Opinie o Buma Factory w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Buma Factory. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Buma Factory o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buma Factory w Kraków

Aladyn Nowy wpis

Ta firma to jeden wielki wałek .(usunięte przez administratora)i kasy i ludzi na bruk. A teraz nowa buma powstaję buma Factory 1 prezesem został pan G. Jak to jest że u góry kradną a dul leci .szkoda słów pan M sw pamięci powinien wasz straszyć.Tak naprawdę ta firma mogła funkcjonować i to zarabiać bardzo dobre pieniądze ale nie jak sami (usunięte przez administratora)

Nowy2021 Nowy wpis
@Aladyn

Dziwimy się czemu w Polskiej Polityce mamy ,takie przekręty -układy itp .ta firma jest idealnym przykładem,jak można kraść i nieponosic ,z tego tytułu żadnych odpowiedzialnośći!Prywatny kapitał który mógłby świetnie presperowac został w perfidny sposób,zniszczony poprzez ludzi ,którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy ,A to co im najlepiej wychodzi to dbanie ,oto by ich grono najbliższych,mialo jak najlepiej,przykładów by można podawać bardzo dużo,

były pracownik Nowy wpis

Gratulacje dla Prokuręta Buma Faktory za rozwalenie firmy i pozostawienie potężnych mobingowców i bez kultury w stalowni g

Czy w firmie Buma Factory są regularne szkolenia pracownicze?

Te pytanie już nieaktualne. Zakład Buma Factory nierentowny. Do końca marca zwolnienia grupowe. (ponad 30 osób) Gratulacje dla członka zarządu Pana G.G za rozwalenie dobrze funkcjonującej spółki Buma.

fanbutton Nowy wpis

No tak , członek się spisał na medal xd można się było tego spodziewać, bo takiego gnoma jak on to rzadko można spotkać. Żal tylko że obrócił w pył świetnie prosperujący zakład i pozbył się dobrych ludzi. JM patrzy z góry i serce go boli

Arek

Zastanawiam się czy ten spokój na forum to efekt zadowolenia z pracy w firmie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Buma Factory? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
mało płacą=mało robię !

Najlepszy był Marcin co smierdział z 200 metrów, gadał głupoty iwalił w ch... Człowiek do zadan specjalnych czyli zamiatania i odstraszania zgromadzeń, bo nie da sie oddychac jak on był w zasiegu wzroku.

Antonio

Przez pare lat nie dorobiłem się t-shirtu, a w zimie jak kazali pracować przy opadzie deszczu/sniegu, musieliśmy się wymieniać jedną kurtką.

Dd
@Antonio

No mnie tez to szlajanie sie po polu na mrozie rozkurwia. Ciuchy robocze sam sobie kupowalem. Dziady masakryczne. Kołchoz

fdsc

nie macie wrażenia, że większość opinia pisze jedna i ta sama osoba? i jeszcze sobie odpowiada :)

Jaś
@fdsc

Nie

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Buma Factory? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

Atmosfera chamstwa, prostactwa, bezczelnosci. Potrafia ci bezczelnie powiedziec ze jak bedziesz duzo chorowal to wypad. No ale moga bo daja smieciowe umowy.

Witam, jak wyglądają zarobki na stanowisku operator/programista Cnc w tej firmie ?

Zuza

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

Gerson88
@Zuza

Co tu więcej Pisać?każdy to czyta ,I nic to nie daje może jedynie to że ludzie którzy pracują w tej firmie,I czytają te opinie mogą tylko potwierdzić że wszystkie opinie na temat tej firmy są prawdziwe,pracowałem jakis czas w tej firmie i tesz mogę potwierdzić te opinie ,pamiętam jak sie przyjmowałem do tej firmy to biurowych pracowników ,było połowa mniej !!!większość po układach,rodzina,A ktoś na nich musi zarobić,a kto?,normalne że fizyczny pracownik ,przez to właśnie zarabia się tam marne pieniądze,

WarolK

Ogólnie to tragedii nie ma, kierownicy w większości spoko, choć góra ma pracownika za pasożyta i darmozjada. Zarobki dość niskie, atmosfera raczej ok (prócz dwóch brygadzistow), ale brak perspektyw i możliwości rozwoju. Jak ktoś szuka pierwszej pracy to można, jak najbardziej, jeszcze jak.

