mateusz

Bardzo fajna praca pracuje tutaj 5lat atmosfera super ogólnie jestem zadowolony.

Papa
@Mateusz

Syn? Hah

Ola

Chciałam kupić dwie połówki chleba dużego niestety na zagrożenia Covit nie mogłam zakupić drugiej połówki chleba a Pani odłożyła ją na półkę. Za mną był jeden klient . Miało to miejsce na ulicy Reptowskiej . Dziękuję!!! Pracuję w szpitalu i chciałam tą drugą połowę schować do zamrażalnika. Chleb macie przepyszny !!!; A tak żeby uspokoić tą Szanowaną Panią to od 4 tygodni jestem testowana na ujemnie.A z całym szacunkiem jak mamy się trzymać procedur to dlatego ta Pani nie miała maseczki . Jeszcze raz powtarzam ???? przepysznych ????

Totalna bzdura !!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
zuz..kow..

normalna praca z przewagą na plus zarobki dobre jak na razie pozytywnie :)

Idac na rozmowę bardzo zastanawiała mnie rotacja w tej firmie, no ale stwierdziłam, że spróbuje. Praca jak praca, bez jakiejś tragedii. Ale po dniu próbnym, zero kontaktu z szefostwem. Jeden dzień nawiązania kontaktu nieudany, drugi również nieudany. Przewinie sie dziennie po dwie takie osoby jak ja i robota zrobiona za darmo. Nie wróżę nic dobrego pracodawcy z takim podejsciem.

@Kasia

Akurat chodzi o ta piekarnie. Tutaj chodzi o kontakt telefoniczny. Po co mam przyjezdzac osobiscie do szefa, skoro po dniu probnym calkowicie nie odbiera telefonow? Totalna olewka. Szkoda tracenia nerwow, karma niestety wraca.

PRACOWNIK
@@Kasia

Chyba pani sobie nie zdaje sprawy ile szef ma telefonów w ciągu dnia,a jeżeli nie chce się pani przyjechać na piekarnię to po co pisać(usunięte przez administratora) że nie ma kontaktu z szefem to chyba pani nie zależy na pracy i kontakcie

Bea...kow..

bardzo miła praca ze świeżutkim pachnącym chlebkiem drożdżówkami wogole fajnie ,konkretnie i na temat duży plus

bog.... mir...

bardzo smaczne pieczywo gratuluje szefowi piekarni a i piekarzom bo robią kawał dobrej /dosłownie/ a nawet pysznej roboty a i jest chyba nowy cukiernik bo nowy asortyment wyrobów cukierniczych sie pojawił - wyrabia cudeńka- miodownik czy deres łaciaty albo pijana wiśnia ,tiramisu no.. wszystko [pyszne cieszy oko i podniebienie

ADWOKAT

. 212. Zniesławienie Dz.U.2019.0.1950 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

ADWOKAT

Social media dają nam wiele możliwości – pozwalają markom na promocję i kontakt z odbiorcami, a użytkownikom na komunikację, wyrażanie opinii czy dzielenie się informacjami. Przywykliśmy do codziennego korzystania z ulubionych portali społecznościowych takich jak Facebook, Instagram czy Snapchat. Jesteśmy podłączeni do sieci 24 godziny na dobę, dlatego przyzwyczailiśmy się także do ogromnej ilości udostępnianych treści. Jednakże, jak wszystko w życiu, oprócz blasków, social media mają też swoje cienie. Przyzwyczajeni, nieco znudzeni, często tylko pobieżnie przeglądamy treści i nie zauważamy lub nierzadko po prostu lekceważymy, ważne kwestie i problemy, które się w nich pojawiają. Czasami korzystanie z mediów społecznościowych staje się bronią w rękach ich użytkowników i może skrzywdzić innych. W jakich sytuacja tak się dzieje i jakie mogą być tego efekty? Jednak nie wszyscy mają świadomość ze to jest przestępstwo i oprócz więzienia podlega karze grzywny i zadośćuczynienia

KRIS

Nie tylko w tej piekarni jest problem każdy pracodawca w tej chwili ma problem ze znalezieniem odpowiedniego pracownika Ludziom sie nie chce pracować albo nie muszą.Takie czasy nastały .Mają zmniejszać socjal to zaraz bedzie komu pracować

ULEŃKA

FAJNAC PIEKARNIA PRZEMILI WŁAŚCICIELE POLECAM

Zuza

Pyszny chleb przemiłe ekspedientki czysciutko smacznie polecam Zawsze świeże i smaczne wyroby tak w tygodniu jak i w niexxiele

ULEŃKA

BARDZO DOBRA PIEKARNIA Kupuję tu pieczywo od lat wszystko pyszne bardzo żadko zmieniają się panie sprzedawczynie od lat te same to chyba na pewno dobrze świadczy o pracodawcy.

Malgosia

Pracuje w tej piekarni 6 lat wypłata zawsze na czas .

Jola

Pracuje jako ekspedientka od 12lat bardzo dobre zarobki ,atmosfera super .

Wojtek

Bardzo dobre wyroby polecam.

Krysia

Kupuje pieczywo od wielu lat po prostu pychota

Darek

Pyszny chleb jak za dawnych lat a paczki przepyszne

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło - Bytom

• Jak się pracuje w Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło?

Piekarnia & Cukiernia Słoneczna Rafał Paryło
4.3/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Jaworowa 6/4
    41-902 Bytom