Nicki
@WarolK

Tragedia nie ma ... hmmmm to czemu przez ostatnie lata był taki przemiał ludzi, tych dobrych pracowników też mam na myśli... Nie polecalbym tego pracodawcy na pierwszą prace, wystarczy popatrzeć na opinie innych, które nie są bezpodstawne...

Janek
@Nicki

Dlatego bo lepiej zatrudnić nowego pracownika( przez posrednika) niż zostawić kogoś bo umowe normalną trzeba mu dać. Max 6 mc i zmiana na świeżaka( przez pośrednika odzywiscie bo mamy z nimi układ)

Xyz

Moze i pisze jedna i ta sama osoba ale wszystko co jest tu napisane to prawda...

Marko

Stopa bezrobocia w Krakowie 3,4% ciekawe kto przyjdzie do takiego syfu organizacyjnego jakim jest praca w Bumie, wszędzie specjalistów od aluminium na start zatrudnia sie za 15,16 zł w wzwyż, co w Bumie przy buttonie jest nie do osiągnięcia

Guziczek

Zdecydowanie odradzam prace w tej pseudo firmie. Biorą zlecenia na których już na wstępie firma jest na minusie a później mówią że na nic nie ma pieniędzy. Na hali jest 20 ludzi a w biurach dwa razy tyle i nic nie potrafią załatwić a jak już coś załatwią to klapa na całej linii. Jak 20 ludzi ma zarobić na 40 pasożytów, którzy nie potrafią nic sensownego załatwić a pieniądze biorą na pewno wieksze niż zwykły fizyczny. Dział ofertowania bierze ceny z kosmosu żeby tylko wygrać przetarg i po miesiącu kończy się budżet. Jakby to było raz to ok, nie ma ludzi nieomylnych. Ale tu jest tak z każdym zleceniem. Ch..j, du...a i kamieni ku..a

Arturek
@Guziczek

Prawda! Tylko wycieczki i premie sobie dają. Co przetarg to zadowolony jeden z drugim chodzom. Żenada...

Antonio

Praca taka, że koledzy z Ukrainy długo nie wytrzmali... ze względu na warunki oczywiście

Antonio

Jak zacznie brakować rąk do pracy, ciekawe jakich specjalistów zatrudni sie za 11-12 zł.... haha

franek
@Antonio

Tych spod sklep będą mieli wypłatę w amarenie

obserwator

nowy kierownik produkcji chodzi po hali i tylko po tyłku się drapie. każdy z pracowników zadaje sobie pytanie łukasz czego ty szukasz w tej (usunięte przez administratora) doprowadż sobie wodę do chałupy i się domyj i całą swoją rodzinę wieśniaku i zazdrośniku.

kulfon

Hehehe a pamiętacie jak na wigilie zamówili jakiś biedny catering tylko z racji oszczędności nie kupili talerzyków i sztućców dali tylko pare sztuk ktore zostały po poprzedniej wigilii także ludzie nie mieli jak zjeść wiec to co zostało wszystko zabrali i pochwali do biura na górę do lodówek pewnie to co zostało będzie na tą wigilie zamrożone sie rozmrozi i będzie hehehe

wacek

No wiesz leonid mówisz (usunięte przez administratora) za 18000 zł żeby zarobić na tych starych ściemniaczy pracowników którym wszystko wolno bo maja układy z prezesem i kierownictwem

genowefa

Z narzędziami ubraniami i latarka czołową bo oszczędności są jak to raz prezes wiadomo który przyszedł na hale i zaczął światła gasić twierdząc że macie tu jasno jak w las vegas porażka

Gruby

Było dobrze jak były poprzednie dziewczyny z administracji. Terazniejsze to porazka. Wtedy wszystko się kręciło, dbaly o firmę do pracy szlo się z zapałem i zawsze ciepłe słowo pomimo pochmurnych dni się znalazlo. Uklady, ukladziki kolegow prezesow. Ch..... takie, ze nikomu nie polecam pracy w firmie hdzie zwalnia sie zaufanych i wieloletnich pravownikow. prezes Gk nie ma nic fo gadania, jak sie odezwie to zabiora mu drogi samochod i wtedy pewnie zrozpaczy sam zrezygbije w pracy w tak beznadziejnej firmie. Tropem jego slow brawo BF. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Buma Factory - Kraków

• Jak się pracuje w Buma Factory?

Zobacz opinie na temat firmy Buma Factory tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buma Factory?

Buma Factory
  • Wadowicka 6WEJŚCIE11